Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Гаряча точка
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Головний герой на ім'я Євген, незважаючи на невдоволення батьків прийняв рішення піти служити в армію за контрактом. Його служба тривала чималих 7 років, і по закінченню зазначеного часу вирішив повернутися в рідне містечко до сім'ї і коханої дівчини. Але після повернення хлопця чекали далеко не радісні звістки. Його кохана перетворилася в наркоманку, а батьки щосили борються за лісопилку, яку хочуть підім'яти під себе представники злочинного світу...
Рейтинг Серіал Гаряча точка (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1120 0 24.04.2020 в 11:38
Оригінальна назва: За покликом серця
Жанр: Мелодрама
Опис: Новий драматичний серіал про долю Світлани. Вона чарівна і відкрита людям дівчина. У неї багато друзів, які цінують і поважають її. Єдине, що не виходить у головної героїні - познайомиться з гідним чоловіком. Світлана одна виховує дочку, намагаючись влаштувати особисте життя. Головній героїні доводиться багато працювати і вона постійно знаходиться в пошуку місця з гарною заробітною платою. Одного ранку, головна героїня прямує на співбесіду до нового роботодавця. Але ледь не трапляється трагедія - вона дивом не потрапляє під колеса великовантажної фури. Її рятує блискавична реакція чоловіка, що проходим повз. Рятівника звуть Олег, він вдівець. Дивний збіг, але Олег виявляється саме тим роботодавцем, до якого Світлана поспішає на співбесіду.
Рейтинг Серіал За покликом серця (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1016 0 24.04.2020 в 11:32
Оригінальна назва: Zümrüdüanka
Жанр: Мелодрама
Опис: Зюмрют Кулоглу мріяла про романтичну і казкову любов, будувала плани на щасливе світле майбутнє. І нічого, здавалося б, не віщувало біди. Як раптом, її турботливі родичі поспішають повідомити їй про швидке заміжжя. Бажаючи вирішити за рахунок нещасної свої фінансові проблеми, вони уклали угоду з забезпеченим і впливовим претендентом. Але сватають їй зовсім не принца з казки, а най мерзенного старого дядька, який може викликати тільки одне сильне почуття - нудоту. Яке ж було здивування дівчини почути цю новину! Аби не допустити такого щастя, вона намагається відстояти своє право на свободу вибору, але рідні стоять на своєму і не бажають змінювати свого рішення.
Рейтинг Серіал Смарагдовий Фенікс \ Изумрудный Феникс (2020) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
1045 0 24.04.2020 в 11:26
Оригінальна назва: Проти течії
Жанр: Мелодрама
Опис: Вдівець Руслан Калінін переживає непростий період життя, віддалившись від знайомих, він перетворився на справжнього мовчуна і затворника. Сумуючи про загиблу дружині, йому все-таки доводиться займатися повсякденними справами і, будучи власником яхт-клубу, Руслан розуміє, що бізнес стає збитковим. Вирішуючи підняти репутацію свого дітища, він наймає прес-секретарем звичайну дівчину Мілу. Вона теж самотня і новий бос їй дуже симпатичний. Розлучившись з нареченим, дівчина сприймає увагу таємничого мовчуна-шефа. Однак з минулого виникає колишній наречений Міли і намагається зруйнувати ідилію.
Рейтинг Серіал Проти течії (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
995 0 24.04.2020 в 11:16
Оригінальна назва: Наша лікарка
Жанр: Мелодрама
Опис: Марія Лукаш - талановитий кардіохірург, що працює в приватній клініці свого батька-професора. Одного разу під час чергової операції дев'ятирічна Майя Громова впадає в кому. Ця подія отримує величезний резонанс навіть за стінами закладу. Марію усувають як від реабілітації дівчинки, так і, в загальному, від операцій. Ще не оговтавшись від події, в житті героїні трапляється нове потрясіння. Наречена її батька Поліна Маєвська, відверто недолюблює Марію, домагається того, щоб її звільнили з клініки. Жінка вирушає в звичайну дитячу поліклініку, де влаштовується на посаду дільничного лікаря. Незабаром за свій талант і доброзичливість її прозивають Наш доктор. Марії подобається робота, проте вона як і раніше хоче з'ясувати, що ж стало виною невдалої операції Майї і хто до цього причетний?
Рейтинг Серіал Наша лікарка (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1229 0 24.04.2020 в 11:11
Оригінальна назва: Ничто не случается дважды
Жанр: Мелодрама
Опис: Події серіалу розгортаються в кінці 20-го століття. Для країни це була непроста година, люди виживали, як могли. Але навіть в такий непростий час люди намагалися знайти для себе трохи щастя і любові. Головні герої серіалу - молода закохана пара Катерина та Діма. Вони нещодавно одружилися і ще не зіткнулися з усіма тяготами сімейного життя, не зустрілися віч-на-віч з рутиною. Вони були щасливі. Коли за службовим обов'язком Дмитра їм довелося переїхати в інше місто, вони планували стійко витримати це випробування і сподівалися, що там їх чекає гарне життя.
Рейтинг Серіал Ніщо не трапляється двічі (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
20794 0 24.04.2020 в 11:04
Оригінальна назва: Hercai
Жанр: Мелодрама
Опис: Райян, головна героїня серіалу, завжди намагалася бути ідеальною. Вона завжди така чарівна та мила. Але для багатьох жінок вона просто нестерпна, вони не довіряють їй і ставляться до неї з відразою. У своїй родині дівчина наймолодша, вона - тихоня. Але всі неприємності починаються саме через неї. Райян знайомитися з Міраном, головним героєм серіалу. Він хоч і привабливий, але дуже грубий чоловік. Маран нагадує вітер, який вривається в квартал і змітає все на своєму шляху. Але раптово почуття любові до Райян змінює його кардинально.
Рейтинг Серіал Вітер кохання (2019) на сайті: (3.8) Проголосували (46)
18957 0 24.04.2020 в 10:47
Оригінальна назва: Elimi Birakma
Жанр: Мелодрама
Опис: Дженк і Азра познайомилися в літаку, коли летіли в Стамбул з Америки. Їх крісла виявилися поруч. Під час цього знайомства хлопець справив на Азру досить неприємне враження, на додачу до всього вони переплутали багаж в аеропорту. Адже ось збіг - у них виявилися однакові валізи. Дженк - спадкоємець харчової імперії. У Стамбул він прилетів з поганою новиною - його відрахували за бійку з деканом. Це був останній курс, п'ять років навчання пройшли даром. Бабуся Феріде мріяла передати онукові роботу, яку отримала за рахунок наполегливої праці протягом багатьох років. Але у Дженка були інші плани. Він хотів відкрити свою справу і все досягти самому...
Рейтинг Серіал Не відпускай мою руку (2018) на сайті: (2.7) Проголосували (3)
19626 0 24.04.2020 в 10:42
Оригінальна назва: Benim Adım Melek
Жанр: Мелодрама
Опис: Одного разу Мелек бере своїх дітей і тікає від чоловіка-деспота. У Стамбулі вона зустрічає Халіля, який всіляко допомагає їй і підтримує. Мелек будує нове життя, вперше жінка закохується по справжньому і ця любов виявляється взаємної. Життя Мелек засяяло новими фарбами, вона і її діти були щасливі. Але незабаром Алпай знаходить її і спокійне життя закінчується. Тепер Халіль і Мелек доведеться пройти через суворі випробування, щоб зберегти свою любов ...
Рейтинг Серіал Мене звати Мелек (2020) на сайті: (1.9) Проголосували (10)
2452 0 24.04.2020 в 10:36
Оригінальна назва: Доктор Віра
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: «Доктор Віра» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода жінка Віра. Вона працювала кардіохірургом і була досить успішною в цій області. Вона любила свою роботу і підходила до неї відповідально і сумлінно. Вона знала, що від її дій і рішень залежить майбутнє пацієнтів. Особисте життя головної героїні складається теж вельми добре. У неї щаслива сім'я. Її чоловік був успішним бізнесменом з гарним достатком. Він давно натякав дружині, щоб та відмовилася від роботи і займалася дитиною і будинком. Однак головна героїня ніяк не могла піти на таке. Робота займала важливе місце в її житті. Чоловік на своєму не наполягав.
Рейтинг Серіал Доктор Віра (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1739 0 24.04.2020 в 10:31

1 2 3 ... 27 28 »