Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) українською

Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Добрі наміри
Рік випуску: 2017
Жанр: мелодрами
Режиссер: Сергій Борчуков
У ролях знімались: Глафіра Тарханова, Дмитро Орлов, Валерій Афанасьєв, Ольга Гришина
Опис: Багато людей прагнуть отримати владу і вплив у суспільстві, заробити величезні статки і стати справжніми господарями своїх життів. Кожен хоче бути незалежним від зовнішніх обставин, мати можливість обійти закон і робити все, що заманеться. Проте, всі чомусь забувають або ж просто не розуміють, що розкіш і багатство не є заставами щастя та душевної рівноваги і часом, навіть найуспішніші і впливові багатії незадоволені своїм життям, адже рано чи пізно великі фінансові можливості і влада перестає викликати інтерес, залишаючи тільки порожнечу і гіркоту в душі. Це і відбувається з головними героями серіалу – багатою і могутньою родиною Фирсових, члени якої змогли вибитися в лідери рідного містечка ще за часів лихих дев'яностих. Тоді країна переживала період політичного і соціального розвалу, чим неодмінно скористалися активовані кримінальні елементи, які побачіли можливість власного розвитку в сформованих обставинах. Успіху могли досягти тільки жорстокі, вперті і комунікабельні, що дозволяло швидко справлятися з постійними неприємностями, позбавлятися від конкурентів і домовлятися з потрібними людьми. Глава сімейства Фирсовых володіє всіма цими якостями, що і дозволило йому стати тим, хто він є зараз і стати найвпливовішою людиною в місті. Однак, навіть багатії мають свою слабкість – любов. Адже ніхто з членів великого сімейства так і не зміг зв'язати своє життя з щиро люблячою людиною.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (3) | Переглядів: 5973 | Додано: 04.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2


Виберіть будь-ласка серію


Плеєр 1


Для вибору серій, використовуйте меню у лівому верхньому кутку плеєра


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar