Фільми дивитися онлайнДокументальні онлайн


Оригінальна назва: Голі і налякані, (всі випуски)
Жанр: Документальний
Опис: Черговий експеримент, який провів канал Діскавері для того, щоб порадувати своїх глядачів і з'ясувати, як поводитиметься людина одна в природних диких умовах, а ні без чого за душею, переслідуваний хижими тваринами, такими ж голодними, як і він сам.
Цього разу, на експеримент погодилася пара добровольців в чеканні перевірити себе через такий ризик. Чоловік і жінка не зовсім, напевно, оцінили те, на що вони йдуть. Залишивши їх на острові одних, без одягу, їди і інших потрібних засобів для життя вони повинні були не просто вижити, але і знайти засоби, завдяки яким продовжать своє життя. Добре, що хоч вода в океані абсолютно поруч.
Досить складно припало нашим героям на острові справлятися з голодом, холодом, довгими страшними ночами, коли не знаєш з якого боку чекати небезпеку. Але у них вистачило мужності і стійкості пройти все це. Чоловік зміг витримати ниття утомленої засмученої жінки, а жінці взагалі потрібно віддати належне, оскільки, не дивлячись на свій внутрішній стан, вона змогла пройти це все. Не для кожної представниці слабкої статі це було б під силу.
Рейтинг ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 18:39
Оригінальна назва: Фільм Україна в огні
Жанр: документальний
Опис: Після розпаду Радянського Союзу Україна, як і багато інших країн стала окремою незалежною державою зі своїми правилами і законами. Ця держава завжди прагнула відноситися з дружбою і пошаною до всіх країн і завжди бажала, аби так відносилися і до неї. Не один день ця країна робила все можливе, аби увійти до складу Євросоюзу і мати можливість безперешкодно торгувати своїм товаром, а також отримати безвізовий режим. З кожним днем ця мрія ставала все реальнішою і ближчою, але в кінці листопада 2013 року все різко змінилося. Все почалося з того, що президент країни Віктор Янукович, прийняв рішення перенести підписання договору між Євросоюзом і Україною, чим і викликав хвилю незадоволеності по всій державі. Багато людей, які з великим нетерпінням чекали цієї значимої події, були сильно засмучені тим, що відбувається і вирішили вийти на вулиці, аби виразити свою незадоволеність. Сильне розчарування в гарантові конституції викликало у багатьох жителів країни одну єдину вимогу - усунути президента з посади і негайно зробити перевибори діючої влади. Саме з цієї миті в Києві на одну з площ почали масово збиратися люди, які приїхали зі всієї країни і вимагати відставки влади, що і привело до сумних подій і занурило країну в хаос.
Рейтинг Фільм Україна в огні (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Cеріал Труднощі перекладу
Жанр: Документальний
Опис: Прем'єра серіалу - Україна очима Володимира Виноградова - відбудеться на телеканалі СТБ в рамках програми "Вiкна". Вийшов свого роду соціальний експеримент: чи зможе людина, що знала про Україну лише з російських ЗМІ, здолати махрові штампи пропаганди і поглянути на світ по-іншому? Що побачив Виноградов в Україні, і що потім розповів своїм близьким по приїзду додому?
Рейтинг Труднощі перекладу, всі серії (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Home
Жанр: документальний, драма, сімейний
Опис: Документальний фільм від режисера Ян Артус Бертранда, який покаже нам, що творить із нашою планетою людська діяльність. Те як зашкоджують заводи нашій природі. Масові виробки лісів та інші проблеми.
Рейтинг Дім: Побачення з планетою (2009) на сайті: (2.5) Проголосували (2)
0 14.05.2013 в 20:47