Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: The Ballad of Buster Scruggs
Жанр: Детективи, Драми, Комедії, Мелодрами
Опис: Події розгорнуться на території Дикого Заходу, де розташувалися безкраї американські прерії і високогірні рівнини. У цьому суворому місці кожен виживає сам за себе. Тут є один закон, якому всі підкоряються – виживає лише найсильніший і спритніший. У центрі сюжету виявиться не тільки Дикий Захід, але і люди, що живуть тут. Це старатель, грабіжник, подорожуючі артисти і багато інших. Історія представлена шістьма різними епізодами. В одному з них буде розказано про веселого і відчайдушного музиканта, який вміло грає на гітарі і відмінно використовує револьвер. Опинившись на території забутого міста, він вирішує влаштувати справжній концерт з дикими танцями. Спочатку він грав пісні ковбоїв, які так подобаються всім. В подальшому влаштовує перестрілку, в якій гине сила-силенна людей.
Рейтинг Фільм Балада Бастера Скраґґса (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:27
Оригінальна назва: Папик
Жанр: Мелодрама, Комедія
Опис: Життя Олександра Миколайовича – звичайного пенсіонера, який у молодості був актором і грав Гамлета в театрі, давно перетворилася на боротьбу за виживання. Пенсії не вистачало навіть на найнеобхідніше, борги за квартплату зростали в геометричній прогресії, від цін на ліки хотілося матюкатися і всі ці проблеми терзають душу самотністю. Від безвиході Олександр Миколайович давно поглядав на гак від люстри, але все ніяк не наважувався сходити за мотузкою. І ось одного разу, коли день особливо не задався, а від почуття відчаю стало закладати вуха, він надів свій кращий костюм, взяв табуретку і вже хотів було згрішити, але раптом побачив себе в дзеркалі. Його раптом стала долати совість, але не тому, що він робить щось жахливе, а тому що зовні був схожий на зарослого, неохайного бомжа. У труну з таким видом лягати соромно, тому не завадило б наостанок поправити бороду і підстригтися. Найближча перукарня, яка виявилася новомодним Барбершопом, діда перетворили на брутального хіпстера, та ще й віскарієм пригостили за рахунок закладу. Того дня він вирішив почекати зі своєю кончиною і відправився святкувати свій останній день по місцевих нічних клубах. Погуляв Олександр Миколайович на всі свої заощадження і все б нічого, якби на ранок не прокинувся в одному ліжку з дівчиною, яка годиться йому у внучки...
Рейтинг Серіал Папік (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2020 в 11:38
Оригінальна назва: Новенька
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Непросто складаються стосунки Віри з однокласниками. Відчувається колосальний контраст. Віра ніби опинилася в зовсім іншому світі, про який раніше мала лише віддалене уявлення. Регулярно виникають складні моменти. Однак, Віра не може кинути навчання тут, перевестися в типову школу, де відвідують заняття діти звичайних батьків, які не звикли до багатства, вседозволеності та гламуру. Такий вчинок неможливий зараз. Віра не випадково опинилася саме в цій школі. Вона виконує особливе завдання. Своєрідний агент під прикриттям.
Рейтинг Серіал Новенька (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2020 в 11:33
Оригінальна назва: Перші Ластівки
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: У сім'ях батьки часто впевнені, що добре знають своїх дітей. Але їх чада завжди мають свої таємниці і секрети. Вони приховують своїх знайомих, своє спілкування в соціальних мережах, де відвідують різні сумнівні сайти і форуми. В Інтернеті вони піддаються сексуальному і психологічному тиску з боку. Про ці проблеми підлітки не розповідають батькам, вони тримають це в собі, поки криза не досягає апогею. Емоційно не зміцнілі особистості часом здійснюють необдумані вчинки, а деякі кінчають життя самогубством. Ця історія заснована на реальній проблемі, з якими стикається підростаюче покоління в школах. Сюжет торкнеться однієї з київських шкіл, де в класі вирують неабиякі пристрасті. У старшокласників Лери, Поліни, Макса, Микити, Феді і Каті складні особисті проблеми, про що вони не люблять поширюватися дорослим та батькам. У кожного з них своя історія, своя драма, своє рішення проблеми. Одна з них не витримала тиску і наклала на себе руки. Всі в шоці, вчителі не розуміють, що до цього призвело. Мати звинувачує в тому, що трапилося однокласників дівчини. Але хто насправді винен у трагедії, що сталося з Поліною і як не допустити подібного випадку в майбутньому? Як помітити перші ластівки виниклої проблеми?
Рейтинг Серіал Перші Ластівки (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2020 в 11:29
Оригінальна назва: Зникла наречена
Жанр: Мелодрама
Опис: 40-річна Анна Твардовська, красива і успішна жінка, пропадає після свого весілля: в першу шлюбну ніч вона безслідно зникає при загадкових обставинах. Те, що спочатку здається нещасним випадком, дуже скоро кваліфікується слідством як вбивство. Ліза, дочка зниклої без вести Анни, починає власне розслідування і розкриває такі таємниці з життя матері та її оточення, про які й гадки не мала.
Рейтинг Серіал Зникла наречена (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 03.01.2020 в 11:20
Оригінальна назва: The Adjustment Bureau
Жанр: Трилери, Фантастика
Опис: Девід Норріс працює в американському конгресі і збирає балотуватися в президенти Сполучених Штатів. Але журналістам вдалося знайти компрометуючий матеріал проти політика, усунувши його з передвиборної гонки. Після виступу перед публікою з промовою, чоловік знайомиться з симпатичною дівчиною-Елізою. Між молодими людьми спалахує симпатія, і вони обмінюються номерами телефонів. Однак шансу зателефонувати красуні, Норрісу не здається, його викрадають невідомі зловмисники. Бандити погрожують бранцю розправою, якщо він продовжить спілкування з новою знайомою. Девід оцінює ситуацію і приймає рішення відступити, забувши про раптову зустріч.
Рейтинг Фільм Мiняючи реальнiсть (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:40
Оригінальна назва: Moulin Rouge!
Жанр: Драма, Мелодрама
Опис: Париж зразка кінця дев'ятнадцятого століття показаний в даній картині, як ніколи в повній красі. У Мулен Руж проходять всі найбільш значущі вечірки міста. Тут з'єднуються ритми дискотек і чудового борделю. Любов, музика, почуття і емоції - все це в даному клубі представлено в кращих традиціях романтичної Франції. В епіцентрі сюжету виявляється симпатична дівчина на ім'я Сатин. Вона найбільш затребувана куртизанка Парижа. За її серце бореться бідний письменник на ім'я Крістіан, а також заможний герцог, який готовий викупити цей нічний клуб разом з дамою свого серця, лише б провести з нею ніч.
Рейтинг Фільм Мулен Руж (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.12.2019 в 17:49
Оригінальна назва: The 10th Kingdom
Жанр: Фентезі, Сімейні
Опис: Життя у Великому Місті повне всяких несподіванок які можуть змінити хід звичного життя і зробити людину щасливою або навпаки нещасною. Вірджинія - звичайна дівчина проживає з батьком в Нью - Йорку. Через брак кращого вона влаштувалася на роботу офіціанткою в одному з придорожніх кафе. Молодій особі не подобалася безперспективна, малооплачувана робота, але в мріях вона бачила себе власницею закладу. Одного разу повертаючись додому після чергової зміни дівчина рятує бездомного пса. На превеликий подив рятівниці собака виявилася не звичайною твариною, а зачарованим злою мачухою принцом казкової країни Дев'ятого Королівства. Рятуючись від злісних дій підступної правительки наслідний принц перемістився в світ людей. Але і тут Вендел не відчував себе в безпеці. Тут, як і в задзеркальному царстві, усюди його переслідувала смертельна загроза. Королева - узурпаторша послала за ним підступних тролів. Злі чудовиська повинні знайти вінценосного втікача і вбити.
Рейтинг Серіал Десяте королівство (2000) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.12.2019 в 17:38
Оригінальна назва: Статус відносин заплутано
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: Ситуація, яка розгортається в турецькому серіалі «Статус відносин: заплутано», мало назвати заплутаною. Сериал розповість вам історію чотирьох людей, двох хлопців і двох дівчат, які вже давно знайомі один з одним. Але ця історія не була б такою цікавою, якби все складалося добре. Іноді емоції беруть гору над розумом, і тоді на шляху до щастя можуть виникнути такі перешкоди як особисті образи, ревнощі, банальне нерозуміння. Предмет зітхання кожного з них не відчуває взаємності до своїх шанувальників і в свою чергу так само не отримує відповіді на свої почуття. А Джан тільки й думає, як дістати серце юної Элифри всієї складності ситуації та особистої трагедії кожного, головним героям серіалу вдається виявляти оптимізм і зберігати гарний настрій. Але як буде далі распутываться цей любовний багатокутник, ніхто не зможе передбачити.
Рейтинг Серіал Статус відносин: Заплутано, всі серії (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (33)
0 08.12.2019 в 07:38
Оригінальна назва: Я кажу так
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Індійський серіал занурить глядача в життя однієї індійської сім'ї. Конфлікти в сім'ї – не рідкість. Різним поколінням, часом, буває складно знайти спільну мову. Двом братам Яну з Асадом непросто ужитися під одним дахом, тому що вони сповідують різні релігії. Кожен день в домі братів відбуваються сутички. Аян і Асад не можуть примиритися. Розбіжність в релігії поклало кінець їх дружбі. Братам стало ще складніше виносити один одного, коли вони закохалися в Зою. Жоден з хлопців не хоче відступитися від домагань на дівчину. Зоя в розгубленості. Поки вона вибирає, між братами йде війна. Сама дівчина – ідеал доброчесності, а от її родина, рідні – ні. Зоя страждає через брехню між близькими людьми і не помічає, як мучаються за неї брати. Любов, релігія, обман не залишають в цій історії місця для простого сімейного щастя.
Рейтинг Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) на сайті: (4.3) Проголосували (1574)
0 05.12.2019 в 16:41

1 2 3 ... 16 17 »