Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: The Favourite
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Початок XVIII століття. Йде війна Англії з Францією. Проте, життя в Королівстві триває. Трон займає королева Анна, а керівництво країною бере на себе її близька подруга леді Сара. Коли при дворі з'являється Нова служниця Ебігейл, Сара потрапляє під її чарівність і бере дівчину під своє крило. Для Ебігейл це-шанс повернутися до своїх аристократичних коренів. Як тільки Сара втомлюється вирішувати питання війни і миру, Ебігейл стає кращим помічником королеви в цих справах. Міцнуча дружба з Анною дає новій фаворитці можливість реалізувати свої амбіції. І краще не вставати у неї на шляху!
Рейтинг Фільм Фаворитка (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:11
Оригінальна назва: The Prisoner
Жанр: Драма, Трилер, Фантастика
Опис: Головний герой приходить до тями в якомусь поселенні, яке всі називають "селом". Він не пам'ятає як сюди потрапив і як його звуть. Всі навколо стверджують, що його звуть "шостий" і він все життя прожив саме тут. У всіх жителів замість імен порядкові імена, а головним є "другий". Головний герой не хоче миритися з таким станом речей. Він повинен втекти звідси, а для початку треба з'ясувати, хто він такий насправді і як він тут опинився.
Рейтинг Серіал В'язень (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:01
Оригінальна назва: First Man
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Коли Ніл Армстронг вперше вступив на поверхню природного супутника Землі, він зробив великий прорив у вивченні космосу. Ця подія внесла свої зміни в розвиток всього людства. Його ім'я в подальшому було увічнено і стало легендою, яка не помре ніколи. Протягом 8-ми років чоловік йшов до поставленої мети. Він займався тренуваннями свого організму, чудово розуміючи, який стрес його чекатиме під час здійснення міжпланетної експедиції. Виснажуючи себе на заняттях, він мотивувався поставленою метою, набував нових навичок і відомостей для роботи на космічному судні. Після успішної посадки на місяць, він знав, що зможе внести в життя людей великий внесок. Ця подія пройшла з солідним тріумфом і стала грандіозним досягненням вчених Сполучених Штатів Америки.
Рейтинг Фільм Перша людина (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:47
Оригінальна назва: The Split
Жанр: Драми
Опис: Ханна Стерн-адвокат по шлюборозлучним процесам, як і її мати і дві сестри. Це свого роду сімейне покоління юристів, які непогано знають свою справу. Адже за свою багаторічну сімейну історію, вони не разу фігурували в галасливих справах. Зовсім недавно Ханна пішла з сімейної юридичної фірми, коли її мати відмовилася дати їй підвищення, і приєдналася до конкуруючої фірми, де працює її чоловік. Тепер дівчина працює поза сімейною компанією і зовсім не збирається повертатися назад. Несподіване повернення батька сім'ї, якого герої не бачили протягом 30 років, змушує їх згадати минуле і задуматися про своє життя і роботу. Їх життя перевертається з ніг на голову, а сімейний бізнес опиняється в центрі уваги, адже він їх об'єднує. Сімейство ще не здогадується, але їх батько з'явився в їх розміреному житті ні спроста. Він задумав неможливо більше ніж просто помирити всіх членів сім'ї і налагодити з ними відносини. Але до чого приведуть його секрети і нитки інтриги, можливо ситуація з компанією лише посилиться?
Рейтинг Серіал Розрив (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:35
Оригінальна назва: The Little Drummer Girl
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Сюжет серіалу бере початок в кінці 70-х минулого століття. Головну героїню звуть Чарлі, вона актриса з переконаними ідеалістичними поглядами. Відпочиваючи в Греції в період відпустки, їй зустрівся чоловік на ім'я Беккер, який дивно поводився, чим привернув увагу дівчини. Чарлі починає усвідомлювати недобре, розуміючи, що мотивація цих відносин заводить кудись ні туди. І була права. Вся ця історія лише гра чужих правил і змов хитрого шпигуна Курца. Героїні належить взяти на себе роль подвійного агента, перервати відпустку, відправившись до Ізраїля. Вона нічого не розуміє, сумніваючись у всіх хитросплетіннях іронії долі, в якій опинилася, але іншого виходу немає.
Рейтинг Серіал Мала барабанщиця (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:59
Оригінальна назва: Les Choristes
Жанр: Драми
Опис: Відомо, що жорстке ставлення до дітей не можна розцінювати як виховну міру, тому як, насильство народжує більше зло. Викладач музики Клеман Матьє вірив завжди в дане твердження, тому, ставився добре до дітей. Але він ніяк не міг відшукати нормальну роботу і довго залишався незатребуваним. Але одного разу, волею долі чоловік опинився в інтернаті для «важких» дітей, де зустрів жорстокого директора на ім'я Рашен. Він не жалував вихованців, у підсумку, ті ще більше озлоблювалися. Клеман, бачачи все це, вирішив застосувати один метод. Він заснував дитячий хор, цим самим, надавши дітям розкрити власні обдарування. У певний момент діти стали м'якше, чому Клеман був дуже радий-здавалося, що його спосіб приніс відмінні плоди. Але незабаром, його звільнили з інтернату...
Рейтинг Фільм Хористи (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:52
Оригінальна назва: Reservoir Dogs
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: В один чудовий сонячний день за столиком невеликого кафе в центрі міста зібралися шестеро одягнених в костюми чоловіків. Вони пили каву і про щось невимушено розмовляли, називаючи один одного прізвиськами за кольором одягу, а потім встали і попрямували до місцевого ювелірного магазину. Пізніше до них підсіли ще двоє чоловіків у звичайному одязі і розмова стала більш активною. Здавалося б, звичайнісінька зустріч старих знайомих, тому ніхто, хто бачив їх за столиком навіть не здогадувався, що ці чоловіки — професійні злодії, активно обговорюють план пограбування банку.
Рейтинг Фільм Скажені пси (1992) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:45
Оригінальна назва: The Mule
Жанр: Драми, Кримінал, Трилери
Опис: Сімейні негаразди і банкрутство змушують 80-річного чоловіка зайнятися перевезенням наркотиків. Після декількох вдалих поїздок Старий наркокур'єр стає вельми забезпеченою людиною. Незабаром він потрапляє в поле зору оперативників, які намагаються перекрити канал постачання наркотичних речовин з Південної Америки. Дія відбувається в місті Пеорії, штат Іллінойс. Ветеран Корейської війни Ерл Стоун займається розведенням рідкісних квітів. Досвідчений квітникар відправляється на виставку екзотичних рослин. По дорозі він зустрічає старих знайомих. На виставці він помічає чоловіка, який має інтернет-магазин з продажу квітів. Головний герой скептично ставиться до його бізнесу. Ерл отримує золоту медаль за вирощену ним квітку. В цей час його дочка старанно готується до свого весілля. Жінка засмучена тим, що її безвідповідальний батько спізнюється на церемонію одруження...
Рейтинг Фільм Наркокур’єр (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:15
Оригінальна назва: The Spy
Жанр: Драми
Опис: Головний герой Елі Коен з дитинства був допитливою дитиною. Він стежив за іншими людьми і розсекречував таємниці інших. Також умів перевтілюватися. За цей талант оточуючі називали Елі шпигуном. Пройшли роки і хлопець не забув про свої навички, а навпаки - тільки розвинув їх. Пізніше Елі Коен присвятив своє життя спецслужбам. Став справжнім шпигуном. Він був секретним агентом. Сирійська еліта знала про існування талановитого шпигуна, не хотіла відпускати таку людину. Це не з проста, тому Коен завів корисні знайомства. У нього тепер скрізь зв'язки. Перед шпигуном відкриваються двері вищого сирійського суспільства. Але він не поспішає щось змінювати у своєму житті. Він продовжує виконувати відповідальні завдання. Тепер йому доведеться впровадитися в урядову структуру Сирії і дізнатися всю "таємницю". Завдання дуже складне. Але на цей раз удача виявилася не на його боці. Шпигуна розсекретили. Навіть впливові друзі не допомогли, бо за скоєне треба нести відповідальності. Тепер Елі Коен загрожує смертна кара.
Рейтинг Фільм Шпигун (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:08
Оригінальна назва: The Death and Life of John F. Donovan
Жанр: Драми
Опис: Одинадцятирічний хлопчисько на ім'я Руперт Тернер хоче вирости і стати актором-через крайній ступінь захоплення улюбленим артистом, який зіграв головну роль в популярному телесеріалі. Жінка категорично забороняє синові відвідувати прослуховування і взагалі мріяти про акторську кар'єру, а однокласники висміюють тягу до мистецтва і деякі поведінкові особливості, які пізніше назвуть зародженням усвідомлення гомосексуальності. Доведений до крайнього ступеня відчаю, хлопчик вирішує написати листа своєму кумиру-не особливо сподіваючись на відповідь і бажаючи просто виговоритися. На його величезний подив, незабаром в поштовій скриньці виявляється у відповідь послання, написане самим Джоном Донованом. Між дорослим чоловіком і його юним шанувальником зав'язується жваве листування – дружнє, довірливе і щире.
Рейтинг Фільм Смерть та життя Джона Ф. Донована (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:53

1 2 3 ... 32 33 »