Фільми дивитися онлайнТелепередачі онлайн


Оригінальна назва: ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд
Жанр: Пізнавальні
Опис: «Руйнівники легенд» (англ. MythBusters) - американська науково-популярна телепередача на каналі Discovery Channel. Передачу ведуть фахівці із спецефектів Джеймі Хайнеман і Адам Севідж, що використовують свої навики і досвід для експериментальної перевірки різних байок, чуток, міських легенд і інших породжень популярної культури. Зйомки передачі зазвичай проходят в області затоки Сан-Франциско.
Провідні передачі - Джеммі Хайнеман і Адам Севідж. Вони є противополежними один до одного. Джеммі - серйозний морж з вусами, а Адам - веселий рудий клоун, який весь час розігрує Джеммі. Пізніше в передачу додали ще три молодих ведучих - Кері Байрон, Торі Блечи і Гранд Імахара. Вони проводять експерименти паралельно з Джеммі і Адамом, що також додає цікавості програмі.
Рейтинг ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд, всі випуски (2003-2016) на сайті: (4.1) Проголосували (24)
34447 0 10.10.2019 в 17:58
Оригінальна назва: The Grand Tour
Жанр: телепередачі
Опис: Після скандального звільнення Джеремі Кларксона з всесвітньо відомої автомобільної передачі «Топ Гір» інші ведучі не зрадили свого старого друга. Вони всі відмовилися брати участь у зйомках програми, після чого її існування фактично було припинено. Проте Джеймс Мей, Річард Хаммонд і Джеремі Кларксон знайшли вихід із ситуації, вони почали знімати нову передачу про автомобілі.
Нове розважальне шоу «Гранд Тур» покаже вам історію незвичайних автомобілів і місця, де вони створювалися. У пошуках раритету ведучі шоу відправляться в маловідомі американські міста, щоб буквально з їхніх вулиць розповісти про найнезвичайніші знахідки...
Рейтинг ТВ-шоу "Гранд тур" (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
10501 0 07.04.2019 в 13:00
Оригінальна назва: Auction Hunters
Жанр: Документальні
Опис: Цикл Скарби зі звалища (також Мисливці за скарбами ) оповідає про двох шибайголов - Аллена Хаффа і Клінтон Джонса. Вони справжні професіонали в своїй справі. Хафф - торговць раритетом, так само, як і його батько, Джонс - фахівець в найрізноманітніших областях, він розбирається навіть у зброї і сейфах. Разом ця азартна парочка подорожує не лише по Південній Каліфорнії, але і по США, беручи участь в аукціонах, роблячи ставки і вишукуючи можливість вигідно придбати цікаві експонати, аби потім перепродати їх за немаленькі гроші колекціонерам.
Рейтинг Скарби зі звалища, всі серії (2010-2015) на сайті: (4.4) Проголосували (281)
177359 1 01.05.2018 в 05:51
Оригінальна назва: Тб шоу "Танці з зірками" 2017
Жанр: телепередачі
Опис: Паркет каналу"1+1", по справжньому став головним для усієї країни. в котрий раз на цьому майданчику розгортаються неабиякі пристрасті у прямому ефірі. Напружена боротьба зоряних і дуже красивих пар нікого не може залишити байдужим. Головні герої відкривають для себе нові горізонти, вчаться чомусь новому і раніше їм невідомому, долають себе, і радують своїми перемогами глядачів.
Минуло 10 років, цей оновленний проект зібрав цілий букет цікавих осіб, танцювальних майстрів і майстрів сцени. Глядачі мають можливість не лише споглядати, але і брати участь в оцінці кожного виступу, голосуючи СМС-повідомленнями і віддаючи свої голоси за вподобану пару. "Танці з зірками " притягнули увагу більше 15-ти мільйонної аудиторії в прямому ефірі, але кожен, також має можливість побачити і ще раз випробувати хвилюючі моменти переглянувши ще раз це видовищне телевізійне шоу або деякі його моменти.
Рейтинг Тб шоу "Танці з зірками" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1672 0 10.10.2017 в 20:15
Оригінальна назва: СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: :
Слідство ведуть екстрасенси - новий сезон кращого містичного проекту країни, в якому беруть участь найуспішніші та найсильніші учасники іншого загадкового українського проекту "Битва екстрасенсів". Разом з учасниками телешоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" ми перенесемося в світ злочинів, які не були розкриті міліцією. Варто відзначити, що до організаторів і продюсерів шоу щодня звертаються сотні українців, які слізно благають допомогти їм в пошуку і покаранні злочинців, що принесли горе в їх сім'ї. Автори шоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" на СТБ прагнуть задовольнити якомога більше прохань - у результаті найцікавіші справи передаються експертам програми. Ті ж у свою чергу зроблять все можливе, що б всім допомогти.
Рейтинг СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ, ВСІ ВИПУСКИ (2013-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (8)
12189 0 07.08.2017 в 02:18
Оригінальна назва: Хто зверху?
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Даний проект є адаптацією популярного формату BattleoftheSexesот компанії Talpa. Участь в проекті беруть дві зоряні команди, члени яких є представниками протилежної статі. Знаменитості готові отримати перемогу в найрізноманітніших і смішних конкурсах. Більшість конкурсів пов'язана з типовими «жіночими» і «чоловічими» питаннями. Адже лише так можна дати відповідь на головне питання «Хто зверху?». За допомогою різних хитромудрих питань учасникам доведеться визначити, хто з них найбільш веселий і кмітливий, хто розумніший, найхитріший та сильніший за всіх? Жінки чи чоловіки? Проект повинен дати не лише відповідь на головну дилему всього світу, а і зробити це з винахідливістю і гумором. Гроші, які виграють команди, будуть відправлені на реалізацію добродійних справ.
Рейтинг ТБ-шоу Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) на сайті: (3.6) Проголосували (5)
5261 0 04.05.2017 в 04:03
Оригінальна назва: Шоу холостяк, всі випуски
Жанр: Реаліти-шоу
Опис: Ще з 2002 року американське шоу "The Bachelor" збирає безліч прихильників перед екранами. Ідея шоу була продана в багато країн, у тому числі і до України. Канал "СТБ" з 2011 року веде трансляцію шоу, назва якому "Холостяк". Суть програми полягає в тому, що завидний холостяк відбирає з двадцяти п'яти претенденток свою єдину і неповторну, з якою не проти був би створити сім'ю.
Як завжди, головний герой повинен буде спілкуватися зі всіма красунями проекту. Знайомство з самою героїнею, її батьками, бесіди про життя, про захоплення, минуле життя, минуле кохання. Кожен новий тиждень - нове знайомство, нове спілкування. А в кінці тижня одна дівчина покидає проект.
Рейтинг Шоу Холостяк, всі випуски (6 - 7 сезон) (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
6451 0 02.05.2017 в 05:50
Оригінальна назва: Чотири весілля, всі випуски
Жанр: тб-шоу
Опис: Весілля - це не просто торжество, а одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З особливим хвилюванням відносяться до цього дня дівчини - майбутні наречені. Цілком природно, що кожна наречена мріє про те, аби цього дня було все просто ідеально.
Чотири весілля є найпопулярнішим шоу від телеканалу 1+1 і виходить воно один раз на тиждень. Ви побачите, як чотири родинних пари гратимуть свої весілля, аби виграти поїздку на романтичний відпочинок. Оцінювати вони будуть один одного і хто набере більше балів той і перемагає. Оцінки вони ставитимуть за: місце весілля, плаття, меню і загальні враження. Телеканал 1+1 виробляє шоу по британському формату "Four Weddings", яке на батьківщині дуже популярно. Дивіться різні весілля і отримуйте задоволення, можливо ви і самі попадете на цей теле-проект.
Рейтинг Чотири весілля, всі випуски (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
11559 0 12.03.2017 в 21:09
Оригінальна назва: Від пацанки до панянки, всі випуски
Жанр: Шоу
Опис: Якщо раніше всім відоме шоу «Від пацанки до панянки» виходило на каналі ТЕТ, то тепер його показуватиме «Новий канал». Воно стане весняною прем'єрою, зайнявши місце у ряді інших прем'єр такого жанру. Про це журналісти взнали із слів генерального продюсера телеканалу «Новий канал», Сергія Евдокимова. Його не збентежило зауваження про те, що спочатку права на даний проект «Від пацанки до панянки» знаходилися в абсолютно іншої медіагрупи. На думку генпродюссера, вони декілька невірно реалізували проект, оскільки він не підійшов аудиторії того каналу. А ось для його команди шоу стане відмінним поповненням ефірного часу. При цьому абсолютно незрозуміло, чому Сергій Евдокимов вважає, що шоу не підійшло іншій аудиторії. Більш того, він нічого не сказав і про умови досконалої операції. Втім, перезапуск шоу обіцяє бути дуже цікавим, оскільки «Новий канал» нудними проектами не займається. Всі подробиці про перезапуск даного шоу ще стануть відомі журналістам, якщо їм вдасться вивідати все у продюсерів медіагрупи, які люблять дивувати свою аудиторію яскравими і сміливими проектами.
Рейтинг Від пацанки до панянки, всі випуски (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
25246 0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Голос країни, всі випуски
Жанр: вокальне талант-шоу
Опис: У новому сезоні 2016 року всі канали готують чергову порцію наших шоу. Ось і канал "1+1" готовий піднести глядачам новий сезон шоу "Голос країни". Це адаптація голландського проекту "The Voice". Для того, щоб взяти участь в кастингах, потрібно відповідати єдиному критерію: конкурсантові повинно бути не менше 18 років. Відбіркові тури цього сезону вже закінчилися, а це означає, що шоу "Голос країни" скоро з'явиться на наших телеекранах. Шоу розділене на 5 частин, найперша з яких не є ефірною - це "Попереднє прослуховування". До кастингів всім учасникам потрібно було подати заявку і надати свої "мінусовки" у різних музичних напрямках і стилях. Пройшовши цей етап, учасник потрапляє на "Сліпі прослуховування". У цьому турі під час виступу конкурсант не бачить наставників-суддів, а лише спинки крісел, точно також і тренера не бачать того, що відбувається на сцені - вони оцінюють лише голос. Чотири майбутні наставники, які сидять до претендента спиною, якщо натискуватимуть на кнопку, то крісло обернеться - це означає те, що цей тренер бере учасника до себе в команду. Але якщо обернулося декілька тренерів, то тут вже сам учасник вибиратиме до кого він піде в команду. Поки що відомі імена лише трьох наставників-продюсерів: Тіна Кароль, Олексій Потапенко (Потап) і Іван Дорн, четвертий суддя поки що не розголошується. Ним може стати колишній тренер попередніх сезонів, а також може бути і іноземець. Ким буде ця "Dark horse" залишається інтригою...
Рейтинг Голос країни, всі випуски (2011-2017) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
42523 0 10.03.2017 в 22:34

1 2 3 »