Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Моє чуже життя
Жанр: мелодрами
Опис: Мехмет Емір, спадкоємець величезного багатства, зустрічається з молодою дівчиною з бідної сім'ї. Але батько проти такого союзу і всіляко перешкоджає закоханим. Юсуф домагається свого, але дівчина вже вагітна і готова народити спадкоємця. Тоді багач забирає народжену позашлюбну дитину та відправляє її на виховання в сім'ю свого слуги.
Минуло двадцять років. Сім'я Іліаса живе на околиці Стамбула в тяжкому становищі. Глава сім'ї не в змозі утримувати свою меркантильну дружину, служницю і непрацюючу дочку. Надією на допомогу для сім'ї, стає дочка друга Бахар, яка готова працювати заради добробуту сім'ї. Але дівчина мріяла про освіту, а не про роботу продавщиці.
Одного разу в будинок до Іліасу приїжджає старий Юсуф. Він невиліковно хворий і перед смертю вирішив покаятися перед своїм рідним сином. Він розповів Мехмету про дівчинку, яку двадцять років тому таємно вивіз і віддав на виховання в чужу сім'ю. Але казати ім'я та її місцезнаходження не став, так як хотів сам повернути онуку в сім'ю. Нуран, прийомна мати Бахар, не готова віддати дівчина, адже з її від'їздом вона втратить щомісячні виплати. У гніві жінка вбиває старого і ховає його труп. Таємниця вмирає разом з Юсуфом, а зажерлива Нуран готує підступний план, який допоможе її сім'ї розбагатіти і назавжди забути про бідність.
Рейтинг Серіал Моє чуже життя, всі серії (2018) на сайті: (4.1) Проголосували (328)
0 10.03.2019 в 18:55
Оригінальна назва: Фільм Сутінки, всі частини
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Мелодрама, Фентезі
Опис: Краща екранізація літературних творів про вампірів. Кінофільм "Сутінки" був створений в 2009 році американськими кінематографістами. Режисером цієї фантастичної драми став Кріс Вайц. Фільм досить добре знятий, відмінно попрацювали і костюмери, і оператори, і, звичайно ж, самі актори, які буквально вжилися в свої ролі. Особливо в цьому кінофільмі вражає музичний супровід. У фільмі мова піде про кохання звичайної смертної дівчини і вампіра. Це досить загадкова і романтична історія. Втрата улюбленого чоловіка для Бели стає нестерпним болем, адже він пішов на розрив їх стосунків, аби врятувати її від участі в їх протистояннях з іншим кланом. Бела шукає відради в стосунках з молодим індійцем, але навіть не здогадується, що він теж представляє клан "Народів темряви", та велика небезпека підстерігає її.
Рейтинг Фільм Сутінки, всі частини (2009-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (171)
0 12.02.2019 в 20:58
Оригінальна назва: Квіти дощу
Жанр: мелодрама
Опис: Головна героїня серіалу Квіти дощу - Ніна Виноградова росте без батька. Вона намагається допомагати матері, і не створює зайвих турбот. Але останні час дівчина почала помічати дивну, і одночасно щасливу поведінку матері. Вона зустріла чоловіка мрії, і вони готові одружиться і створити міцну сім'ю. У маминого залицяльника є син, ровесник Ніни. Але після смерті матері хлопчик замкнувся в собі. Новину про весілля героїня прийняла радісно, їй навіть сподобався зведений брат Андрій. У школі на Ніну багато хлопчиків звертали увагу, але дівчина намагалася скрізь брати з собою Андрія. Вони вчилися в одному класі, і героїня часто заступалася за нього. Але ситуація кардинально змінюється, коли Андрій закохується у зведену сестру. Його життя наповнюється радістю, на обличчі з'являється посмішка. Але Ніна не бачить в ньому кохану людину, вона звикла вже до родинних відносин. Ситуація загострюється, в дівчину закохується перший красень у школі. Ніна без розуму від того, що відбувається, адже їй заздрять багато дівчат. Але вона не може зробити боляче Андрію. Дівчина по ночах намагається придумати правильне рішення, але знайти відповідь їй допомагає транспортна трагедія. Батьки Ніни та Андрія розбиваються у страшній ДТП. Андрій не переносить другого стресу, він безслідно зникає. Що чекає Ніну попереду, і чи стане дівчина шукати єдину рідну людину?
Рейтинг Серіал Квіти дощу, всі серії (2017) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 19.01.2019 в 15:16
Оригінальна назва: Двигун внутрішнього згоряння
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Нелегко доводиться дітям, яких виховує один з батьків. Павло Короленко залишився у вдівцях дуже рано, тому справлятися з вихованням дочки йому доводилося одному. Втім Женька не відчувала себе обділеною увагою і теплотою, попри те, що її батько обіймав керівну посаду. Він дуже її любив і завжди знаходив час для своєї дочки. Тепер вона вже доросла і йому дуже хочеться бачити її щасливою, поруч з люблячим її чоловіком. Він із задоволенням би няньчився з онуками, а ще хотів би, щоб дочка замінила б його в машинобудуванні, якому він віддав життя. У Євгенії ж свої захоплення та інтереси. Вона з дитинства хоче стати винахідником і бачить себе співробітницею бюро відомого і талановитого конструктора Володимира Громико. Після здобуття відповідної освіти вона має намір влаштуватися в цей заклад, але от біда, її кумир, виявляється, не визнає жінок на посаді інженера. Він вважає, що цією справою повинні займатися виключно чоловіки. Дівчина не збирається відступатися від мрії, вона переодягається в чоловічий костюм і в образі чоловіка йде в КБ. Що ж вийде з цієї її затії?
Рейтинг Серіал Двигун внутрішнього згоряння, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 19.01.2019 в 14:55
Оригінальна назва: Таємниці
Жанр: детектив, мелодрама
Опис: Микола Фон Бюсоф і дівчинка Катя проживають в провінційному містечку Станові на Західній Україні. На дворі - 1944 рік. Сім'я Миколи нещодавно переїхала в місто, де він і познайомився з Катею. Катя народилася в Станові. З часом діти, а потім і закохалися один в одного. Але несподівано дві страшні трагедії розлучають Катю і Миколи - у Каті безвісти, при досить дивних обставинах зникає батько. Її рідний дядько Іван і тітка вирішують відправити Катю в дитбудинок. Тим же часом мати Миколи знаходять убитою. За звинуваченням у цьому злочині за ґрати відправляють батька Миколи. Час минав. Микола підріс, він став працювати слідчим і одного разу вирішив-він поїде в Станів, щоб повернути чесне ім'я батькові, відновити справедливість і покарати справжнього вбивцю матері. Тут Микола знову стикається з Катею, яка вирішила повернутися в рідні місця, дорогі їй за дитячими спогадами. Хто вбив маму Миколу? Куди пропав батько Каті?
Рейтинг Серіал Таємниці, всі серії (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 19.01.2019 в 14:47
Оригінальна назва: Віддай мою мрію
Жанр: мелодрами
Опис: Особисте життя у кожної людини складається по-своєму, комусь з протилежною статтю щастить, а комусь хронічно неталанить. Деб відноситься до другої категорії людей, постійний пошук партнера доставляє їй безліч турбот, але позитивного результату вона так і не отримала. І ось якось під час вечірнього відвідування бару їй вдається зняти хлопця на ім'я Райан, на якого вона покладає великі надії. Знайомство закінчується пристрасно проведеної ночі, але, коли Деб прокинулася, почула телефону розмову Райана в сусідній кімнаті. Вона знову «пролетіла», оскільки хлопець радився з кимось, як йому краще спровадити свою нову подружку. Не дочекавшись, поки її новий коханець буде приймати ретельні спроби позбутися її суспільства, дівчина йде і, бувши засмученою, не помічає, що на вулиці відбувається щось страшне. Хлопець, який вийшов після ночі попити кави, бачить, як люди, більше схожі на ходячих мерців, накидаються на перехожих в надії розірвати їх і зжерти. Він кидається навздогін за вигнаною дівчиною, щоб захистити її від загрозливої їй небезпеки. Щоб захиститися від кровожерливих зомбі, молодій парі доведеться діяти спільно.
Рейтинг Серіал Віддай мою мрію, всі серії (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 08.12.2018 в 09:49
Оригінальна назва: Опівнічне сонце
Жанр: мелодрами
Опис: Сюжет романтичної драми «Опівнічне сонце», яка є рімейком однойменного японського фільму Норихидо Коїдзумі, розгортається навколо сімнадцятирічної дівчини - Кеті Прайс. Героїня змалечку страждає від дуже рідкісного захворювання, яке змушує її вести нічне життя. У Кеті дуже ніжна шкіра, яка не виносить сонячного світла. Тому дівчина виходить на вулицю лише у темний час доби. Вдень героїня змушена ховатися вдома, пишучи в напівтемряві красиві пісні під гітару. І лише коли заходить сонце, покидає своє темне царство і відправляється до місцевої залізничної станції. Тут героїня співає свої пісні для мандрівників. І ось одного разу під час однієї з таких нічних вилазок Кеті познайомилася з молодим хлопцем Чарлі. Дівчина відразу закохується і це почуття виявляється взаємним. І ось тепер закохані починають все частіше зустрічатися ночами. Але при цьому Кеті не поспішає розповідати Чарлі про свою недугу.
Рейтинг Фільм Опівнічне сонце (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 08.12.2018 в 07:49
Оригінальна назва: Дитина на мільйон
Жанр: серіали, мелодрами
Опис: Драма цього серіалу у важкій долі головної героїні. Анастасію дуже міцно кохав чоловік, та здавалося що взаємна любов буде вічною. Жінка весь час намагалася завагітніти, а подружжя дуже хотіло дочекатися дитини. Але мрія про дитину так і залишалася мрією. У лікарні фахівці ні чим не змогли порадити Анастасії, висловивши жахливий діагноз: дівчина ніколи не матиме дітей. Ця новина розлучила героїню з чоловіком, який на зміг змиритися з думкою, що ніколи не стане батьком. Та щоб дві лихі новини не зруйнували життя Насті, вона поглиблюється в роботу. Але залишалася одна героїня серіалу не довго. Якось їй зустрівся хлопчик Єгор, який знаходився у дитячому будинку. Дитина була розумною, але страшна трагедія в його житті залишила свій відбиток - хлопець був мовчазним. Настя перейнялася дитиною, та запросила до себе на кілько днів, щоб далі всиновити, але вона не здогадувалася, який "сюрприз" на неї чекає.
Рейтинг Серіал Дитина на мільйон, всі серії (2017) на сайті: (2.2) Проголосували (4)
0 11.11.2018 в 14:02
Оригінальна назва: Дві матері
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Недавні гарні приятельки Зоя і Марта стають непримиренними ворогами після загибелі хлопця, який є для однієї дівчини братом, для іншої коханим. Зоя звинувачує Марту в смерті її родича, який опинився на проїжджій частині. Мила красуня вагітна від загиблого нареченого, але відбувається раптовий зрив з-за сильного потрясіння. Після одужання, лікарі ставлять невтішний діагноз, після викидня, дівчина приречена на безпліддя. У милої юної леді все життя попереду, але нещасна ніколи не зможе мати дитину. Думки пацієнтки плутаються, подальше існування представляється не має сенсу, що ввергає постраждалу в апатичний розлад. та час минає і леді не можуть поділити коханого чоловіка. Не маючи наміру відступати, вони не збираються поступатися. Будь-яка з двох готова розтерзати ненависницю, піти до кінця, щоб усунувши суперницю будь-якими шляхами, знайти справжнє довгоочікуване щастя.
Рейтинг Серіал Дві матері, всі серії (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (19)
0 14.10.2018 в 12:31
Оригінальна назва: Школа. Недитячі ігри
Жанр: Серіал, Мелодрама
Опис: Типовий навчальний заклад з характерними проблемами. Викладачам було непросто знайти спільну мову з учнями, особливо старшокласниками. У школярів і вчителів не було бажання шукати компроміс. Положення радикально змінилося після зміни керівництва навчального закладу. Тепер у учнів більше «свободи». Внесено суттєві зміни в правила школи. Зміни до душі переважній більшості старшокласників. Незадоволеною залишається тільки Лола. Раніше вона була «королевою» школи. Тепер багато чого змінилося, що призвело до втрати дівчиною власного статусу. Спроби Лоли повернути колишній вплив закінчуються провалами. Старшокласникам до душі нинішня ситуація в школі. Крім того, їм грунтовно набридли вчинки Лоли. Крім втрати статусу, дівчина зіткнулася з розчаруванням в любові. Паша вважав за краще розірвати відносини. Хлопцеві занадто складно спілкуватися з дівчиною через її специфічний характер. Старшокласник запропонував просто дружбу. Лола не має наміру миритися з ситуацією. Вона готова взяти реванш.
Рейтинг Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (8)
0 14.10.2018 в 12:21

1 2 3 ... 11 12 »