Фільми дивитися онлайнФентезі онлайн


Оригінальна назва: Abominable
Жанр: мультфільми, пригоди, сімейні
Опис: Одного разу життя маленької дівчинки з великого міста перекинулося з ніг на голову. На даху свого будинку в Шанхаї вона зустріла справжню снігову людину! Разом з двома своїми кращими друзями вони вирішують допомогти цьому дивному створенню дістатися до свого будинку. Тому всі разом відправляються на Еверест, адже саме звідти родом єті. Але троє друзів — не єдині, кого цікавить доля цієї рідкісної істоти. Зоолог Зара і підступний Берниш полюють за сніговою людиною і ні за що не відмовляться від свого бажання ставити на ньому експерименти.
Рейтинг Мультфільм Єті (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 31.08.2019 в 09:58
Оригінальна назва: Amphibia
Жанр: фантастика
Опис: Головній героїні виповнилося 13 років. Вона проживає з батьками і не допомагає їм. Енн вважає, що не зобов'язана проявляти підтримку, прибирати вдома і вчити уроки, їх нескінченно задають в школі. Дівча виросла вельми егоїстичною натурою. З-за поганої поведінки у неї немає близьких товаришів і друзів, вона спостерігає як компанія юнаків і дівчат розважаються, грають разом і спілкуються. У панянки геть відсутнє бажання з ними говорити або зустрічатися на одній території. Її складний характер не витримують навколишні, рідня намагалася допомогти дівчинці знайти себе справжню, але вона відмовляється навіть з ними контактувати у вільній і нормальної позиції. Через час вона усвідомлює, що таке справжня дружба і вірність оточуючих. Потрапивши в непередбачені обставини, Енн опиняється в чужому світі під назвою Амфібія. Там повно диких рослин, дивних сутностей і балакучих звіряток. Але в чужому світі вона не закінчує грубити і грубіянити, і відповідати так незнайомцям, поки не зустрічає зеленого жабеня. Героїня почала розуміти всю складність існування на землі. Вона хоче повернутися додому за всяку ціну, тепер їй не вистачає батьків і тих дівчат, що ходили з нею в школу. Але поки до повернення далеко, вона повинна навчитися поводитися правильно.
Рейтинг Мультсеріал Амфібія (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 21.07.2019 в 10:43
Оригінальна назва: The Dark World
Жанр: бойовики, пригоди, фентезі
Опис: В основі сюжету другій частині під назвою "царством темряви", лягли популярні американські комікси про неймовірні пригоди бога Тора, який раніше потрапляв на Землю, позбавлений своєї сили і безсмертя. Раніше він здобув перемогу в боротьбі зі своїм названим братом Локі і по праву повернув собі трон Асгарда. Проте в далекому світі Богів його обтяжує розлука з коханою Джейн, яка залишилася на Землі. Проходить час, і мирні дні Асгарда закінчуються, поступаючись місцем новій загрозі. Мова йде про стародавньго ворога Малеките, який сильніше самого Одіна, оскільки володіє силою Ефіру, сила, яка здатна перетворити все навколишнє в темну матерію. Дуже давно Малекіта вже хотів знищити Дев'ять світів, щоб стати єдиним володарем світу Хаосу. Тоді батько Одіна Бер зміг здобути перемогу, яку тепер необхідно здобути Тору - нашому головному герою і спасителю.
Рейтинг Фільм Тор 2: Царство темряви (2013) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 24.06.2019 в 10:15
Оригінальна назва: Wildling
Жанр: жахи, фентезі
Опис: В епіцентрі подій опиняється дівчина Анна. У цій сазі їй всього 16 років. Але, за цей час вона жодного разу не показувалася на людях. Вона жила в маленькому лісовому будиночку за замкненими дверима. Така манера життєдіяльності дівчини була пов'язана з її трохи неадекватним батьком. Вся справа в тому, що він з малих років залякав її казками про диких чудовиськах в сутінках, які мешкають в лісі.
Одного разу Еллен і її брат Рей, якому виповнилося тільки шістнадцять років, прогулювалися лісом. Вони натрапили на невеликий будиночок, в якому і виявили Аню. Шериф і її брат привезли дівчину в місто. Тут вона поступово почала забувати про казки про монстрів, які розповідав їй батько. Вона знайшла нових друзів і почала звикати до міського життя. Ось тільки юна леді ще не припускала, що розповіді про чудовиськ, насправді можуть виявитися правдивими.
Рейтинг Фільм Сага про чудовисько. Сутінки (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:56
Оригінальна назва: Gräns
Жанр: трилери, фентезі, мелодрами
Опис: Сюжет даної історії закручений навколо молодої жінки з дивовижними здібностями. Одного разу їй відкриється правда про її існування, де межа між світами - це те місце, на якому вона балансує. Вся справа в тому, що наша героїня без праці може зчитувати розум і почуття будь-якої людини. Вона немов рентген, який може докопатися до самої суті душі кожної людини. Ось тільки знаходиться незнайомець, якого вона не може прочитати, як книгу. Його розум і почуття виявляються закритими. Але, саме він зміг змінити долю молодої жінки і відкрив очі на правду.
Рейтинг Фільм "На кордоні світів" (2018) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 14.04.2019 в 19:03
Оригінальна назва: Фільм "Тор: Рагнарьок"
Жанр: фантастика, фентезі, бойовик
Опис: Коли хитрий Локі зайняв трон Асгарда, він розраховував розвинути і зміцнити могутню державу, але стан справ виявилося набагато сумнішим. Сила Богів вичерпалася, і світ завмер в очікуванні апокаліпсису, передбаченого найдавнішими провидцями. Врятуватися від неминучої загибелі можна за допомогою зачарованого молота, але битва з Хелою зруйнувала і ці надії – противниця була сильніше Тора, артефакт розколовся, а він сам опинився в полоні. Позбавлений розуму, він був відправлений на іншу планету, де вороги перетворили могутнього воїна в бездумну маріонетку для гладіаторських боїв.
Єдиний шанс перевернути ситуацію на свою користь - перемога. Правитель, який влаштовує бої, не мав наміру залишати героя в живих, але і вбивати його цілеспрямовано не планував. Він був переконаний, що нещасний бранець, позбавлений своєї сили і свідомості, не зможе здолати справжніх вісників неминучого кінця. Однак, коли Тор вийшов на ринг, він з подивом впізнав свого опонента - ним був вірний друг і надійний союзник, який в моменти люті перетворюється в жахливого Халка, що не контролює свої дії. Можливо, це привід для боязкої надії знайти вихід з ситуації, що склалася?
Рейтинг Фільм "Тор: Рагнарьок" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 10:15
Оригінальна назва: Серіал "Щоденники Темного"
Жанр: трилери, фентезі
Опис: Дивні події, реальність, яка оповита містикою, місто, в якому немає життя, в звичайному її розумінні, немає тепла і немає світла, тому, що це місто Темний. Тут не можна з'явитися випадково, це місце заховане набагато сильніше, ніж будь-який секретний військовий об'єкт. В цьому місті неможливо відчути тонку грань між Світлом і Абсолютною Темрявою, Добром і Злом, реальністю та міражами. Той, кого це місто не хоче приймати, ніколи не увійде в нього. Сюди неможливо пробратися або проникнути, навіть задавшись такою метою, це особливе місце для особливих жителів. Той, хто одного разу потрапляє в Темний, навряд чи зможе знайти шлях назад.
Тут звичайний, на перший погляд, люб'язний перехожий може виявитися вампіром або перевертнем, юна красуня яка приглянулася - русалкою або Відьмою. Живе і неживе тут неподільні, привиди в Темному настільки реалістичні, що легко введуть в оману най досвідченого мисливця. Так, полювання в місті одне з найбільш корисних ремесел. Найцінніший трофей — душа, чим світліше вона, тим дорожче.
Рейтинг Серіал "Щоденники Темного" (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 07.04.2019 в 09:56
Оригінальна назва: Надприродне
Жанр: серiал,трилери, жахи
Опис: "Надприродне" - культовий серіал Еріка Кріпкє. Основа цього фільму складається з легенд про різноманітних привидів, потойбічні дива та чудовиськ. Також відбувається тлумачення біблійних та близьких до біблії історій. Головними персонажами цього серіалу виступають браття Вінчестери. Вони полюють на монстрів. Проте полювання на представників потойбічного світу узгоджене з сімейним кодексом, бо батько героїв сам займався полюванням на прибічників зла. Проте сам кодекс було створено після смерті матері, яка при загадкових обставинах згоріла у дитячій кімнаті під стелею. Саме тоді батько Сема та Діна з'ясував, що їх матір була вбита не без допомоги потойбічних монстрів. Хлопці перейняли батьківську ненависть, та вирушили у подорож штатами країни, знаходячи та вбиваючи чудовиськ, які несли загрозу життю місцевим жителям. Проте головною метою героїв є демон, який знищив їх мати. Та боротьба зі злом набирає оберти, і вони розуміють, що на кону стоїть більше, ніж банальна спрага помсти.
Рейтинг Серіал Надприродне, всі серії (2005-2017) на сайті: (4.3) Проголосували (30)
0 18.02.2019 в 04:12
Оригінальна назва: Гарі Потер, всі серії
Жанр: Пригоди, Cемейный, Фентезі, Детектив
Опис: Серія фільмів "Гарі Поттер" заснована на однойменній антології книг письменниці Дж. Роулінг. Історія оповідає про те як один маленький чарівник, намагаючись дізнатися правду про смерть своїх батьків, переживає юність, навчання в школі чарівників, дорослішання, попутно стикаючись з серйозними проблемами але наполегливо рухаючись до своєї мети. На шляху чарівника зустрічаються і величезні змії, і чарівливі дикі дівчата, і просто купа вороже налагоджених хлопців з сусіднього факультету. З двома вірними друзями - відмінницею Герміоною, і трієчником, але вірним другом Роном, Гарі рік за роком прагне взнати, хто ж все-таки стоїть за смертю його батьків. Все це загартовує Гарі Поттера перед фінальною зустріччю з тим, хто залишив його сиротою, з найтемнішим магом...
Рейтинг Гаррі Потер, всі серії (2000-2016) на сайті: (4.5) Проголосували (57)
0 16.02.2019 в 04:44
Оригінальна назва: Фільм Сутінки, всі частини
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Мелодрама, Фентезі
Опис: Краща екранізація літературних творів про вампірів. Кінофільм "Сутінки" був створений в 2009 році американськими кінематографістами. Режисером цієї фантастичної драми став Кріс Вайц. Фільм досить добре знятий, відмінно попрацювали і костюмери, і оператори, і, звичайно ж, самі актори, які буквально вжилися в свої ролі. Особливо в цьому кінофільмі вражає музичний супровід. У фільмі мова піде про кохання звичайної смертної дівчини і вампіра. Це досить загадкова і романтична історія. Втрата улюбленого чоловіка для Бели стає нестерпним болем, адже він пішов на розрив їх стосунків, аби врятувати її від участі в їх протистояннях з іншим кланом. Бела шукає відради в стосунках з молодим індійцем, але навіть не здогадується, що він теж представляє клан "Народів темряви", та велика небезпека підстерігає її.
Рейтинг Фільм Сутінки, всі частини (2009-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (222)
0 12.02.2019 в 20:58

1 2 3 ... 10 11 »