Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Ночь после выпуска
Жанр: мелодрами, драми
Опис: Надія - самотня вдова, працює на бензоколонці. Її діти - двійнята Соня і Артем закінчують школу. Надя не особливо розраховує на особисте щастя. Але раптово її буквально зачаровує випадковий відвідувач Михайло-красень і ввічливий чоловік молодший за неї. Надя і Михайло починають жити разом. Михайло намагається по товаришувати з її дітьми, але зробити це виявляється не просто. Підліткам важко прийняти вітчима. У ніч після випускного жорстоко вбита і згвалтована старшокласниця. Затримано вчителя, який, як з'ясувалося, давно мав з дівчинкою сексуальний зв'язок. Але Надя підозрює, що це зробив її син, і кожен новий доказ встромляє ніж в її серці. Син клянеться, що не вбивав. Вірити чи не вірити?
Рейтинг Серіал Ніч після выпуску (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 17:58
Оригінальна назва: Срок давности
Жанр: мелодрами, детективи, пригоди
Опис: Олександра і Антон перебувають у шлюбі вже протягом декількох років і вони досі відчувають себе щасливими. Одного разу, батьки вирішують віддати свою дочку на ім'я Маша на фігурне катання. Незабаром у чоловіка на роботі починають виникати проблеми, і тоді дружина вирішує взяти в свої руки всю ситуацію і починає вести додаткові уроки. Жінка навіть не уявляла з чим їй належить зіткнутися далі. Коли вона пішла в будинок до своєї учениці, то на підлозі виявила тіло господині даного котеджу і вона була мертва. Недалеко від трупа знаходився сейф, він був відкритий і порожній.
Рейтинг Серіал Термін давності (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 16:46
Оригінальна назва: Kimse Bilmez
Жанр: мелодрами
Опис: Алі був незвичайною дитиною. Він бачив у темряві і був дуже розумний. Його унікальні здібності потрапили в поле зору спецслужб і хлопчик перестав належати самому собі. Йому дали кращу освіту, щоб ще більше розвинути його таланти. Подорослішавши, він став працювати на уряд, але одного разу Алі кинув роботу і відправився на пошуки свого молодшого брата Сулеймана. Пошуки привели його в бідний район, де він знайомиться з Севдою - красивою дівчиною, в яку закохується. Вона була дуже сильно налякана і просила врятувати її. Так починається ця історія кохання... Чи зуміє Алі відшукати Сулеймана? І які таємниці зберігає Севда, його випадкова знайома?
Рейтинг Серіал Ніхто не знає (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:24
Оригінальна назва: Istanbullu Gelin
Жанр: мелодрами
Опис: Головну героїню цього турецького фільму про стамбульську наречену, звуть Сюрейя. Вона гарна собою, відрізняється відмінним розумом і вихована в хороших традиціях. Дівчина рано втратила батьків і виховувалася в прийомній сім'ї, яка стала для неї рідною. Одного разу красуня зустрічає чарівного хлопця на ім'я Фарук. Вони відразу ж закохуються і між ними проноситься стріла Амура. Це справжня любов з першого погляду, про яку багато хто просто - напросто мріє протягом усього життя. Молоді люди починають зустрічатися, а незабаром чоловік робить дівчині пропозицію. Вони вінчаються і переїжджають жити в будинок головного персонажа кінострічки, в місто Бурсу. Тут молодій дружині довелося зустрітися з новими перешкодами, які були яскраво виражені в родичах чоловіка. Свекруха завжди була каменем спотикання для практично будь-якої невістки.
Рейтинг Серіал Наречена зі Стамбула (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:16
Оригінальна назва: У неділю рано зілля копала
Жанр: мелодрами
Опис: Максим з раннього дитинства звик засиджуватися в бібліотеці. Батьки заохочували захоплення сина заняттям наукою. Мама і тато пишалися дитиною і докладали безліч зусиль для здійснення подальшої кар'єри. Головний герой добре вчився в школі, відвідував всі додаткові секції і гуртки. Після закінчення одинадцятого класу, юнак вступив до престижного університету. Він пройшов всі конкурсні випробування самостійно, не вдаючись до допомоги друзів і родичів, отримав стипендію і місце в гуртожитку. Роки навчання пройшли непомітно, Макс залишився в рідному Вузі і почав викладати.
Учитель з нього виходив так собі. Він постійно спізнювався на уроки, був занурений в дослідницьку роботу і мріяв захистити докторську дисертацію. Перше викладацьке літо Максим вирішив провести в селі разом зі студенткою. Любов сподівалася побути разом з коханим. Різниця у віці і положенні в суспільстві зовсім не бентежили юну дівчину. Красуня піде на все, щоб одружити Макса на собі. Чи вийде у героїні здійснити задуману мрію? Зовсім скоро їм належить зіткнутися зі складнощами і побутом місцевих селян.
Рейтинг Серіал У неділю рано зілля копала (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:09
Оригінальна назва: Kurt Seyit ve Sura
Жанр: драма, мелодрама, істория
Опис: Герої переживуть крах правлячої царської династії і Жовтневу революцію. На тлі цих історичних подій, повних трагізму, гірких втрат, жорстоких розчарувань, і розгорнеться історія кохання між колишнім офіцером царської армії, кримським татаріном лейтенантом Куртом Сеитом і шістнадцятирічної дівчиною з аристократичного роду Шурою.
Рейтинг Курт Сеїт і Шура (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.08.2019 в 23:22
Оригінальна назва: A Simple Favor
Жанр: драми, мелодрами, кримінал
Опис: У центрі сюжету опиняється молода матуся-блогер Стефані, яка намагається розкрити причину раптового зникнення своєї кращої подруги Емілі. До розслідування Стефані приєднується чоловік зниклої Шон, разом з яким вона потрапляє в неймовірний вир подій, повний таємниць, зради і обману. «Просте прохання» ‒ американський кримінальний детектив режисера Пола Фіга, заснований на однойменному романі Дарсі Белл. Права на екранізацію книги Белл були викуплені студією Fox у січні 2016-го, більше ніж за рік до публікації роману-першоджерела.
Рейтинг Фільм Просте прохання (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 11:01
Оригінальна назва: Call the Midwife
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Молоденька дівчина на ім'я Дженніфер тільки закінчила навчання в школі медсестер і вирішила докорінно змінити своє життя, втекти від минулого кохання, подалі від місць, де все нагадує про коханого. Вона могла б стати стюардесою або моделлю, як їй пропонували численні знайомі, але замість цього вирішила приносити добро там, де, на її думку, в ньому потребували найбільше – у бідних кварталах Іст-Енду. Проїжджаючи в екіпажі по нетрях по дорозі в монастир, дівчина вже встигла кілька разів пошкодувати про своє рішення, адже ці жахливі, брудні місця з обірваними людьми – не місце для благородної дами. Вона починає думати, що, напевно, просто зійшла з розуму, відправившись у цей жахливий район, і вже навіть готова наказати повертати назад, але тут трапляється одна незначна сцена, яка зміцнює її рішучість.
Рейтинг Серіал Кличте повитуху (2012) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 10:20
Оригінальна назва: Revenge
Жанр: трилери, драми
Опис: В епіцентрі сюжету цього мелодраматичного трилера знаходиться багате сімейство Грейсонов, що живуть в Хамптонсе, на Лонг-Айленді, Нью-Йорк. Багато років тому, згідно з сюжетом "Реваншу", Конрад і Вікторія Грейсон підставили свого друга Девіда Кларка. Грейсоны звалили на нещасного відповідальність в організації терористичного акту, що спричинило масові смерті. Тоді Девід був засуджений і помер у в'язниці. З тих пір багато води витекло. Дочка Девіда, Аманда Кларк, повертається в місто під ім'ям Емілі Торн, щоб помститися відповідальним за загибель свого батька.
Рейтинг Серіал Реванш (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 09:38
Оригінальна назва: After
Жанр: драми, мелодрами
Опис: У центрі уваги виявляється приваблива дівчина на ім'я Тесса. Її батьки забезпечені багаті люди, у всьому балують панночку. Подібне не перешкоджає їй тяжко працювати над власною самоосвітою і покращувати навички та вміння в шкільній сфері. Героїня не затримується на уроках і не гуляє ночами з однолітками, поки ті розпивають алкоголь в нічних клубах, і зустрічаються з протилежною статтю. Її це не цікавить, адже вона хоче домогтися шикарного майбутнього, а не розмінюватися на подібні надмірності. Пізніше вона зважилася на неможливе, пішла на зустріч з однокласниками. Незабаром її зацікавив молодий хлопець на ім я Хардін. Натурою він бунтар, і завжди веде себе розв'язно і безсердечно щодо оточуючих. Батьків і дорослих персонаж не слухав, і вставав з ними в перепалку. Тесса вирішила з ним заговорити, і після тісного знайомства не змогла відірвати очей від юнака. Він був чудовий і знав, як зацікавити юну особу. Через час вони закохалися, і не могли вже проводити час окремо. Героїня сильно змінилася, до взаємин з коханим вона була ідеальною ученицею і прекрасною дочкою, але тепер перетворилася на хуліганку і жорстоку персону.
Рейтинг фільм Після (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 07:38

1 2 3 ... 15 16 »