Фільми дивитися онлайнСпортивні онлайн


Оригінальна назва: Snow Dogs
Жанр: пригоди, комедія, сімейний
Опис: Життя Теодора складається дуже вдало. Він успішний дантист в Майамі, що володіє власною клінікою, його цінують на роботі і люблять близькі. Одного разу він отримує лист, в якому його запрошують на Аляску для оголошення заповіту якоїсь жінки. Батьки зізнаються молодій людині, що усиновили його, і там в засніженій країні, жила його рідна мати. Ведений надією дізнатися своє справжнє походження, Теодор відправляється з жаркого міста в замерзлий селище. Місцеві жителі радо зустрічають приїжджого і розповідають про його матір, але на жаль ніхто не знає про батька. Розчарований Тео займається розбором речей в отриманому в спадок старому будинку, коли перед ним з'являється собака, потім ще одна і ще, і ще...
Рейтинг Фільм Снігові пси (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
81 0 04.04.2020 в 09:54
Оригінальна назва: Bloodsport
Жанр: драма, спорт, біографія, бойовик
Опис: Сюжет картини переносить глядача в Гонконг, де зовсім скоро повинні пройти чергові підпільні змагання серед майстрів східних єдиноборств. Ми знайомимося з американським солдатом, вихованим вчителем карате. Завдяки вітчиму головний герой зумів досягти небувалої майстерності і отримати на знак поваги священний меч. Дізнавшись про змагання, чоловік тут же відправляється в Гонконг. Тим часом, про плани військовослужбовця стає відомо співробітникам ФБР. Ніхто з учасників цієї історії навіть не підозрює, що незабаром їм доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які перевернуть їх життя з ніг на голову.
Рейтинг Фільм Кривавий спорт (1988) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
32 0 28.03.2020 в 08:52
Оригінальна назва: Coach Carter
Жанр: драма, біографія, спорт
Опис: Головні герої змушені прийняти те, що їх навчальний процес організований так само, як і для інших учнів. Керівництво закладу впевнене, що таким чином можна буде утримати високий бал у навчанні, одночасно, тримати планку в процесі спортивних змагань. Але як все йде на практиці? Перше, що оцінюється, це те, як спортсмени грають і як це відображається на репутації школи. Але подібні обставини не влаштовують тренера, який нещодавно почав працювати в школі. Картер постійно контролює процес і вимагає, щоб команда з баскетболу показала високий рівень підготовленості. Одного разу чоловік оголосив учням, що ті школярі, які мають низьку успішність не братимуть участь в іграх. Це стало несподіванкою для хороших гравців, яким випала можливість опинитися на лаві запасних. Проте, тренер впевнений, що все робить правильно, так як, досягнення в навчанні так само важливі, як успіхи в спортивній діяльності. І потім, чи можна за допомогою лише спортивних успіхів домогтися певних висот в житті?
Рейтинг Фільм Тренер Картер (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
33 0 28.03.2020 в 08:44
Оригінальна назва: Girlfight
Жанр: Драми
Опис: Діана виросла в тих районах Нью-Йорка, які не залишили дівчині можливості відчувати себе слабкою. Навпаки, їй постійно доводиться відвойовувати своє право на існування, вперто відстоюючи свою гідність. Як тільки її противники відчують хоч найменшу слабину, ніхто не поставить пінти пива за її життя. Але дівчина відрізнялася особливим вольовим характером. Вона ніколи не поступається і завжди намагається помститися своєму кривдникові. Одного разу, потрапивши в боксерський зал, дівчина зрозуміла, що шукала таку можливість. Ніщо її тепер не зупинить.
Рейтинг Фільм Жіночий бій (2000) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
744 0 29.02.2020 в 12:50
Оригінальна назва: Гра їх життя
Жанр: драми, спортивні
Опис: Збірна команда з футболу Сполучених Штатів Америки завжди складалася з виконавців любительського рівня і 1950 рік винятком не став. На чемпіонат світу до Бразилії відправляється майже повним складом аматорська команда, яка на диво усього світу здолала іменитого суперника в обличчі збірної Англії з мінімальним рахунком 1:0. І хоча того року американцям особливо пройти далі у турнірі не вийшло, все ж перемога над зірками світового рівня на завжди увійшла в історію золотими літерами. Букмекерські контори тверезо дивилися на речі та приймали ставки 500:1 на перемогу саме англійської команди, а New York Times навіть не відразу надрукував результат поєдинку, бо керівництво газети вважало, що інформація підлягає підтвердженню.
Рейтинг Фільм Гра їх життя (2005) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
1327 0 28.07.2018 в 19:12
Оригінальна назва: Я, Тоня
Жанр: Комедія, Драма, Біографія, Спорт
Опис: Тоня Хардінг – справжня стерва, яка завжди знаходиться у центрі найскандальніших і резонансних подій. Вона любить цю справу, тому не бачить ніяких суттєвих проблем. Крім цього дівчина є відомою фігуристкою. Однак стати такою їй вдалося не відразу, так і без гучних скандалів у цій справі теж не обійшлося. Тоня завжди мріяла здобути заповітну медаль і отримати довгоочікувану перемогу, і в майбутньому чемпіонаті їй вдалося це зробити. Правда, відразу після своєї перемоги вона вирішила зізнатися в тому, що вона чудово знає причину неучасті своєї головної суперниці на ім'я Ненсі. Все це вона вирішила заявити комітету з фігурного катання. Всі вже звикли до гучних заяв цієї особи, але на цей раз ніхто навіть подумати не міг, що ситуація зайде надто далеко.
Справа в тому, що її чоловік разом з охоронцем вирішив допомогти Тоні перемогти. Вони вчинили напад на Ненсі, бажаючи зламати їй ногу. Однак у них нічого не вийшло, але дівчині все одно довелося піти на незапланований лікарняний. У Тоні з'явилася величезна довгоочікувана можливість завоювати медаль, адже суперниці не було поруч, і вона не могла скласти конкуренцію. Втім, тепер у головної героїні починаються більш суттєві проблеми, в центрі яких виникає глобальний скандал.
Рейтинг Фільм Я, Тоня (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
1703 0 06.06.2018 в 10:04
Оригінальна назва: Рух вгору
Жанр: драми, спортивні
Опис: У 1972 році учасники Олімпіади в Мюнхені перебували під неймовірним тиском з-за скоєного теракту. Не менше вогню додавала і політична обстановка між країнами комуністичного і капіталістичного блоків. У цій загальній атмосфері підозрілості і відбувся знаменитий баскетбольний матч між збірними США і СРСР.
Американці - незмінні лідери в цьому виді спорту. Їх команда складається з молодих і азартних людей, для яких олімпійське золото може вплинути на подальшу кар'єру і стати перепусткою до вищої ліги професіоналів. Радянські спортсмени наполегливо тренувалися під керівництвом Володимира Кондрашина, який чудово знав сильні та слабкі сторони гравців, а значить міг грамотно керувати психологічним станом своїх підопічних. До фіналу обидві команди дісталися без особливих проблем, і попереду глядачів чекала битва справжніх гігантів. Гра вийшла видовищною і напруженою, але важко було не звертати увагу на важливість політичного підтексту: несолідно було в рік 50-річчя СРСР програвати ідейному супротивнику. Саме ця обставина привернула додатковий інтерес до великого протистояння, чий результат визначили останні 3 секунди.
Рейтинг Фільм Рух вгору (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
6766 0 16.03.2018 в 08:19
Оригінальна назва: Raging Bull
Жанр: драма, біографія, спорт
Опис: Професійний боксер Джейк Ламотта, показує на рингу красиві бої. Він викладається на ринзі перед кожним боєм на всі 100 відсотків. Його непереможність заключается в тому, що коли він на ринзі він згадує свої комплекси, невдачі в житті, тим самим викликає свою злість на суперників. Джейк стикається із своєю злістю не тільки на ринзі ай і на близьких людях йому.
Рейтинг Скажений бик (1980) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
4738 0 14.05.2013 в 21:07