Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2017) на сайті: (4.8) Проголосували (5)
0 22.12.2017 в 19:58
Оригінальна назва: Молодий Папа
Жанр: драми, пригодницькі, серіали
Опис: Автор цього серіалу вирішив собі поміркувати над темою "що, як би Папою Римським обрали молодого служителя церкви"? Питання досить серйозне, бо в наш час, молоді люди вже не такі якими були раніше. Вони мають інше виховання, мають різноманітні погляди на життя, яке з часом зазнало величезних змін. У центрі сюжету знаходиться молодий священнослужитель, який випадково отримав титул Папи Римського, хоча на його місці повинна була бути зовсім інша людина, яка заслуговує цей титул поважним віком та ставленням до релігії. Ленні сам того не очікує, отримує шанс, хоча він молодий, йому ще багато чому треба навчитися. Хлопець весь час сумнівається що зможе стати Папою, та минув час, і рішення прийнято. Серед ченців Ватикану починають розповсюджуватися інтриги та заговори проти молодого Папи. Та Ленні, хоча й молодий, та не дурень. Він приймає важливі рішення. Та чи застосує він владу, надану йому законом церкви, аби заспокоїти незадоволених?
Рейтинг Серіал Молодий Папа, всі серії (2016) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 29.11.2017 в 19:04
Оригінальна назва: Остання людина на Землі
Жанр: комедія, серіали
Опис: Дія цього комедійного серіалу відбувається у 2020 році. Центровою фігурою сюжету є чоловік на ім’я Філ Міллер. Ще деякий час тому він проживав звичайне життя, у якому ходив на роботу, яку не дуже полюбляв, спілкувався із людьми, та навіть не здогадувався, що якоюсь миттю усе може змінитися. Та це трапилося, усі люди зникли, а він якимось дивом залишився зовсім один. Спочатку він не міг повірити власним очам, але порожні вулиці, будинки, куди б він не пішов, доводило факт самотності. Колись він мріяв усамітнитися, та не на стільки! Зараз він може вільно відвідувати будь-який заклад, користуватися усім, що йому потрібно та не платити за це, але хвиля радості змінилася на відчуття самотності. Філ подорожує країною, в надії знайти хоча б одну людину, та краще за все жінку, бо йому так не вистачає жіночої уваги. Та наближується час, коли мрії справджуються, бо Аризоною подорожує єдина жінка на ім’я Керол.
Рейтинг Серіал Остання людина на Землі, всі серії (2015) на сайті: (3.0) Проголосували (3)
0 29.11.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Панда Кунг-фу: Легенди крутості
Жанр: пригодницькі, фентезі, серіали, мультфільми
Опис: Кілька років тому в прокат кінотеатрів вийшов дуже забавний та мотивуючий мультфільм про панду-воїна, яка навчилася мистецтву двобою за власним бажанням. Панда стоїть на варті спокою та порядку Нефритового палацу. Допомагають йому у цьому друзі - п’ятеро чудових воїни, серед яких Тигриця, Богомол, Журавель, Змій та майстер мавпа - найкращий друг нашого героя. Добрий воїн По дуже не полюбляє, коли хтось відволікає його від улюбленого заняття - поїдання пельменів, тому краще триматися від нього подалі, інакше панда застосує свої фірмові бойові прийоми. Мультиплікаційний серіал "Панда Кунг-фу: Легенди крутості" демонструє прояв справжньої дружби, упевненості у власні сили та самого себе. Розповідається про те, що варто перемогти страхіття, які ховаються в глибині душі кожної людини. По має багато ворогів - Хундуна, Чедана, Фенхуана та Фунга. Та чи впорається із ними наш герой?
Рейтинг Мультсеріал Панда Кунг-фу: Легенди крутості, всі серії (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
0 28.11.2017 в 21:10
Оригінальна назва: Справжнi монстри
Жанр: мультфільми, серіали
Опис: Ніхто не очікував, що такі малюки здатні протидіяти злим прибульцям, роботам та монстрам, які загрожують їх рідному Таунсвілю. Злодії потрапляються не лише здатні захопити місто, але й завоювати усю Землю. Не дивлячись на те, що малюки лише ходять до дитячого садочка, вони ніби "Ангели Чарлі" виконують надскладні завдання та охороняють мирних жителів. Головними героями мультсеріалу є Пестик, Бульбашка, Квітка. Це не зовсім звичайні монстри. Вони розумні, з доброю душею, навчаються в академії, де викладачі також монстри, навчають мистецтву залякування людей. Айкіс має довгі вуха. Але справа у тому, що люди спочатку приймали його за звичайного кролика, тому ніхто його не лякався. Тому він знайшов можливість роздуватися до великих розмірів, ось тоді люди почали боятися великого шару з вухами. Інші особи мультфільму не менш цікаві. Обліна - жінка з сім’ї монстрів. Має пухлі губи та виглядає як льодяник пофарбований чорно-білою фарбою. Крам шокує людей тим, що носить очі у руках. Нічого не поробиш - сімейна традиція.
Рейтинг Мультсеріал Справжнi монстри, всі серії (1994-1997) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 27.11.2017 в 18:13
Оригінальна назва: Сезон Полювання
Жанр: комедія, серіали
Опис: Веселий ведмідь усе своє життя прожив серед людей, але раптово опинився у лісі. Усе начебто добре, природнє середовище існування, та розпочався сезон полювання, тому грізлі у небезпеці. Єгер, який виховував малеча грізлі, вже відправився на пошуки вихованця, бо у нинішньому становищі ведмідь може залишитися без власної шкіри. Можливо, незваний гість у лісі дійсно постраждав би від мисливців. Проте знайшовся увічливий олень, який вирішив пояснити ведмідю, як не потрапити до смертоносної пастки, коли вони розташовані крізь. З цього моменту, життя грізлі значно змінюється. Раніше він чекав коли його нагодують, подобалося, коли гарно піклувалися. Зараз усього цього не стало грізлі доведеться самому за себе подбати, хоча це незвична для його справа. Проте наш герой вірить, що скоро цей жах завершиться, за ним прийде єгер, та все повернеться на свої місця. А поки ведмідю прийдеться дати ладу труднощам, які постійно супроводжують грізлі.
Рейтинг Мультфільм Сезон Полювання (2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 27.11.2017 в 16:55
Оригінальна назва: Члени королівської сім'ї
Жанр: серіали
Опис: Навіть най забезпечені люди можуть раптово стати жебраками, а звична для їх розкіш стане зовсім недоступною. Проте ключовим персонажам кінострічки невідомий страх перед майбутнім, бо вони нащадки величного королівського роду. Далеко не усі члени сімейства Хенстрідж відчувають, яка відповідальність лежить на їх плечах. Принаймні молодші діти короля та королеви, двійнята Єлеонор та Ліам воліють насолоджуватися розкішним життям, та не перейматися репутацією родини. Діти впевнені, що посередником між ними та батьками стане Роберт, старший брат, якого з дитинства виховували в кращих традиціях Великобританії - бо саме йому належить зайняти трон після смерті батька. Та доля вирішила по своєму. Смерть забирає до себе принца, а спільнота не поспішає наділяти владою безвідповідальних брата та сестру. Їх неналежна поведінка постійно знаходиться у центрі уваги громадськості.
Рейтинг Серіал Члени королівської сім'ї (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.11.2017 в 19:17
Оригінальна назва: Буремний шлях
Жанр: комедія, серіали
Опис: Школа-інтернат, створена для дітей заможних батьків, в якій кояться різноманітні події. Сюжет побудований на чотирьох головних героях, які значно вирізняються серед гурту інших школярів. Міа - перша красуня школи, з якою намагаються фліртувати усі хлопці. Мариса - справжній диявол, котра постійно має неприємності із директором. Пабло - рідний син мера та улюбленець дівчат. Мануель - син небагатих батьків, який мав мету потрапити до школи, аби помститися кривдникові. В цьому фільмі доля усіх героїв тісно переплітається. Вони не лише навчаються, але з часом їх об’єднує музика та бажання заявити про себе. Герої будуть лаятися та миритися, закохуватися та розривати стосунки. Життя б'є ключем, і вони не хочуть втратити яскраві моменти юнацтва.
Рейтинг Серіал Буремний шлях, всі серії (2002-2003) на сайті: (1.5) Проголосували (2)
0 20.11.2017 в 16:57
Оригінальна назва: Місце злочину: Маямі
Жанр: драми,детективи,кримінальні, пригодницькі
Опис: Місце злочину: Майямі - це кінострічка, яка вийшла на телеекрани у 2011 році. Кожна серія даного серіалу триває 45 хвилин, що вказує на те, що події будуть стрімко розвиватися. Як і в багатьох інших американських фільмах, сюжет розповідає про гарних хлопців та поганих. Центральною фігурою серіалу є команда поліції міста Майамі, яка веде боротьбу зі злочинністю. Щоденно ця команда розкриває тяжкі злочини, а саме вбивства. Це най тяжче слідство, бо спочатку працювати доводиться із тілом загиблого, а потім шукати хто це зробив. Керує відділом вбивств досвідчений Гораціо Кейн, яких не одноразово самотужки розкривав най складніші злочини, які коїли декілька чоловік одразу. Його харизма дозволяє з легкістю виводити на чисту воду най спокусливіших злодіїв.
Рейтинг Серіал Місце злочину: Маямі, всі серії (2002-2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 18.11.2017 в 19:28
Оригінальна назва: Відьми Іст-Енду
Жанр: драми, серіали, фантастика
Опис: Фільм "Відьми Іст-Енда" - це типовий представник драматичного жанру. Сюжет зав'язаний на магічних перипетіях сімейного клану Бошам. Чому «магічних»? Адже вони відьми. Головною є мати двох сестер Інгрід і Фреї, вона всім і керує. Якщо Ви очікуєте, що життя сімейства солодке та безтурботне, Ви помиляєтеся. Виявляється, відьми теж плачуть. Сестри й гадки не мали, що вони – чаклунки. Мама Джоана постійно сумує, хоча серце у неї добре, а в голові не народжуються злі помисли про те, як би зіпсувати життя тим хто її оточує. Вона розплачується за гріхи, які зробили попередні покоління відьом. Джоану провидіння покарало безсмертям. Її доля з року в рік спостерігати відхід родичів в інший світ. Дія розгортається у невеликому містечку, де сім'ю Бошам знає кожен житель. Не дивно, що всі городяни, так чи інакше, виявляються залученими в історії з потойбічними силами. Переселення душ, вічна любов, неминучість перед долею і чаклунські сили – ось головні сюжетні лінії серіалу.
Рейтинг Серіал Відьми Іст-Енду, всі серії (2013-2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 18.11.2017 в 18:51

1 2 3 ... 22 23 »