Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: The Last Song
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Вероніка та її молодший брат Джон Міллер ніколи не контактували зі своїм батьком, Стівом. Колись дуже давно він кинув їх з матір'ю і поїхав у невідомому напрямку. Діти були настільки сильно на нього ображені, що не мали бажання поспілкуватися з татом. Чоловік часто писав дітям листи, але ніколи не отримував відповіді, адже вони з принципу не читали їх. І здавалося, що Вероніка і Джон ніколи не побачать батька, але все змінило раптова заява матері...
Рейтинг Фільм Остання пісня (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
98 0 31.03.2020 в 10:28
Оригінальна назва: Submergence
Жанр: Драма, Мелодрами, Трилери
Опис: Двоє дорослих людей, відмінно знають, що хочуть від життя, і зробили непогану кар'єру. Він-мужній і красивий Британський секретний агент, що веде боротьбу з терористами. Вона-мила і чарівна австралійка, що належить до світу науки, і спеціалізується на дослідженні океану. Хлопець зачаровано слухає її захоплюючі розповіді про водну стихію. Про секрети своєї роботи він поширюватися не може, але вона розуміє все без слів. Від усвідомлення того, наскільки небезпечна його професія у неї стискається від страху серце. Доля дарувала їм трохи часу, і тут же розвела, давши надію на швидку зустріч. Розлучаючись, закохані наївно вважали, що це ненадовго...
Рейтинг Фільм Занурення (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
125 0 31.03.2020 в 10:13
Оригінальна назва: The Deep Blue Sea
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Часом заборонена пристрасть може привести до небажаних наслідків. Хестар могла здатися щасливою жінкою. У неї було все, про що тільки можна було мріяти. Героїня жила в розкішному особняку, мала значний капітал і могла ні в чому собі не відмовляти. Будучи дружиною впливового судді, вона страждала від самотності. Героїня була значно молодша за свого чоловіка, що заважало їм знайти точки дотику. Незважаючи на це, Хестар відчувала до нього глибоку повагу. Тихе і спокійне життя подружньої пари добігає кінця, коли в житті героїні з'являється ще один чоловік. Це молодий льотчик на ім'я Фредді, який вражає героїню з першого погляду. За власними очікуваннями, вона зраджує чоловіка і зав'язує роман...
Рейтинг Фільм Глибоке синє море (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
128 0 31.03.2020 в 10:07
Оригінальна назва: Colonia
Жанр: трилер, драма, мелодрама
Опис: У 1973 році в Чилі молода стюардеса з жахом дізнається, що її хлопець був захоплений силами Аугусто Піночета і відправлений в релігійну колонію, де втікачів катують і вбивають. Вона влаштовується на роботу в колонію в якості послушниці і незабаром зустрічається з коханим. Разом вони планують таємну втечу. Даніель працює журналістом. Під час журналістського розслідування в Чилі він був таємно викрадений поліцією і відправлений на тортури. Не домігшись від Даніеля ніякої інформації його відправляють в колонію Дігнідад – поселення нацистів-втікачів. Жителі колонії вірили, що колонія це благодійне і освітнє суспільство, насправді ж, пастві вселялися принципи не просто Вознесіння духу над тілом, а умертвіння плоті за допомогою непосильної праці, без відпочинку і вихідних. У Дагнідад легко можна потрапити, але назад дороги вже немає.
Рейтинг Фільм Колонія Дігнідад (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
111 0 31.03.2020 в 09:34
Оригінальна назва: Head in the Clouds
Жанр: Драми
Опис: Молода дівчина Джильда дочка заможного аристократа і істеричної уродженки США. Юна красуня має примхливий розпещений характер. Вона навчається у відомому навчальному закладі, але її не хвилює навчання. Зате героїня заводить численні романи. Інший персонаж-ірландський юнак Гай. Син звичайного працівника поліції насилу отримав стипендію, щоб здобути освіту. Молоді люди представники різних соціальних верств суспільства, у них немає нічого спільного. Однак вони випадково зустрілися. Гільда увірвалася в його життя як тайфун, назавжди підкоривши серце. Він був убитий красою і енергетикою марнотратниці життя.
Рейтинг Фільм Голова у хмарах (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
71 0 31.03.2020 в 08:35
Оригінальна назва: La ragazza nella nebbia
Жанр: Драма, Кримінал, Трилери
Опис: Глибока ніч. Аугусто Фларессо будить дзвінок. Необхідно терміново відправитися на допомогу. Сищик Фогель нічого не пам'ятає, після жахливої автокатастрофи. На сорочці інспектора чужа кров, а в межах аварії знаходять тільки одного Фогеля. Тепер дістатися в таємниці свідомості чоловіка, може лише кращий психіатр Аугусто, і допомогти відновити події, стерті з пам'яті сищика. Фогель занурюється в сон і починає свою розповідь... Альпи, маленьке містечко в горах. Всюди туман, який підсвічується різдвяними гірляндами, якими прикрашені будинки. Напередодні Різдва, 23 грудня, 17:00. Анна Лу виходить з дому і відправляється до церкви на передсвяткову службу. Більше її ніхто не бачив...
Рейтинг Фільм Дівчина в тумані (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
86 0 31.03.2020 в 08:30
Оригінальна назва: Rounders
Жанр: драма, кримінал
Опис: Події відбуваються в жорстокому і непередбачуваному світі, де на чолі всього знаходяться жага видобутку грошей і ворожнеча. Головні персонажі кінокартини-це два кращих друга. Черв'як-любитель азартних ігор. Чоловік досвідчений гравець, якого всі знають в світі ігор. Однак, навіть він в один момент проколовся і потрапив в місця позбавлення волі. Тут йому довелося знайти чимало сильних ворогів. Коли, призначений термін підійшов до свого кінця, то Черв'як не особливо то хотів залишати зону, адже він розумів, що незабаром його знайдуть старі приятелі, які попросять його відповісти за борги. За кілька днів йому необхідно знайти п'ятнадцять тисяч.
Рейтинг Фільм Шулери (1998) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
78 0 31.03.2020 в 08:24
Оригінальна назва: Dear John
Жанр: Драма, Військові, Мелодрами
Опис: Любов або борг перед своєю Батьківщиною? Ось нелегкий вибір, який належить зробити головному герою цієї історії. Молоді люди-Джон і Саванна - дуже сильно люблять один одного. Кожен з них впевнений, що не зможе жити без своєї коханої людини. Але, як завжди було в історії людства, війна розділяє люблячі серця. Джон змушений покинути кохану дівчину. Бої, смерть друзів, щохвилинна небезпека, яка супроводжує кожного солдата на полі бою — пережити все це молодій людині допомагають листи від Савани. Вони є для нього єдиною розрадою і надією на те, що щасливі часи ще повернуться, він зможе бути поруч з коханою, і все найстрашніше в їхньому житті залишиться далеко позаду.
Рейтинг Фільм Любий Джон (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
124 0 29.03.2020 в 12:06
Оригінальна назва: Safe Haven
Жанр: Драми, Мелодрами, Трилери
Опис: Протягом багатьох років Кеті страждала від насильства з боку чоловіка. Зважившись на втечу, дівчина добирається до невеликого містечка Саутпорт. Тихе місце може стати справжнім новим будинком. Дівчина не прагне заводити нові знайомства, озираючись на минуле. Але поступово вона зближується з сусідкою Джо і чарівним вдівцем Алексом, батьком двох дітей.
Рейтинг Фільм Тиха гавань (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
87 0 29.03.2020 в 11:33
Оригінальна назва: The Call of the Wild
Жанр: Драми, Пригоди, Сімейний
Опис: Дія сюжету зворушливого пригодницького фільму розгортається в кінці XIX століття, а саме в 1880 році, коли багато людей виявилися охоплені жагою наживи і азартом від несподіваної перспективи швидкого збагачення. Бек, що володіє від природи могутньою статурою і величезним зростом, був самим звичайним псом, який народився і виріс в сонячній Каліфорнії. Йому пощастило потрапити до хороших господарів, які любили і дбали про свого вихованця, до тих пір, поки наївного і досить добродушного пса не викрали, щоб продати золотошукачам на Аляску.
Рейтинг Фільм Поклик пращурів (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
135 0 29.03.2020 в 11:04

1 2 3 ... 38 39 »