Фільми дивитися онлайнТелепередачі онлайн


Оригінальна назва: Інспектор Фреймут, всі випуски
Жанр: тв шоу
Опис: Нові перевірки будуть досить складними для Ольги Фреймут, ведучої проекту Нового Інспектора Фреймут адже тепер ревізію належить провести не тільки у закладах громадського харчування та готелях але і медицинських закладах, освітніх і т.п. Після цього нам буде зрозуміло, в який заклад, організацію варто звертатися, а де потрібно 7 разів подумати...
Рейтинг Інспектор Фреймут, всі випуски, всі сезони (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Зірки під гіпнозом, всі серії
Жанр: ТБ передачі
Опис: Нове українське телевізійне шоу «Зірки під гіпнозом» є адаптацією французького оригінального формату «Stars sous hypnose». Лише у цій програмі глядачі зможуть побачити знаменитостей зі світу спорту, телебачення і шоу-бізнесу такими, якими їх ще ніхто і ніколи не бачив.Запрошені гості погоджуються добровільно піддатися гіпнотичній дії. Проте, вони не знають заздалегідь, що саме відбуватиметься з ними в стані трансу. Але насправді для них підготовлені лише милі і веселі випробування. Основна дія проекту відбуватиметься в телестудії. Саме сюди прийдуть зоряні гості. Деякі з них вже були під гіпнозом, вони стали головними дійовими особами забавних сюжетів-розиграшів. А тепер, разом з глядачами, вони зможуть побачити себе з сторони. Слід зазначити, що присутня на трибунах публіка також не залишиться осторонь, а візьме безпосередню участина в шоу. Глядачам доведеться уявити себе зоопарком, оркестром і багато ким ще. Професійний гіпнотизер і ілюзіоніст Володимир Ефімов продемонструє всім дива гіпнозу. Глядачі переконаються, що гіпноз - це не шахрайство і обман, а дивовижний і приголомшуючий уяву феномен.
Рейтинг Зірки під гіпнозом, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Країна У
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Країна У - це цілий світ, який ніколи не зможе до кінця зрозуміти приїжджий. Це безкрайні простори, дивні види, чарівні міста. І найголовніше, країна У - це унікальні люди. Україна (а саме вона мається на увазі під "У") і українці зможуть навчити весь світ не лише сміятися над собою (а українці уміють це як ніхто інший), але і жити. «Країна У» - це чиста, добра українська веселість.
У перебігу серіалу ми знайомимося з різними містами та селами України. В ролі їх жителів - популярні українські КВНщики. «Країна У» - це новий проект у форматі гумористичного скетч-шоу виробництва «Кварталу 95» і «Драйв Продакшн». Креативним продюсером проекту виступив Андрій Чивурін.
Рейтинг Країна У - всі випуски (2013-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (4)
0 18.10.2016 в 02:18
Оригінальна назва: Cупермодель по українськи
Жанр: ТБ-шоу
Опис: Проект «Супермодель по-українськи» - це аналог популярного багатолітнього шоу Тайри Бенкс «Топ-модель по-американськи». Завдяки ньому у звичайних українських дівчат з'явився шанс відчути на собі всі тонкощі роботи в модельному бізнесі і повністю підготувати себе до цієї професії. Всіх учасниць чекатимуть складні, але дуже цікаві випробування, креативні ідеї фотографувань, а також дивні подорожі. Їм доведеться поборотися за такі призи: фотосесія і інтерв'ю для модного глянцю Pink, контракт з французьким агентством Marilyn Agency і співпраця з fashion-дизайнером Кристиною Бобковою.
Рейтинг Cупермодель по українськи, всі випуски, всі сезони (2014-2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 03.09.2016 в 22:42
Оригінальна назва: Відверто з Машою Єфросініною, всі серії
Жанр: телепередача, шоу
Опис: У програмі «Відверто з Машою Ефросиніной телеведуча зустрічатиметься з відомими і популярними людьми. Вони відверто відповідатимуть на питання ведучої, а так само вперше поділяться з глядачами моментами зі свого особистого життя. У новому сезоні гостями телеведучої Маші Ефросиніної стануть п'ятнадцять відомих осіб, які вперше відверто повідають про своє життя...
Рейтинг Відверто з Машою Єфросініною, всі випуски (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.04.2016 в 05:33
Оригінальна назва: Легенди карного розшуку, всі серії
Жанр: Документальний, кримінал, з історії
Опис: Серіал "Легенди кримінального розшуку" розповідає історії про авторитетів кримінального світу таких, як батюшка Ангел, нальотчик Серж Астраханський, "ведмежатник" Кувалда і багатьох інших, про яких і до цього дня ходять легенди. Але практично ніхто не знає, як саме розкривалися ці гучні злочини (багато з них були засекречені). Так само автори серіалу торкнуться таких тем, як гучні кримінальні справи Києва 40-х - 50-х років, диверсанти, боротьба з фашистами, протистояння СМЕРШ і Абверу, шпигунство, післявоєнний голод, махінації з продовольством і гучні вбивства.
Рейтинг Легенди карного розшуку, всі серії (2010) на сайті: (3.8) Проголосували (81)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Один за всіх
Жанр: Українські тв-шоу, Ток-шоу
Опис: Популярне українське ток-шоу "Один за всіх" на телеканалі СТБ. Кожен випуск програми включає в собі дві теми, які хвилюють жителів країни. Героєм даного Ток-шоу може стати будь-яка людина, яка розповість свою історію авторам проекту . Крім того, організатори ток-шоу прагнуть допомогти учасникам і поліпшити їх життя всіма можливими способами. Кожну неділю влаштовуйтеся зручніше і дивіться історії, які не залишать вас байдужими.
Рейтинг Один за всіх, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 28.02.2016 в 04:01
Оригінальна назва: Готуємо разом
Жанр: кулінарне шоу
Опис: У 2014 році з'явилося на телеекранах нове українське шоу під назвою «Готуємо разом». Дана програма повідає телеглядачам про таємниці і загадки кулінарії. У прямому ефірі шеф-кухар готуватиме свої шедеври так, що кожен зможе записати будь-який з рецептів і повторити його власноруч.
Продукти ж, які використовуватимуться під час готування, будуть доступні кожному. Тому можна разом з ведучим і шеф-кухарем приготувати запаморочливе блюдо, яке принесе лише радість і здоров'я в дім кожної хазяйки.
Рейтинг Готуємо разом, всі випуски (2014) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 25.02.2016 в 02:19
Оригінальна назва: Голос Діти
Жанр: вокальне талант-шоу
Опис: Проект Голос.Діти - це українська адаптація європейського теле-формату Voice Kids, в якому беруть участь лише юні учасники у віці від 7 до 16 років. Правила участі ті ж, що і в дорослому варіанті телешоу. Є троє зоряних тренерів (наставників): Наталія Могилевська, Потап і Тіна Кароль. Ці зірки набиратимуть собі команди з юних героїв, що співають для них. Особливість набору в команду в тому, що наставники прослуховують дітей не бачучи їх, зовнішні дані судді побачать лише після закінчення виступу учасника. У результаті кожен тренер набирає собі команду з восьми чоловік, з якими і продовжує боротьбу за глядацькі симпатії і за перемогу в телешоу в цілому. Дитячий Голос - це особливий проект, адже тут збуваються дитячі мрії! До речі, головний приз в проекті - це контракт з відомою американською звукозаписною студією, яка зможе зробити мрії переможця реальністю!
Рейтинг Голос Діти, всі випуски (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.02.2016 в 02:19
Оригінальна назва: Одруження наосліп
Жанр: реаліти-шоу
Опис: У нашому сучасному шаленому світі можливо все і непросто вразити глядача. Романтичним реаліті-шоу знайомств вже нікого не здивуєш, тут подавай що небудь більш екстравагантне, те, чого ще не було.
І продюсери шоу з шкіри геть лізуть, але придумують нові формати шоу, як наприклад шоу Сім'я. Назва шоу дуже навіть тривіальна. Чого не скажеш про його вміст. Словами і не опишеш, краще хоч би разок поглянути. А поглянути точно буде на що, адже по суті це весілля із закритими очима, коли жених з нареченою можуть побачити один одного вже після урочистої церемонії в Рацсі.
Рейтинг Одруження наосліп, всі випуски (2013-2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.02.2016 в 02:18

« 1 2 3 »