Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: Stargate: The Ark of Truth
Жанр: Пригоди, Фентезі, Бойовики
Опис: Команда SG-1 бере курс на галактику Орай. Екіпажу корабля "Одісей" належить знайти загублену колись зброю, яка, згідно з легендами, здатна знищити вищіх істот. З цією зброєю пов'язана остання надія... в цей час Орай готує Зоряний флот, який повинен буде вторгнутися на Землю. Екіпаж Одісея, кий нічого не підозрює про напад, продовжує тримати курс на Орай, в той час як над землею нависає смертельна небезпека. Тепер доля планети опиняється в руках SG-1.
Рейтинг Фільм Зоряна брама: Ковчег правди (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
212 0 31.03.2020 в 09:41
Оригінальна назва: Downstream
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: У фільмі розповідається про не таке далеке майбутнє, коли всі запаси корисних копалин, в тому числі і нафти закінчуються. До того ж, на планеті поширюється жахливий вірус, який вбиває тільки жінок. Головного героя звуть Віз Келлер, який мріє знайти затишне місце, про яке пишуть легенди. Але потрапити туди коштує дорогого.
Рейтинг Фільм Воїн доріг (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
137 0 31.03.2020 в 09:20
Оригінальна назва: Doom
Жанр: жахи, фантастика, бойовик, пригоди
Опис: У 2145 році, на Землю надійшов дивний сигнал про лихо, який відправили з планети Марс. Саме там розташована секретна наукова лабораторія, що має назву Олдуай, і просто так, ніхто б не просив про допомогу. На місце відправляється команда спецназу, що займається розслідуваннями в космосі, і на чолі її стоїть Сержант. Взявши з собою Мека, Грішника, Женця, Капрала, Руйнівника і Малюка, команда досить швидко добирається до місця призначення, але бачить перед собою справжню катастрофу. Космічну станцію просто зруйнували, і ніхто з працівників не вижив. Тепер належить розібратися, кому це було потрібно, і покарати по справедливості.
Рейтинг Фільм Doom (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
101 0 29.03.2020 в 11:55
Оригінальна назва: Revolver
Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: Центральний персонаж кінострічки-шахрай, який шукає помсти за загиблих рідних і загублені роки в тюремній камері. Робить це він витончено і тонко, а «допомагають» чоловікові колишні сусіди по тюремних камерах Аві і Зак, адже саме з ними він придумав універсальну формулу успіху в будь-якому починанні.
Рейтинг Фільм Револьвер (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
62 0 28.03.2020 в 11:01
Оригінальна назва: The Raid 2
Жанр: бойовик, трилер, кримінал
Опис: Деякий час тому поліцейському довелося пережити жахливі події. Борючись зі злочинцями, він ледь залишився в живих, коли його напарники трагічно загинули. Змучений власними переживаннями, Рама прийняв непросте рішення, залишити службу і почати спокійне життя подалі від кримінальних розбірок. Однак вороги з минулого не збираються залишати чоловіка в спокої. Невідомі злочинці вбивають рідного брата колишнього поліцейського з особливою жорстокістю. Рама моментально забуває про власне рішення і збирається помститися жорстоким вбивцям, але не варто необдумано вплутуватися в серйозні неприємності. Для початку необхідно вивчити тонкощі ворога.
Рейтинг Фільм Рейд 2 (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
101 0 28.03.2020 в 10:22
Оригінальна назва: Bloodshot
Жанр: фантастика, бойовик, драма
Опис: Колись Рей Гаррісон був не тільки фізично сильним і витривалим хлопцем, але також виконавчим і мужнім солдатом, який не роздумуючи відправився виконувати свій обов'язок – захищати рідну країну. Відважному бійцеві не пощастило-практично в першому бою герой отримав безліч важких поранень не сумісних з життям. Йому залишалося жити буквально кілька хвилин, якби в справу не втрутилася секретна урядова організація.
Рейтинг Фільм Бладшот (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
108 0 28.03.2020 в 10:17
Оригінальна назва: The Jurassic Games
Жанр: трилер, фантастика, жахи, бойовик
Опис: Щороку 10 найнебезпечніших злочинців світу борються за свою свободу в іграх «Юрського періоду» - телевізійному шоу, де конкурсанти протистоять безлічі лютих стародавніх хижаків. Переможцю, останньому що виживе, буде дарована не тільки свобода, а й слава і багатство.
Рейтинг Фільм Юрські ігри (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
102 0 28.03.2020 в 10:12
Оригінальна назва: The Scorpion King 3: Battle for Redemption
Жанр: фентезі, бойовик, пригоди
Опис: Матіус зійшов на трон багато років тому. З часом зазнали змін і він сам, і його піддані, і життя в країні. Однак це не єдине, що змінилося в навколишньому світі. В його душі оселилися біль і гіркота втрати, адже він втратив кохану людину. Тепер його життя назавжди змінилося, і далеко не в кращу сторону. Любов-одне з найважливіших почуттів у житті кожної людини. Матіус знайшов таку людину, найближчу і рідну, але втратив її. Не зі своєї вини, але волею долі все сталося саме так.
Рейтинг Фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
52 0 28.03.2020 в 09:15
Оригінальна назва: Bloodsport
Жанр: драма, спорт, біографія, бойовик
Опис: Сюжет картини переносить глядача в Гонконг, де зовсім скоро повинні пройти чергові підпільні змагання серед майстрів східних єдиноборств. Ми знайомимося з американським солдатом, вихованим вчителем карате. Завдяки вітчиму головний герой зумів досягти небувалої майстерності і отримати на знак поваги священний меч. Дізнавшись про змагання, чоловік тут же відправляється в Гонконг. Тим часом, про плани військовослужбовця стає відомо співробітникам ФБР. Ніхто з учасників цієї історії навіть не підозрює, що незабаром їм доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які перевернуть їх життя з ніг на голову.
Рейтинг Фільм Кривавий спорт (1988) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
33 0 28.03.2020 в 08:52
Оригінальна назва: Hot Pursuit
Жанр: Бойовики, Комедії, Кримінал
Опис: Головна героїня звикла завжди вкрай відповідально підходити до своїх обов'язків. Їй подобалося, що її цінує і поважає керівництво, ставлячи її постійно в приклад іншим колегам. Незважаючи на те, що Купер була незграбною дівчиною, яка частенько примудрялася опинятися в курйозних ситуаціях, вона звикла не впадати у відчай. Одного дня, головній героїні доручили досить незвичайну роботу. Їй потрібно було перевезти в інше місто жінку, яка повинна була виступити в суді проти відомого кримінального авторитета на ім'я Вінсент Кортес. Ясна річ, що сама Даніела теж мала безпосереднє відношення до злочинців. Бандиту потрібно було зробити все можливе для того, щоб дівчина не змогла дістатися до суду, саме тому він прийняв рішення послати найманих вбивць, щоб ті усунули Даніелу.
Рейтинг Фільм Палкі втікачки (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
40 0 28.03.2020 в 07:57

1 2 3 ... 25 26 »