Фільми дивитися онлайнДокументальні онлайн


Оригінальна назва: Фільм Україна в огні
Жанр: документальний
Опис: Після розпаду Радянського Союзу Україна, як і багато інших країн стала окремою незалежною державою зі своїми правилами і законами. Ця держава завжди прагнула відноситися з дружбою і пошаною до всіх країн і завжди бажала, аби так відносилися і до неї. Не один день ця країна робила все можливе, аби увійти до складу Євросоюзу і мати можливість безперешкодно торгувати своїм товаром, а також отримати безвізовий режим. З кожним днем ця мрія ставала все реальнішою і ближчою, але в кінці листопада 2013 року все різко змінилося. Все почалося з того, що президент країни Віктор Янукович, прийняв рішення перенести підписання договору між Євросоюзом і Україною, чим і викликав хвилю незадоволеності по всій державі. Багато людей, які з великим нетерпінням чекали цієї значимої події, були сильно засмучені тим, що відбувається і вирішили вийти на вулиці, аби виразити свою незадоволеність. Сильне розчарування в гарантові конституції викликало у багатьох жителів країни одну єдину вимогу - усунути президента з посади і негайно зробити перевибори діючої влади. Саме з цієї миті в Києві на одну з площ почали масово збиратися люди, які приїхали зі всієї країни і вимагати відставки влади, що і привело до сумних подій і занурило країну в хаос.
Рейтинг Фільм Україна в огні (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Cеріал Труднощі перекладу
Жанр: Документальний
Опис: Прем'єра серіалу - Україна очима Володимира Виноградова - відбудеться на телеканалі СТБ в рамках програми "Вiкна". Вийшов свого роду соціальний експеримент: чи зможе людина, що знала про Україну лише з російських ЗМІ, здолати махрові штампи пропаганди і поглянути на світ по-іншому? Що побачив Виноградов в Україні, і що потім розповів своїм близьким по приїзду додому?
Рейтинг Труднощі перекладу, всі серії (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: Home
Жанр: документальний, драма, сімейний
Опис: Документальний фільм від режисера Ян Артус Бертранда, який покаже нам, що творить із нашою планетою людська діяльність. Те як зашкоджують заводи нашій природі. Масові виробки лісів та інші проблеми.
Рейтинг Дім: Побачення з планетою (2009) на сайті: (2.5) Проголосували (2)
0 14.05.2013 в 20:47