Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost )
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Пригоди, Трилер, Фантастика, Фентезі
Опис: Наскільки можна бути упевненим в своїх можливостях, в силі характеру? У здатності правильно поступати в мить, коли остання надія - ти сам? Чи може людина вижити без цивілізації? Що робитиме, виявившись на острові посеред тихого океану, коли поруч немає ні сліду людини? І чи залишиться при цьому собою?
Саме у такій ситуації знаходяться герої серіалу «Залишитися живим», коли літак, на якому вони летіли, розбився посеред Тихого океану. Проте їм повезло - їх достатньо багато. Лише незрозуміло наскільки це добре. Адже тепер вони повинні об'єднатися, аби вижити, але добитися взаєморозуміння далеко не просто, навіть в настільки незвичайній ситуації.
До того ж на цьому неприємності, на жаль, не кінчаються. Тому що вони виявилися, в, м'яко кажучи, не зовсім звичайному місці. Дивні речі трапляються на шматочку суші, що загубився серед нескінченної води. Там зачаїлася смерть. І кожен, хто не знає, як залишитися в живих, потрапляє прямо в її обійми...
Рейтинг Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost ), всі серії (2004-2010) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Серіал H2O: Просто додай води
Жанр: родинний, фентезі
Опис: У головних героїнь - трьох молодих дівчат дуже багато турбот. Постійни тусовки на пляжі, секрети, хлопці, стосунки і ще багато інших, абсолютно серйозних і дуже важливих для їх віку справ. Але в один з днів все йде абсолютно не так, як вони планували. Дівчата випадково опиняються у старовинній печері, де з ними відбувається неймовірне і дуже незвичайне чаклунство, що повністю міняє їх життя. Вони вже ніколи не стануть колишніми, практично всі проблеми пішли на другий план, адже тепер з'явилися нові, оскільки після цього Ема, Клео і Рікки тепер отримали неймовірну і могутню силу над водою. Тепер вони можуть ставати русалками і здійснювати найнеймовірніші речі про які раніше навіть не могли мріяти.
Рейтинг Серіал H2O: Просто додай води, всі серії (2006) на сайті: (2.0) Проголосували (2)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Серіал Розслідування Мердока
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Кримінал
Опис: Дія серіалу «Розслідування Мердока» розвертається на вулицях міста Торонто кінця 19 століття. Жертвами незвичайних і загадкових вбивств в цьому канадському місті стають бізнесмени, учені, судді і інші жителі. Розслідування таких злочинів веде детектив Мердок з поліцейської ділянки 4. Завдяки своєму допитливому розуму і вживанню нової науки криміналістики, Мердок завжди розкриває злочини і знаходить злочинця. Окрім колег в розкритті вбивств детективу постійно допомагає судовий лікар Джейн Огден. Це енергійна молода жінка, професіоналізм якої не приховують ні виховання, ні довгі спідниці. Вона успішно проводить експертизи, і їх результати допомагають в упійманні злочинця. Детектив Мердок залучає до розслідування відомих історичних осіб: Нікола Теслу, Джека Лондона, Гарі Гудіні, Генрі Форда, Уїнстона Черчиля і інших. Події серіалу «Розслідування Мердока» дозволять любителям детективів насолоджуватися переглядом.
Рейтинг Серіал Розслідування Мердока, всі серії (2008-2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Мультсеріал Губка Боб Квадратні Штани
Жанр: Мультсеріали, фентезі, комедія
Опис: Дивні, дуже цікаві і смішні історії з життя підводного містечка Бікіні Боттом, і його забавних морських мешканцях, що подобаються і дітям, і їх батькам. Персонажі мультфільму: Губка Боб квадратні штани, Патрік морська зірка, білочка Сенді, кальмар на ім'я Ськвідвард і багато інших подарують незабутнє видовище.
Багатомільйонна армія аматорів і залицяльників даного мультиплікаційного серіалу формується з далекого 1999 року. Ідея створення кумира величезного покоління із звичайної губки прийшла в голову сценаристам Стівену Хилленбергу і Дереку Драймону. Втілений командою режисерів і мультиплікаторів головний персонаж Спанч Боб - смішний і міткий, він приведе у захват вже з перших хвилин знайомства з ним. Перегляд десятка сезонів доставить масу задоволення і незабутніх позитивних емоцій. Нові серії продовжують періодично виходити в прокат.
Усі жителі містечка наділені своїми унікальними особливостями зовнішності і характеру. Герої мультфільму стають учасниками різних життєвих ситуацій. Долаючи труднощі, вони залучають, переконують, смішать і вчать юного глядача знаходити вірні рішення і здійснювати гідні вчинки в майбутньому. Добрий і повчальний дитячий мультик.
Рейтинг Мультсеріал Губка Боб Квадратні Штани, всі серії (1999-2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Серіал Малкольм у центрі уваги
Жанр: Зарубіжні серіали, Комедія
Опис: Телесеріал «Малкольм в центрі уваги» розповість захопливу історію про дуже веселу, дружню і декілька дивну американську сім'ю. Батько сімейства не відрізняється особливим розумом, мати не володіє красивою зовнішністю і вишуканими манерами. Все, що у них є - це чотири дитини, які постійно потрапляють в різного роду переробки. І хто ж врятує їх, якщо не улюблені батьки? Але мати і тато теж зовсім не безгрішні...

Насправді, кожен новий день в цьому будинку приносить нові пригоди для членів сім'ї. Чого тут лише не бувало: секретні хімічні експерименти, танці і бійки, розслідування і злочини, гонки і переслідування. Не кожен зможе впоратися з дітьми, які не можуть і секунди знаходитися на одному місці. Малкольм - мабуть, найадекватніша людина в цьому будинку. Саме він вестиме розповідь про життя своєї сім'ї. У Малкольма, як і у кожного тінейджера, є багато проблем. Як чоловік долатиме труднощі і намагатиметься вижити в цьому справжньому дурдомі?
Рейтинг Серіал Малкольм у центрі уваги, всі серії (2000-2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Серіал C.S.I. Місце злочину Лас-Вегас
Жанр: трилер, детектив, драма, кримінал
Опис: Лас-Вегас - це місто, яке багато років манить людей своїми вогнями та безліччю розважальних закладів. Але, на жаль не всі з них приїжджають зі добтими намірами. У величезному напливі людей зустрічаються і далеко недоброчесні персонажі, деякі з яких і зовсім маститі лиходії, які наївно вважають, що їх злодійства залишаться непокараними. Та, завдяки бездоганній роботі поліцейської команди C.S.I. Лас-Вегас завжди під контролем. І навіть якщо слідство заходить в тупикову ситуацію в гру вступає капітан Гріссом, що очолює суперпрофесійну криміналістичну групу.
Рейтинг Серіал C.S.I. Місце злочину Лас-Вегас, всі серії (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал Втеча з в'язниці
Жанр: бойовик, драма
Опис: Основна сюжетна лінія серіалу Втечі - це історія двох братів, один з яких засуджений безневинно, а другbq намагається визволити його досить своєрідним способом.

Недалекого і задиристого Лінкольна Барроуза засудили, і засудили до страти за вбивство родича відомого політика. Сам Лінкольн провину категорично заперечує. Його брат Майкл вирішує врятувати недолугого і розробляє план втечі з тюрми. Талановитий і креативний інженер-конструктор Майкл колись брав участь у реконструкції тюремної будівлі, і тому знає безліч його внутрішніх «таємниць». Зашифрувавши загальний план втечі спеціальним чином, він наносить на тіло, особливу татуїровку, сенс якої зрозумілий лише їм з братом і вирушає грабувати банк.

Після упіймання і суду, молодший братик потрапляє туди, куди і прагнув - у в'язницю «Фокс Рівер» і приступає до реалізації задуманого. В цей час, подруга братів з дитячого віку - Вероника, намагається розібратися із заплутаною справою Лінкольна, проводячи власне розслідування. Вона не вірить в його винність.

Тюремна дійсність виявляється жорсткішою і суворішою, ніж уявляв собі Майкл. Йому доводиться шукати контакти з ув'язненими, йти на компроміси, просити допомоги у сусідів по камері. Дії з організації втечі доводиться коректувати на місці, оскільки виникає безліч неврахованих деталей. Для того, щоб усунути різні перешкоди, коло притягнутих до операції доводиться збільшувати. У результаті, до втечі готується досить значна компанія. Майкл розуміє, що ситуація наближається до критичної. До всіх інших неладів, молодший брат несподівано закохується в тюремного доктора Сару Танкреді, але вимушений ретельно приховувати свої відчуття заради її ж безпеки.
Рейтинг Серіал Втеча з в'язниці, всі серії (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал Відчайдушні домогосподарки
Жанр: Детектив, Драма, Комедія, Мелодрама
Опис: У маленькому містечку Фейрвью життя тече спокійно і розмірено. Матері ростять дітей. Діти зростають і намагаються виїхати у велике місто. Чоловіки працюють, бабусі печуть пиріжки. Всі задоволено життям або вдають, що задоволені. Але одного дня вмирає домогосподарка Мері Ян і з цієї миті бере свій початок серіал «Відчайдушні домогосподарки», а разом з ним приходить кінець розміреного життя містечка.
В померлої були подруги. Сьюзен, чий шлюб розпався, тому що чоловік знайшов собі молодшу і красивішу. Габріель, яка спить з молодим садівником, тому що одружилась з чоловіком через гроші, а не через кохання. Брі намагається врятувати свій шлюб і якось налагодити контакт з дітьми-підлітками - син наркоман, дочка рано подорослішала і вже хоче зустрічатися з хлопчиками. Ліннет закінчила блискучу кар'єру, аби присвятити себе дітям.
Стурбовані смертю Мері (яка присутня незримою примарою у всіх серіях і веде оповідання від власної особи) вони беруться за справу, сподіваючись знайти винного і одночасно змінити свої життя, що розвалюються, на краще. І все містечко здригається увісні, передчуваючи, що це може бути і куди приведе, тому що коли за справу беруться відчайдушні домогосподарки - ображеним і не зачепленим не піде ніхто.
Рейтинг Серіал Відчайдушні домогосподарки, всі серії (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал Дівчата Гілмор
Жанр: Комедії, Родинні, Драми
Опис: У серіалі Дівчата Гилмор події розвертаються в одному провінційному містечку під назвою Старз Холлоу, розташованому поряд з Гарвардом. Тут є все, що потрібне для кожного його жителя: великий готель, сотні магазинів, середня школа, міський танцювальний майданчик, невеликі ресторанчики і навіть відеосалон. Саме у таких умовах проживають головні героїні - 32-річна мама Лорелай і її 16-річна дочка Рорі. Не дивлячись на настільки велику різницю у віці, ті, що оточують часто називають їх рідними сестрами. І справді, у них є загальні інтереси, музичні смаки і мрії про майбутнє, які вони вічно обговорюють між собою. Вони поводяться? як справжні нерозлучні подруги, які просто не можуть жити одина без одної. Але вони ще не здогадуються про те, що все найцікавіше в їх житті ще лише починається. Деколи вони часто поводяться як діти, але це не заважає їм брати від життя все. Попереду на них чекають справжні пригоди, нові знайомства і купа смішних ситуацій. Щоденні проблеми, пошуки парубка, неприємності в школі - це лише маленьке число проблем, з якими їм ще належить зіткнутися. А доки сім'я Гилмор живе своїм життям, в якому є місце для всього: і для смутку, і для розваг. Але чи продовжиться все це достатньо довго?
Рейтинг Серіал Дівчата Гілмор, всі серії (2000) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: серіал Та, що Говорить із Привидами
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Фентезі
Опис: Головною героїнею американського серіалу «Та, що Говорить із Привидами» стала звичайна дівчина Мелінда Гордон у виконанні блискучої Дженніфер Лав Х'юїт. Вихована в сім'ї, що любить її, і що виросла в невеликому класичному американському містечку. Зовні вона мало чим відрізняється від місцевих жителів. Єдине, що відрізняє Мелінду - це здатність бачити душі померлих, по яких-небудь причинах, що залишилися на нашому світі. Впродовж століть в сім'ї Гордон передається цей дар і новий медіум знову і знову виконує свій борг перед покійними. Мелінда стала єдиною надією для тих, хто так і не зміг піти в кращий світ, у кого залишилися незавершені справи, для тих, хто не встиг попрощатися або повідомити близьким щось важливе.
Але злякані і потребуючі допомоги душі, що заблукали, далеко не завжди бувають мирними і доброзичливими. Кожен новий випадок стає черговим випробуванням для дівчини, наділеної таким незвичайним даром. І єдині, хто може підтримати Мелінду у важкій справі звільнення мятущихся духів, стали її вірна подруга і партнер по бізнесу Делія Бенкс, а також улюблений чоловік Джим Кленси.
Рейтинг Серіал Та, що Говорить із Привидами, всі серії (2005-2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.05.2017 в 19:36

1 2 3 ... 17 18 »