Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Черговий лікар, всі серії
Жанр: драма
Опис: В центрі подій четверо лікарів, які працюють в швидкій допомозі. Кожного дня їм доводиться брати відповідальність за чуже здоров'я та життя і приймати складні рішення , оскільки часто рахунок йде не на години, а на хвилини і навіть секунди. Головні герої серіалу - 4 талановитих лікаря. Це реальні історії, узяті з реального життя і роботи київських лікарів...
Рейтинг Черговий лікар, всі серії (2016) на сайті: (3.9) Проголосували (7)
0 20.03.2017 в 22:36
Оригінальна назва: Сімпсони (Simpsons), всі серії
Жанр: мультсеріал
Опис: Мультфільм «Сімпсони» є найдовшим мультсериалом в історії американської мультиплікації. Він випускався в 23 сезонах, які містять більше 450 серій. Дебютував цей мультфільм на каналі FOX 17 грудня 1989 р. Жанр даного мультсеріала - сітком, комедія. Кожна серія триває приблизно 20-23 хвилини. Цей мультфільм дуже популярний на всій планеті, здійснений його переклад на більше чим 100 мов світу.
Сімпсони - не простий мультфільм, а насичене сатирою, зокрема соціальною, шоу, яке висміює кліше і стереотипи, у тому числі - спосіб життя «середньостатистичного американця». Автори серіалу піддають критиці особливості світових культур в цілому, зірок кіно і телебачення, само телебачення і навіть телеканал «Fox». Вони не соромляться порушувати непрості питання політики і релігії. Наприклад, обговорювалися теми шлюбів геїв, боротьби дарвіністів і креационістів, війна в Іраку і т.п.
Мультфільм «Сімпсони» розповідає про життя простої американської сім'ї з. Їх життя протікає дуже всіляко, весело і непередбачувано. В сім'ї - 5 чоловік. Батько сім'ї Гомер працює інспектором по безпеці атомної електростанції. Інтелігентна і витончена мама сім'ї Мардж Сімпсона вимушена реалізовувати себе в образі звичайної домогосподарки. Вони мають троє дітей - сина Барта і двох дочок Лізу і Меггі, проблеми яких часто збігаються з щоденними проблемами багатьох дітей.
З кожною новою серією серіал ілюструє все нові і нові сучасні проблеми, що не дає глядачам занудьгувати.
Рейтинг Сімпсони українською (Simpsons), всі серії (1989-2017) на сайті: (4.6) Проголосували (64)
1 20.03.2017 в 20:51
Оригінальна назва: The Walking Dead
Жанр: Серіал, Драма, Жахи, Трилер
Опис: Цей серіал знятий по мотивам однойменних коміксів, що були створені Робертом Кіркманом та Тоні Муром. Постапокаліпсіс, людство на грані винищення. Світ захоплений ходячими мерцями-зомбі, лише поодинокі групки людей вижили та відчайдушно рятуються від орд ненажерливих зомбі. Серіал розповідає про одну з таких груп, яку очолює колишній поліцейський Рік Граймс. Мета групи - знайти безпечне місце для життя. Проте у кожного свої амбіції, кожен готовий заплатити будь-яку ціну аби вижити, якщо ця ціна – життя товариша.
Рейтинг Ходячі мерці / The Walking Dead (українською), всі сезони (2010-2017) на сайті: (4.8) Проголосували (4)
0 20.03.2017 в 00:39
Оригінальна назва: Серіал Мислити як злочинець
Жанр: Детектив, Драма, Кримінал, Трилер
Опис: Чотири трупи молодих і красивих дівчат було знайдено агентами ФБР за дуже короткий період часу. Жодних явних слідів присутності людини на місці злочину не виявлено, вбивця діє, немов невидимка. До таких особливо важливих справ часто залучають Джейсона Гідеона, фахівця в області мотивів і поведінкового чинника людини, яка потенційно потрапляє у коло підозрюваних. Детективно-кримінальний серіал «Мислити як злочинець» розкриває особливості роботи головного героя, що використовує складання психологічного портрету маньяка. У ході розслідування з'ясовуються цікаві деталі, лише для цього потрібно вміти розмовляти зі свідками, увійти у довіру, переконати їх пригадати і детально описати той жахливий день. «Художник» не любить відвідувати анатомічні лабораторії поліції, він віддає перевагу іншим методам роботи. Про все йому «розповість» місце і людина, яка хоч би намить бачила вбивцю. Тут важливо все: одяг, поведінка, навколишнє оточення. Джейсон не упустить нічого. Завдяки натренованій команді однодумців він успішно просуває справи вперед. П'ятої жертви в цьому спокійному місті бути не повинно.
Рейтинг Серіал Мислити як злочинець, всі серії, українською (2005-2015) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Ксена – принцеса-воїн
Жанр: фентезі, бойовик, драма, мелодрама, комедія, пригоди
Опис: Серіал Зена (Ксена) - королева воїнів перенесе кожного глядача в античну епоху. В той час, коли не було ще Римської імперії, і рівновагу підтримували боги. У фантастичному світі головних героїв зустрічають дивні міфічні істоти, що володіють неймовірною силою. На арені з'являється новий персонаж, спочатку негативний, - жінка-воїн Ксена. Вона протистояла Гераклу, який здійснював свої багаточисельні подвиги в ім'я добра. Гераклу вдалося переконати могутню Ксену стати його союзником у боротьбі проти різноликого зла.
З тих самих пір Ксена і її вірна подруга Габріель подорожують по містах, і рятують тих, хто цього потребує. Які життєві випробування доведеться здолати Ксені - принцесі воїнів? Шість захоплюючих сезонів, в кожному з яких по 22 серії, точно не змусять вас нудьгувати перед екраном телевізорів. Ксена володіє нелюдською силою і умінням поводитися зі всіма видами зброї. До всього іншого вона неймовірно розумна і абсолютно безкомпромісна. Винні будуть покарані!
У кожному новому епізоді Ксена і Габріель проявляють неймовірну кмітливість і винахідливість. Їм належить вибратися ще не з однієї колотнечі: відправитися в царство Морфея, побувати в Аду і Раю, побороти Каллісто і так далі. Несподівана зустріч з Одіссєєм може раз і назавжди змінити життя головних героїнь. Чи скористаються вони дарованим шансом?
Чи варто сподіватися на любовні трикутники? Звичайно! Особисте життя головних героїнь Ксени і Габріели показане в серіалі виключно з кращого боку. Вам цікаво прямо зараз відправитися разом з головними героїнями у захоплюючу подорож по містах великих материків? Вас чекають випробування не на життя, а на смерть. А ви готові стати частинкою одного з героїв? Тоді сміливо занурюйтеся в цей епічний світ прямо зараз. Радимо дивитися серіал Зена(Ксена) - королева воїнів.
Рейтинг Серіал Ксена – принцеса-воїн, всі серії українською (1995) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-
Жанр: бойовик, детектив, драма, кримінал
Опис: Американський серіал «Морська поліція: Спецвідділ» або NCIS - гостросюжетний бойовик з елементами комедії, в якому розповідається про роботу агентства по розслідуванню злочинів, здійснених на військово-морському флоті, або американськими моряками.

Серіал вийшов в 2003 році на каналі CBS і отримав великий успіх у телеглядачів, після чого був продовжений вже на 13 сезонів.

У спецвідділі працює відмінна команда, головною місією якої є розслідування злочинів, які яким-небудь чином пов'язані із службовцями морського флоту. Всі вони високі професіонали і вже не раз на ділі доводили свою майстерність. Але аби розкрити кожну справу їм доводиться проявити свою мужність і відвагу і неодноразово ризикувати своїм життям.
Рейтинг Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-12) (2003) (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк (Сезон 1-9) (2004-2013)
Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: У Нью-Йорку, як і на побережжі Майамі, та пустелях Лас-Вегаса, працюють детективи, професіонали своєї справи, які використовують новітні технічні розробки для піймання злочинців і розкриття злочинів. Групу слідчих очолює детектив із стажем і справжній професіонал своєї справи - Мек МакТейлор. Він упевнений, що можна розкрити абсолютно будь-який злочин, бо в ньому все між собою взаємозв'язано, досить лише потягнути за деяку невидиму нитку, і всі події, що сталися, стануть на свої місця. В МакТейлора є напарник і вірний друг - Стела. Вона, як і інші члени команди, профі в своїй справі, і всі вони стоять на варті порядку і ведуть боротьбу проти злочинності в одному з найбільших міст США - Нью-Йорку.
Рейтинг Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк, українською (Сезон 1-9) (2004-2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Райські яблука
Жанр: Мелодрама
Опис: Фільм поділений на три цикли, кожен з яких охоплює певний період життя трьох поколінь героїв з маленького провінційного містечка. Дія починається на зорі шестидесятих і закінчується у наш час.

Шестидесяті роки ХХ століття. Кармен - сирота, яка живе після смерті батьків з тіткою Шурою в рідній домівці в провінційному містечку.
Одного дня головна героїня знайомиться з Павлом, студентом МГУ. Між молодими людьми спалахує роман, який закінчується з від'їздом сім'ї москвичів додому.
Коли Кармен дізнається про те, що вона вагітна, тітка виганяє її з будинку. Сирота знаходить притулок в будинку своєї першої вчительки Марії Василівни.
А Павло, тим часом, вчиться у Москві і не підозрює про те, що відбувається з коханою. Однокурсниця Катя мріє стати його дружиною, але молодий чоловік не відповідає їй взаємністю.
Павло і Кармен не можуть забути один одного. Але налагодити зв'язок їм ніяк не вдається - ні за допомогою листів, ні по телефону.
І лише через деякий час стає ясно, хто робив перешкоди закоханим.
Рейтинг Серіал Райські яблука (2008) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Умови контракту
Жанр: Російський, Мелодрама
Опис: У Маші Павлової скоро весілля. Її молода людина - Віктор - прекрасний молодий парубок, який любить працювати, зовсім не п'є, на нього можна покластися. Видно, що життя буде тихим і спокійним. Але перед початком весілля несподівано відбувається трагедія . Катенька, молодша сестричка Маші, готуючи зал до торжества, впала зі сходів. Лікарі поставили дівчинці діагноз: рак головного мозку. Дівчині в терміновому порядку потрібно зробити операцію, але вона коштує дуже дорого. Маша наважується попросити допомоги у свого майбутнього чоловіка. Але парубок несподівано відмовляє, виправдовуючись тим, що 10 тис. долл - це величезні гроші, а дівчинці вже не допомогти. Вона не коштує того, аби продавати квартиру. Дівчина готова на все, аби допомогти сестричці, вона їде в столицю, там їй пропонують стати сурогатною матір'ю .
Рейтинг Серіал Умови контракту (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливий квиток
Жанр: мелодрама, вітчизняний
Опис: Історія, розказана в серіалі, бере свій початок в 80-х роках, коли в країні була далеко не проста ситуація. Олена - спортсменка, що подає великі надії. Толя, Ілля і Петя полонені її чарівністю і прагнуть вступити в боротьбу за увагу дівчини. Проте те, що відбувається в країні, відбивається на їх планах. Петя вирішує виїхати туди, де його талант до письменства, нарешті, оцінять, а Толя зайнятий побудовою кар'єри, як хірург. І лише Ілля все ще вірний своїй любові до Олени і готовий на великі жертви заради неї. Пройдут роки і життя героїв нестримно зміниться і стане ясно, чий вибір був правильним, і кому в житті посміхнувся успіх.
Рейтинг Серіал Щасливий квиток (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31

1 2 3 ... 14 15 »