Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Сімпсони (Simpsons), всі серії
Жанр: мультсеріал
Опис: Мультфільм «Сімпсони» є найдовшим мультсериалом в історії американської мультиплікації. Він випускався в 23 сезонах, які містять більше 450 серій. Дебютував цей мультфільм на каналі FOX 17 грудня 1989 р. Жанр даного мультсеріала - сітком, комедія. Кожна серія триває приблизно 20-23 хвилини. Цей мультфільм дуже популярний на всій планеті, здійснений його переклад на більше чим 100 мов світу.
Сімпсони - не простий мультфільм, а насичене сатирою, зокрема соціальною, шоу, яке висміює кліше і стереотипи, у тому числі - спосіб життя «середньостатистичного американця». Автори серіалу піддають критиці особливості світових культур в цілому, зірок кіно і телебачення, само телебачення і навіть телеканал «Fox». Вони не соромляться порушувати непрості питання політики і релігії. Наприклад, обговорювалися теми шлюбів геїв, боротьби дарвіністів і креационістів, війна в Іраку і т.п.
Мультфільм «Сімпсони» розповідає про життя простої американської сім'ї з. Їх життя протікає дуже всіляко, весело і непередбачувано. В сім'ї - 5 чоловік. Батько сім'ї Гомер працює інспектором по безпеці атомної електростанції. Інтелігентна і витончена мама сім'ї Мардж Сімпсона вимушена реалізовувати себе в образі звичайної домогосподарки. Вони мають троє дітей - сина Барта і двох дочок Лізу і Меггі, проблеми яких часто збігаються з щоденними проблемами багатьох дітей.
З кожною новою серією серіал ілюструє все нові і нові сучасні проблеми, що не дає глядачам занудьгувати.
Рейтинг Сімпсони українською (Simpsons), всі серії (1989-2017) на сайті: (4.5) Проголосували (96)
1 18.03.2018 в 20:51
Оригінальна назва: Серіал Асі, всі серії, українською
Жанр: Мелодрами, Драма
Опис: Турецька картина, драма «Асі» - це історія однієї дівчини, ім'я якої і є назвою серіалу. Батько Асі - фермер, який весь свій час та сили віддав землі, своєму фермерському господарству, яким володіла його сім'я ось вже три покоління. Заради збереження земель батько Асі відмовляється від освіти, навчання, віддається повністю родинній справі. Але час для такого бізнесу не найкращий, фермер розоряється.
Втіхою для бідного працівника стає його мила дочка. Дочка теж любить землі, рідні місця, гостро відчуває безвихідність ситуації і щодуху прагне знайти вихід з такого скрутного положення.
Інтрига в мелодрамі починається, коли поступово спливають таємниці однієї старовинної сім'ї. Демртр - ось ім'я молодого чоловіка, який раптово з'явився на землях фермера. Знайомство молодих людей призводить не лише до сплеску пристрасті і позитивних емоцій. Ситуація набагато серйозніша і страшніша, ніж хотілося б молодим людям. (@сз)
Рейтинг Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) на сайті: (3.8) Проголосували (54)
0 18.03.2018 в 15:27
Оригінальна назва: Не можу забути тебе
Жанр: комедія, серіали
Опис: Діюча героїня представленого фільму – це одна дівчина, яку звуть Вікторія Климчук. Вона навчається в медичному коледжі. І ось настає той самий момент, коли доводиться стажуватися. Але куди можна відправити лікаря-травматолога, щоб набратися досвіду? Звичайно ж у місцевий футбольний клуб. Умови настільки ідеальні, що героїня дуже зраділа. Тут відбувається знайомство з кращим футболістом, який подає величезні надії. Артем Григор'єв виявився тим самим щасливчиком. Як-то раз хлопець зважився на зраду. Це сталося з дівчиною Яною. Раптово Артем робить їй пропозицію і везе до Київа.
Вікторія сильно засмутилася. У неї навіть виникли думки вчинити самогубство, коли вона ледь не потрапила під колеса машини. Добре, що водій різко загальмував. За кермом виявився молодий хлопець на ім'я Олег. Він був ученим і підприємцем. Таким чином, виникло знайомство з чоловіком. Далі у них зав'язалися серйозні стосунки. Через п'ять років справи Артема йдуть не кращим чином. У футбольному клубі з'являється новачок Ігор, з яким завжди змагався Артем.
Рейтинг Серіал Не можу забути тебе, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 18.03.2018 в 11:29
Оригінальна назва: Надприродне
Жанр: серiал,трилери, жахи
Опис: "Надприродне" - культовий серіал Еріка Кріпкє. Основа цього фільму складається з легенд про різноманітних привидів, потойбічні дива та чудовиськ. Також відбувається тлумачення біблійних та близьких до біблії історій. Головними персонажами цього серіалу виступають браття Вінчестери. Вони полюють на монстрів. Проте полювання на представників потойбічного світу узгоджене з сімейним кодексом, бо батько героїв сам займався полюванням на прибічників зла. Проте сам кодекс було створено після смерті матері, яка при загадкових обставинах згоріла у дитячій кімнаті під стелею. Саме тоді батько Сема та Діна з'ясував, що їх матір була вбита не без допомоги потойбічних монстрів. Хлопці перейняли батьківську ненависть, та вирушили у подорож штатами країни, знаходячи та вбиваючи чудовиськ, які несли загрозу життю місцевим жителям. Проте головною метою героїв є демон, який знищив їх мати. Та боротьба зі злом набирає оберти, і вони розуміють, що на кону стоїть більше, ніж банальна спрага помсти.
Рейтинг Серіал Надприродне, всі серії (2005-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (7)
0 18.03.2018 в 04:12
Оригінальна назва: Kara Sevdar
Жанр: Турецький серіал
Опис: Головний персонаж серіалу працює на одній з безлічі вугільних шахт провінції Зонгулдак, гірським інженером. Його життєвий шлях апріорі не міг перетнутися з долею дочки бізнесмена. Проте ця зустріч все ж сталася. Кемаль вперше побачив Ніхан в автобусі, потім зустрів дівчину на художній виставці, де із здивуванням побачив свій портрет, а незабаром він врятував потопаючій героїні життя. Ніхан виявилася дочкою колись впливового підприємця, Ондера, що балансує зараз на межі банкрутства. В Онрера є бізнес-компаньйон, на ім'я Галіп-бей, його син, Емір, безумно закоханий в красуню Ніхан. Чоловік завжди прикривав діяння свого егоїстичного сина, і заради нього він здатний піти навіть проти закону. Таким чином, Галіп-бей шляхом шантажу вимушує Ондера дати свою згоду на шлюб їх дітей.
Рейтинг Серіал Чорна любов \ Сліпа любов, всі серії (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (41)
0 17.03.2018 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Сила повернення додому
Жанр: Серіали, драми
Опис: Сила народилася в дуже бідній сім'ї в місті Мардін, розташованому на південному сході Туреччини. У віці трьох років батьки вирішили віддати її в багату сім'ю, після чого Сила переїхала до Стамбулу. Прошли роки, дівчина здобула хорошу освіту і ніколи ні чого не потребувала, а приймальна сім'я любила її, як рідну дочку. У рідному Мардіне у неї залишився брат, який закохався в дочку найбагатшого сімейства в місті. Він розумів, що добитися дозволу її батьків на брак буде неможливо, тому викрав дівчину, що привело до плачевних наслідків. Сім'я дівчини зажадала, аби Силу видали заміж за їх сина Борана, відповідно до традицій. Обманом батьки повертають свою дочку в рідне місто, аби видати заміж без її згоди. Проте дівчина не збирається так просто задаватися і готова зробити все можливе, аби уникнути заміжжя...
Рейтинг Серіал Сила: повернення додому (українською) (2006-2013) на сайті: (4.3) Проголосували (25)
0 16.03.2018 в 02:31
Оригінальна назва: Я кажу так
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Індійський серіал занурить глядача в життя однієї індійської сім'ї. Конфлікти в сім'ї – не рідкість. Різним поколінням, часом, буває складно знайти спільну мову. Двом братам Яну з Асадом непросто ужитися під одним дахом, тому що вони сповідують різні релігії. Кожен день в домі братів відбуваються сутички. Аян і Асад не можуть примиритися. Розбіжність в релігії поклало кінець їх дружбі. Братам стало ще складніше виносити один одного, коли вони закохалися в Зою. Жоден з хлопців не хоче відступитися від домагань на дівчину. Зоя в розгубленості. Поки вона вибирає, між братами йде війна. Сама дівчина – ідеал доброчесності, а от її родина, рідні – ні. Зоя страждає через брехню між близькими людьми і не помічає, як мучаються за неї брати. Любов, релігія, обман не залишають в цій історії місця для простого сімейного щастя.
Рейтинг Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) на сайті: (4.3) Проголосували (115)
0 05.03.2018 в 16:41
Оригінальна назва: Список бажань
Жанр: серіали, драми
Опис: Маша Синіцина — співробітниця туристичної фірми, яка десять років терпіла приниження і глузування, своїх колег і керівництва. Одного разу, вона потрапила в невелику аварію і опинилася в лікарні з легкими забоями. На зроблених знімках внутрішніх органів, знайомий доктор виявляє злоякісну пухлину — рак. Невтішний діагноз руйнує все її життя, адже ходити по землі їй залишилося лічені місяці. Наостанок, дівчина вирішує виконати всі свої мрії і складає список бажань. Вона знімає всі свої заощадження і відправляється шикувати. Насамперед вона відвідує салон краси і перетворюється з бридкого каченяти на справжню красуню. У новому вигляді, Марія підкорює серця багатьох чоловіків, навіть лікар не зміг встояти перед прекрасною пацієнткою і закохався. Коли жити залишається зовсім небагато, Маша дуже шкодує, що витратила свої дорогоцінні роки даремно. Невже хвороба невиліковна і нічого не можна зробити?
Рейтинг Серіал Список бажань (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 04.03.2018 в 06:43
Оригінальна назва: Сотня
Жанр: серіали
Опис: На порядку денному у людства... виживання. Чотири тисячі людей, які мешкають майже сто років на міжнародній космічній станції «Ковчег», приречені втрачати свідомість від нестачі кисню, і агонія буде довгою. Навіть обмеження народжуваності та страта за найменші проступки - це лише відстрочка, під час якої, в якості експерименту, місцева еліта організовує таємне виряджання ста неповнолітніх злочинців на Землю, колись радіоактивну, і невідомо що відбувається на ній зараз. Все обертається не так, як би хотілося: жити на Землі можливо, але лідер підлітків Белламі, вирішує всі питання на свою користь, і у нього є підстави не бажати висадки «Ковчега». Також всередині «сотні» ситуація ускладнюється з кожним часом перебування хлопців на планеті - конфлікти. І лише Кларкі, відповідальна і рішуча дівчина, яка потрапила у посилання з-за інтриг і боротьби за спиною її батька, не останньої людини на «Ковчезі», намагається всіх об'єднати та врятувати людей з «Ковчега», у тому рахунку свою матір Еббі.
Рейтинг Серіал Сотня, всі серії (2014) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 26.02.2018 в 15:26
Оригінальна назва: Принцеса і жебрачка
Жанр: мелодрама
Опис: Легкий серіал для відпочинку у вільну хвилинку. Живе десь у російській комуналці молода заміжня жінка – Олена. Чуйна, терпляча і нікому не може відмовити, цим постійно користуються всі бабусі - сусідки, а чоловікові до цього ніякого діла не було, адже дружина створена тільки для того, щоб доглядати за ним. Інга - дружина багатого бізнесмена, була його повною протилежністю: молода цілеспрямована вимоглива господиня, постійно будує свою домробітницю. Але, попри різницю в життєвих обставинах і характер, жодна з героїнь не була по-справжньому щаслива доля вирішила відновити справедливість, правда, дуже екстравагантним засобом.
Рейтинг Серіал Принцеса і жебрачка, всі серії (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.02.2018 в 14:26

1 2 3 ... 23 24 »