Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Nekrotronic
Жанр: жахи, фантастика, комедії
Опис: Головний герой фільму "Некромант" випадково дізнається про те, що він належить до ордену справжніх некромантів з таємного товариства, в якому знаходиться величезна кількість магів і чарівників. У них є єдине завдання-знайти і знищити всіх небезпечних монстрів, що знаходяться на нашій планеті. Коли баланс був порушений, ці сили почали свою битву, як на небі, так і на землі, але на даний момент вони будуть битися у всесвітній павутині. Секта нових Мисливців на демонів за допомогою магії знаходить їх в Інтернеті, і знищують монстрів, що вселяються в нешкідливі тіла мирних жителів.
Рейтинг Фільм Некромант (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:41
Оригінальна назва: Loudermilk
Жанр: Комедія
Опис: У самому вогнищі подій виявляється молода людина, яка змогла сказати "ні" алкоголю і наркотикам. Сему Лаудермілку це було зробити досить не просто. Він став тепер ексцентричним чоловіком, з вельми неприємним характером. З ним дуже важко ужитися в одному колективі будь-якій людині. Через це на роботі частенько бувають скандали. Але, Сем впевнений в собі, як ніхто інший. В один чудовий момент він усвідомлює, що його тягне прийняти всередину чергову порцію алкоголю. Але, здоровий глузд все ж ще горить в його голові. Він дає собі звіт, що якщо піддатися згубній звичці, то все життя може покотитися під укіс. І тоді всі його зусилля, перш за все над самим собою, можна сміливо вважати порожнім проведенням часу.
Рейтинг Фільм Лаудермілк (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:59
Оригінальна назва: The Ballad of Buster Scruggs
Жанр: Детективи, Драми, Комедії, Мелодрами
Опис: Події розгорнуться на території Дикого Заходу, де розташувалися безкраї американські прерії і високогірні рівнини. У цьому суворому місці кожен виживає сам за себе. Тут є один закон, якому всі підкоряються – виживає лише найсильніший і спритніший. У центрі сюжету виявиться не тільки Дикий Захід, але і люди, що живуть тут. Це старатель, грабіжник, подорожуючі артисти і багато інших. Історія представлена шістьма різними епізодами. В одному з них буде розказано про веселого і відчайдушного музиканта, який вміло грає на гітарі і відмінно використовує револьвер. Опинившись на території забутого міста, він вирішує влаштувати справжній концерт з дикими танцями. Спочатку він грав пісні ковбоїв, які так подобаються всім. В подальшому влаштовує перестрілку, в якій гине сила-силенна людей.
Рейтинг Фільм Балада Бастера Скраґґса (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 16:27
Оригінальна назва: Папик
Жанр: Мелодрама, Комедія
Опис: Життя Олександра Миколайовича – звичайного пенсіонера, який у молодості був актором і грав Гамлета в театрі, давно перетворилася на боротьбу за виживання. Пенсії не вистачало навіть на найнеобхідніше, борги за квартплату зростали в геометричній прогресії, від цін на ліки хотілося матюкатися і всі ці проблеми терзають душу самотністю. Від безвиході Олександр Миколайович давно поглядав на гак від люстри, але все ніяк не наважувався сходити за мотузкою. І ось одного разу, коли день особливо не задався, а від почуття відчаю стало закладати вуха, він надів свій кращий костюм, взяв табуретку і вже хотів було згрішити, але раптом побачив себе в дзеркалі. Його раптом стала долати совість, але не тому, що він робить щось жахливе, а тому що зовні був схожий на зарослого, неохайного бомжа. У труну з таким видом лягати соромно, тому не завадило б наостанок поправити бороду і підстригтися. Найближча перукарня, яка виявилася новомодним Барбершопом, діда перетворили на брутального хіпстера, та ще й віскарієм пригостили за рахунок закладу. Того дня він вирішив почекати зі своєю кончиною і відправився святкувати свій останній день по місцевих нічних клубах. Погуляв Олександр Миколайович на всі свої заощадження і все б нічого, якби на ранок не прокинувся в одному ліжку з дівчиною, яка годиться йому у внучки...
Рейтинг Серіал Папік (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2020 в 11:38
Оригінальна назва: Interstate 60
Жанр: Фінтастика, Драма, Пригоди
Опис: Відомо, що добродушні чарівні істоти можуть виконати будь-яке бажання. Вони є справедливими, завжди готові прийти на допомогу, якщо трапиться біда. Всі знають про це і захоплюються ними, чекаючи нових див і приємних вражень. Але ось, серед чародіїв з'являється вельми неординарний суб'єкт на ім'я Генрі. Він відрізняється якоїсь жвавістю і ніколи не вгадаєш, що він придумає в черговий раз. Генрі здатний зробити несподіваний фокус і змусити оточуючих нескінченно дивуватися.
Рейтинг Фільм Траса 60: Дорожні пригоди (2002) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.12.2019 в 18:28
Оригінальна назва: Just Go with It
Жанр: Комедія
Опис: Знайомство Денні і Палмер могло стати цілком звичайним, якби чоловік не вирішив несподівано збрехати. Він вирішує вельми оригінальним способом справити враження на нову знайому і розповідає про непросте життя в шлюбі, тяготи сімейного життя і, нарешті, про свою зовсім неіснуючу дружину. Тільки Денні прорахувався-замість покладеного співчуття і ніжної підтримки жінка висловлює бажання особисто зустрітися з його благовірною. Ось це поворот, необхідно швидше знайти вихід з такої делікатної і незручною ситуації. І він знайде вирішення проблеми, що склалася. Денні вирішує попросити допомоги у своєї приятельки. Приваблива і приємна колега по роботі Кетрін цілком може впоратися з тимчасовою роллю його дружини, адже у неї і діти є для повної картини його сім'ї.
Рейтинг Фільм Дружина напрокат (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:47
Оригінальна назва: Chef
Жанр: Комедія
Опис: Карл Каспер був веселою і цілеспрямованою людиною, в його голові завжди роїлася маса кулінарних ідей, які він мріяв показати людям. У нього з'явилася дружина, після народився синочок, і разом вони вирішили перебратися в галасливий перспективний Лос-Анджелес. Чоловікові вдалося влаштуватися в фешенебельний ресторан, де він втілював численні ідеї, і радував гостей різноманітними гастрономічними нововведеннями. Постійна зайнятість на роботі значно віддалила його від сім'ї, через що почалися скандали, що призвели до шлюборозлучного процесу.
Рейтинг Фільм Кухар на колесах (2014) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 26.12.2019 в 17:17
Оригінальна назва: Jexi
Жанр: Комедія
Опис: З кожним роком з'являються більш розумні гаджети, які здатні виконувати мільйони завдань. У цій картині піде мова про один такий гаджет під назвою "Жокей, Лексі!". Лексі знає про вас якщо не все, то майже все. Вона бачила всі ваші непристойні фотки, знає, про що ви шепочетесь під час сексу, що їсте ночами і як називаєте свого керівника в секретних чатах. Вона — віртуальний помічник з вашого мобільника, і сьогодні у неї дуже поганий настрій.
Рейтинг Окей, Лексі! (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:22
Оригінальна назва: Статус відносин заплутано
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: Ситуація, яка розгортається в турецькому серіалі «Статус відносин: заплутано», мало назвати заплутаною. Сериал розповість вам історію чотирьох людей, двох хлопців і двох дівчат, які вже давно знайомі один з одним. Але ця історія не була б такою цікавою, якби все складалося добре. Іноді емоції беруть гору над розумом, і тоді на шляху до щастя можуть виникнути такі перешкоди як особисті образи, ревнощі, банальне нерозуміння. Предмет зітхання кожного з них не відчуває взаємності до своїх шанувальників і в свою чергу так само не отримує відповіді на свої почуття. А Джан тільки й думає, як дістати серце юної Элифри всієї складності ситуації та особистої трагедії кожного, головним героям серіалу вдається виявляти оптимізм і зберігати гарний настрій. Але як буде далі распутываться цей любовний багатокутник, ніхто не зможе передбачити.
Рейтинг Серіал Статус відносин: Заплутано, всі серії (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (33)
0 08.12.2019 в 07:38
Оригінальна назва: Where'd You Go, Bernadette
Жанр: драма, комедія, детектив
Опис: Заснована на бестселері Куди ти пропала (Де d You Go), Бернадетт - це надихаюча комедія про Бернадетт Фокс, люблячу матір, яка змушена знову з'єднатися зі своїми творчими пристрастями після багатьох років жертвування собою заради своєї сім'ї. Стрибок віри Бернадетти приводить її до епічної пригоди, якя перезавантажує її життя і підводить до громади переоткриття. Вона відправляється на пошуки самої себе, намагаючись знайти щастя на краю світу.
Рейтинг Фільм Куди ти зникла, Бернадетт? (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 06.12.2019 в 09:34

1 2 3 ... 30 31 »