Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: In Like Flynn
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: До того моменту, як знаменитий Еррол Флінн став зіркою Голлівуду і секс-символом, він був запеклим авантюристом і серцеїдом. Мало хто знає, що в рідній Австралії Флінн промишляв контрабандою опіумом. Але, в кінцевому підсумку, саме ці пригоди, його безумства і викували з авантюриста справжнього героя і улюбленця мільйонів. В основу фільму лягла реальна історія, яка сталася з Флінном в його молодість. Часи, коли він не тільки промишляв контрабандою, а ще й намагався відшукати загублені скарби, для чого він відправився до берегів Нової Гвінеї на своєму вітрильнику.
Рейтинг Фільм Золото Флінна (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:53
Оригінальна назва: The Catcher Was a Spy
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Захоплюючі події шпигунського трилера розгортаються під час Другої світової війни, коли розвідувальні дані стають особливо необхідними. Молодий чоловік Мо Берг виявляється втягнутим у вир небезпечних подій. Будучи успішним випускником престижного навчального закладу, герой потрапляє в поле зору державних структур, що займаються розвідкою. Вибір спецслужб припав на Берга тому, що він вільно володів кількома мовами, був дуже високо розвинений в інтелектуальному плані і професійно займався бейсболом. Звичне життя Мо круто змінюється, так як йому належить увійти в абсолютно незнайоме для нього середовище. Однак, завдяки високому розумовому потенціалу і вмінню зберігати секретні дані, чоловік швидко освоюється в новій ролі.
Рейтинг Фільм Шпигунська гра (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:11
Оригінальна назва: Reservoir Dogs
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: В один чудовий сонячний день за столиком невеликого кафе в центрі міста зібралися шестеро одягнених в костюми чоловіків. Вони пили каву і про щось невимушено розмовляли, називаючи один одного прізвиськами за кольором одягу, а потім встали і попрямували до місцевого ювелірного магазину. Пізніше до них підсіли ще двоє чоловіків у звичайному одязі і розмова стала більш активною. Здавалося б, звичайнісінька зустріч старих знайомих, тому ніхто, хто бачив їх за столиком навіть не здогадувався, що ці чоловіки — професійні злодії, активно обговорюють план пограбування банку.
Рейтинг Фільм Скажені пси (1992) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:45
Оригінальна назва: Sicario
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Під час рейду ФБР в місті Чандлер, штат Арізона, агенти ФБР Кейт Мейер, Реджі Уейн і команда спецназу знаходять десятки тіл в будинку. Коли бійці оглядають місце злочину, спрацьовує вибухівка в сараї на задньому дворі, і два офіцери гинуть. Пізніше Бос Кейт Дейв Дженнінгс залучає до справи секретного співробітника відділу спеціальних операцій ЦРУ Метта Грейвера, щоб розшукати тих, хто в цьому бере участь, включаючи главу наркокартелю Мануеля Діаса. Кейт добровільно приєднується до його команди. Під час польоту в Ель-Пасо, штат Техас, Кейт зустрічає партнера метра Алехандро Джеліка і дізнається, що вони відправляться в Хуарес, Мексика, для захоплення брата Діаса - Гільєрмо.
Рейтинг Фільм Сікаріо (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:05
Оригінальна назва: Sicario 2: Soldado
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: У США відбувається ряд терактів, після чого ЦРУ визначає, що як мінімум один з терористів пробрався на територію Штатів через кордон з Мексикою. Знаючи, що нелегальна міграція повністю контролюється наркокартелями, американські спецслужби приймають рішення спровокувати війну між злочинними угрупованнями Мексики, щоб послабити контроль і перервати приплив нелегальних мігрантів. Досвідчений агент Метт Греверс пропонує організувати викрадення дочки впливового наркобарона, підставивши при цьому його прямих конкурентів. Оперативна група, до складу якої увійшов колишній мексиканський прокурор Алехандро, успішно виконує початкову фазу плану, але через деякий час ситуація виходить з-під контролю.
Рейтинг Фільм Сікаріо 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 15:57
Оригінальна назва: Spider-Man 3
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Картина є заключною для "першого" покоління фільмів про улюблену всіма Людину-Павука. У ній описуються події вже далекі від тих часів, коли Пітер вирішує встати на шлях героя свого міста. Людина-Павук, а точніше, вже просто Пітер Паркер, зробив трирічну паузу в своїй боротьбі за справедливість. Але зараз прийшов час, коли йому треба ужитися відразу в декількох ролях, і у нього це добре виходить. Він все так же успішно навчається, для Нью-Йорка він став своїм надійним героєм, а стосунки з Мері Джейн за такий час стали дуже міцні, що Пітер вже зібрався стати для неї чоловіком. Але коли-то в образі супер-героя він мав серйозного ворога, над яким здобув перемогу. Сином того самого Зеленого Гобліна є його кращий друг і він досі не забув про смерть батька і хоче в новому образі старого лиходія помститися Людині-Павуку. У цей час і кримінальне життя в Нью-Йорку зовсім неспокійне, з'являється могутній і небезпечний противник, відомий як Пісочна людина.
Рейтинг Фільм Людина-павук 3 (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 18:03
Оригінальна назва: Indiana Jones and the Temple of Doom
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: Головним героєм фільму є різнобічно обдарована людина, археолог Індіана Джонс. Він шукач пригод і стародавніх цінностей, артефактів, який може забратися в непрохідні джунглі і битися з цілою армією ворогів. На своєму шляху він зустрічає чимало труднощів і перешкод. Чоловік прямує з Китаю в Індію, а саме в Гімалаї разом зі своїми друзями: співачкою Уіллі Скотт і маленьким помічником Коротуном. Високо в гірській місцевості в маленькому поселенні Індіана і його надійні товариші виявлять Храм долі. Відомий археолог разом зі своїми супутниками зустрінуться з жахливим окультизмом, кривавими обрядами і питвом крові. Серед величних гір героям належить зустрітися з культом поклоніння давньої Богині Смерті — Калі. Їм належить вибратися з секретних печер з численними пастками.
Рейтинг Фільм Індіана Джонс і Храм Долі (1984) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:52
Оригінальна назва: Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Жанр: Бойовик, Фентезі
Опис: Події у фільмі відбуваються через рік після першої частини, в 1891 р. На цей раз, у Шерлока просто немає часу на нудьгу. Європейськими містами прокочується хвиля загадкових вбивств. Протагоніст звично звинувачує у всьому Моріарті, свого головного ворога. Шерлок правий, Моріарті замишляє ланцюжок витончених злочинів. Крім того, він відмовляється від послуг коханої Холмса Ірен Адлер, отруює її чаєм. Ватсон і його новоспечена дружина Мері також страждають від нападок Моріарті. Їм заважають відправитися в медовий місяць і пара загинула б, як би не Шерлок і Майкрофт. У фіналі історії Шерлок і Моріарті відіграють шахову партію. Лиходій погрожує вбивством друзів Шерлока і той вирішує принести себе в жертву. Він стягує антагоніста за собою, падаючи з висоти у водоспад. Честь написати некролог по детективу, зрозуміло, лягає на Ватсона. Коли він закінчив друкувати на машинці повідомлення про одного, йому приходить таємнича посилка. Вона прямо натякає на те, що Шерлок вижив. Річі символічно змінив точку в кінці фільму на знак питання, натякаючи на продовження і випуск третьої серії.
Рейтинг Фільм Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:31
Оригінальна назва: Lucy
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Чарівна Люсі приїхала в Тайвань для глибокого вивчення китайської мови. Але скромній дівчині не пощастило опинитися в руках небезпечних наркодилерів. Знайомий підставив її, тепер вона змушена стати кур'єром, і перевезти для угруповання цінний вантаж. Після звільнення від одних злочинців її ловить інша банда, спробувавши дізнатися всю необхідну їм інформацію про перевезення. Контрабанда була захована в животі дівчини, і після чергових побоїв один з них розірвався. Через кілька годин препарат поширився організмом, наділивши постраждалу надзвичайними здібностями.
Рейтинг Фільм Люсі (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:57
Оригінальна назва: Bad Boys II
Жанр: Бойовики
Опис: В черговий раз в поліцейський відділ в Майамі потрапляє сто відсоткова інформація про прийдешнє надходження нового потужного наркотику на вулиці міста. За цю справу беруться напарники Макс Бернетті і Майк Лоурі. Вході розслідування детективи дізнаються, що з цією справою пов'язаний місцевий накоторговец. За його планом він хоче захопити весь ринок збуту в місті і контролювати всіх продавців наркотичних речовин, для того що б його прибуток зростав незважаючи на те що заборонені препарати гублять безліч життів. Звичайно відважні поліцейські зроблять все щоб цього уникнути. Правоохоронці мріють, щоб на їх вулиці панувала тиша та гладь.
Рейтинг Фільм Погані хлопці 2 (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.12.2019 в 19:15

1 2 3 ... 22 23 »