Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: Воїн
Жанр: Бойовики
Опис: Проблематика расизму завжди була основоположною в світі Сан-Франциско. Великі битви між угрупованнями постійно закінчувалися смертями багатьох з обох сторін. Боротися з подібними сутичками доводилося місцевій поліції, яка, м'яко кажучи, нічого не могла зробити. Ніякого впливу на війни серед вулиць уряд не мав, через що перепалки переросли в повномасштабну війну. Тепер у людей немає ніяких правил, яким необхідно слідувати-тільки слова ватажків угруповань. На дорогах крові ставало більше, а з часом все ускладнилося на стільки, що доводилося викликати армію. У таке згубне місце переїжджає спокійний і врівноважений працівник поліцейської дільниці в Чайнатауні. Ніхто на нього особливої уваги не звертав. Черговий хлопець, який скоро піде на корм воронам. Але все не так просто. Він зміг виховати в собі істинного воїна, здатного битися поодинці проти десятків ворогів. Він не боїться отримати кулю, що підбурює йти на ризик, навіть в небезпечні моменти перестрілок і поножовщини. За рахунок всього цього вдається трохи пробудити свідомість народу, і змусити всіх згадати, що присутні закони, які необхідно поважати.
Рейтинг Серіал Воїн (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.06.2019 в 15:02
Оригінальна назва: Iron Man 2
Жанр: бойовики, пригоди, фантастика
Опис: Після того, як особистість Залізної людини перестала бути таємницею, для Тоні Старка почалися непрості часи. Уряд вимагав, щоб Тоні надав створений ним костюм на озброєння армії США, а Старк відмовлявся, пояснюючи, що Залізна людина зовсім не є зброєю і був створений в якості своєрідного протеза, що підтримує його життя після важкого поранення. Конкуренти по всьому світу намагалися відтворити щось подібне, і більше всіх прагнув домогтися результатів давній конкурент Старка Джастін Хаммер. До того ж у Старка з'явився ще один ворог – син російського інженера Антона Ванко, Іван. Коли батько Івана працював з Говардом Старком і вважав, що той вкрав багато його винаходу. Тепер після смерті батька Іван зібрав власний дуговий реактор і спробував розправитися з Тоні. Спроба була невдалою, і Ванко потрапив до в'язниці, звідки його звільнив Хаммер, сподіваючись, що розробки російського інженера допоможуть йому перевершити Залізну людину. Ванко погодився працювати на Хаммера, але сам почав збирати керованих дронів, які повинні допомогти йому у боротьбі з Залізною людиною. І ніхто поки не здогадується, що незабаром Тоні Старк може померти, так як паладій, використовуваний в дуговому реакторі, який підтримує життя, повільно отруює організм Тоні. Він намагається знайти йому заміну, але розуміє, що може не встигнути.
Рейтинг Фільм Залізна людина 2 (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.06.2019 в 10:37
Оригінальна назва: Iron Man
Жанр: бойовики, фантастика
Опис: Тоні Старк відрізняється від більшості супергероїв тим, що не володіє якимись спеціальними можливостями або надприродною силою. Весь його дар — це геніальний розум і сконструйований ним незвичайний костюм з кіберброні. Людина, яка знаходиться всередині такого панцира стає практично невразливою для будь-якого впливу ззовні. Він рятує свого власника від пострілів і ударів, здатний піднімати господаря в повітря і переносити на величезні відстані. Тоні Старк, одягаючись у свій винахід, стає Залізною людиною. Борцем зі злом і злочинністю. Через шість місяців після того, як Тоні Старк гучно проголосив, хто насправді є Залізною Людиною, громадськість вирішила, що таке диво, як киберкостюм, не має належати якійсь конкретній людині. Їм повинен володіти весь народ, і його слід негайно передати уряду Сполучених Штатів. Старк, вже навчений гірким досвідом, відкидає цю пропозицію, побоюючись, як би його творіння не потрапило в руки не тій людині. До того ж, до Тоні донесли, що син російського вченого, колись працював на Старка, збирається помститися людині, яка зруйнувала його життя. У нього в арсеналі є потужна зброя, протистояти якій зможе тільки Залізна Людина.
Рейтинг Фільм Залізна людина (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.06.2019 в 10:30
Оригінальна назва: The Dark World
Жанр: бойовики, пригоди, фентезі
Опис: В основі сюжету другій частині під назвою "царством темряви", лягли популярні американські комікси про неймовірні пригоди бога Тора, який раніше потрапляв на Землю, позбавлений своєї сили і безсмертя. Раніше він здобув перемогу в боротьбі зі своїм названим братом Локі і по праву повернув собі трон Асгарда. Проте в далекому світі Богів його обтяжує розлука з коханою Джейн, яка залишилася на Землі. Проходить час, і мирні дні Асгарда закінчуються, поступаючись місцем новій загрозі. Мова йде про стародавньго ворога Малеките, який сильніше самого Одіна, оскільки володіє силою Ефіру, сила, яка здатна перетворити все навколишнє в темну матерію. Дуже давно Малекіта вже хотів знищити Дев'ять світів, щоб стати єдиним володарем світу Хаосу. Тоді батько Одіна Бер зміг здобути перемогу, яку тепер необхідно здобути Тору - нашому головному герою і спасителю.
Рейтинг Фільм Тор 2: Царство темряви (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.06.2019 в 10:15
Оригінальна назва: Office Uprising
Жанр: комедія, жахи, бойовики
Опис: Сюжет цікавого фільму жахів з елементами комедії розгортається в одному з офісів великій, успішній компанії, що займається створенням і продажею зброї. Глава корпорації в особі самовпевненого і жадібного керівника жадає тільки процвітання і успіху своєї компанії, а тому мріє, щоб його співробітники усього себе віддавали роботі. Власне тому він організовує створення особливо енергетичного напою для своїх працівників. І дійсно випивши цю рідину у працівників, підвищується ефективність і непереборне бажання працювати, проте незабаром у них почалися спостерігатися побічні дії цього напою. Вони стали агресивними готовими розірвати будь-кого хто стане у них на шляху. Загалом, відтепер працівники справжні ніким не контрольовані психопати, від яких не так-то просто сховатися.
Рейтинг Фільм Офісне свавілля (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:48
Оригінальна назва: Hulk
Жанр: бойовики, фантастика
Опис: У першій частині, Девід Беннер винаходить якийсь препарат і збирається його випробувати на людях, але дозволу на це не отримує. Тоді він зважується на божевільний вчинок-випробує його на собі. Коли після цього сміливого експерименту у нього народжується син, названий Брюсом, в його розвитку виявляються відхилення. Намагаючись захистити сина від розлюченого батька, дружина сама стає його жертвою. Девід потрапляє до в'язниці за ненавмисне вбивство. Брюс підростає, дитинство у нього безрадісне. Подорослішавши, він теж віддає себе науці і одного разу під час проведення експерименту потрапляє під вплив гамма-променів. Ця фатальна випадковість сприяє його перевтіленню в монстра Халка. Тим часом батько, відбувши термін, виходить з в'язниці.
Рейтинг Фільм Халк (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:32
Оригінальна назва: The Incredible Hulk
Жанр: бойовики, фантастика
Опис: У другій частині стрічки, Халку доводиться весь час ховатися. Адже його почала переслідувати армія США. Він знаходиться в Бразилії і розмірковує над тим, як повернути все назад і стати звичайною людиною. Коли він спробував провести експеримент, то його чекала невдача. На його слід вдається вийти військовим. Головним серед них був генерал Росс. Щоб зловити Беннера, відправляють загін, який призначений для особливих випадків. Головним у цій групі призначають майора Блонського. При захопленні, весь загін гине, крім одного. Їм є Блонський. Йому вдалося вижити завдяки тому, що він заздалегідь ввів новий особливий препарат. Одного разу майор втрачає над собою контроль. Він погрожує доктору Стернсу пістолетом. Якщо той не виконає його вказівку, то загине.
Рейтинг Фільм Неймовірний Халк (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:27
Оригінальна назва: Beast of Burden
Жанр: Бойовики
Опис: Шон Хаггерті працює на відоме злочинне угруповання в області наркотиків. Наркокартель постачає героя "небезпечного завдання" новими замовленнями протягом вже декількох років. Але він постійно висить на волосині від проблем із законом, адже його можуть обчислити правоохоронні органи і сховати за грати. В цей самий момент він вирішує вийти з бізнесу і повідомляє про це своєму босові. Чоловік вирішує зав'язати з життям "тварини", на якому постійно возять величезні вантажі.
Його бос, пропонує йому останнє завдання, і в разі успіху, чоловік може вийти з криміналу. А все, що потрібно зробити Шону-це перевести на літаку солідну партію наркотиків з Мексики в США. На все у нього рівно добу. І ось, перебуваючи в кабіні "Сессни", чоловік не один раз переосмислив все своє життя. На нього полюють, як федерали, так і конкуруючі наркокартелі.
Рейтинг Фільм Небезпечне завдання (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 08:29
Оригінальна назва: Escape Plan 2: Hades
Жанр: Бойовики
Опис: У другій частині Рей Бреслін знову отримує виклик з приводу своєї профпридатності. На цей раз йому потрібно підготувати втечу для свого колеги, якого запроторили до самої міцної в'язниці світу. Команда Рея займається зломом всіляких охоронних систем. Для них немає не переборних перешкод. У його плани з порятунку напарника не входив той факт, що охорона в'язниці - це єдина комп'ютерна система.
Це не просто виклик, а особиста образа. І чоловік починає готуватися з особливою ретельністю. Прораховані всі нюанси і можливі шляхи відходу в разі провалу. Але, він про це навіть не хоче думати, адже впевненості Бресліна і його бравим співробітникам може позаздрити будь-який загін елітних спеціальних військ Збройних сил.
Рейтинг Фільм План втечі 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 08:22
Оригінальна назва: Polar
Жанр: Бойовики
Опис: У центрі сюжету досвідчений і холоднокровний кілер Дункан Візла, що прославився крайнім професіоналізмом і старанністю. Він пощадив тільки одну людину 20 років тому – дочку людини, яку замовили. Його постійно мучать страшні кошмари, де йому сняться обличя вбитих жертв, але благо його контракт з роботодавцем закінчується і незабаром наближатися вихід на пенсію із значним матеріальним статком. Він уже пригледів собі гарний будиночок на березі моря, залишилося лише виконати останнє завдання. Містер Блут відправив його в Білорусь для усунення небажаної людини, але на свій подив ліквідації підлягав він сам. За чоловіком були послані кілька молодих вбивць, але всі вони зазнали невдачі. Намагаючись вийти на Дункана, вороги взяли в заручниці його кохану Каміллу, про що згодом сильно пошкодували, коли зіткнулися з праведним гнівом обдуреного чоловіка.
Рейтинг Фільм Полярний (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.06.2019 в 09:08

1 2 3 ... 20 21 »