Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: В очікуванні сонця
Жанр: Драми
Опис: Ця захоплююча і зворушлива історія розповідає про дружбу, любов і взаємини в сім'ї. На початку серіалу глядачі познайомляться з Демет і її дочкою Зейнеп з невеликого провінційного містечка Гельязи. По суті це велике село, де всі жителі знають один одного. У Демет є свій магазинчик, що приносить її родині невеликий дохід, але інших варіантів заробітку у жінки немає. Щоб вести свій бізнес їй доводиться багато працювати. Одного разу стара знайома Демет, стамбульська мешканка Жалі пропонує жінці переїхати разом з дочкою до неї в місто, де Зейнеп стає ученицею престижної школи. Там же вчиться симпатичний молодий чоловік на ім'я Керем, багаті батьки якого забезпечують його всім необхідним, але не приділяють синові належної уваги. Хлопець відчуває себе в школі справжнім "королем", так як цей навчальний заклад є власністю його батька. Керем любить знущатися над іншими учнями, однією з яких виявляється Зейнеп.
Рейтинг Серіал В очікуванні сонця (2013) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 10:24
Оригінальна назва: Тільки кохання
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: В основу серіалу покладена життя молодого успішного архітектора Дениса Нефедова. Доля піднесла йому серйозне випробування – він рано і трагічним чином позбувся законної дружини, яку любив усім серцем. На вихованні у Нефьодова залишилася чарівна дочка Маша. З нею разом, а також з рідним братом Віктором, Нефедов проживає в розкішному будинку, який був спроектований ним самим. Батьки Нефьодова-Поліна та ігор, давно вже перебувають у розлученні. Маша намагається влаштувати долю батька самостійно. Їй вже давно подобатися тиха і приємна вчителька англійської мови Ольга. Повідомивши Денису Нефедову, що їй необхідно підтягти знання з англійської мови, Маша знайомить його з Ольгою.
Рейтинг Фільм Тільки кохання (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:49
Оригінальна назва: Рідна кров
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Головною героїнею є Вероніка, яку виконує Анастасія Паніна. У минулому вона була успішною і перспективною спортсменкою. Тепер вона є авторитетним тренером з плавання, думка якого є беззаперечною істиною для кожного. У неї є чоловік, але досі немає дітей. Це є її єдиною проблемою. У підсумку вона приймає рішення звернутися до лікаря, який повідомляє, що дітей не буде. Мабуть, важкі травми залишили після себе серйозний слід.
Рейтинг Серіал Рідна кров (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:42
Оригінальна назва: Подорожники
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Ірина та Анатолій продали все, що можна, і всі свої заощадження вклали у відкриття власного бізнесу. І тепер уздовж траси відкрилося невибагливе кафе-мотель зі звучною назвою "Подорожник". Бізнес у сімейної пари йде досить успішно, адже затишна атмосфера, смачна їжа і привітні господарі – це все, що потрібно втомленому подорожньому з дороги. Але так було поки не відкрився ще один заклад громадського харчування зі схожою назвою на італійський манер, яке веде всіх відвідувачів ароматом італійської піци, де також можна зупинитися на нічліг. А ще однією неприємністю для новоявлених бізнесменів стало те, що господинею конкуруючого кафе виявилася колишня однокласниця Ірини і заклята подруга за сумісництвом Сусанна, яка багато років переїхала до Італії і там вийшла заміж за гарячого мачо Маріо.
Рейтинг Серіал Подорожники (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:32
Оригінальна назва: День сонця
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ганна Громова володіє картинною галереєю. До певного моменту в її житті все складалося найкращим чином. У неї був чудовий чоловік, улюблена робота, хороші друзі. Все в її житті здавалося стабільним. Але несподівано все змінилося. Вона дізналася, що чоловік їй зраджує, притому досить довго. Вона зрозуміла, що не зможе його пробачити, тому вважала за краще подати на розлучення. Однак чоловік не хотів розлучатися, тому що Анна була заможною панянкою. Однак коли він зрозумів, що розлучення неминучє, він скористався всіма наявними у нього зв'язками, щоб повністю розорити дружину. Анна залишилася ні з чим. Вона не могла в це повірити. В свою роботу вона вклала всі сили. Вона не очікувала, що її чоловік здатний на таку підлість. Своїм вчинком він відразу зіпсувати навіть світлу пам'ять про прожиті разом роки.
Рейтинг Серіал День сонця (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:27
Оригінальна назва: Медовий місяць
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Здавалося б, що у кожного персонажа були свої плани на майбутнє, але випадкові зустрічі кардинально змінюють їх. Ось вже кілька місяців молода людина на ім'я Арсен зустрічається з прекрасною Лейлою. Доля хлопця склалася таким чином, що опинившись у скрутному фінансовому становищі, він змушений закохати в себе дочку міністра і взяти її в дружини. Хлопчина не живить ніяких почуттів до обраниці і спілкується з нею тільки через гроші батька. У той же час хлопець розуміє, якщо батько дівчини розгадає його плани, то йому голови не зносити. Подібна історія трапилася і з рідним братом Арсена – Арамом. Чоловік довгий час жив в Америці, а дізнавшись про весілля родича, негайно поспішив у рідні краї, щоб привітати молодят.
Рейтинг Серіал Медовий місяць (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:16
Оригінальна назва: Опікун
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ольга Ніколаєва трудиться в слідчому відділі РОВД, де є начальником у званні майора. Хитра і цілеспрямована молода жінка, дуже сильна і тверда. Але їй складно знайти щастя в особистому житті – багато чоловіків бояться її як вогню. Мати турбується за долю своєї єдиної дочки і, мріє понянькати онуків, намагається хоч якось вплинути на неї. Тим часом на службі до рук Ольги потрапляє справа o розкраданні цінних речей з могили генерала Мещерякова, відомого своєю участю в російсько-турецькій війні. Вкрадене уявляє виняткову історичну цінність, і відшукалися люди, які бажають нажитися на раритетах минулого.
Рейтинг Серіал Опікун (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:05
Оригінальна назва: Пошта
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: У центрі сюжету серіалу звичайне відділення української пошти. Головними героями є співробітники даного поштового відділення. Щодня вони сумлінно виконують свою роботу. Приймають замовлення на відправку листів, розносять посилки за адресами і просто допомагають людям, які потребують підтримки. В колективі пошти є багато молодих співробітників. Для них все тільки починається, більш досвідчені працівники з радістю допомагають і навчають колег. Часом, тільки поштовий кур'єр здатний підтримати одиноких людей похилого віку або надати першу медичну допомогу. Головним героям належить багато чому навчитися в процесі роботи.
Рейтинг Серіал Пошта (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:01
Оригінальна назва: Капітанша
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Олександра - дівчина з багатої сім'ї, батьки якої гинуть в автокатастрофі. Опіку над дівчиною оформляють її найближчі родичі з села — рідний дядько Микола і його дружина Катерина, яка сподівається розбагатіти за рахунок спадщини осиротілої племінниці. Дівчина мріє скоріше вирватися з дому своїх опікунів і готується до вступу в художній коледж, але доля розпорядиться інакше — її чекають моря і далекі плавання, нові зустрічі і гіркі потрясіння...
Рейтинг Серіал Капітанша всі серії (2017-2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 08:57
Оригінальна назва: Пізнє каяття
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Міла давно залишила марні спроби розбурхати недолугого чоловіка, абсолютно не вміє заробляти. Вона із задоволенням юркнула б під крильце до дбайливого коханця Томаша, чоловікові забезпеченому і заповзятливому, правда є стримуючий фактор — дочки Кіра з Лікою. Життя іншого сімейства - Анни з сином Сергієм, грунтується на очікуванні дива: повернення зниклого в Афгані глави сімейства. Історія стає зовсім заплутаною і сумною, коли з'ясовується: Сергій з Кірою очікують дитину. Тільки ось майбутнім батькам по 16 років...
Рейтинг Серіал Пізнє каяття (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 08:39

1 2 3 ... 29 30 »