Фільми дивитися онлайнТрилери онлайн


Оригінальна назва: Enemy at the Gates
Жанр: Воєнні, Трилер
Опис: Події історичної драми розвиваються в сорокових роках, якраз в самий розпал Другої світової війни під Сталінградом. Розуміючи одну просту проблему, що виникла в той момент на полі бою, фашисти приймають рішення діяти незважаючи ні на що. Інакше в іншому випадку, все закінчиться погано для них. Німецькі керівники відправили свого кращого стрільця на ім'я Кеннінг на передову. Тоді у радянського командування був один з позитивних аспектів, який переважував під час військових дій. Вони мали снайпера на ім'я Василь Зайцев. Він був справжнім професіоналом, знав свою справу краще, ніж хтось інший, його пострілу боялися всі. Фашисти найбільше не любили його, тому як половина солдатів на перестрілках лягала після його пострілів, і так відбувалося щодня. Їм набридло це, і командування вирішило спробувати прибрати його. Дізнавшись про появу Кеннінга на передовій, радянське командування вирішило перехитрити стрілка, і почали кожного називати Зайцевим...
Рейтинг Фільм Ворог біля воріт (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
23 0 Сьогодні в 10:01
Оригінальна назва: Submergence
Жанр: Драма, Мелодрами, Трилери
Опис: Двоє дорослих людей, відмінно знають, що хочуть від життя, і зробили непогану кар'єру. Він-мужній і красивий Британський секретний агент, що веде боротьбу з терористами. Вона-мила і чарівна австралійка, що належить до світу науки, і спеціалізується на дослідженні океану. Хлопець зачаровано слухає її захоплюючі розповіді про водну стихію. Про секрети своєї роботи він поширюватися не може, але вона розуміє все без слів. Від усвідомлення того, наскільки небезпечна його професія у неї стискається від страху серце. Доля дарувала їм трохи часу, і тут же розвела, давши надію на швидку зустріч. Розлучаючись, закохані наївно вважали, що це ненадовго...
Рейтинг Фільм Занурення (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
124 0 31.03.2020 в 10:13
Оригінальна назва: Colonia
Жанр: трилер, драма, мелодрама
Опис: У 1973 році в Чилі молода стюардеса з жахом дізнається, що її хлопець був захоплений силами Аугусто Піночета і відправлений в релігійну колонію, де втікачів катують і вбивають. Вона влаштовується на роботу в колонію в якості послушниці і незабаром зустрічається з коханим. Разом вони планують таємну втечу. Даніель працює журналістом. Під час журналістського розслідування в Чилі він був таємно викрадений поліцією і відправлений на тортури. Не домігшись від Даніеля ніякої інформації його відправляють в колонію Дігнідад – поселення нацистів-втікачів. Жителі колонії вірили, що колонія це благодійне і освітнє суспільство, насправді ж, пастві вселялися принципи не просто Вознесіння духу над тілом, а умертвіння плоті за допомогою непосильної праці, без відпочинку і вихідних. У Дагнідад легко можна потрапити, але назад дороги вже немає.
Рейтинг Фільм Колонія Дігнідад (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
111 0 31.03.2020 в 09:34
Оригінальна назва: Gerald's Game
Жанр: жахи, трилер
Опис: Любовна парочка приїжджає в заміський будинок, в якому почанає інтимні ігри. Але незабаром чоловік падає з серцевим нападом. Молода жінка залишається зовсім одна в будинку і прикута наручниками до ліжка. Дівчина розуміє, що її самотність буде не догою. Усі її страхи, що колись приходили до неї за життя, виявляться в одному місці, в одному будинку. Тепер, здавалося, казковий будинок перетворюється на справжню камеру тортур, в якій дівчині належить не з'їхати з глузду.
Рейтинг Фільм Гра Джеральда (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
69 0 31.03.2020 в 09:12
Оригінальна назва: La ragazza nella nebbia
Жанр: Драма, Кримінал, Трилери
Опис: Глибока ніч. Аугусто Фларессо будить дзвінок. Необхідно терміново відправитися на допомогу. Сищик Фогель нічого не пам'ятає, після жахливої автокатастрофи. На сорочці інспектора чужа кров, а в межах аварії знаходять тільки одного Фогеля. Тепер дістатися в таємниці свідомості чоловіка, може лише кращий психіатр Аугусто, і допомогти відновити події, стерті з пам'яті сищика. Фогель занурюється в сон і починає свою розповідь... Альпи, маленьке містечко в горах. Всюди туман, який підсвічується різдвяними гірляндами, якими прикрашені будинки. Напередодні Різдва, 23 грудня, 17:00. Анна Лу виходить з дому і відправляється до церкви на передсвяткову службу. Більше її ніхто не бачив...
Рейтинг Фільм Дівчина в тумані (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
86 0 31.03.2020 в 08:30
Оригінальна назва: Safe Haven
Жанр: Драми, Мелодрами, Трилери
Опис: Протягом багатьох років Кеті страждала від насильства з боку чоловіка. Зважившись на втечу, дівчина добирається до невеликого містечка Саутпорт. Тихе місце може стати справжнім новим будинком. Дівчина не прагне заводити нові знайомства, озираючись на минуле. Але поступово вона зближується з сусідкою Джо і чарівним вдівцем Алексом, батьком двох дітей.
Рейтинг Фільм Тиха гавань (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
87 0 29.03.2020 в 11:33
Оригінальна назва: The Secret in Their Eyes
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Смерть єдиної дочки стає для слідчого Джесс справжнім шоком. В ході розслідування за гратами опиняється місцевий хлопець, але через відсутність залізних доказів його доводиться відпустити на свободу. Проходять довгі десять років. Рей, напарник Джесс, вирішує відновити розслідування, щоб з'ясувати ім'я реального злочинця. До того ж, головний герой щиро закоханий в свою керівницюі бажає їй тільки щастя. Попереду учасників цієї історії чекають запаморочливі пригоди, які змусять їх зректися колишніх мрій і поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм Секрет у їхніх очах (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
75 0 29.03.2020 в 11:29
Оригінальна назва: Stonehearst Asylum
Жанр: Трилер
Опис: При першому погляді на молодого і вельми імпозантного чоловіка на ім'я Едвард можна було подумати, що маєш справу з артистом кіно або естрадною зіркою. Настільки помітна і виразна зовнішність була у цього красеня. Але, як стало відомо, цей чоловік був не просто випускником Оксфорда, а й перспективним світилом у світі науки, адже Едвард вибрав для себе медицину, як основну мету в житті. Більш того, він збирався відкрити нові гілки в науці, що стосуються психологічних відкриттів над розумом людини. І психіатрія, як окрема тематика в медицині, цікавила його більше всього на світі.
Рейтинг Фільм Будинок проклятих (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
86 0 29.03.2020 в 11:25
Оригінальна назва: The Stepford Wives
Жанр: Комедії, Трилери, Фантастика
Опис: Джоанні Еберхарт вдалося стати наймолодшим президентом телевізійної компанії "EBS". Однак у спробі збільшити рейтинги молода жінка зайшла занадто далеко. Загравшись з почуттями учасників реаліті-шоу, місіс Еберхарт замість визнання втратила високу посаду. Крах надій призвів до нервового зриву. Чоловік Уолтер запропонував дружині переїхати в Степфорд, штат Коннектикут. Величезний будинок і нове оточення на думку турботливого чоловіка повинно було благотворно вплинути на психологічний стан розчавленої невдачами Джоани. Подружжя потрапляють в уявний ідеальним світрок, де всім заправляють Клер і Майк Веллінгтони.
Рейтинг Фільм Степфордські дружини (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
53 0 29.03.2020 в 10:50
Оригінальна назва: A Perfect Getaway
Жанр: трилер, детектив, пригоди
Опис: Медовий місяць-найщасливіший час для молодят. Вони-красива пара, яка домоглася успіху в житті і попереду чекає тільки щастя і радості! Їх весільна подорож на Гаваї схожа на казку. Правда, все це затьмарюється грізними повідомленнями про те, що на острові, куди вони вирушили, орудують серійні вбивці.
Рейтинг Фільм Ідеальна втеча (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
56 0 29.03.2020 в 10:40

1 2 3 ... 16 17 »