Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Fool's Gold
Жанр: пригоди, комедія, сімейний
Опис: Кілька століть тому потужний ураган втопив корабель зі скарбами, що належать іспанській короні. Минуло багато років, але скрині з золотими монетами продовжували вабити до себе любителів легкої наживи. Один з них Бен Фіннеган. Безтурботний шукач скарбів тільки що пережив низку невдач, але не втратив присутності духу. Ні розлучення з дружиною, ні втрата яхти з обладнанням, ні втрата підтримки чорношкірого спонсора Біг Банні не були здатні відвернути героя від його великої мети: пошуку незліченних скарбів.
Рейтинг Фільм Золото дурнів (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
19 0 Сьогодні в 10:14
Оригінальна назва: Hall Pass
Жанр: Комедія
Опис: Рік і Фред-два кращих друга, один з яких працює агентом нерухомості, а другий-страховиком. У кожного з них стабільна робота і щасливе сімейне життя, чоловіки люблять своїх дружин, але все-таки ніяк не можуть забути свої молоді роки, коли вони зустрічалися з симпатичними дівчатами і здійснювали справжні подвиги на любовному фронті. Ось і зараз вони раз у раз задивляються на молоденьких красунь, мріючи про те, що, будь вони холостяками, вони змогли б позалицятися.
Рейтинг Фільм Безшлюбний тиждень (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
12 0 Сьогодні в 09:58
Оригінальна назва: The Last Song
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Вероніка та її молодший брат Джон Міллер ніколи не контактували зі своїм батьком, Стівом. Колись дуже давно він кинув їх з матір'ю і поїхав у невідомому напрямку. Діти були настільки сильно на нього ображені, що не мали бажання поспілкуватися з татом. Чоловік часто писав дітям листи, але ніколи не отримував відповіді, адже вони з принципу не читали їх. І здавалося, що Вероніка і Джон ніколи не побачать батька, але все змінило раптова заява матері...
Рейтинг Фільм Остання пісня (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
94 0 31.03.2020 в 10:28
Оригінальна назва: Submergence
Жанр: Драма, Мелодрами, Трилери
Опис: Двоє дорослих людей, відмінно знають, що хочуть від життя, і зробили непогану кар'єру. Він-мужній і красивий Британський секретний агент, що веде боротьбу з терористами. Вона-мила і чарівна австралійка, що належить до світу науки, і спеціалізується на дослідженні океану. Хлопець зачаровано слухає її захоплюючі розповіді про водну стихію. Про секрети своєї роботи він поширюватися не може, але вона розуміє все без слів. Від усвідомлення того, наскільки небезпечна його професія у неї стискається від страху серце. Доля дарувала їм трохи часу, і тут же розвела, давши надію на швидку зустріч. Розлучаючись, закохані наївно вважали, що це ненадовго...
Рейтинг Фільм Занурення (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
120 0 31.03.2020 в 10:13
Оригінальна назва: The Deep Blue Sea
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Часом заборонена пристрасть може привести до небажаних наслідків. Хестар могла здатися щасливою жінкою. У неї було все, про що тільки можна було мріяти. Героїня жила в розкішному особняку, мала значний капітал і могла ні в чому собі не відмовляти. Будучи дружиною впливового судді, вона страждала від самотності. Героїня була значно молодша за свого чоловіка, що заважало їм знайти точки дотику. Незважаючи на це, Хестар відчувала до нього глибоку повагу. Тихе і спокійне життя подружньої пари добігає кінця, коли в житті героїні з'являється ще один чоловік. Це молодий льотчик на ім'я Фредді, який вражає героїню з першого погляду. За власними очікуваннями, вона зраджує чоловіка і зав'язує роман...
Рейтинг Фільм Глибоке синє море (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
124 0 31.03.2020 в 10:07
Оригінальна назва: Colonia
Жанр: трилер, драма, мелодрама
Опис: У 1973 році в Чилі молода стюардеса з жахом дізнається, що її хлопець був захоплений силами Аугусто Піночета і відправлений в релігійну колонію, де втікачів катують і вбивають. Вона влаштовується на роботу в колонію в якості послушниці і незабаром зустрічається з коханим. Разом вони планують таємну втечу. Даніель працює журналістом. Під час журналістського розслідування в Чилі він був таємно викрадений поліцією і відправлений на тортури. Не домігшись від Даніеля ніякої інформації його відправляють в колонію Дігнідад – поселення нацистів-втікачів. Жителі колонії вірили, що колонія це благодійне і освітнє суспільство, насправді ж, пастві вселялися принципи не просто Вознесіння духу над тілом, а умертвіння плоті за допомогою непосильної праці, без відпочинку і вихідних. У Дагнідад легко можна потрапити, але назад дороги вже немає.
Рейтинг Фільм Колонія Дігнідад (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
111 0 31.03.2020 в 09:34
Оригінальна назва: Dear John
Жанр: Драма, Військові, Мелодрами
Опис: Любов або борг перед своєю Батьківщиною? Ось нелегкий вибір, який належить зробити головному герою цієї історії. Молоді люди-Джон і Саванна - дуже сильно люблять один одного. Кожен з них впевнений, що не зможе жити без своєї коханої людини. Але, як завжди було в історії людства, війна розділяє люблячі серця. Джон змушений покинути кохану дівчину. Бої, смерть друзів, щохвилинна небезпека, яка супроводжує кожного солдата на полі бою — пережити все це молодій людині допомагають листи від Савани. Вони є для нього єдиною розрадою і надією на те, що щасливі часи ще повернуться, він зможе бути поруч з коханою, і все найстрашніше в їхньому житті залишиться далеко позаду.
Рейтинг Фільм Любий Джон (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
124 0 29.03.2020 в 12:06
Оригінальна назва: Safe Haven
Жанр: Драми, Мелодрами, Трилери
Опис: Протягом багатьох років Кеті страждала від насильства з боку чоловіка. Зважившись на втечу, дівчина добирається до невеликого містечка Саутпорт. Тихе місце може стати справжнім новим будинком. Дівчина не прагне заводити нові знайомства, озираючись на минуле. Але поступово вона зближується з сусідкою Джо і чарівним вдівцем Алексом, батьком двох дітей.
Рейтинг Фільм Тиха гавань (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
87 0 29.03.2020 в 11:33
Оригінальна назва: Deux moi / Someone, Somewhere
Жанр: Комедія, Мелодрама
Опис: 30-річні хлопець на ім'я Ремі і дівчина Мелані проживають в одному районі Парижа. Дівчисько відвідує абсолютно безнадійні побачення після знайомств в соцмережах, а хлопчина взагалі всіляко намагається познайомитися просто з кимось. Головні герої романтичної історії "Він і вона" - реальні жертви повної самотності у величезному мегаполісі, епохи того часу, коли знайомитися, начебто стало набагато простіше. У центрі сюжету розташовуються дві людини, як дві подорожі. Вони ходять в один і той же супермаркет, вечеряють у одному ресторані, що правда жодного разу не зустрічалися. Вони обидва самотні і марять, нарешті, зустріти любов.
Рейтинг Фільм Він і вона (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
132 0 29.03.2020 в 11:16
Оригінальна назва: The Young Victoria
Жанр: драма, мелодрама, біографія, історія
Опис: Історія переносить глядача в Англію за часів вікторіанської епохи. Батько дівчинки герцог Кентський помер, коли малятку не було року, і на престолі перебував дядько Вільгельм 4. Юну Вікторію з дитинства готували до великої місії — вона була прямою спадкоємицею трону Британської імперії. У віці 18 років дівчина повинна стати государинею — радник Джон Конрой, намагаючись вплинути через матір, радить підписати документи, що наділяють її владою регента. Однак прониклива особа дає відсіч, їй доводиться навчитися протистояти всяким інтригам. Бельгійський родич король Леопольд посилає до Великобританії свого племінника Альберта, сподіваючись, що отримає владу в Туманному Альбіоні, через нього. Всі барони, лорди і рідна мати намагаються використовувати юну спадкоємицю, але вона виявилася сильною особистістю, і чиїмось пішаком бути не збирається.
Рейтинг Фільм Молода Вікторія (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
53 0 29.03.2020 в 10:46

1 2 3 ... 18 19 »