Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: The Prisoner
Жанр: Драма, Трилер, Фантастика
Опис: Головний герой приходить до тями в якомусь поселенні, яке всі називають "селом". Він не пам'ятає як сюди потрапив і як його звуть. Всі навколо стверджують, що його звуть "шостий" і він все життя прожив саме тут. У всіх жителів замість імен порядкові імена, а головним є "другий". Головний герой не хоче миритися з таким станом речей. Він повинен втекти звідси, а для початку треба з'ясувати, хто він такий насправді і як він тут опинився.
Рейтинг Серіал В'язень (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:01
Оригінальна назва: Nekrotronic
Жанр: жахи, фантастика, комедії
Опис: Головний герой фільму "Некромант" випадково дізнається про те, що він належить до ордену справжніх некромантів з таємного товариства, в якому знаходиться величезна кількість магів і чарівників. У них є єдине завдання-знайти і знищити всіх небезпечних монстрів, що знаходяться на нашій планеті. Коли баланс був порушений, ці сили почали свою битву, як на небі, так і на землі, але на даний момент вони будуть битися у всесвітній павутині. Секта нових Мисливців на демонів за допомогою магії знаходить їх в Інтернеті, і знищують монстрів, що вселяються в нешкідливі тіла мирних жителів.
Рейтинг Фільм Некромант (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:41
Оригінальна назва: Penguin Highway
Жанр: фентезі, фантастика, аніме
Опис: У центрі сюжету-школяр на ім'я Аояма. Він дуже допитливий і уважний хлопчик, тому веде щоденник, в який записує все, що діється навколо нього. В один зі звичайних літніх днів в його аж ніяк не прибережному місті з'являються справжні пінгвіни. Ця загадкова подія не дає спокою Аояме, так що він вирішує влаштувати розслідування. Воно виводить його на молоду дівчину Юдіко, що працює медсестрою і володіє магічними здібностями. Японська анімаційна картина знята за однойменною книгою в жанрі фантастики авторства Томіхіко Морімі, випущеної в 2010 році. У тому ж 2010-му роман отримав премію Тайшо. Оригінальна назва стрічки насправді перекладається як Пінгвіняче шосе. Написанням саундтреку до мультфільму займалася відома в Японії виконавиця Хікару Утада, вона ж заспівала головну тему Картини-пісню під назвою Good Night.
Рейтинг Мультфільм Таємне життя пінгвінів (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:26
Оригінальна назва: Interstate 60
Жанр: Фінтастика, Драма, Пригоди
Опис: Відомо, що добродушні чарівні істоти можуть виконати будь-яке бажання. Вони є справедливими, завжди готові прийти на допомогу, якщо трапиться біда. Всі знають про це і захоплюються ними, чекаючи нових див і приємних вражень. Але ось, серед чародіїв з'являється вельми неординарний суб'єкт на ім'я Генрі. Він відрізняється якоїсь жвавістю і ніколи не вгадаєш, що він придумає в черговий раз. Генрі здатний зробити несподіваний фокус і змусити оточуючих нескінченно дивуватися.
Рейтинг Фільм Траса 60: Дорожні пригоди (2002) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.12.2019 в 18:28
Оригінальна назва: K-PAX
Жанр: Фантастика, Драма
Опис: В інституті психіатрії Манхеттена несподівано з'явився новенький з цікавим ім'ям Прот, який одразу опинився в руках психотерапевта Марка Пауелла, що має значний стаж. Незвичайний пацієнт розповів про те, що являє собою посланника планети Ка-Пекс і просто прибув на Землю як гість. Він побуде тут деякий час, а потім відправиться додому. Намагаючись дослідити історію захворювання Прота, лікар зазначає, що він викликає деяку симпатію в ньому, так як, створює враження розумного, доброзичливого і уважного чоловіка. Крім того, Марк щиро дивується обізнаності пацієнта про те, як влаштован Всесвіт, її зоряні складові. Розповіді Про тао рідній планеті здаються правдоподібними і досить логічними. Психіатр все більше переконується в тому, що його підопічний перебуває в здоровому глузді. Але навіть якщо його розповіді є правдою, яка ж справжня мета візиту...?
Рейтинг Фільм Планета Ка-ПЕКС (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 18:15
Оригінальна назва: Spider-Man 3
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Картина є заключною для "першого" покоління фільмів про улюблену всіма Людину-Павука. У ній описуються події вже далекі від тих часів, коли Пітер вирішує встати на шлях героя свого міста. Людина-Павук, а точніше, вже просто Пітер Паркер, зробив трирічну паузу в своїй боротьбі за справедливість. Але зараз прийшов час, коли йому треба ужитися відразу в декількох ролях, і у нього це добре виходить. Він все так же успішно навчається, для Нью-Йорка він став своїм надійним героєм, а стосунки з Мері Джейн за такий час стали дуже міцні, що Пітер вже зібрався стати для неї чоловіком. Але коли-то в образі супер-героя він мав серйозного ворога, над яким здобув перемогу. Сином того самого Зеленого Гобліна є його кращий друг і він досі не забув про смерть батька і хоче в новому образі старого лиходія помститися Людині-Павуку. У цей час і кримінальне життя в Нью-Йорку зовсім неспокійне, з'являється могутній і небезпечний противник, відомий як Пісочна людина.
Рейтинг Фільм Людина-павук 3 (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 18:03
Оригінальна назва: The Adjustment Bureau
Жанр: Трилери, Фантастика
Опис: Девід Норріс працює в американському конгресі і збирає балотуватися в президенти Сполучених Штатів. Але журналістам вдалося знайти компрометуючий матеріал проти політика, усунувши його з передвиборної гонки. Після виступу перед публікою з промовою, чоловік знайомиться з симпатичною дівчиною-Елізою. Між молодими людьми спалахує симпатія, і вони обмінюються номерами телефонів. Однак шансу зателефонувати красуні, Норрісу не здається, його викрадають невідомі зловмисники. Бандити погрожують бранцю розправою, якщо він продовжить спілкування з новою знайомою. Девід оцінює ситуацію і приймає рішення відступити, забувши про раптову зустріч.
Рейтинг Фільм Мiняючи реальнiсть (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:40
Оригінальна назва: Lucy
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Чарівна Люсі приїхала в Тайвань для глибокого вивчення китайської мови. Але скромній дівчині не пощастило опинитися в руках небезпечних наркодилерів. Знайомий підставив її, тепер вона змушена стати кур'єром, і перевезти для угруповання цінний вантаж. Після звільнення від одних злочинців її ловить інша банда, спробувавши дізнатися всю необхідну їм інформацію про перевезення. Контрабанда була захована в животі дівчини, і після чергових побоїв один з них розірвався. Через кілька годин препарат поширився організмом, наділивши постраждалу надзвичайними здібностями.
Рейтинг Фільм Люсі (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:57
Оригінальна назва: The Expanse
Жанр: Трилер, Фантастика
Опис: Через двісті років від дня сьогоднішнього якийсь сищик, звиклий все доводити до кінця за будь-яких обставин, в рамках розслідування справи про зникнення молодої жінки опиняється на борту зорельота, капітан якого вирішує допомогти детективу в його непростій справі. Найбільша змова в історії людства гарантується, як і його неодмінне розкриття.
Рейтинг Серіал Простір (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:38
Оригінальна назва: The Mandalorian
Жанр: фантастика, бойовик, пригоди
Опис: Головним героєм серіалу став найманець-мандалорец, що живе на краю населеної галактики. У цих місцях на задвірках Всесвіту дуже суворі звичаї, до них не доходять закони і влада Нової республіки. Раніше головний герой був елітним воїном, що належав до благородної аристократичної сім'ї, тепер він змушений жити серед бідноти і нечистот, з кожним днем стаючи все більш жалюгідним. Маналорийці – сильна раса, яка виховує справжніх воїнів, до неї належать відомі Джанго і Боба Фетті. Цей народ постійно вступає у збройні конфлікти з Орденом джедаїв, але співпрацює з бандою Дарта Мола Незважаючи на те, що герой є професійним найманим вбивцею і може постояти за себе, стикається з величезними проблемыми, так як світ навколо нього хаотичний, а суспільство жорстоке, в ньому переважають тваринні загони, де кожен сам за себе. Мандалорец являє собою типового антигероя, який з натхненного захисника перетворився на сміливого, але дуже небезпечного злочинця. Одного разу чутки про загадкового найманця доходять до гільдії елітних вбивць. Керівник банди на ім'я Гриф вирішує зв'язатися з юнаком, щоб зробити привабливу пропозицію.
Рейтинг Серіал Мандалорець (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.12.2019 в 18:35

1 2 3 ... 12 13 »