Фільми дивитися онлайнТелепередачі онлайн


Оригінальна назва: СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: :
Слідство ведуть екстрасенси - новий сезон кращого містичного проекту країни, в якому беруть участь найуспішніші та найсильніші учасники іншого загадкового українського проекту "Битва екстрасенсів". Разом з учасниками телешоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" ми перенесемося в світ злочинів, які не були розкриті міліцією. Варто відзначити, що до організаторів і продюсерів шоу щодня звертаються сотні українців, які слізно благають допомогти їм в пошуку і покаранні злочинців, що принесли горе в їх сім'ї. Автори шоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" на СТБ прагнуть задовольнити якомога більше прохань - у результаті найцікавіші справи передаються експертам програми. Ті ж у свою чергу зроблять все можливе, що б всім допомогти.
Рейтинг СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ, ВСІ ВИПУСКИ (2013-2017) на сайті: (3.8) Проголосували (4)
0 25.03.2017 в 02:18
Оригінальна назва: Чотири весілля, всі випуски
Жанр: тб-шоу
Опис: Весілля - це не просто торжество, а одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З особливим хвилюванням відносяться до цього дня дівчини - майбутні наречені. Цілком природно, що кожна наречена мріє про те, аби цього дня було все просто ідеально.
Чотири весілля є найпопулярнішим шоу від телеканалу 1+1 і виходить воно один раз на тиждень. Ви побачите, як чотири родинних пари гратимуть свої весілля, аби виграти поїздку на романтичний відпочинок. Оцінювати вони будуть один одного і хто набере більше балів той і перемагає. Оцінки вони ставитимуть за: місце весілля, плаття, меню і загальні враження. Телеканал 1+1 виробляє шоу по британському формату "Four Weddings", яке на батьківщині дуже популярно. Дивіться різні весілля і отримуйте задоволення, можливо ви і самі попадете на цей теле-проект.
Рейтинг Чотири весілля, всі випуски (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.03.2017 в 21:09
Оригінальна назва: Від пацанки до панянки, всі випуски
Жанр: Шоу
Опис: Якщо раніше всім відоме шоу «Від пацанки до панянки» виходило на каналі ТЕТ, то тепер його показуватиме «Новий канал». Воно стане весняною прем'єрою, зайнявши місце у ряді інших прем'єр такого жанру. Про це журналісти взнали із слів генерального продюсера телеканалу «Новий канал», Сергія Евдокимова. Його не збентежило зауваження про те, що спочатку права на даний проект «Від пацанки до панянки» знаходилися в абсолютно іншої медіагрупи. На думку генпродюссера, вони декілька невірно реалізували проект, оскільки він не підійшов аудиторії того каналу. А ось для його команди шоу стане відмінним поповненням ефірного часу. При цьому абсолютно незрозуміло, чому Сергій Евдокимов вважає, що шоу не підійшло іншій аудиторії. Більш того, він нічого не сказав і про умови досконалої операції. Втім, перезапуск шоу обіцяє бути дуже цікавим, оскільки «Новий канал» нудними проектами не займається. Всі подробиці про перезапуск даного шоу ще стануть відомі журналістам, якщо їм вдасться вивідати все у продюсерів медіагрупи, які люблять дивувати свою аудиторію яскравими і сміливими проектами.
Рейтинг Від пацанки до панянки, всі випуски (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Голос країни, всі випуски
Жанр: вокальне талант-шоу
Опис: У новому сезоні 2016 року всі канали готують чергову порцію наших шоу. Ось і канал "1+1" готовий піднести глядачам новий сезон шоу "Голос країни". Це адаптація голландського проекту "The Voice". Для того, щоб взяти участь в кастингах, потрібно відповідати єдиному критерію: конкурсантові повинно бути не менше 18 років. Відбіркові тури цього сезону вже закінчилися, а це означає, що шоу "Голос країни" скоро з'явиться на наших телеекранах. Шоу розділене на 5 частин, найперша з яких не є ефірною - це "Попереднє прослуховування". До кастингів всім учасникам потрібно було подати заявку і надати свої "мінусовки" у різних музичних напрямках і стилях. Пройшовши цей етап, учасник потрапляє на "Сліпі прослуховування". У цьому турі під час виступу конкурсант не бачить наставників-суддів, а лише спинки крісел, точно також і тренера не бачать того, що відбувається на сцені - вони оцінюють лише голос. Чотири майбутні наставники, які сидять до претендента спиною, якщо натискуватимуть на кнопку, то крісло обернеться - це означає те, що цей тренер бере учасника до себе в команду. Але якщо обернулося декілька тренерів, то тут вже сам учасник вибиратиме до кого він піде в команду. Поки що відомі імена лише трьох наставників-продюсерів: Тіна Кароль, Олексій Потапенко (Потап) і Іван Дорн, четвертий суддя поки що не розголошується. Ним може стати колишній тренер попередніх сезонів, а також може бути і іноземець. Ким буде ця "Dark horse" залишається інтригою...
Рейтинг Голос країни, всі випуски (2011-2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: я соромлюсь свого тіла
Жанр: Українські тв-шоу, Реаліті-шоу
Опис: На каналі СТБ стартував новий телевізійний проект (Я соромлюся свого тіла). Настав 2 сезон незвичайного шоу Я соромлюся свого тіла. Як і в першому сезоні кожний випуск це нові історії простих людей України як багато років живуть з різними дефектами тіла, які зазвичай мішають їм влаштувати своє особисте життя. Я соромлюся свого тіла 2 сезон – це Українське телевізійне шоу учасники якого вже давно не мають навіть малий шанс на щасливе життя, надія залишається тільки на новий проект СТБ, спеціалісти якого разом з командою професійних лікарів будуть допомагати учасникам проекта Я соромлюся свого тіла 2 сезон по телевізору, або онлайн на нашому сайті trafffilm.net.
Рейтинг Я соромлюсь свого тіла, всі сезони (2017) на сайті: (3.8) Проголосували (11)
0 10.03.2017 в 01:16
Оригінальна назва: Хто зверху?
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Даний проект є адаптацією популярного формату BattleoftheSexesот компанії Talpa. Участь в проекті беруть дві зоряні команди, члени яких є представниками протилежної статі. Знаменитості готові отримати перемогу в найрізноманітніших і смішних конкурсах. Більшість конкурсів пов'язана з типовими «жіночими» і «чоловічими» питаннями. Адже лише так можна дати відповідь на головне питання «Хто зверху?». За допомогою різних хитромудрих питань учасникам доведеться визначити, хто з них найбільш веселий і кмітливий, хто розумніший, найхитріший та сильніший за всіх? Жінки чи чоловіки? Проект повинен дати не лише відповідь на головну дилему всього світу, а і зробити це з винахідливістю і гумором. Гроші, які виграють команди, будуть відправлені на реалізацію добродійних справ.
Рейтинг Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 01.03.2017 в 04:03
Оригінальна назва: Інспектор Фреймут, всі випуски
Жанр: тв шоу
Опис: Нові перевірки будуть досить складними для Ольги Фреймут, ведучої проекту Нового Інспектора Фреймут адже тепер ревізію належить провести не тільки у закладах громадського харчування та готелях але і медицинських закладах, освітніх і т.п. Після цього нам буде зрозуміло, в який заклад, організацію варто звертатися, а де потрібно 7 разів подумати...
Рейтинг Інспектор Фреймут, всі випуски, всі сезони (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Зірки під гіпнозом, всі серії
Жанр: ТБ передачі
Опис: Нове українське телевізійне шоу «Зірки під гіпнозом» є адаптацією французького оригінального формату «Stars sous hypnose». Лише у цій програмі глядачі зможуть побачити знаменитостей зі світу спорту, телебачення і шоу-бізнесу такими, якими їх ще ніхто і ніколи не бачив.Запрошені гості погоджуються добровільно піддатися гіпнотичній дії. Проте, вони не знають заздалегідь, що саме відбуватиметься з ними в стані трансу. Але насправді для них підготовлені лише милі і веселі випробування. Основна дія проекту відбуватиметься в телестудії. Саме сюди прийдуть зоряні гості. Деякі з них вже були під гіпнозом, вони стали головними дійовими особами забавних сюжетів-розиграшів. А тепер, разом з глядачами, вони зможуть побачити себе з сторони. Слід зазначити, що присутня на трибунах публіка також не залишиться осторонь, а візьме безпосередню участина в шоу. Глядачам доведеться уявити себе зоопарком, оркестром і багато ким ще. Професійний гіпнотизер і ілюзіоніст Володимир Ефімов продемонструє всім дива гіпнозу. Глядачі переконаються, що гіпноз - це не шахрайство і обман, а дивовижний і приголомшуючий уяву феномен.
Рейтинг Зірки під гіпнозом, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Країна У
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Країна У - це цілий світ, який ніколи не зможе до кінця зрозуміти приїжджий. Це безкрайні простори, дивні види, чарівні міста. І найголовніше, країна У - це унікальні люди. Україна (а саме вона мається на увазі під "У") і українці зможуть навчити весь світ не лише сміятися над собою (а українці уміють це як ніхто інший), але і жити. «Країна У» - це чиста, добра українська веселість.
У перебігу серіалу ми знайомимося з різними містами та селами України. В ролі їх жителів - популярні українські КВНщики. «Країна У» - це новий проект у форматі гумористичного скетч-шоу виробництва «Кварталу 95» і «Драйв Продакшн». Креативним продюсером проекту виступив Андрій Чивурін.
Рейтинг Країна У - всі випуски (2013-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 18.10.2016 в 02:18
Оригінальна назва: Cупермодель по українськи
Жанр: ТБ-шоу
Опис: Проект «Супермодель по-українськи» - це аналог популярного багатолітнього шоу Тайри Бенкс «Топ-модель по-американськи». Завдяки ньому у звичайних українських дівчат з'явився шанс відчути на собі всі тонкощі роботи в модельному бізнесі і повністю підготувати себе до цієї професії. Всіх учасниць чекатимуть складні, але дуже цікаві випробування, креативні ідеї фотографувань, а також дивні подорожі. Їм доведеться поборотися за такі призи: фотосесія і інтерв'ю для модного глянцю Pink, контракт з французьким агентством Marilyn Agency і співпраця з fashion-дизайнером Кристиною Бобковою.
Рейтинг Cупермодель по українськи, всі випуски, всі сезони (2014-2016) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 03.09.2016 в 22:42

1 2 »