Фільми дивитися онлайнДетективи онлайн


Оригінальна назва: The VVitch: A New-England Folktale
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: 1630 рік, порушення законів церкви і англійської пуританської громади стало причиною, вигнання Вільяма і його сім'ї, які змушені були покинути комуну. Вони оселилися на околиці лісу, де розташовувалася дика ділянка землі. Дружина Катерина і їхні діти проводили свої дні в постійних працях. Тут їм все подобається, поступово колоністи налагодили побут, звикли до нових умов життя. Через якийсь час у подружжя народилася ще одна дитина — Самуїл. Несподівано християнське життя фермерів порушилося-спочатку від невідомої хвороби загинув урожай кукурудзи, потім ночами домочадці чули моторошні стони, у кутах їх хатини з'явилися кошмарні тіні. Однак найстрашніша подія сталася пізніше-безслідно зникло новонароджене немовля. У цей момент за ним наглядала сімнадцятирічна Томасін. Пошуки в лісі не принесли втішних результатів, а крім того Калебу зустрів на стежці якесь надприродне створіння і дуже злякався. З того часу Катерина не перестає плакати і молитися. Батьки все більше переконуються, що у всіх нещастях, що відбуваються з ними, винна лісова відьма.
Рейтинг Фільм Відьма (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
188 0 31.03.2020 в 09:57
Оригінальна назва: The Secret in Their Eyes
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Смерть єдиної дочки стає для слідчого Джесс справжнім шоком. В ході розслідування за гратами опиняється місцевий хлопець, але через відсутність залізних доказів його доводиться відпустити на свободу. Проходять довгі десять років. Рей, напарник Джесс, вирішує відновити розслідування, щоб з'ясувати ім'я реального злочинця. До того ж, головний герой щиро закоханий в свою керівницюі бажає їй тільки щастя. Попереду учасників цієї історії чекають запаморочливі пригоди, які змусять їх зректися колишніх мрій і поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм Секрет у їхніх очах (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
88 0 29.03.2020 в 11:29
Оригінальна назва: A Perfect Getaway
Жанр: трилер, детектив, пригоди
Опис: Медовий місяць-найщасливіший час для молодят. Вони-красива пара, яка домоглася успіху в житті і попереду чекає тільки щастя і радості! Їх весільна подорож на Гаваї схожа на казку. Правда, все це затьмарюється грізними повідомленнями про те, що на острові, куди вони вирушили, орудують серійні вбивці.
Рейтинг Фільм Ідеальна втеча (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
67 0 29.03.2020 в 10:40
Оригінальна назва: The Invisible Man
Жанр: Детектив, Триллер, Жахи, Фантастика
Опис: Розкішне життя здатне перетворитися в "золоту клітку", з якої нереально вирватися. Прекрасна Сесіль насолоджувалася товариством багатого геніального вченого, блискучого чудовими манерами. Міс Касс сподівалася знайти довгоочікуване щастя в особняку впливового бойфренда, але потрапила в пастку. За високими стінами, прихована від сторонніх очей, нещасна дівчина залишилася наодинці з психопатом. Садист, на людях зразковий і смиренний, в домашніх умовах ставав агресивним монстром. Він жорстоко бив другу половину, примушував до сексу, виявляв безпідставне невдоволення її поведінкою. Розповісти про те, що відбувається жертва насильства не могла, тому вирішила вчинити втечу!
Рейтинг Фільм Людина-невидимка (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
61 0 29.03.2020 в 10:34
Оригінальна назва: Hunters
Жанр: Драма, Детектив, Кримінал
Опис: Серіал "мисливці" розповідає про угруповання, що діє в Америці наприкінці сімдесятих років. Ці люди впевнені, що в Нью-Йорку, де вони базуються, а також у багатьох інших містах знайшлося місце для представників нацистського руху, які закріпилися тут після Другої світової війни. На думку головних дійових осіб, ці люди становлять небезпеку для нації, адже планують організувати четвертий рейх і поневолити США. Персонажі об'єднуються в команду з порятунку своєї країни. Вони сподіваються запобігти чергового глобального конфлікту і геноциду....
Рейтинг Серіал Мисливці (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
50 0 29.03.2020 в 10:07
Оригінальна назва: Revolver
Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: Центральний персонаж кінострічки-шахрай, який шукає помсти за загиблих рідних і загублені роки в тюремній камері. Робить це він витончено і тонко, а «допомагають» чоловікові колишні сусіди по тюремних камерах Аві і Зак, адже саме з ними він придумав універсальну формулу успіху в будь-якому починанні.
Рейтинг Фільм Револьвер (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
62 0 28.03.2020 в 11:01
Оригінальна назва: Dollhouse
Жанр: Драми, Трилери, Драма, Фантастика
Опис: Вони будуть тим, ким ви захочете, і зроблять те, що вам потрібно. Вони говорять на всіх мовах і володіють усіма навичками відразу. Вони живуть у місці, де стираються жаль, біль, спогади, і кажуть, що вони прийшли туди добровільно. Проте...чи так це? Дівчина на Ім'я Еко живе в таємничому "ляльковому будинку" і є членом незаконної та підпільної групи людей, чия індивідуальність була стерта. Вона-Лялька. Наймані багатіями і впливовими людьми, ляльки не просто виконують свої ролі, а повністю стають тими, кого хоче бачити черговий клієнт. В їх розум може бути завантажено незліченну кількість інформації, і кожен раз після виконання завдання вона повністю стирається. Але одного разу пам'ять Еко ніби прокидається від важкого сну, і вона починає повільно, по шматочках збирати своє таємниче минуле...
Рейтинг Серіал Клуб ляльок (2009) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
544 0 29.02.2020 в 13:09
Оригінальна назва: Justified
Жанр: Драми, Трилери, Кримінал
Опис: У центрі гостросюжетної історії знаходиться безстрашний і незалежний чоловік на ім'я Рейлан Гівенс, що проживає в сучасному світі. Він працює в поліції і з величезною відповідальністю ставиться до виконання службових обов'язків. Співробітник правоохоронних органів є прихильником досить суворої системи управління, що діє в 19-му столітті. Він вважається людиною старого гарту і не поспішає змінюватися. Йому хочеться зберегти вірність своїм принципам і продовжувати приносити користь суспільству. Федеральний маршал не обтяжується самотністю. Він віддає перевагу ковбойським капелюхам і може похвалитися гарною влучністю. Сміливий вояка давно сформував власне поняття про правосуддя. Він не збирається діяти за чужою вказівкою, тому нерідко конфліктує з керівником. Одного разу його переводять в Кентуккі. Він не догодив вищестоящому керівництву, застреливши лідера злочинного угруповання. У рідному місті його шляхи перетинаються з колишньою дружиною і старовинними товаришами.
Рейтинг Серіал Своя правда (2010-2015) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
274 0 29.02.2020 в 10:43
Оригінальна назва: Better Call Saul
Жанр: Драми, Кримінал
Опис: Основна особа історії продовжує розкривати різноманітні грані власної невтомної натури. Раптова трагедія, виражена жахливою загибеллю брата, різко підриває душевну стабільність невразливого авантюриста,який переосмислює колишні відносини з близьким родичем. Вірна подруга авантюрного юриста докладає максимум зусиль, підтримуючи невтішного дружка. Виникнення непередбачених перешкод круто змінює розслаблений стан пекучої красуні, здатної показувати міцні зубки жорстким обставинам. Репутація невгамовного приятеля ризикує надовго виявитися сумнівною.
Рейтинг Серіал Краще подзвоніть Солу (2015-...) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
161 0 29.02.2020 в 08:58
Оригінальна назва: Child 44
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Фільм знятий за мотивами однойменного роману Т.Р. Сміта, який в свою чергу був написаний з кримінальної історії російського серійного маніяка А. Чикатило, який вчинив більше 56 безжальних вбивств. Сюжет оповідає про молодого слідчого, який веде розслідування цілого ряду вбивств малолітніх дітей, але розкриття такого злочину йде врозріз з радянською ідеологією. Одним з продюсерів кінострічки виступив Р.Скотт, якого спочатку хотіли затвердити на режисерське крісло, але в підсумку режисером був призначений Д. Еспіноса.
Рейтинг Фільм Номер 44 (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
116 0 08.02.2020 в 10:44

1 2 3 ... 8 9 »