Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: Ван Хельсінг
Жанр: бойовики, пригоди, трилери, фентезі
Опис: Зійшов зі сторінок всіма відомого роману «Дракула», Ван Хельсинг продовжує свій шлях і також бореться з надприродними істотами, які прибули в наш світ. Одного разу Ван Хельсинг дізнається, що Трансільванія стала новим місцем, де скупчилося багато злочестивості. Герой, вважаючи своїм обов'язком прийти на допомогу, рішуче прямує на нові землі. По прибуттю, мисливець на перевертнів знайомиться з дівчиною, яка охороняє свій народ, Ганною Валері. Пізніше з'ясовується, що Анну з Дракулою об'єднають особисті рахунки, вона марить помститися за улюбленого брата і за всі страждання, які довелося пережити її сім'ї. Продовжуючи свій шлях, герої стикаються з Франкиштейном. Це чудовисько змогло ожити та знову ступити на землі, отримавши знатний розряд електрики. В подиві від того, що відбувається, Хельсинг і Валері вирішують об'єднати зусилля разом з новим знайомим, що надалі допомагає розкрити план Дракули. Лиходій мріє про потомство, але до його жаль це залишається неможливим, перепробувавши безліч методів, Дракула з'ясовує, що мертвонароджених дітей можна оживити електрикою. Чи встигнуть наші герої зупинити чудовисько, зруйнувавши всі його плани?
Рейтинг Фільм Ван Хельсінг (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 21:46
Оригінальна назва: Вітряна ріка
Жанр: бойовики, детективи, кримінал, трилери
Опис: Події фільму відбуваються в таємничому і навіть зловісному місці. Його назва – «Вітряна річка», і воно є індіанською резервацією. На цій території діє найдавніший з усіх законів що існують – самовиживання. Кожен на цій землі, бореться за своє життя, власними силами. Головний герой історії, звичайний єгер тутешніх місць на ім'я Кору. Він прожив у цій локації практично все життя, і дуже добре знайомий з правилами цих місць. Одного разу посередині пустелі, герой виявляє тіло молодої дівчинки. Він вирішує розібратися з цією історією, і в що б те ні стало, відшукати правду і здійснити справедливість. До нього на допомогу приїжджає агент ФБР Джейн Беннер. Вона в силу свого віку, ще повна ідеалістичних ідей і бажань. Вона не усвідомлює специфіку «Вітряної ріки», і не вловлює атмосферу цієї резервації. Але багаторічний досвід Кору, змусить цю дівчину більш розсудливо міркувати, адже у реальному житті немає місця для порожніх ідеалів.
Рейтинг Фільм Вітряна ріка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 19:43
Оригінальна назва: Шалений патруль 2
Жанр: бойовики, комедії
Опис: Бен Барбер нарешті випустився з поліцейської академії. Тепер він є повноцінним членом команди копів Атланти. Однак на цьому герой зупинятися не має наміру, твердо вирішивши заробити звання детектива. Хоча Барбер вже всіляко довів, що є сміливим хлопцем, ніколи не має наміру давати Анжелу в образу, Джеймса все ще дратує потенційний шурин. Але дата весілля вже призначена та скасувати її не під силу навіть дбайливому братикові.
Несподівано, бос хлопців, лейтенант Брукс, відправляє підопічних в Майямі. Там орудує великий наркоторговець, який поставляє дурманний порошок всім дрібним посередникам Атланти. Звичайно, у полісменів був чудовий план – робота під прикриттям, однак маскування швидко викрито. Тепер потенційним родичам необхідно ховатися від розлюченого мафіозі, але при цьому шукати можливість зупинити його діяльність.
Рейтинг Фільм Шалений патруль 2 (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:39
Оригінальна назва: Іноземець
Жанр: фантастика, бойовики
Опис: В житті Нгуєна Нго Міна було безліч неприємних подій. Чоловік брав участь у В'єтнамській війні, де отримав чимало поранень. А після війни опинився за ґратами. Коли головний герой вийшов на свободу, то вирішив почати нове життя, постаратися забути всі страхи минулого. Він разом з сім'єю переїхав в Гонконг. Але і тут біди не залишили Нгуєна. По дорозі на них напали грабіжники та зґвалтували двох дочок чоловіка, а потім вбили дівчат.
Головний герой перебував у розпачі, він прийняв рішення змінити плани та, щоб врятувати дружину і молодшу дочку, поїхав у Лондон.
Кілька років родина не залу, що таке біди, вони жили в спокої, відкрили бізнес. Здавалося, що нічого жахливого більше не станеться. От тільки біда приходить несподівано. Дружина і дочка головного героя стали жертвами теракту. Нгуєн Нго Хв залишився один, біль і розпач, а також бажання мстити оселилися в його душі. Чоловік готується до протистояння, адже втрачати йому більше нічого!
Рейтинг Фільм Іноземець (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 16:10
Оригінальна назва: Оселя зла 6: Фінальна битва
Жанр: фантастика, бойовики
Опис: Після зради Вескером Еліс, всього людського роду загрожує повне знищення. Тому тепер тільки в її руках нитку до порятунку світу. Їй знову необхідно буде потрапити в місто Раккун-Сіті. Тут розташована корпорація «Амбрелла», яка породила хижаків, і яка зараз готує масштабний удар по тих, хто ще залишився в живих. І знову Еліс доведеться вступити в нерівну сутичку з породженням сил зла. Для цього Еліс ретельно озброїться та об'єднання єднає свої сили не тільки з вірними друзями, але і з тими, кого вона навіть і не припускала побачити своїх соратників. Їм усім разом потрібно буде здолати армію мерців і нових небачених мутантів, сили яких спрямовані на знищення Еліс. Адже Червона королева повністю вийшла з підпорядкування центру досліджень і розробок корпорації. Вона рішуче налаштована на знищення всього живого на планеті. Щоб зупинити її, Еліс та її союзникам необхідно дістатися до особняка творця системи «Амбрелла» Оузвела Спенсера. Саме там приховані нові страшні сюрпризи, підготовлені Червоною королевою. Цей шлях закінчиться загибеллю багатьох друзів Еліс, а що залишилися в живих вступають у вирішальний бій з королевою потойбічних сил.
Рейтинг Фільм Оселя зла 6: Фінальна битва (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 16:02
Оригінальна назва: Валеріан та місто тисячі планет
Жанр: фентезі, фантастика, бойовики, пригоницькі
Опис: Дія фільму відбувається у далекому 2700 році, коли людство розвинулося на стільки, що опанувало небачені можливості. Від тепер будь яка людина за допомогою віртуальної реальності здатна прожити те життя, яким мріяла. Достатньо завантажити відповідну програму до спеціального апарату, що у свою чергу створює нову особистість. Результатом цього прогресу, людство опинилося у владі технократів, які починають підступно маніпулювати людьми. Але від тепер люди можуть переміщатися до будь-якої крапки всесвіту. Дотримуючись певних правил, людина може зіграти роль космічного мандрівника, та власними очима побачити дивні пейзажі далеких планет. Та щоб підтримати порядок, несуть службу два агенти - Валеріан та Лорелін. Завдяки їм було знешкоджено багато злодіїв, які намагалися втекти в інші світи. Та зараз перед стражами порядку стоїть задача знайти на знешкодити особливо небезпечного злодія, який втік на планету Альфа та хоче знищити Чумацький шлях.
Рейтинг Фільм Валеріан та місто тисячі планет (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 22:25
Оригінальна назва: Атомна Блондинка
Жанр: бойовики, детективи, трилери
Опис: Трилер, сюжет якого присвячений чарівній блондинці-интеллектуалці. Лоррейн Бротон служить у секретної розвідувальної служби Її Величності. Бротон на хорошому рахунку, її головна перевага перед іншими шпигунами Мі6: вона суперсексуальна, і завдяки цій якості вміє здобувати будь-яку секретную інформацію, тому як чоловіки при погляді на неї тануть.
Шеф розвідки напрявляє Лоррейн до Берліну, її завдання в столиці бюргерів - повернути досьє з компроматом на перших осіб країни. В ході виконання цього шпигунського завдання Лоррейн вимушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персіваль. Персіваль працює в амплуа поганого хлопця. Цій парочці шпигунів належить обіграти гідних суперників та здобути досьє, яке ретельно приховують противники.
Рейтинг Фільм Атомна Блондинка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 21:12
Оригінальна назва: На драйві
Жанр: бойовики, кримінальні
Опис: Малюк завжди займався тим, що прикривав своїх подільників при відході з місця злочину. Він співпрацював зі злодіями, які грабували фінансові установи. Раніше хлопець був звичайним безробітним, але його примітив бос мафії, який і запропонував зайнятися нечистими справами. Малюк був впевнений, що така робота тимчасова, що він просто заробить трохи грошей і займеться іншим видом діяльності. Цей герой умів віртуозно водити авто, за що його і взяли в команду злодії, навіть аси водіння не могли перевершити його в цьому. Як-то раз юнак зустрів красуню Дебору, яка сказала йому про те, що така робота є надто небезпечною і що її треба кидати в терміновому порядку. Зрозумівши, що за такі справи реально можна загриміти за ґрати, герой одумався і вирішив порвати з минулим життям, але бос поставив перед ним умову – сходити на останню крадіжку, яка могла б принести бандитам дуже великі гроші, інакше шеф погрожував вбити Дебору. Малюк був змушений дати свою згоду, але тоді він не відав про те, що ватажок вирішив здати підлеглих копам, щоб втекти з видобутком в повній самоті.
Рейтинг Фільм На драйві (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 20:13
Оригінальна назва: Повстання
Жанр: фантастика, бойовики
Опис: Фантастичний фільм повідає своєму глядачеві історію про те, як інопланетні війська без будь-якого попередження вдерлися на людську територію і влаштували неймовірне повстання. Але, перш, головний герой стрічки, По, вирішив відправитися в Савану, щоб ретельно дослідити місцевість, в пошуках корисних копалин, завдяки яким можна було б запобігти глобальне вимирання тварин. Під час незвичайної експедиції, герой знайомиться з чарівною Надією. Дівчина прибула на пустельну місцевість, щоб разом зі своїми товаришами провести якийсь експеримент. Проводячи багато часу, герої на диво дуже швидко знайшли спільну мову, їх спілкування дивувало кожного, однак тривало воно не довго. Один з вечорів героїв нахабним чином перервали інопланетні істоти, чиї наміри аж ніяк не відзначалися доброзичливістю. Озлоблені гості нашої планети прибутку на Землю, щоб знищити все людство, не залишивши при цьому жодної живої душі. Як же бути в такій ситуації? Вистачить героям стрічки сил і відваги, щоб протистояти прибульців?
Рейтинг Фільм Повстання (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 20:00
Оригінальна назва: Месники: Війна нескінченності
Жанр: фантастика, бойовики, пригоницькі
Опис: Колись відважна команда розлучилася і тепер кожен жив своїм життям. З кожним разом їх взаєморозуміння зникало. Месникам набридло постійно лаятися, і вони прийняли рішення, розбігтися по різних кутках світу. Але це не так просто зробити, як їм здається. Тепер він набагато сильніше, ніж раніше. Ніщо не може перемогти мерзенного злочинця. Необхідно терміново приймати невідкладні заходи та шукати вихід зі сформованої ситуації.
Компанія сміливців повинна скласти воєдино всі свої навички та протистояти руйнівної сили, яку несе в собі страшне зловісний предмет в руках противника. Перед рятувальниками стоять два важливих місії. Перше, налагодити спільну роботу і здобути перемогу над віроломним ворогом. Попереду сама епічна битва за всю історію світобудови. Саме зараз вирішитися доля мільярдів. Борці за справедливість не відступлять. Злі сили не будуть володіти всією Галактикою. Вони не допустять такого розвитку подій. Бій буде кровопролитним і масштабним.
Рейтинг Месники: Війна нескінченності (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 01.01.2018 в 18:27

1 2 3 ... 13 14 »