Фільми дивитися онлайнПригодницькі онлайн


Оригінальна назва: In Like Flynn
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: До того моменту, як знаменитий Еррол Флінн став зіркою Голлівуду і секс-символом, він був запеклим авантюристом і серцеїдом. Мало хто знає, що в рідній Австралії Флінн промишляв контрабандою опіумом. Але, в кінцевому підсумку, саме ці пригоди, його безумства і викували з авантюриста справжнього героя і улюбленця мільйонів. В основу фільму лягла реальна історія, яка сталася з Флінном в його молодість. Часи, коли він не тільки промишляв контрабандою, а ще й намагався відшукати загублені скарби, для чого він відправився до берегів Нової Гвінеї на своєму вітрильнику.
Рейтинг Фільм Золото Флінна (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:53
Оригінальна назва: Disenchantment
Жанр: Мультсеріал Комедія Пригоди Фентезі
Опис: Чудова принцеса Квасоля схильна до тривалих запоїв. Невдале заміжжя посилило пагубну пристрасть царської особи. Кмітливе оточення розуміє нещасливу причину дамської недуги, породженого безплідними мріями про справжню любов. Мультиплікаційне Королівство, кероване вічно п'яненькою володаркою, називається Землею мрій. Підтримувана співчуваючими однодумцями, дівчина сміливо протистоїть зовнішньої бісівщині. Різноманітні мутанти намагаються домогтися остаточного божевілля нетверезої бідолахи. Постійна абстиненція неймовірно мучить ризиковану дівчину. Знявши нестерпне похмілля черговою чарочкою спиртного, владолюбна п'янчужка відправляється шлятися по власних угіддях.
Рейтинг Мультсеріал Розчарування (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:27
Оригінальна назва: Reservoir Dogs
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: В один чудовий сонячний день за столиком невеликого кафе в центрі міста зібралися шестеро одягнених в костюми чоловіків. Вони пили каву і про щось невимушено розмовляли, називаючи один одного прізвиськами за кольором одягу, а потім встали і попрямували до місцевого ювелірного магазину. Пізніше до них підсіли ще двоє чоловіків у звичайному одязі і розмова стала більш активною. Здавалося б, звичайнісінька зустріч старих знайомих, тому ніхто, хто бачив їх за столиком навіть не здогадувався, що ці чоловіки — професійні злодії, активно обговорюють план пограбування банку.
Рейтинг Фільм Скажені пси (1992) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:45
Оригінальна назва: The Angry Birds Movie 2
Жанр: Мультфільми, Сімейні
Опис: Хто ж не пам'ятає гучну суперпопулярну гру "Angry Birds"? Скільки у неї було стилізацій, варіацій і неймовірних фарб! Вона полюбилася мільйонам дітей і дорослих, і мало хто зміг залишитися до неї байдужим. Це неймовірне протистояння кольорових пташок і зелених свинок просто заворожує. Звичайно ж, таку популярну історію не міг обійти стороною кінематограф. І вже в 2016 році світ побачила перша частина захоплюючого мультиплікаційного фільму. Глядачам так сподобалися ожилі на екрані персонажі, що підготовка другої частини не змусила себе довго чекати. Неймовірно захоплюючий мультфільм "Angry Birds в кіно 2" розповість нам про продовження протистояння між птахами і свинями. Поки пташки, які нічого не підозрюють живуть звичайним життям, зелені свині виношують план помсти. За всі минулі поразки вони повинні помститися сповна. І те, що вони приготували для суперників, зовсім їм не сподобається. В цей же час життя ускладнюється появою птиці-завойовниці Зети. Вона втомилася від життя у вигнанні серед льоду і холоду. Чим же закінчиться сутичка цих героїв, і яку роль у всьому цьому зіграє Зета?
Рейтинг Мультфільм Angry Birds 2 в кино (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:37
Оригінальна назва: The Witcher
Жанр: Фантастика, Фентезі, Пригоди
Опис: Серіал Відьмак-фентезійна сага, яка розгорне перед нами цілий новий світ, населений не тільки людьми, але і ельфами, дріадами, вовкулаками та іншою нечестю. Епічне фентезі засноване на циклі романів польського письменника Анджея Сапковського. У центрі сюжету нелегка доля Геральта з Рівії. Будучи дитиною, його віддали відьмарям, які не тільки визначили його в старій фортеці Каер Морхен, але і піддали різним мутаціям, внаслідок чого хлопчик став володіти підвищеною реакцією, витривалістю, а також опором хвороб і різних отрут. Коли Геральт підріс і перетворився на сильного чоловіка, він став за винагороду вбивати різну нечисть і монстрів. Намагаючись не втручатися в політичні чвари та інтриги, Відьмак просто робив свою роботу, проте до того моменту, як в його житті не з'явилася дівчинка Цірілла, яка втягнула Геральта в самий епіцентр протистояння Північних королівств і могутньої південної імперії Нильфгаард.
Рейтинг Серіал Відьмак (всі серії) (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2020 в 10:57
Оригінальна назва: Interstate 60
Жанр: Фінтастика, Драма, Пригоди
Опис: Відомо, що добродушні чарівні істоти можуть виконати будь-яке бажання. Вони є справедливими, завжди готові прийти на допомогу, якщо трапиться біда. Всі знають про це і захоплюються ними, чекаючи нових див і приємних вражень. Але ось, серед чародіїв з'являється вельми неординарний суб'єкт на ім'я Генрі. Він відрізняється якоїсь жвавістю і ніколи не вгадаєш, що він придумає в черговий раз. Генрі здатний зробити несподіваний фокус і змусити оточуючих нескінченно дивуватися.
Рейтинг Фільм Траса 60: Дорожні пригоди (2002) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.12.2019 в 18:28
Оригінальна назва: Spider-Man 3
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Картина є заключною для "першого" покоління фільмів про улюблену всіма Людину-Павука. У ній описуються події вже далекі від тих часів, коли Пітер вирішує встати на шлях героя свого міста. Людина-Павук, а точніше, вже просто Пітер Паркер, зробив трирічну паузу в своїй боротьбі за справедливість. Але зараз прийшов час, коли йому треба ужитися відразу в декількох ролях, і у нього це добре виходить. Він все так же успішно навчається, для Нью-Йорка він став своїм надійним героєм, а стосунки з Мері Джейн за такий час стали дуже міцні, що Пітер вже зібрався стати для неї чоловіком. Але коли-то в образі супер-героя він мав серйозного ворога, над яким здобув перемогу. Сином того самого Зеленого Гобліна є його кращий друг і він досі не забув про смерть батька і хоче в новому образі старого лиходія помститися Людині-Павуку. У цей час і кримінальне життя в Нью-Йорку зовсім неспокійне, з'являється могутній і небезпечний противник, відомий як Пісочна людина.
Рейтинг Фільм Людина-павук 3 (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 18:03
Оригінальна назва: Indiana Jones and the Temple of Doom
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: Головним героєм фільму є різнобічно обдарована людина, археолог Індіана Джонс. Він шукач пригод і стародавніх цінностей, артефактів, який може забратися в непрохідні джунглі і битися з цілою армією ворогів. На своєму шляху він зустрічає чимало труднощів і перешкод. Чоловік прямує з Китаю в Індію, а саме в Гімалаї разом зі своїми друзями: співачкою Уіллі Скотт і маленьким помічником Коротуном. Високо в гірській місцевості в маленькому поселенні Індіана і його надійні товариші виявлять Храм долі. Відомий археолог разом зі своїми супутниками зустрінуться з жахливим окультизмом, кривавими обрядами і питвом крові. Серед величних гір героям належить зустрітися з культом поклоніння давньої Богині Смерті — Калі. Їм належить вибратися з секретних печер з численними пастками.
Рейтинг Фільм Індіана Джонс і Храм Долі (1984) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:52
Оригінальна назва: The Witcher
Жанр: Фантастика, Фентезі, Пригоди
Опис: Відьмака і мисливця на монстрів Геральта з Рівії чекають захоплюючі пригоди. Йому належить битися з неймовірними істотами, що населяють світ і представляють величезну небезпеку. Спеціально підготовлені мисливці борються з ними день і ніч, вони покликані рятувати людей, не здатних самостійно захиститися від містичних створінь. Геральт підтримує невелике королівство, принцеса якого викрадена, але ж тільки вона здатна відновити світ і порядок у своїх володіннях. Починаючи свій похід, що побачив види Відьмак і сам не уявляє, з чим йому належить зіткнутися цього разу.
Рейтинг Серіал Відьмак (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:49
Оригінальна назва: Finding Nemo
Жанр: Мультфільм
Опис: Марлін-риба-клоун, зразковий сім'янин, який піклується про свою дружину і потомство. Він і його дружина селяться в коралі на Бар'єрному Рифі, але одного разу відбувається жахлива трагедія: акула з'їдає дружину Марліна й всю їхню ікру, з якої скоро повинні були вилупитися малюки. Залишилася лише одна ікринка, з якої згодом вилупився єдиний син Марліна – Немо. Марлін поклявся піклуватися про сина, і оточив його надмірною турботою. У Немо був трохи пошкоджений плавець, і це змушувало батька ще більше турбуватися про нього. Немо довго не міг піти в морську школу, але врешті-решт батько дозволив йому туди відправитися. Але і в школі головний герой мультфільму не залишав свого сина ні на хвилину, через що батько і син посварилися. Після сварки на зло Марліну Немо наважився підпливти до людського човна і виявився спійманий водолазами. Тепер він був розлучений зі своїм батьком, але Марлін негайно подався слідом за ним, щоб знайти його.
Рейтинг Мультфільм У пошуках Немо (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.12.2019 в 19:31

1 2 3 ... 17 18 »