Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Віддай мою мрію
Жанр: мелодрами
Опис: Особисте життя у кожної людини складається по-своєму, комусь з протилежною статтю щастить, а комусь хронічно неталанить. Деб відноситься до другої категорії людей, постійний пошук партнера доставляє їй безліч турбот, але позитивного результату вона так і не отримала. І ось якось під час вечірнього відвідування бару їй вдається зняти хлопця на ім'я Райан, на якого вона покладає великі надії. Знайомство закінчується пристрасно проведеної ночі, але, коли Деб прокинулася, почула телефону розмову Райана в сусідній кімнаті. Вона знову «пролетіла», оскільки хлопець радився з кимось, як йому краще спровадити свою нову подружку. Не дочекавшись, поки її новий коханець буде приймати ретельні спроби позбутися її суспільства, дівчина йде і, бувши засмученою, не помічає, що на вулиці відбувається щось страшне. Хлопець, який вийшов після ночі попити кави, бачить, як люди, більше схожі на ходячих мерців, накидаються на перехожих в надії розірвати їх і зжерти. Він кидається навздогін за вигнаною дівчиною, щоб захистити її від загрозливої їй небезпеки. Щоб захиститися від кровожерливих зомбі, молодій парі доведеться діяти спільно.
Рейтинг Серіал Віддай мою мрію, всі серії (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 08.12.2018 в 09:49
Оригінальна назва: Опівнічне сонце
Жанр: мелодрами
Опис: Сюжет романтичної драми «Опівнічне сонце», яка є рімейком однойменного японського фільму Норихидо Коїдзумі, розгортається навколо сімнадцятирічної дівчини - Кеті Прайс. Героїня змалечку страждає від дуже рідкісного захворювання, яке змушує її вести нічне життя. У Кеті дуже ніжна шкіра, яка не виносить сонячного світла. Тому дівчина виходить на вулицю лише у темний час доби. Вдень героїня змушена ховатися вдома, пишучи в напівтемряві красиві пісні під гітару. І лише коли заходить сонце, покидає своє темне царство і відправляється до місцевої залізничної станції. Тут героїня співає свої пісні для мандрівників. І ось одного разу під час однієї з таких нічних вилазок Кеті познайомилася з молодим хлопцем Чарлі. Дівчина відразу закохується і це почуття виявляється взаємним. І ось тепер закохані починають все частіше зустрічатися ночами. Але при цьому Кеті не поспішає розповідати Чарлі про свою недугу.
Рейтинг Фільм Опівнічне сонце (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 08.12.2018 в 07:49
Оригінальна назва: Дитина на мільйон
Жанр: серіали, мелодрами
Опис: Драма цього серіалу у важкій долі головної героїні. Анастасію дуже міцно кохав чоловік, та здавалося що взаємна любов буде вічною. Жінка весь час намагалася завагітніти, а подружжя дуже хотіло дочекатися дитини. Але мрія про дитину так і залишалася мрією. У лікарні фахівці ні чим не змогли порадити Анастасії, висловивши жахливий діагноз: дівчина ніколи не матиме дітей. Ця новина розлучила героїню з чоловіком, який на зміг змиритися з думкою, що ніколи не стане батьком. Та щоб дві лихі новини не зруйнували життя Насті, вона поглиблюється в роботу. Але залишалася одна героїня серіалу не довго. Якось їй зустрівся хлопчик Єгор, який знаходився у дитячому будинку. Дитина була розумною, але страшна трагедія в його житті залишила свій відбиток - хлопець був мовчазним. Настя перейнялася дитиною, та запросила до себе на кілько днів, щоб далі всиновити, але вона не здогадувалася, який "сюрприз" на неї чекає.
Рейтинг Серіал Дитина на мільйон, всі серії (2017) на сайті: (2.2) Проголосували (4)
0 11.11.2018 в 14:02
Оригінальна назва: Дві матері
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Недавні гарні приятельки Зоя і Марта стають непримиренними ворогами після загибелі хлопця, який є для однієї дівчини братом, для іншої коханим. Зоя звинувачує Марту в смерті її родича, який опинився на проїжджій частині. Мила красуня вагітна від загиблого нареченого, але відбувається раптовий зрив з-за сильного потрясіння. Після одужання, лікарі ставлять невтішний діагноз, після викидня, дівчина приречена на безпліддя. У милої юної леді все життя попереду, але нещасна ніколи не зможе мати дитину. Думки пацієнтки плутаються, подальше існування представляється не має сенсу, що ввергає постраждалу в апатичний розлад. та час минає і леді не можуть поділити коханого чоловіка. Не маючи наміру відступати, вони не збираються поступатися. Будь-яка з двох готова розтерзати ненависницю, піти до кінця, щоб усунувши суперницю будь-якими шляхами, знайти справжнє довгоочікуване щастя.
Рейтинг Серіал Дві матері, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (18)
0 14.10.2018 в 12:31
Оригінальна назва: Школа. Недитячі ігри
Жанр: Серіал, Мелодрама
Опис: Типовий навчальний заклад з характерними проблемами. Викладачам було непросто знайти спільну мову з учнями, особливо старшокласниками. У школярів і вчителів не було бажання шукати компроміс. Положення радикально змінилося після зміни керівництва навчального закладу. Тепер у учнів більше «свободи». Внесено суттєві зміни в правила школи. Зміни до душі переважній більшості старшокласників. Незадоволеною залишається тільки Лола. Раніше вона була «королевою» школи. Тепер багато чого змінилося, що призвело до втрати дівчиною власного статусу. Спроби Лоли повернути колишній вплив закінчуються провалами. Старшокласникам до душі нинішня ситуація в школі. Крім того, їм грунтовно набридли вчинки Лоли. Крім втрати статусу, дівчина зіткнулася з розчаруванням в любові. Паша вважав за краще розірвати відносини. Хлопцеві занадто складно спілкуватися з дівчиною через її специфічний характер. Старшокласник запропонував просто дружбу. Лола не має наміру миритися з ситуацією. Вона готова взяти реванш.
Рейтинг Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) на сайті: (3.9) Проголосували (7)
0 14.10.2018 в 12:21
Оригінальна назва: Моя чужа
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Алішер — молодий та амбіційний бізнесмен, який намагається заробити якомога більше. Він вважає, що гроші та успішна кар'єра — найголовніше в житті. Але одного разу, його уявлення про життєві цінності змінюється. Чоловік знайомиться з дівчиною Айлін, закохується в неї й намагається завоювати її серце. Після романтичних побачень і визнання в любові, дівчина піддається почуттям. Незабаром між двома закоханими виникає роман. У цей період найбільш важливі справи та бізнес Алішера відходять на другий план. Він нарешті зустрів принцесу своєї мрії та став найщасливішим чоловіком на землі. Лише їх спільне майбутнє виявляється під питанням. Несподівано вони дізнаються, що може розлучити їх назавжди...
Рейтинг Моя чужа (2016) на сайті: (2.8) Проголосували (5)
0 06.09.2018 в 20:21
Оригінальна назва: Тренер
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Головний герой фільму мріяв зробити запаморочливу кар'єру футболіста. Ще граючи з хлопцями у дворі, маленький Юра показував непогані результати. Його швидко помітили представники юнацької команди. З цього моменту почалося його сходження на Олімп слави. Він тренувався, не шкодуючи сил, намагався виправдати надії. Незабаром хлопчина почав приносити перемоги свого клубу. Потім його чекало на участь у національній збірній. Там зібралися різні спортсмени, але талановитий хлопчина з глибинки підкорював стадіони. Одного разу, під час відповідального матчу, Юрій Столешников не забив вирішальний пенальті. Це стало крахом. Він завершив свій шлях в якості нападника. Йому надходить пропозиція очолити тренерський склад невеликого клубу. Футболіст з радістю погоджується. Тепер у нього нові перспективи та робота. Йому доведеться вивести своїх підопічних на серйозний рівень.
Рейтинг Тренер (2018) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
0 05.09.2018 в 18:42
Оригінальна назва: Провідниця
Жанр: мелодрами
Опис: В центрі історії Ольга Бабенко, яка працює провідницею. Але її робота полягає не тільки в тому, щоб піднести або змінити білизну, але й виступити в ролі психолога, слухача. Вона знає про своїх пасажирів більше ніж потрібно. Все про кохання і розставання, постільних сценах і трикутних відносинах. І відбувається все так, тому що вона ніколи не побачить більше цих людей, шанси майже дорівнюють нулю. Ось так і живе головна героїня, намагаючись зробити хоча б щось для людей, яких зустрічає рідко, а можливо і взагалі більше ніколи не бачить.
Рейтинг Серіал Провідниця, всі серії (2016) на сайті: (1.0) Проголосували (2)
0 04.09.2018 в 18:06
Оригінальна назва: Легковажна жінка
Жанр: мелодрами
Опис: Звуть нашого героя Микита Горєлов. Ще з самого початку у нього все в житті виходить, його кар'єра постійно рухається вперед, грошей у нього вистачає для шикарного життя. Цей чоловік може дозволити собі абсолютно все: і машину, і квартиру, і все інше. Прямим начальником Микити є його хрещений батько, який зовсім скоро стане його тестем, адже хлопець має серйозні стосунки з його донькою Світланою. Світлана володіє привабливою зовнішністю, і вміє цим користуватися, Микита ж дуже радий, що разом з ним завжди така гарна жінка. Але щастя не буває постійним, і Микита в цьому переконався після знайомства з вітряною дівчиною Лілею. Ліля це розпутна дівка, яка може бути з будь-яким чоловіком, за певну суму грошей. Над своїми моральними цінностями вона зовсім не переймається, а навпаки марнує свою молодість марно. Знайомство з Лілею зробило з Микити неуважного хлопця, який перестав зустрічатися зі Світланою і в кінці ще й посварився зі своїм начальником. Микита втратив все заради хвилинної слабкості.
Рейтинг Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 04.09.2018 в 17:54
Оригінальна назва: Анатомія Грей
Жанр: Драма, Мелодрама
Опис: Виконавча і відповідальна Мередіт пішла по стопах матері, вибравши професію хірурга. Отримавши місце в лікарні Сіетла, вона з радістю вливається в трудовий колектив лікарів. Разом з героїнею багатосерійного проекту Анатомія пристрасті працюють й інші недосвідчені лікарі. Безумовно, їх чекає чимало проблем на роботі, адже постановка діагнозу, індивідуальний підхід до історії хвороби кожного пацієнта і міжособистісні відносини з персоналом лікарні не завжди даються легко амбітним юним даруванням. Їм належить багато чому повчитися у старших наставників, а поки молодість підкидає більш цікаві теми для роздумів, штовхаючи ровесників головної героїні у вир любовних переживань.
Рейтинг Серіал Анатомія Грей \ Анатомія пристрасті, всі серії (2005-2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 30.07.2018 в 19:39

1 2 3 ... 11 12 »