Фільми дивитися онлайнІсторичні онлайн


Оригінальна назва: The Young Victoria
Жанр: драма, мелодрама, біографія, історія
Опис: Історія переносить глядача в Англію за часів вікторіанської епохи. Батько дівчинки герцог Кентський помер, коли малятку не було року, і на престолі перебував дядько Вільгельм 4. Юну Вікторію з дитинства готували до великої місії — вона була прямою спадкоємицею трону Британської імперії. У віці 18 років дівчина повинна стати государинею — радник Джон Конрой, намагаючись вплинути через матір, радить підписати документи, що наділяють її владою регента. Однак прониклива особа дає відсіч, їй доводиться навчитися протистояти всяким інтригам. Бельгійський родич король Леопольд посилає до Великобританії свого племінника Альберта, сподіваючись, що отримає владу в Туманному Альбіоні, через нього. Всі барони, лорди і рідна мати намагаються використовувати юну спадкоємицю, але вона виявилася сильною особистістю, і чиїмось пішаком бути не збирається.
Рейтинг Фільм Молода Вікторія (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
53 0 29.03.2020 в 10:46
Оригінальна назва: Black '47
Жанр: бойовик, драма, історія
Опис: 1847 рік, Великий голод в Ірландії. Солдат Британської імперії Фіні дезертирує і повертається в Ірландію, збираючись забрати сім'ю і відправитися в Нову Англію. Там він застає повсюдний голод і дізнається про смерть матері і страту брата за опір знесенню будинку. Британська влада, за вказівкою яких Фіні воював в Азії, вивозить пшеницю на продаж і в холодну зиму виганяють людей з будинків. Коли залишилися члени його сім'ї замерзати на смерть, колишній солдат вирішує відкласти поїздку в Америку і розправитися з відповідальними. Упіймання месника доручає витягнутому з такої нагоди з-за ґрат за вбивство на допиті його колишньому товаришеві по службі, поліцейському констеблю Ханне.
Рейтинг Фільм Чорний 47-й (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
43336 0 24.01.2020 в 14:32
Оригінальна назва: The Favourite
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Початок XVIII століття. Йде війна Англії з Францією. Проте, життя в Королівстві триває. Трон займає королева Анна, а керівництво країною бере на себе її близька подруга леді Сара. Коли при дворі з'являється Нова служниця Ебігейл, Сара потрапляє під її чарівність і бере дівчину під своє крило. Для Ебігейл це-шанс повернутися до своїх аристократичних коренів. Як тільки Сара втомлюється вирішувати питання війни і миру, Ебігейл стає кращим помічником королеви в цих справах. Міцнуча дружба з Анною дає новій фаворитці можливість реалізувати свої амбіції. І краще не вставати у неї на шляху!
Рейтинг Фільм Фаворитка (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
272 0 16.01.2020 в 19:11
Оригінальна назва: First Man
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Коли Ніл Армстронг вперше вступив на поверхню природного супутника Землі, він зробив великий прорив у вивченні космосу. Ця подія внесла свої зміни в розвиток всього людства. Його ім'я в подальшому було увічнено і стало легендою, яка не помре ніколи. Протягом 8-ми років чоловік йшов до поставленої мети. Він займався тренуваннями свого організму, чудово розуміючи, який стрес його чекатиме під час здійснення міжпланетної експедиції. Виснажуючи себе на заняттях, він мотивувався поставленою метою, набував нових навичок і відомостей для роботи на космічному судні. Після успішної посадки на місяць, він знав, що зможе внести в життя людей великий внесок. Ця подія пройшла з солідним тріумфом і стала грандіозним досягненням вчених Сполучених Штатів Америки.
Рейтинг Фільм Перша людина (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
429 0 16.01.2020 в 18:47
Оригінальна назва: The Crown
Жанр: Драма, Історичні
Опис: У серіалі показано життя правлячої королеви Сполученого Королівства-Єлизавети II. Бути монархом не так легко, як може здатися на перший погляд. Тут і політика, - а там, де політика, там і інтриги. А там, де інтриги, - там і сірі кардинали. Ну а там, де останні - там зосереджена влада. Чи треба говорити, що за владою ховаються небувалі гроші. Серіал починає свою розповіді з закінчення Другої світової війни, — саме в цей період Великобританія стає однією з наймогутніших держав у світі, хоча і переживає важкі часи. Активізується діяльність MI5, відносини Єлизавети II і Вінстона Черчілля залишають бажати кращого. Не так прості і відносини з іншими чиновниками з Даунінг-стріт, 10. Крім того, глядачеві буде показана і любовна лінія між королевою і трагічно померлим Філіпом Маунбаттеном, графом Единбурзьким....
Рейтинг Серіал Корона (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
142 0 16.01.2020 в 15:24
Оригінальна назва: Ліквідація
Жанр: Бойовик, детектив, кримінал, історичні
Опис: Опальний маршал Жуков відправлений на заслання в післявоєнну Одесу, де населенню просто немає життя від злодіїв, вбивць і вимагачів. Зухвала безжальна банда повадилася грабувати військові склади. Ватажок зграї – невловимий німецький шпигун Академік, якого ніхто не знає в обличчя. Тільки начальник карного розшуку Давид Гоцман і маршал Жуков можуть врятувати місто, на них вся надія. Наші герої задумують складну і небезпечну операцію...
Рейтинг Серіал Ліквідація (2007) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
1554 0 20.10.2019 в 10:02
Оригінальна назва: Hispania, la leyenda
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Рим захопив Іспанію, яка тепер є його колонією. Але Віріат підняв народ на повстання. Спочатку це були партизанські дії, але потім битви переросли у відкриті. Віріат був простим пастухом, але щоб повернути назад свої землі, він і його соратники виступають проти Риму. Він збирає людей. З кожним днем народу все додається. Варіант хоче розгромити легіони Риму. Претор Гальба повинен придушити повстання в зародку, поки воно не перейшло у відкрите протистояння. Він прямує зі своїм численним військом до місця розташування бунтівників.
Рейтинг Серіал Римська Іспанія, легенда (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
561 0 24.07.2019 в 10:11
Оригінальна назва: Chernobyl
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Катастрофа техногенного характеру в історії нашої сучасності стала воістину жахливою подією. Квітень 1986 назавжди залишиться в пам'яті людей, як час, коли сталося страшне. Автори міні-серіалу спробували трохи сильніше відкрити завісу таємниці і того, що стосується вибуху, що стався в четвертому реакторі. У результаті вибуху в енергоблоці атомної станції, розташованої в Чорнобилі, багатьом людям довелося стати жертвами катастрофи. За ліквідацію наслідків аварії, взялися звичайні люди. В ті хвилини, ніхто з них навіть не замислювався про свої потреби і здоров'я, вони самовіддано і з мужністю рятували тих, хто все ще залишався в Чорнобилі. Місцеві жителі були розбуджені посеред ночі сильним гуркотом. Спочатку, ніхто навіть уявити не міг, що насправді сталося. І тим більше ніхто не підозрював, чим може обернутися аварія. Було екстрено зібрано нараду уряду, яка мала оцінити, наскільки масштабна катастрофа.
Рейтинг Серіал Чорнобиль, всі серії (2019) на сайті: (4.4) Проголосували (91)
38389 0 10.06.2019 в 17:52
Оригінальна назва: Прощавай, Крістофер Робін
Жанр: біографії, історичні, сімейні
Опис: А. Мілну хотілося забути жахи окопів і траншиї, які турбували його навіть на рідному березі. Тому разом з дружиною Дафною він переїжджає в Суссекс, де в 1920 році у подружжя з'являється син - Крістофер Робін.
Проходить час. В один чудовий день нянюшка Олівія змушена покинути юного вихованця і їде, щоб доглядати за хворою жінкою. Пані Мілн збирається до Лондона, і батько залишається з дитиною. Вони зближуються і часто ходять гуляти в місцевий лісок, який маленькому хлопчикові здається гарним будинком для безлічі іграшок. А вечорами його тато розповідає йому цікаві історії про доброго ведмедика з тирсою в голові, про його друга П'ятачка, про невгамовного смугастого Тигра і дбайливу кенгуру Кенгу. Прості події розцвічуються вигадкою творця і перетворюються в приголомшливу казку, якій незабаром починають зачитуватися всі англійці. Але як же поява улюбленого героя дитячих фантазій відіб'ється на сімейному житті письменника?
Рейтинг Фільм Прощавай, Крістофер Робін (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
751 0 01.05.2019 в 17:09
Оригінальна назва: Султан мого серця
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Дочка російського посла в Туреччині знайомиться з самим султаном. Той вражений її інтелектом і просить її зайнятися навчанням своїх дітей. Після довгих умовлянь батька і самого султана, Ганна погоджується. Після кількох місяців роботи з султанськими дітьми, серце дівчини починає наливатися любов'ю до свого володаря. Сам же султан Махмуд теж не проти закрутити з Ганною роман. Завдяки вдалій підміні листа Дмитром, Ганна знову у нього в боргу. Інтригантці Еммі вдається звабити султана. З провини Дмитра захворює інженер і будівництво збройового заводу знову відкладається. Ганну відправляють в гарем, але її серце все ще належить султану. дівчина сподівається на аудієнцію, але не отримує її.
Дмитро змушує її дізнатися місце прибуття судна зі зброєю. Завдання виконано, але Хошьяр її розкрив. Тим часом яничари осаджують палац султана, але взяти його не виходить. Султанська охорона відбиває атаку, а вцілілі бунтівники влаштовують в місті погром. Заколот на руку Халету-ефенді, під шумок він спробує реалізувати свій корисливий задум.
Рейтинг Серіал Султан мого серця, всі серії (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
2981 0 23.03.2019 в 11:01

1 2 3 »