Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Амелі
Жанр: Драми, Комедії
Опис: У центрі сюжету даної комедійної кінокартини виявляється молода чарівна дівчина на ім'я Амелі Пулен. Вона проживала у Франції і була мрійливою і творчою особистістю. Вона жила у власному світі, де були індивідуальні правила. Вона володіє дивовижним талантом – змінювати життя простих людей в хорошу сторону. Вона хотіла, щоб кожна людина, що трапляється їй на шляху, була неодмінно щасливою, і докладала максимум зусиль для здійснення цього. Почалося все з моменту, коли дівчина випадково знайшла невелику коробочку з пам'ятними дитячими речами. Жінка повернула її господареві – вже дорослій людині, яка в дитинстві зробила собі посилку в майбутнє і втратила її. Побачивши, як радий був чоловік несподіваній знахідці і виявленим в коробці речам, дівчина була розчулена. З тих пір вона вирішила дарувати людям лише добро.
Рейтинг Фільм Амелі (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 10:16
Оригінальна назва: Заміж у високосний рік
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Цей день настає раз на 4 роки. Тільки 29 лютого у жінок з'являється унікальний шанс - зробити коханому чоловікові пропозицію, від якої він не зможе відмовитися. Така традиція. Анна відправляється в Дублін до свого хлопця, озброївшись обручкою. Дівчина сподівається, що в цей день пропозицію буде прийнято. Ось тільки несподівано зіпсована погода може перешкодити їй здійснити задумане. Ганна змушена звернутися за допомогою до непривітного господаря готелю, з яким спочатку не знайшла спільної мови. Разом герої відправляються до коханого дівчини.
Рейтинг Фільм Заміж у високосний рік (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 10:11
Оригінальна назва: Любов на показ
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Любителям романтичних сюжетів і нехитрих комедій припаде до смаку турецький серіал про дівчину на ім'я Айше. Героїню в родині і серед інших близьких з ранніх років прозвали - «погана дівчинка». Тим, хто зв'яжеться з цією вітряною особистістю, доведеться пошкодувати: перейди дорогу Айше буде справжній ураган буйних пристрастей. До останнього часу дівчинці не доводилося розкривати свій характер повністю, адже жила під наглядом братів. Але прийшов, нарешті, день, коли Айше вирішує стати сильною і незалежною особливою, якої ніхто не указ. Правда, рішення героїня приймає не від хорошого життя. Краща подруга і коханий чоловік зрадили її, і міс Йилмаз буде мстити всім.
Рейтинг Серіал Любов на показ (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:55
Оригінальна назва: Тільки кохання
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: В основу серіалу покладена життя молодого успішного архітектора Дениса Нефедова. Доля піднесла йому серйозне випробування – він рано і трагічним чином позбувся законної дружини, яку любив усім серцем. На вихованні у Нефьодова залишилася чарівна дочка Маша. З нею разом, а також з рідним братом Віктором, Нефедов проживає в розкішному будинку, який був спроектований ним самим. Батьки Нефьодова-Поліна та ігор, давно вже перебувають у розлученні. Маша намагається влаштувати долю батька самостійно. Їй вже давно подобатися тиха і приємна вчителька англійської мови Ольга. Повідомивши Денису Нефедову, що їй необхідно підтягти знання з англійської мови, Маша знайомить його з Ольгою.
Рейтинг Фільм Тільки кохання (2010) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 09:49
Оригінальна назва: Рідна кров
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Головною героїнею є Вероніка, яку виконує Анастасія Паніна. У минулому вона була успішною і перспективною спортсменкою. Тепер вона є авторитетним тренером з плавання, думка якого є беззаперечною істиною для кожного. У неї є чоловік, але досі немає дітей. Це є її єдиною проблемою. У підсумку вона приймає рішення звернутися до лікаря, який повідомляє, що дітей не буде. Мабуть, важкі травми залишили після себе серйозний слід.
Рейтинг Серіал Рідна кров (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 09:42
Оригінальна назва: День сонця
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ганна Громова володіє картинною галереєю. До певного моменту в її житті все складалося найкращим чином. У неї був чудовий чоловік, улюблена робота, хороші друзі. Все в її житті здавалося стабільним. Але несподівано все змінилося. Вона дізналася, що чоловік їй зраджує, притому досить довго. Вона зрозуміла, що не зможе його пробачити, тому вважала за краще подати на розлучення. Однак чоловік не хотів розлучатися, тому що Анна була заможною панянкою. Однак коли він зрозумів, що розлучення неминучє, він скористався всіма наявними у нього зв'язками, щоб повністю розорити дружину. Анна залишилася ні з чим. Вона не могла в це повірити. В свою роботу вона вклала всі сили. Вона не очікувала, що її чоловік здатний на таку підлість. Своїм вчинком він відразу зіпсувати навіть світлу пам'ять про прожиті разом роки.
Рейтинг Серіал День сонця (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:27
Оригінальна назва: Медовий місяць
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Здавалося б, що у кожного персонажа були свої плани на майбутнє, але випадкові зустрічі кардинально змінюють їх. Ось вже кілька місяців молода людина на ім'я Арсен зустрічається з прекрасною Лейлою. Доля хлопця склалася таким чином, що опинившись у скрутному фінансовому становищі, він змушений закохати в себе дочку міністра і взяти її в дружини. Хлопчина не живить ніяких почуттів до обраниці і спілкується з нею тільки через гроші батька. У той же час хлопець розуміє, якщо батько дівчини розгадає його плани, то йому голови не зносити. Подібна історія трапилася і з рідним братом Арсена – Арамом. Чоловік довгий час жив в Америці, а дізнавшись про весілля родича, негайно поспішив у рідні краї, щоб привітати молодят.
Рейтинг Серіал Медовий місяць (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:16
Оригінальна назва: Ніколи не буває пізно
Жанр: Мелодрами
Опис: «Ніколи не буває пізно» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться молода жінка. Для неї завжди на першому місці була сім'я. Це було те, що вона по-справжньому цінувала. І вона намагалася насолоджуватися кожним прожитим моментом. Вона намагалася організувати такі умови у будинку, щоб її чоловік був завжди задоволений. У неї було багато заздрісників, які не упускали можливості сказати, що ідеальних жінок не існує. Багато придивлялися до неї, намагалися знайти вади. Однак чоловік завжди був задоволений і хвалив її за ідеальність. В очах інших чоловіків головна героїня завжди викликала повагу. Але одного разу все змінилося. Після стількох років спільного життя і, здавалося б, щасливого шлюбу головна героїня несподівано дізнається, що чоловік їй зраджував.
Рейтинг Серіал Ніколи не буває пізно (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:11
Оригінальна назва: Опікун
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ольга Ніколаєва трудиться в слідчому відділі РОВД, де є начальником у званні майора. Хитра і цілеспрямована молода жінка, дуже сильна і тверда. Але їй складно знайти щастя в особистому житті – багато чоловіків бояться її як вогню. Мати турбується за долю своєї єдиної дочки і, мріє понянькати онуків, намагається хоч якось вплинути на неї. Тим часом на службі до рук Ольги потрапляє справа o розкраданні цінних речей з могили генерала Мещерякова, відомого своєю участю в російсько-турецькій війні. Вкрадене уявляє виняткову історичну цінність, і відшукалися люди, які бажають нажитися на раритетах минулого.
Рейтинг Серіал Опікун (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:05
Оригінальна назва: Пошта
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: У центрі сюжету серіалу звичайне відділення української пошти. Головними героями є співробітники даного поштового відділення. Щодня вони сумлінно виконують свою роботу. Приймають замовлення на відправку листів, розносять посилки за адресами і просто допомагають людям, які потребують підтримки. В колективі пошти є багато молодих співробітників. Для них все тільки починається, більш досвідчені працівники з радістю допомагають і навчають колег. Часом, тільки поштовий кур'єр здатний підтримати одиноких людей похилого віку або надати першу медичну допомогу. Головним героям належить багато чому навчитися в процесі роботи.
Рейтинг Серіал Пошта (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:01

1 2 3 ... 17 18 »