Фільми дивитися онлайнТелепередачі онлайн


Оригінальна назва: Ліга сміху
Жанр: Телешоу
Опис: Телеканал 1 + 1 і студія Квартал 95 готують для телеглядачів приємний сюрприз - оригінальний гумористичний проект "Ліга Сміху" - Чемпіонат України з гумору. Планується запросити на гумористичне шоу всіх бажаючих - команди КВН, СТЕМ і просто веселі компанії. Стартує Перший чемпіонат України з гумору 30 січня в Одесі. За інформацією від відомого шоумена Володимира Зеленського в журі шоу будуть відомі люди, які володіють хорошим почуттям гумору
Рейтинг Ліга сміху (2015) на сайті: (3.5) Проголосували (4)
0 07.06.2015 в 23:21
Оригінальна назва: 10 кроків до кохання
Жанр: телепередачі
Опис: Суть гри полягає в пошуку головним героєм своєї ідеальної половинки. У кожному випуску одночасно беруть участь 11 чоловік - головний герой (хлопець чи дівчина) і 10 учасників протилежної статі. Герой не знайомий з учасниками, не бачить їх і нічого про них не знає. Він / вона може судити про претендентів тільки з їх особистих речей: книг, м'яких іграшок, улюбленої музики або футболки.

Герой проходить кілька турів, під час яких виключає по одній ту річ, господаря / господиню якої він не уявляє поряд з собою. Учасники, чия річ отримала відмову, вибувають з гри і спускаються вниз. Тут головних героїв чекають найнесподіваніші сюрпризи і навіть можливі розчарування: дівчина, яка читає Карла Маркса цілком може мати симпатичні форми, а хлопець, що засинає з плюшевим ведмедиком, може виявитися невиправним романтиком із зовнішністю Джорджа Клуні.

На кону - романтична поїздка в Париж і шанс на доленосну зустріч із супутником життя. У програмі вже знялися деякі учасники шоу "Голос країни" та інші, не менш відомі холостяки і холостячки.
Рейтинг 10 кроків до кохання (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 03.04.2015 в 19:29

« 1 2 3