Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: Downstream
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: У фільмі розповідається про не таке далеке майбутнє, коли всі запаси корисних копалин, в тому числі і нафти закінчуються. До того ж, на планеті поширюється жахливий вірус, який вбиває тільки жінок. Головного героя звуть Віз Келлер, який мріє знайти затишне місце, про яке пишуть легенди. Але потрапити туди коштує дорогого.
Рейтинг Фільм Воїн доріг (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
96 0 31.03.2020 в 09:20
Оригінальна назва: Doom
Жанр: жахи, фантастика, бойовик, пригоди
Опис: У 2145 році, на Землю надійшов дивний сигнал про лихо, який відправили з планети Марс. Саме там розташована секретна наукова лабораторія, що має назву Олдуай, і просто так, ніхто б не просив про допомогу. На місце відправляється команда спецназу, що займається розслідуваннями в космосі, і на чолі її стоїть Сержант. Взявши з собою Мека, Грішника, Женця, Капрала, Руйнівника і Малюка, команда досить швидко добирається до місця призначення, але бачить перед собою справжню катастрофу. Космічну станцію просто зруйнували, і ніхто з працівників не вижив. Тепер належить розібратися, кому це було потрібно, і покарати по справедливості.
Рейтинг Фільм Doom (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
91 0 29.03.2020 в 11:55
Оригінальна назва: Evolution
Жанр: Комедія, Фентезі
Опис: Вчені займаються дослідженням метеорита, що впав. Поруч вони знаходять інопланетні організми, які стрімко збільшуються в розмірах. Професор з колегою збираються застосувати свої засоби боротьби із швидко зростаючими організмами, але влада вже починає свою операцію з винищення прибульців. Незважаючи на підключення військових, без допомоги вчених їм не обійтися.
Рейтинг Фільм Еволюція (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
102 0 29.03.2020 в 11:52
Оригінальна назва: The Stepford Wives
Жанр: Комедії, Трилери, Фантастика
Опис: Джоанні Еберхарт вдалося стати наймолодшим президентом телевізійної компанії "EBS". Однак у спробі збільшити рейтинги молода жінка зайшла занадто далеко. Загравшись з почуттями учасників реаліті-шоу, місіс Еберхарт замість визнання втратила високу посаду. Крах надій призвів до нервового зриву. Чоловік Уолтер запропонував дружині переїхати в Степфорд, штат Коннектикут. Величезний будинок і нове оточення на думку турботливого чоловіка повинно було благотворно вплинути на психологічний стан розчавленої невдачами Джоани. Подружжя потрапляють в уявний ідеальним світрок, де всім заправляють Клер і Майк Веллінгтони.
Рейтинг Фільм Степфордські дружини (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
53 0 29.03.2020 в 10:50
Оригінальна назва: The Invisible Man
Жанр: Детектив, Триллер, Жахи, Фантастика
Опис: Розкішне життя здатне перетворитися в "золоту клітку", з якої нереально вирватися. Прекрасна Сесіль насолоджувалася товариством багатого геніального вченого, блискучого чудовими манерами. Міс Касс сподівалася знайти довгоочікуване щастя в особняку впливового бойфренда, але потрапила в пастку. За високими стінами, прихована від сторонніх очей, нещасна дівчина залишилася наодинці з психопатом. Садист, на людях зразковий і смиренний, в домашніх умовах ставав агресивним монстром. Він жорстоко бив другу половину, примушував до сексу, виявляв безпідставне невдоволення її поведінкою. Розповісти про те, що відбувається жертва насильства не могла, тому вирішила вчинити втечу!
Рейтинг Фільм Людина-невидимка (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
52 0 29.03.2020 в 10:34
Оригінальна назва: Victor Frankenstein
Жанр: жахи, фантастика, трилер, драма
Опис: Віктор Франкенштейн-божевільний вчений, який ось вже багато років знаходиться в пошуках нового відкриття. Навколишні бачать в ньому ексцентричну людину, готову піти заради реалізації свого потенціалу на будь-які жертви. Чоловік не підозрює, що незабаром йому доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які змусять його поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм Віктор Франкенштейн (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
121 0 28.03.2020 в 11:53
Оригінальна назва: Bloodshot
Жанр: фантастика, бойовик, драма
Опис: Колись Рей Гаррісон був не тільки фізично сильним і витривалим хлопцем, але також виконавчим і мужнім солдатом, який не роздумуючи відправився виконувати свій обов'язок – захищати рідну країну. Відважному бійцеві не пощастило-практично в першому бою герой отримав безліч важких поранень не сумісних з життям. Йому залишалося жити буквально кілька хвилин, якби в справу не втрутилася секретна урядова організація.
Рейтинг Фільм Бладшот (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
90 0 28.03.2020 в 10:17
Оригінальна назва: The Jurassic Games
Жанр: трилер, фантастика, жахи, бойовик
Опис: Щороку 10 найнебезпечніших злочинців світу борються за свою свободу в іграх «Юрського періоду» - телевізійному шоу, де конкурсанти протистоять безлічі лютих стародавніх хижаків. Переможцю, останньому що виживе, буде дарована не тільки свобода, а й слава і багатство.
Рейтинг Фільм Юрські ігри (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
84 0 28.03.2020 в 10:12
Оригінальна назва: Sorry to Bother You
Жанр: Комедія, Фантастика, Фентезі
Опис: Кассіус Грін-темношкірий хлопець, який ось вже багато років проживає в гаражі дядька. Накопичивши солідну кількість боргів, головний герой вирішує влаштуватися на роботу в колл-центр. В ході справи Кассіус з'ясовує, що для успішних переговорів йому потрібно скористатися «білим голосом». З цього моменту у хлопця починається нове життя. Продажі підскакують до небес, що приносить головному герою непогані гроші. Ситуація круто змінюється в той момент, коли незадоволені заробітною платою колеги вирішують влаштувати страйк і змусити громадські організації звернути увагу на їхні проблеми.
Рейтинг Фільм Вибач, що турбую (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
68 0 28.03.2020 в 10:06
Оригінальна назва: Les visiteurs
Жанр: Комедії, Фантастика, Фентезі
Опис: Сюжет картини переносить глядача у Францію початку дванадцятого століття. Граф Годфруа, що став жертвою прокляття підступної відьми, вбиває батька своєї коханої. Усвідомивши весь жах ситуації, що склалася, чоловік вирішує звернутися за порадою до могутнього чаклуна Евсебуса, який пропонує графу відправитися в минуле і виправити помилку. Через фатальну помилку граф і його слуга переносяться в дев'яності роки двадцятого століття. Відразу хлопці занурюються в дивовижний світ, повний відкриттів. Попереду героїв чекають запаморочливі пригоди, які запам'ятаються їм на довгі роки.
Рейтинг Фільм Прибульці (1993) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
44 0 28.03.2020 в 10:02

1 2 3 ... 14 15 »