Фільми дивитися онлайнБіографічні онлайн


Оригінальна назва: The Young Victoria
Жанр: драма, мелодрама, біографія, історія
Опис: Історія переносить глядача в Англію за часів вікторіанської епохи. Батько дівчинки герцог Кентський помер, коли малятку не було року, і на престолі перебував дядько Вільгельм 4. Юну Вікторію з дитинства готували до великої місії — вона була прямою спадкоємицею трону Британської імперії. У віці 18 років дівчина повинна стати государинею — радник Джон Конрой, намагаючись вплинути через матір, радить підписати документи, що наділяють її владою регента. Однак прониклива особа дає відсіч, їй доводиться навчитися протистояти всяким інтригам. Бельгійський родич король Леопольд посилає до Великобританії свого племінника Альберта, сподіваючись, що отримає владу в Туманному Альбіоні, через нього. Всі барони, лорди і рідна мати намагаються використовувати юну спадкоємицю, але вона виявилася сильною особистістю, і чиїмось пішаком бути не збирається.
Рейтинг Фільм Молода Вікторія (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
63 0 29.03.2020 в 10:46
Оригінальна назва: Bloodsport
Жанр: драма, спорт, біографія, бойовик
Опис: Сюжет картини переносить глядача в Гонконг, де зовсім скоро повинні пройти чергові підпільні змагання серед майстрів східних єдиноборств. Ми знайомимося з американським солдатом, вихованим вчителем карате. Завдяки вітчиму головний герой зумів досягти небувалої майстерності і отримати на знак поваги священний меч. Дізнавшись про змагання, чоловік тут же відправляється в Гонконг. Тим часом, про плани військовослужбовця стає відомо співробітникам ФБР. Ніхто з учасників цієї історії навіть не підозрює, що незабаром їм доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які перевернуть їх життя з ніг на голову.
Рейтинг Фільм Кривавий спорт (1988) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
33 0 28.03.2020 в 08:52
Оригінальна назва: Coach Carter
Жанр: драма, біографія, спорт
Опис: Головні герої змушені прийняти те, що їх навчальний процес організований так само, як і для інших учнів. Керівництво закладу впевнене, що таким чином можна буде утримати високий бал у навчанні, одночасно, тримати планку в процесі спортивних змагань. Але як все йде на практиці? Перше, що оцінюється, це те, як спортсмени грають і як це відображається на репутації школи. Але подібні обставини не влаштовують тренера, який нещодавно почав працювати в школі. Картер постійно контролює процес і вимагає, щоб команда з баскетболу показала високий рівень підготовленості. Одного разу чоловік оголосив учням, що ті школярі, які мають низьку успішність не братимуть участь в іграх. Це стало несподіванкою для хороших гравців, яким випала можливість опинитися на лаві запасних. Проте, тренер впевнений, що все робить правильно, так як, досягнення в навчанні так само важливі, як успіхи в спортивній діяльності. І потім, чи можна за допомогою лише спортивних успіхів домогтися певних висот в житті?
Рейтинг Фільм Тренер Картер (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
34 0 28.03.2020 в 08:44
Оригінальна назва: Public Enemies
Жанр: біографічні, кримінал, драми
Опис: Джон Діллінджер тікає з в'язниці. За ним прийшли його товариші, їх чекає машина. В ході втечі одного з членів банди вбивають, Діллінджер звинувачує в цьому одного з команди, покаранням буде смерть. Ватажок банди розумний, неймовірно привабливий і вміє знайти ключ до будь-якої людини. До того ж у злочинців є ідея про те, що банківська система США спровокувала Велику депресію. Саме тому вони грабують банки. "Нам не потрібні ваші гроші, тільки гроші банку", - говорить Діллінджер відвідувачам чергового з обкрадених банків. Люди, що потрапляють під його вплив, починають його обожнювати. Не було в'язниці, з якої Діллінджер не міг втекти.
Рейтинг Фільм Джонні Д. (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
355 0 08.02.2020 в 12:13
Оригінальна назва: First Man
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Коли Ніл Армстронг вперше вступив на поверхню природного супутника Землі, він зробив великий прорив у вивченні космосу. Ця подія внесла свої зміни в розвиток всього людства. Його ім'я в подальшому було увічнено і стало легендою, яка не помре ніколи. Протягом 8-ми років чоловік йшов до поставленої мети. Він займався тренуваннями свого організму, чудово розуміючи, який стрес його чекатиме під час здійснення міжпланетної експедиції. Виснажуючи себе на заняттях, він мотивувався поставленою метою, набував нових навичок і відомостей для роботи на космічному судні. Після успішної посадки на місяць, він знав, що зможе внести в життя людей великий внесок. Ця подія пройшла з солідним тріумфом і стала грандіозним досягненням вчених Сполучених Штатів Америки.
Рейтинг Фільм Перша людина (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
435 0 16.01.2020 в 18:47
Оригінальна назва: The Imitation Game
Жанр: Історичні, Військові, Біографічні, Трилери
Опис: Сюжет фільму побудований на історії життя і боротьби відмінного програміста і математика за покликанням Алана Тьюринга. Головний герой проявив себе як професіонал своєї справи. Йому будь-яке завдання було по плечу, він багато що міг зробити так майстерно, що простій людині це б і в голову не прийшло. Уряд вирішує застосувати розум математика в своїх аж ніяк не корисливих цілях, заради порятунку країни. Держава знаходиться під гнітом Німеччини, тому не може жити за своїми законами. Щоб зламати ситуацію, що виникла, потрібен вірний крок в цьому напрямку. І ось вихід, здається, знаходиться. Алану доручають зламати німецьку машину "Енігму", несправність якої призведе до вірного відступу нацистів з території країни.
Рейтинг Фільм Гра в імітацію (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
228 0 26.12.2019 в 17:10
Оригінальна назва: Tolkien
Жанр: біографічний, драма
Опис: Дана картина являє собою біографічну розповідь про письменника, який створив легендарний світ Середзем'я. Мова, звичайно ж, йде про Дж. Р. Р. Толкіна. Кінострічка розповідає про те, як молодий письменник, будучи ізгоєм під час навчання, знаходить дружбу, любов і натхнення. Він втратив батька у віці трьох років, дев'ять років по тому померла і мама нашого героя. Він знайшов підтримку в своїх друзях. А любов в особі Едіт піддається жорстокому випробуванню на міцність в суворі роки Першої Світової війни, в період з 1916 по 1920 роки, коли письменник служив у британських військах.
Рейтинг Фільм Толкін (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
440 0 05.12.2019 в 20:27
Оригінальна назва: Breakthrough
Жанр: драми, біографічні
Опис: Молода жінка, порядна християнка на ім'я Джойс Уест разом зі своїм чоловіком живе в околицях невеликого американського містечка Сент-Луїс. За сюжетом "Прориву" молода пара ніяк не може завести дітей і приймає сміливе рішення — взяти дитину з притулку. Везунчиком став розумний хлопчина на ім'я Джон.
Джойс, після передчасної смерті коханого чоловіка, стала виховувати хлопчика самостійно. У чотирнадцятирічному віці, напередодні Різдва, підліток відпросився у матері пограти з дітворою. І він провалився під лід озера в Міссурі. Перелякані хлопці кинулися за допомогою, а Джон один став боротися зі смертю. Прибулі на місце медики побачили майже бездиханне і переохолоджене тіло підлітка, його намагалися реанімувати близько півгодини, але позитивної динаміки не спостерігалося. Джойс весь цей час сиділа біля палати і не могла повірити, що може втратити ще й сина. Не взмозі чекати вона увірвалася в палату до хлопчика і просила Всевишнього не забирати у неї єдину близьку людину. Час йшов, раптово пульс хлопчика став частішати.
Рейтинг Фільм Прорив (2019) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
2554 0 21.07.2019 в 07:13
Оригінальна назва: Billionaire Boys Club
Жанр: біографії, драми, трилери
Опис: Основні події розгортаються в американському Лос-Анджелесі у вісімдесяті роки минулого століття. Тут група молодих людей намагається стати знатними мільярдерами. В їх клубі судилося опинитися лише обраним людям, які готові провернути аферу, яка залишиться в історії, як махінація з великими грошима цілого століття. Наші герої налаштовані дуже серйозно приміряти на собі звання багатих людей не тільки великого міста, але і всієї планети. Їх не лякає той факт, що в гонитві за великими грошима доведеться грати зі смертю. І в цій дуелі не завжди можна опинитися на висоті, іноді можливо втратити життя.
Рейтинг Фільм Клуб мільярдерів (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
914 0 23.06.2019 в 14:02
Оригінальна назва: Loving Pablo
Жанр: біографії, драми, кримінальні
Опис: Дана картина є біографічною стрічкою про найвпливовішого наркобарона двадцятого століття. Навколо Пабло Ескобара крутилися солідні гроші, жінки, влада і наркотики. Він вже давно пройшов шлях від хлопчиська до впливового барона Медельїнського наркокартелю. Чоловік тримав у своїх руках всю Латинську Америку. Він міг дати гроші будь-кому, будь то суддя, поліцейський або політичний діяч. І ось, він спрямував свій погляд на США. І в цей самий момент наркобарон зустрічається з чарівною телеведучою і журналістською, яку звуть Вірджинія Вальєхо. Ця зустріч перегорнула все життя Ескобара з ніг на голову. Він ніколи не думав, що закохається буквально з першого погляду, немов малолітній хлопчисько.
Рейтинг Фільм Ескобар (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
629 0 23.06.2019 в 13:40

1 2 »