Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Коли повертається минуле
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Надія занадто пізно дізнається, що батько у маленького сина – злочинець, заплямував руки в декількох вбивствах. Вона захищає дитину від правди і каже йому, що його тато був альпіністом і загинув під час чергового сходження на вершину гори. Ваня цілих одинадцять років вірив розповідям мами, поки його батько раптом не опиняється на порозі будинка. Андрій повинен був вийти з в'язниці набагато пізніше, але його амністували і звільнили з-під варти. Тепер він має намір навчити сина уму-розуму, а хлопчик всіляко прислухається до свого батька. B підсумку Ваня б'є задираку-однокласника, проявляє хитрість і навіть збирається c татом на свою першу справу. Надя налякана не на жарт.
Рейтинг Серіал Коли повертається минуле (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 08:24
Оригінальна назва: Серіал Кохання проти долі
Жанр: Мелодрами
Опис: Вельми успішна сім'я Йорюкхан займається гранатовим бізнесом. Справи у них йдуть успішно, у них багатий маєток. Проте з цим багатством є теж проблеми. Єдиний дорослий син Кахраман бере собі в дружину красуню Дефне і дуже хоче аби його дружина народила йому сина. Проте молода дружина перенесла автомобільну аварію, після якої вона не може виносити дитину. Всі зусилля, які молоді люди прикладають не приносять успіху. Молода жінка входить в стан депресії і відчаю. Тоді ситуаціЮ бере в свої руки мама сина. Вона вирішила підібрати їм сурогатну матір для їх дитини. Перебираючи на цю роль різних кандидаток, вона зупиняється на юній, простій дівчині з нижніх шарів суспільства Еліф, що дуже потребує грошей для оплати адвокатських послуг із звільнення своєї матері. Еліф за певну суму грошей погоджується стати сурогатною матір'ю для молодої пари Йорюкханов. Ось і тоді почнуться складнощі в долях кожного з них. Що чекає кожного з них на життєвій дорозі - наш глядач взнає проглянувши всі серії цього мелодраматичного фільму.
Рейтинг Серіал Кохання проти долі, всі серії, українською (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (1115)
0 13.10.2019 в 23:02
Оригінальна назва: Kurt Seyit ve Sura
Жанр: драма, мелодрама, істория
Опис: Герої переживуть крах правлячої царської династії і Жовтневу революцію. На тлі цих історичних подій, повних трагізму, гірких втрат, жорстоких розчарувань, і розгорнеться історія кохання між колишнім офіцером царської армії, кримським татаріном лейтенантом Куртом Сеитом і шістнадцятирічної дівчиною з аристократичного роду Шурою.
Рейтинг Курт Сеїт і Шура (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.08.2019 в 23:22
Оригінальна назва: Farscape: The Peacekeeper Wars
Жанр: фантастика, пригоди, бойовик
Опис: Гостросюжетний фантастичний серіал «Галактична війна», що вийшов на екрани в 2004 році, є продовженням телесеріалу «На краю Всесвіту».
Скарранская Імперія, що володіє величезною військовою міццю, розв'язує повномасштабну галактичну війну. Агресивно налаштовані Скаррані захоплюють все нові і нові зоряні системи, поступово підсуваючись до сил Слюзу миротворців. Однак у миротворців є все ще надія переламати хід війни, і це землянин на ім'я Джон Крайтон. Кілька місяців тому, він разом з дружиною-інопланетянкою і їх ще не народженою дитиною були втягнуті в цю галактику крізь космічну воронку. Під час проходження через воронку Крайтон разом з дружиною були розбиті на кристали, але миротворцям вдалося зібрати і оживити їх. Тепер Крайтону не залишається нічого іншого, як вступити в сутичку зі злісною расою, тим самим віддячивши своїх рятівників...
Рейтинг Серіал Галактична війна (2004) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 24.07.2019 в 10:48
Оригінальна назва: танк
Жанр: драми, серіали
Опис: Напередодні війни з фашистською Німеччиною на Харківському заводі ведуться розробки зі створення танка нового покоління. Талановитий інженер Михайло Кошкін впевнений, що його Т-34 стане кращою бойовою машиною, що сходила з Радянського конвеєра. Він мріє продемонструвати прекрасну прохідність нового танка, його швидкісні якості і надійність. Приймається рішення перегнати два зразки з Харкова до Москви. Рішучого інженера підстьобує бажання показати Сталіну своє дітище, він упевнений, що робить важливу і потрібну справу. Спізнюватися не можна - це розуміють всі. Однак на шляху експедиції несподівано виникають непередбачені складнощі, всі ніби змовилися, щоб танки не дійшли до столиці. До війни ще рік, на території СРСР не ведуться бойові дії, проте дорога виявилася несподівано складною - в країні є приховані вороги, які хочуть перешкодити екіпажу дістатися до мети. Танком зацікавилися німці, а Кошкін прекрасно розуміє, що не можна віддавати в руки потенційного ворога цінні розробки радянської науки. Зумівши піти від німців, група мало не втрачає танки в зіткненні з частинами власної армії, яка прийняла техніку за іноземну. Весело, азартно і сміливо їдуть перші Т-34 до столиці, а його команда робить все, щоб дбайливо доставити надію країни, не забуваючи при цьому про особисте життя.
Рейтинг Серіал Танк, всі серії (2019) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 30.05.2019 в 17:12
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.1) Проголосували (14)
0 04.05.2019 в 19:58
Оригінальна назва: Слуга народу від любові до імпічменту
Жанр: комедія, серіали
Опис: Сюжет серіалу розповідає нам про те, що несподівано для всіх пост президента займає принциповий, чесний і звичайний житель країни. Він працює вчителем і проживає в невеликій квартирці разом зі своїми батьками в районі Дарниця. Їздить на маршрутці, ходить по вулиці без збройної охорони, отримує скромну зарплату та іноді позичає гроші до зарплати. Він живе як весь простий народ.
Щодня він виходить на боротьбу з корумпованими олігархами та чиновниками, але при цьому не врахував одного - ця система звикла красти, дерибанити, тому різними способами намагатиметься гальмувати подібну турботу про людей. У другому сезоні ситуація ще більше ускладнилася.
У влади Василь Голобородько знаходиться практично пів року і за цей час економічне становище тільки погіршилося, валюта знецінюється, а ціни ростуть. Рейтинг героя знижується і щоб вирівняти ситуацію президенту потрібно отримати допомогу в МВФ - 15 мільярдів євро. Таку суму грошей він одержить у тому випадку коли реалізуються реформи, та антикорупційні закони почнуть діяти. Так от, проблема в тому, що олігархічний парламент усіма можливими способами блокує реалізацію реформ. Для того, щоб переконати людей, Голобородько відправляється з робочими візитами по Україні, де його чекають різні випробування, багато пригод і навіть розборки з «тітушками»...
Рейтинг Серіал Слуга народу від любові до імпічменту, всі серії (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
0 02.05.2019 в 18:01
Оригінальна назва: Гра престолів 8
Жанр: серіали, драми
Опис: Отримавши в своє розпорядження могутню зброю у вигляді дракона, король ночі зміцнює свою могутність. Йому вдається зруйнувати стіну, що стримувала нападки зла і тепер на шляху у армії мерців стоїть лише невеликий загін воїнів Нічного Дозору. Зрозуміло, що протистояння буде нерівним, а це означає лише одне - дуже скоро під удар потраплять і землі на півдні. Джона Сноу попереду чекає шокуюче одкровення про його справжнє призначення. Довгі роки він вважав себе лише безправним бастардом, але тепер саме він повинен зайняти місце на троні. З таким поворотом подій навряд чи погодяться всі, але у хлопця вдосталь могутніх союзників, які здатні надати необхідну підтримку. Треба прийняти рішення куди направити свої сили, адже в Королівській гавані чекає армія Серсеї, а на п'яти настає орда мерців. Опинившись між двох вогнів, Сноу належить прийняти допомогу несподіваного союзника, який може виявитися досить могутнім противником в майбутньому. Виснажений від безперервних переживань, Джон готовий опустити руки перед новою небезпекою.
Рейтинг Серіал Гра престолів, 8 сезон (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (24)
0 18.04.2019 в 14:05
Оригінальна назва: ГРА ПРЕСТОЛІВ
Жанр: Серіали / Драма / Пригоди / Фентезі
Опис: Даний серіал був знятий по мотивах циклу фентезийного романа Джорджа Мартіна, «Гімн Льоду і Вогню». До створення серіалу підійшли дуже серйозно, тому перший, пілотний епізод знімався практично цілий місяць. Історія серіалу починається з того, що король стає жертвою змови і він у пошуках підтримки, призначає Головним Радником свого строго бойового товариша Еддарда Старка. Той погоджується і переїжджає зі всією своєю сім'єю в столицю Семи Королівств. Прем'єра серіалу відбулася 17 квітня 2011 року.
Рейтинг СЕРІАЛ ГРА ПРЕСТОЛІВ, УКРАЇНСЬКОЮ, ВСІ СЕРІЇ (2011-2018) на сайті: (4.2) Проголосували (119)
0 18.04.2019 в 02:14
Оригінальна назва: МАМЫ ЧЕМПИОНОВ
Жанр: драми, серіали
Опис: "Мами чемпіонів" - новий драматичний серіал в центрі подій якого знаходиться молода дівчина Віра. Їй всього 17 років, проте вона вже точно знає, чого хоче в житті. Вона планує присвятити життя спортивній кар'єрі. У неї все виходило дуже добре. Життя складалося найкращим чином. Було золото на змаганнях, зустрічалася з приємним молодим чоловіком, який дуже любив її, були батьки, які дбали про неї і намагалися дати все найкраще. Тато дуже любив дочку, присвячував їй весь вільний час, ні в чому не відмовляв. Мама була тренером з плавання, завжди мотивувала дочку на нові досягнення. Життя головної героїні кардинально змінилося після того, як вона дізналася про зраду дорогих їй людей. Саме коханий та рідна мати виявляться тими людьми, які зруйнують весь її звичний світ. Вона розриває всякі відносини з родичами і не бажає з ними далі спілкуватися. Дівчині довелося залишати рідне місто, будучи вагітною. Нікому не розповів про вагітність, вважала що краще подбати про себе і дитину самостійно. Минав час. Здавалося б, життя починає налагоджуватися, але несподівано минуле знову нагадує про себе. Віра отримує привабливу пропозицію. І хоча пропозиція цілком її зацікавила, це значить, що їй знову доведеться зустрітися і зі своєю матір'ю, і зі своїм колишнім хлопцем. Він очолює збірну з плавання і не знає, що у Віри є від нього дитина. Головна героїня виявляється перед непростим вибором. Вона так відчайдушно бажала змінити своє життя. І зараз знову ризикує все втратити. Чи Готова вона до таких випробувань?
Рейтинг Серіал "Мами чемпіонів" (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 10:24

1 2 3 ... 27 28 »