Фільми дивитися онлайнТелепередачі онлайн


Оригінальна назва: Інспектор Фреймут, всі випуски
Жанр: тв шоу
Опис: Нові перевірки будуть досить складними для Ольги Фреймут, ведучої проекту Нового Інспектора Фреймут адже тепер ревізію належить провести не тільки у закладах громадського харчування та готелях але і медицинських закладах, освітніх і т.п. Після цього нам буде зрозуміло, в який заклад, організацію варто звертатися, а де потрібно 7 разів подумати...
Рейтинг Інспектор Фреймут, всі випуски, всі сезони (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Зірки під гіпнозом, всі серії
Жанр: ТБ передачі
Опис: Нове українське телевізійне шоу «Зірки під гіпнозом» є адаптацією французького оригінального формату «Stars sous hypnose». Лише у цій програмі глядачі зможуть побачити знаменитостей зі світу спорту, телебачення і шоу-бізнесу такими, якими їх ще ніхто і ніколи не бачив.Запрошені гості погоджуються добровільно піддатися гіпнотичній дії. Проте, вони не знають заздалегідь, що саме відбуватиметься з ними в стані трансу. Але насправді для них підготовлені лише милі і веселі випробування. Основна дія проекту відбуватиметься в телестудії. Саме сюди прийдуть зоряні гості. Деякі з них вже були під гіпнозом, вони стали головними дійовими особами забавних сюжетів-розиграшів. А тепер, разом з глядачами, вони зможуть побачити себе з сторони. Слід зазначити, що присутня на трибунах публіка також не залишиться осторонь, а візьме безпосередню участина в шоу. Глядачам доведеться уявити себе зоопарком, оркестром і багато ким ще. Професійний гіпнотизер і ілюзіоніст Володимир Ефімов продемонструє всім дива гіпнозу. Глядачі переконаються, що гіпноз - це не шахрайство і обман, а дивовижний і приголомшуючий уяву феномен.
Рейтинг Зірки під гіпнозом, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Хто зверху?
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Даний проект є адаптацією популярного формату BattleoftheSexesот компанії Talpa. Участь в проекті беруть дві зоряні команди, члени яких є представниками протилежної статі. Знаменитості готові отримати перемогу в найрізноманітніших і смішних конкурсах. Більшість конкурсів пов'язана з типовими «жіночими» і «чоловічими» питаннями. Адже лише так можна дати відповідь на головне питання «Хто зверху?». За допомогою різних хитромудрих питань учасникам доведеться визначити, хто з них найбільш веселий і кмітливий, хто розумніший, найхитріший та сильніший за всіх? Жінки чи чоловіки? Проект повинен дати не лише відповідь на головну дилему всього світу, а і зробити це з винахідливістю і гумором. Гроші, які виграють команди, будуть відправлені на реалізацію добродійних справ.
Рейтинг Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 18.10.2016 в 04:03
Оригінальна назва: Країна У
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Країна У - це цілий світ, який ніколи не зможе до кінця зрозуміти приїжджий. Це безкрайні простори, дивні види, чарівні міста. І найголовніше, країна У - це унікальні люди. Україна (а саме вона мається на увазі під "У") і українці зможуть навчити весь світ не лише сміятися над собою (а українці уміють це як ніхто інший), але і жити. «Країна У» - це чиста, добра українська веселість.
У перебігу серіалу ми знайомимося з різними містами та селами України. В ролі їх жителів - популярні українські КВНщики. «Країна У» - це новий проект у форматі гумористичного скетч-шоу виробництва «Кварталу 95» і «Драйв Продакшн». Креативним продюсером проекту виступив Андрій Чивурін.
Рейтинг Країна У - всі випуски (2013-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 18.10.2016 в 02:18
Оригінальна назва: Cупермодель по українськи
Жанр: ТБ-шоу
Опис: Проект «Супермодель по-українськи» - це аналог популярного багатолітнього шоу Тайри Бенкс «Топ-модель по-американськи». Завдяки ньому у звичайних українських дівчат з'явився шанс відчути на собі всі тонкощі роботи в модельному бізнесі і повністю підготувати себе до цієї професії. Всіх учасниць чекатимуть складні, але дуже цікаві випробування, креативні ідеї фотографувань, а також дивні подорожі. Їм доведеться поборотися за такі призи: фотосесія і інтерв'ю для модного глянцю Pink, контракт з французьким агентством Marilyn Agency і співпраця з fashion-дизайнером Кристиною Бобковою.
Рейтинг Cупермодель по українськи, всі випуски, всі сезони (2014-2016) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 03.09.2016 в 22:42
Оригінальна назва: я соромлюсь свого тіла
Жанр: Українські тв-шоу, Реаліті-шоу
Опис: На каналі СТБ стартував новий телевізійний проект (Я соромлюся свого тіла). Настав 2 сезон незвичайного шоу Я соромлюся свого тіла. Як і в першому сезоні кожний випуск це нові історії простих людей України як багато років живуть з різними дефектами тіла, які зазвичай мішають їм влаштувати своє особисте життя. Я соромлюся свого тіла 2 сезон – це Українське телевізійне шоу учасники якого вже давно не мають навіть малий шанс на щасливе життя, надія залишається тільки на новий проект СТБ, спеціалісти якого разом з командою професійних лікарів будуть допомагати учасникам проекта Я соромлюся свого тіла 2 сезон по телевізору, або онлайн на нашому сайті trafffilm.net.
Рейтинг Я соромлюсь свого тіла, всі сезони (2016) на сайті: (3.8) Проголосували (8)
0 10.07.2016 в 17:16
Оригінальна назва: Шоу холостяк, всі випуски
Жанр: Реаліти-шоу
Опис: Ще з 2002 року американське шоу "The Bachelor" збирає безліч прихильників перед екранами. Ідея шоу була продана в багато країн, у тому числі і до України. Канал "СТБ" з 2011 року веде трансляцію шоу, назва якому "Холостяк". Суть програми полягає в тому, що завидний холостяк відбирає з двадцяти п'яти претенденток свою єдину і неповторну, з якою не проти був би створити сім'ю.
Як завжди, головний герой повинен буде спілкуватися зі всіма красунями проекту. Знайомство з самою героїнею, її батьками, бесіди про життя, про захоплення, минуле життя, минуле кохання. Кожен новий тиждень - нове знайомство, нове спілкування. А в кінці тижня одна дівчина покидає проект.
Рейтинг Шоу Холостяк, всі випуски (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.04.2016 в 05:50
Оригінальна назва: Auction Hunters
Жанр: Документальні
Опис: Аллен Хафф і Клінтон Джонс - справжні професіонали в своїй справі. Хафф - торговць раритетом, так само, як і його батько, Джонс - фахівець в найрізноманітніших областях, він розбирається навіть у зброї і сейфах. Разом ця азартна парочка подорожує не лише по Південній Каліфорнії, але і по США, беручи участь в аукціонах, роблячи ставки і вишукуючи можливість вигідно придбати цікаві експонати, аби потім перепродати їх за немаленькі гроші колекціонерам.
Рейтинг Скарби зі звалища, всі серії (2010) на сайті: (4.6) Проголосували (66)
0 15.04.2016 в 05:51
Оригінальна назва: Відверто з Машою Єфросініною, всі серії
Жанр: телепередача, шоу
Опис: У програмі «Відверто з Машою Ефросиніной телеведуча зустрічатиметься з відомими і популярними людьми. Вони відверто відповідатимуть на питання ведучої, а так само вперше поділяться з глядачами моментами зі свого особистого життя. У новому сезоні гостями телеведучої Маші Ефросиніної стануть п'ятнадцять відомих осіб, які вперше відверто повідають про своє життя...
Рейтинг Відверто з Машою Єфросініною, всі випуски (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.04.2016 в 05:33
Оригінальна назва: Легенди карного розшуку, всі серії
Жанр: Документальний, кримінал, з історії
Опис: Серіал "Легенди кримінального розшуку" розповідає історії про авторитетів кримінального світу таких, як батюшка Ангел, нальотчик Серж Астраханський, "ведмежатник" Кувалда і багатьох інших, про яких і до цього дня ходять легенди. Але практично ніхто не знає, як саме розкривалися ці гучні злочини (багато з них були засекречені). Так само автори серіалу торкнуться таких тем, як гучні кримінальні справи Києва 40-х - 50-х років, диверсанти, боротьба з фашистами, протистояння СМЕРШ і Абверу, шпигунство, післявоєнний голод, махінації з продовольством і гучні вбивства.
Рейтинг Легенди карного розшуку, всі серії (2010) на сайті: (3.7) Проголосували (45)
0 08.04.2016 в 04:49

1 2 »