Всі фільми » Жанр: Телепередачі » Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) українською

Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Хто зверху?
Рік випуску: 2012-2016
Режиссер: Новый Канал
У ролях знімались: Ольга Фреймут, Сергей Притула
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: Даний проект є адаптацією популярного формату BattleoftheSexesот компанії Talpa. Участь в проекті беруть дві зоряні команди, члени яких є представниками протилежної статі. Знаменитості готові отримати перемогу в найрізноманітніших і смішних конкурсах. Більшість конкурсів пов'язана з типовими «жіночими» і «чоловічими» питаннями. Адже лише так можна дати відповідь на головне питання «Хто зверху?». За допомогою різних хитромудрих питань учасникам доведеться визначити, хто з них найбільш веселий і кмітливий, хто розумніший, найхитріший та сильніший за всіх? Жінки чи чоловіки? Проект повинен дати не лише відповідь на головну дилему всього світу, а і зробити це з винахідливістю і гумором. Гроші, які виграють команди, будуть відправлені на реалізацію добродійних справ.
Рейтинг Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
Поділитися посиланням на фільм Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Плеєр 1 (4-6 сезон)

Виберіть будь-ласка серіюПлеєр 1 (1-5 сезон)Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Хто зверху? (всі випуски) (2012-2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar