Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Клятва
Жанр: мелодрами
Опис: Мелодраматична історія про те, що і багаті теж плачуть, розповідає про успішного бізнесмена Хікмета Тархуна, який раптово дізнався про свою смертельну недугу. Хікмет згадує про племінницю Рейхан, яка живе в селі і вирішує видати її заміж за свого недолугого сина, щоб він скоріше подорослішав і взявся за голову. І хоча Рейхан не хоче виходити заміж без любові, і тим більше ставити нареченого перед фактом, все ж погоджується на прохання улюбленого дядька і дає клятву. Про задум чоловіка дізнається його дружина Джавидан, яка всіма силами намагається запобігти цьому одруженню, так як давно виношувала плани щодо шлюбу свого сина з багатою спадкоємицею. Сам Емір теж не горить бажанням зв'язати себе узами з Райхен, в чому його повністю підтримує матір. Що очікує сільську дівчину в заможній родині і які почуття виникнуть між Райхан і Еміром, ви дізнаєтеся, подивившись новий турецький серіал «Клятва», в якому від любові до ненависті один крок.
Рейтинг Серіал Клятва (2019) на сайті: (1.0) Проголосували (2)
0 29.06.2019 в 15:15
Оригінальна назва: Розлуниця
Жанр: мелодрами
Опис: Ліза і Сергій вже давно в шлюбі, їх сімейне життя дуже добре налагоджене. Але, після того, як вони відзначили чергову річницю, подружжя змушене було зіткнутися з розлучницею. Нею стала нова співробітниця на роботі у Сергія. Досить молода і чарівна особа, яка змогла підкорити чоловіка в той момент, коли він відчував кризу середнього віку і жадав змін. Між Ольгою і Сергієм почався зав'язуватися службовий роман. Ось тільки Ольга не хоче бути в якості коханки, вона має намір вийти заміж за Сергія. Однак, Ліза теж не ликом шита, вона готова боротися за свого чоловіка і за свою любов.
Рейтинг Серіал Розлучниця (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 29.06.2019 в 14:56
Оригінальна назва: За три доби докохання
Жанр: мелодрами
Опис: У минулому чемпіон світу з велоспорту успішно займався бізнесом. Але мрія реконструювати парк та побудувати трек занурила Солдатова в борги. Врятувати становище могла вдалий продаж металобрухту одеському підприємцю. Амбітна і примхлива Міла, панічно боялася злиднів, полетіла розважитися з чоловіком в Одесу. Туди ж прибула і залізна леді, президент компанії "Лотран" Романова. Ця від маківки волосся до кінчиків пальців бізнесвумен вміла вести справи, але була самотня в свої 40 років. Подруга радила завести дитину, але жінка не наважувалася поговорити про це з коханцем. Юрій Поліщук від їхніх амурних відносин мав лише матеріальну вигоду. В готелі з'ясувалося, що він обдурив її очікування, приїхавши у відрядження разом з дружиною. Ця обставина зривала зустріч з важливою персоною в Південному клубі, куди за традицією треба було з'явитися з парою. Паша залишився відзначити угоду, а компаньйон Агєєв не доніс суму до банківського осередку-його вбили. Павло схопився за єдину соломинку. За 100 тисяч доларів він погодився продати Дані 3 дні свого життя.
Рейтинг Серіал За три доби до кохання (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 29.06.2019 в 14:49
Оригінальна назва: Швидка допомога
Жанр: мелодрами
Опис: Як часто в нашому житті лікарі позбавляються ліцензії та права медичній практиці зовсім несправедливо. Ця історія про водія "Швидкої допомоги", який в колишньому був висококваліфікованим лікарем. Він без труднощів проводить діагностику та творить дива лікарського мистецтва, коли відправляється на виїзд. Чоловік таким чином врятував не одне людське життя. Але, його мета - це якомога швидше повернутися до лікарської практики і повернути своє чесне ім'я. Для цього він готовий сидіти за кермом спецмашини стільки, скільки завгодно, аби отримати від цього максимум користі.
Рейтинг Серіал Швидка допомога (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 29.06.2019 в 14:31
Оригінальна назва: Таємниці
Жанр: детектив, мелодрама
Опис: Микола Фон Бюсоф і дівчинка Катя проживають в провінційному містечку Станові на Західній Україні. На дворі - 1944 рік. Сім'я Миколи нещодавно переїхала в місто, де він і познайомився з Катею. Катя народилася в Станові. З часом діти, а потім і закохалися один в одного. Але несподівано дві страшні трагедії розлучають Катю і Миколи - у Каті безвісти, при досить дивних обставинах зникає батько. Її рідний дядько Іван і тітка вирішують відправити Катю в дитбудинок. Тим же часом мати Миколи знаходять убитою. За звинуваченням у цьому злочині за ґрати відправляють батька Миколи. Час минав. Микола підріс, він став працювати слідчим і одного разу вирішив-він поїде в Станів, щоб повернути чесне ім'я батькові, відновити справедливість і покарати справжнього вбивцю матері. Тут Микола знову стикається з Катею, яка вирішила повернутися в рідні місця, дорогі їй за дитячими спогадами. Хто вбив маму Миколу? Куди пропав батько Каті?
Рейтинг Серіал Таємниці, всі серії (2018) на сайті: (3.9) Проголосували (7)
0 25.06.2019 в 14:47
Оригінальна назва: Біле-чорне
Жанр: кримінальні, мелодрами
Опис: Новий гостросюжетний серіал про життя однієї молодої особи, яка працює у слідчому комітеті. Її звуть Вероніка. Дівчина заміжня, а на роботі її цінують як гарного фахівця, який має непогані шанси створити кар’єру. Сімейне життя героїні теж склалося. Чоловік Костянтин кохає дружину без тями, яка постійно піклується про сімейний стан. Але біда налетіла коли її ніхто не чекав. Настає річниця весілля, а Вероніка дізнається, що коханий чоловік вбитий. Його труп знайдено поруч із трупом дівчини Лери, яка приходилася дівчиною відомого в місті кримінального авторитета. Усе вказує на те, що Костянтин був коханцем Лери, але досвідчений робітник комітету не вірить у таке пояснення. Та чи насправді щось поєднувало загиблих у житті? Як людину зацікавлену у слідстві, Ніку усувають від справи, але невгомонна дівчина все одно з’ясує хто винен у загибелі чоловіка.
Рейтинг Серіал Біле-чорне, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.06.2019 в 22:01
Оригінальна назва: The Aftermath
Жанр: драма, мелодрама
Опис: 1946 рік. Післявоєнна Німеччина. Суворою зимою Рейчел Морган приїжджає в зруйнований Гамбург до свого чоловіка, британського полковника Льюїса, якому доручено відновлення міста. Дівчина здивована, що її чоловік прийняв несподіване рішення: вони будуть ділити великий будинок з попередніми власниками, німецьким вдівцем і його неспокійної дочкою. У цій напруженій обстановці ворожнеча і горе поступаються місцем пристрасті і зраді...
Поступово в будинку запанує атмосфера недовіри. Війна залишила шрами в душі обох сімей. Ці втрати, горе і затаєна злість загрожують виплеснутися назовні. І тоді може настати час помсти і жорстокості, а може і зародитися любов між людьми, які пережили багато болю.
Рейтинг Фільм Наслідки (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 16.06.2019 в 06:52
Оригінальна назва: Серіал Ти тільки будь зі мною поруч
Жанр: мелодрами
Опис: Марина і Діана були шкільними подругами, долі яких склалися по-різному. Одного разу головні героїні випадково зустрілися на вулиці. Подруги розговорилися і поділилися про своє життя. Марина після школи так і не змогла влаштувати своє особисте життя, та й з роботою у неї не склалося.
А от Діана вдало вийшла заміж за заможного бізнесмена і живе в шикарному особняку. Діана пропонує своїй подрузі вакансію кухарки в своєму будинку. Тут Марина знайомиться з кур'єром на ім'я Павло, від якого дуже скоро опиняється в цікавому положенні.
Рейтинг Серіал Ти тільки будь зі мною поруч (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 02.06.2019 в 13:04
Оригінальна назва: Серіал Процес
Жанр: мелодрами
Опис: Драматичний серіал вітчизняного виробництва розповідає про взаємини зовсім чужих людей, які ніяк не можуть поділити своєї дитини. Раніше батьки дівчинки відчайдушно любили один одного, однак, любов пройшла і залишилися тільки постійні розгласи і боротьба за право виховувати дочку. Жінка, яка є матір'ю дитини знайшла собі забезпеченого чоловіка, який живе в Америці. Молода мати захоплена кар'єрою, але впевнена, що саме з нею дівчинці буде краще. Батько, чоловік на ім'я Сергій, впевнений, що переїзд дитини не вихід і він хоче боротися за свої права. Але жінка вирішує найняти досить досвідченого адвоката, який дав чоловікові зрозуміти, що у нього немає жодних шансів. Але на бік батька дівчинки, встала молоденька Катерина, яка впевнена, що доб'ється правди...
Рейтинг Серіал Процес (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 02.06.2019 в 12:56
Оригінальна назва: Хлопчик мій
Жанр: мелодрами, детективи
Опис: Ася живе з Геннадієм у щасливому шлюбі у великому будинку. У них підростає п'ятирічний синочок Антошка, в якому мама душі не чає. Ася для нього не шкодує нічого, адже у своєї дитини все має бути найкраще. Але доля вирішує забрати у матері Антошку. В будинку відбувається пожежа, де гине хлопчик. З цього моменту життя жінки закінчується. Вона занурюється в депресію, конфліктує з чоловіком, закидає свою кар'єру і починає шлях саморуйнування. Чоловік не витримує напруги і йде від дружини. А героїня продовжує опускатися на саме дно і виникають думки про самогубство.
Через рік жінка змогла пережити цей важкий період. Вона познайомилася з пожежником Миколою, з яким з'явилася можливість почати щасливе життя заново. Від нього Ася дізнається, що в пожежі насправді знайшли лише останки економки Аліси, але слідів хлопчика не знайшли. Після цього мати знову отримала надію, що її дитина не загинула. Але що могло з ним статися? Може його хтось викрав і спеціально влаштував пожежу для приховування слідів злочину? Поліція зробила все, що могла, тому мати вирішує сама зайнятися пошуками свого малюка.
Рейтинг Серіал Хлопчик мій (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 02.06.2019 в 12:44

1 2 3 ... 14 15 »