Фільми дивитися онлайнДокументальні онлайн


Оригінальна назва: The Red Pill
Жанр: документальні
Опис: Документальний проект розповідає про те, що сучасний фемінізм неспроможний, адже є певний перекіс у пріоритетах – жіночі інтереси суспільству важливіші. В основу сюжету покладено дослідження Кессі Джей-переконаної феміністки і за сумісництвом кінодокументаліста. Дізнавшись про існування чоловічої спільноти, що бореться за свої права, головна героїня фільму «Червона таблетка» постановляє особисто вивчити цей парадокс, щоб зрозуміти, чого хочуть чоловіки. Кессі належить захоплююча подорож по північноамериканських просторах, що змінить її погляди. Почалося все з того, що жінка виявила в інтернеті сайт «Голос чоловіків», який створив Пол Іман. Описані ним проблеми так зачепили феміністку, що вона вирішила почати власне розслідування. Кінострічка являє собою міркування самої Кессі, які доповнюються інформативними інтерв'ю з різними чоловіками, включаючи Пола Імана.
Рейтинг Фільм Червона таблетка (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
58 0 28.03.2020 в 10:55
Оригінальна назва: Journey to the Edge of the Universe
Жанр: документальні
Опис: Космічні простори давно вабили вчених і мрійників, але якщо одним досить просто милуватися зірками ночами, то інші готові присвятити все життя дослідженням далеких галактик, щоб дізнатися, чи є у Всесвіті представники розумних цивілізацій. Навіть відносно добре вивчена рідна Сонячна система досі таїть в собі безліч загадок. Наприклад, серед науковців не існує єдиної думки з приводу ймовірності присутності форм життя на Марсі. Відомо, що мільйони років тому червона планета кліматом і рельєфом вельми нагадувала земну кулю, але після якогось катаклізму перетворилася в царство безводної і холодної пустелі.
Рейтинг Фільм Подорож на край Всесвіту (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
41 0 28.03.2020 в 07:50
Оригінальна назва: Before the Flood
Жанр: документальні
Опис: Документальний фільм режисера Фішера Стівенса розповість глядачеві сувору правду про екологічні проблеми нашої планети. Це свого роду звернення відомого кіноактора Леонардо Ді Капріо до землян. Ді Капріо, який став послом миру ООН, на своєму прикладі показує, що зі споживчим ставленням до планети – потрібно, можна і важливо боротися. Актор стає ініціатором різних перевірок і розслідувань, покликаних припинити діяльність, спрямовану на руйнування екології.
Рейтинг Фільм До Потопу (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1284 0 08.02.2020 в 15:51
Оригінальна назва: Abstract: The Art of Design
Жанр: документальні
Опис: Далеко не часто люди замислюються про те, хто ж саме стоїть за зовнішньою привабливістю світу. Дизайнери як сірі кардинали зовнішнього лиску і привабливості того, що нас оточує. Кожен з них є фахівцем у своїй сфері. Побічно саме вони вирішують, що буде в тренді в цьому сезоні, до якого предмету споживання буде тягнутися наша рука, що нам вибрати, у що одягнутися і як виглядати. Графічний дизайн визначає зовнішність і оформлення журналу або книги. Дизайнерські рішення оточують нас тут і там, починаючи з найпростіших речей звичного побуту і закінчуючи автомобілями. Архітектори створюють зовнішній вигляд і визначають загальну стилістику міст, місць життя. Список нескінченний. І ця історія збере в собі цікаві прийоми і елементи дивного дизайнерського мистецтва, повідає про те, як вони працюють і що ж саме відбувається в процесі їх діяльності.
Рейтинг Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
662 0 21.07.2019 в 09:17
Оригінальна назва: Світ навиворіт
Жанр: телепередачі, документальні
Опис: Дмитро Комаров - автор ідеї телепередачі "Світ навиворіт". Знімальна група подорожує різними закутками планети, дозволяє глядачам супроводжувати його крізь призму телеекранів та моніторів. Вибір журналіста випадає на такі місця, куди на їздять туристи, де немає гідів. Дмитро знайомиться та вивчає місцевий менталітет, проживає життя згідно законам місцевих жителів, випробовує себе у різних ремеслах та бере участь у всіляких ритуалах. Він випробовує місцеву кухню, яка невідома глядачам.
Дмитро завітав більш ніж у 20 країн світу. Це не подорож проїздом, чоловік багато часу проводить у чужих містах, завжди їде на тривалий час щоб відчути усю особливість чужого краю на собі. Йому не потрібні попутники, лише подорож одинака дозволяє отримати задоволення від побачених красот.
Рейтинг Світ навиворіт, всі випуски (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
25891 0 01.05.2019 в 08:59
Оригінальна назва: Річкові монстри
Жанр: серіали, документальні
Опис: Більшість казок, що дійшли до наших часів живуть у вустах оповідачів. Та є такі істоти, в існування яких мало хто вірить. Коли уважно прислухатися до переказів, можна почути підтвердження реальності таких істот. Їх розповідають ті, хто зустрічався з монстрами сам на сам. Кожен розповідає одну і ту ж історію по-своєму. Від кожної такої стає лячно. Цей фільм веде розповідь про річних монстрів, та досліджує місця їх ймовірного проживання. Наприклад, розповсюдився слух, що десь в озері Німеччини водиться зубатка. Вона на стільки ненажерлива, що нападає на людей. А в річці Амазонка піраньї напали на людей, які опинилися в воді через автокатастрофу. Жертви були обгризанні хижими рибами повністю. Даний фільм був створений, щоб розповісти громадськості про небезпечність рибної ловлі в окремих та надзвичайних місцях.
Рейтинг Річкові монстри, всі випуски (2009) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
3550 0 13.11.2017 в 15:48
Оригінальна назва: Голі і налякані, (всі випуски)
Жанр: Документальний
Опис: Черговий експеримент, який провів канал Діскавері для того, щоб порадувати своїх глядачів і з'ясувати, як поводитиметься людина одна в природних диких умовах, а ні без чого за душею, переслідуваний хижими тваринами, такими ж голодними, як і він сам.
Цього разу, на експеримент погодилася пара добровольців в чеканні перевірити себе через такий ризик. Чоловік і жінка не зовсім, напевно, оцінили те, на що вони йдуть. Залишивши їх на острові одних, без одягу, їди і інших потрібних засобів для життя вони повинні були не просто вижити, але і знайти засоби, завдяки яким продовжать своє життя. Добре, що хоч вода в океані абсолютно поруч.
Досить складно припало нашим героям на острові справлятися з голодом, холодом, довгими страшними ночами, коли не знаєш з якого боку чекати небезпеку. Але у них вистачило мужності і стійкості пройти все це. Чоловік зміг витримати ниття утомленої засмученої жінки, а жінці взагалі потрібно віддати належне, оскільки, не дивлячись на свій внутрішній стан, вона змогла пройти це все. Не для кожної представниці слабкої статі це було б під силу.
Рейтинг ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
3343 0 01.07.2017 в 18:39
Оригінальна назва: Фільм Україна в огні
Жанр: документальний
Опис: Після розпаду Радянського Союзу Україна, як і багато інших країн стала окремою незалежною державою зі своїми правилами і законами. Ця держава завжди прагнула відноситися з дружбою і пошаною до всіх країн і завжди бажала, аби так відносилися і до неї. Не один день ця країна робила все можливе, аби увійти до складу Євросоюзу і мати можливість безперешкодно торгувати своїм товаром, а також отримати безвізовий режим. З кожним днем ця мрія ставала все реальнішою і ближчою, але в кінці листопада 2013 року все різко змінилося. Все почалося з того, що президент країни Віктор Янукович, прийняв рішення перенести підписання договору між Євросоюзом і Україною, чим і викликав хвилю незадоволеності по всій державі. Багато людей, які з великим нетерпінням чекали цієї значимої події, були сильно засмучені тим, що відбувається і вирішили вийти на вулиці, аби виразити свою незадоволеність. Сильне розчарування в гарантові конституції викликало у багатьох жителів країни одну єдину вимогу - усунути президента з посади і негайно зробити перевибори діючої влади. Саме з цієї миті в Києві на одну з площ почали масово збиратися люди, які приїхали зі всієї країни і вимагати відставки влади, що і привело до сумних подій і занурило країну в хаос.
Рейтинг Фільм Україна в огні (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
6546 0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Cеріал Труднощі перекладу
Жанр: Документальний
Опис: Прем'єра серіалу - Україна очима Володимира Виноградова - відбудеться на телеканалі СТБ в рамках програми "Вiкна". Вийшов свого роду соціальний експеримент: чи зможе людина, що знала про Україну лише з російських ЗМІ, здолати махрові штампи пропаганди і поглянути на світ по-іншому? Що побачив Виноградов в Україні, і що потім розповів своїм близьким по приїзду додому?
Рейтинг Труднощі перекладу, всі серії (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (8)
2889 0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Home
Жанр: документальний, драма, сімейний
Опис: Документальний фільм від режисера Ян Артус Бертранда, який покаже нам, що творить із нашою планетою людська діяльність. Те як зашкоджують заводи нашій природі. Масові виробки лісів та інші проблеми.
Рейтинг Дім: Побачення з планетою (2009) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
6905 0 14.05.2013 в 20:47