Фільми дивитися онлайнТрилери онлайн


Оригінальна назва: The Prisoner
Жанр: Драма, Трилер, Фантастика
Опис: Головний герой приходить до тями в якомусь поселенні, яке всі називають "селом". Він не пам'ятає як сюди потрапив і як його звуть. Всі навколо стверджують, що його звуть "шостий" і він все життя прожив саме тут. У всіх жителів замість імен порядкові імена, а головним є "другий". Головний герой не хоче миритися з таким станом речей. Він повинен втекти звідси, а для початку треба з'ясувати, хто він такий насправді і як він тут опинився.
Рейтинг Серіал В'язень (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:01
Оригінальна назва: The Catcher Was a Spy
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Захоплюючі події шпигунського трилера розгортаються під час Другої світової війни, коли розвідувальні дані стають особливо необхідними. Молодий чоловік Мо Берг виявляється втягнутим у вир небезпечних подій. Будучи успішним випускником престижного навчального закладу, герой потрапляє в поле зору державних структур, що займаються розвідкою. Вибір спецслужб припав на Берга тому, що він вільно володів кількома мовами, був дуже високо розвинений в інтелектуальному плані і професійно займався бейсболом. Звичне життя Мо круто змінюється, так як йому належить увійти в абсолютно незнайоме для нього середовище. Однак, завдяки високому розумовому потенціалу і вмінню зберігати секретні дані, чоловік швидко освоюється в новій ролі.
Рейтинг Фільм Шпигунська гра (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:11
Оригінальна назва: The Little Drummer Girl
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Сюжет серіалу бере початок в кінці 70-х минулого століття. Головну героїню звуть Чарлі, вона актриса з переконаними ідеалістичними поглядами. Відпочиваючи в Греції в період відпустки, їй зустрівся чоловік на ім'я Беккер, який дивно поводився, чим привернув увагу дівчини. Чарлі починає усвідомлювати недобре, розуміючи, що мотивація цих відносин заводить кудись ні туди. І була права. Вся ця історія лише гра чужих правил і змов хитрого шпигуна Курца. Героїні належить взяти на себе роль подвійного агента, перервати відпустку, відправившись до Ізраїля. Вона нічого не розуміє, сумніваючись у всіх хитросплетіннях іронії долі, в якій опинилася, але іншого виходу немає.
Рейтинг Серіал Мала барабанщиця (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:59
Оригінальна назва: The Mule
Жанр: Драми, Кримінал, Трилери
Опис: Сімейні негаразди і банкрутство змушують 80-річного чоловіка зайнятися перевезенням наркотиків. Після декількох вдалих поїздок Старий наркокур'єр стає вельми забезпеченою людиною. Незабаром він потрапляє в поле зору оперативників, які намагаються перекрити канал постачання наркотичних речовин з Південної Америки. Дія відбувається в місті Пеорії, штат Іллінойс. Ветеран Корейської війни Ерл Стоун займається розведенням рідкісних квітів. Досвідчений квітникар відправляється на виставку екзотичних рослин. По дорозі він зустрічає старих знайомих. На виставці він помічає чоловіка, який має інтернет-магазин з продажу квітів. Головний герой скептично ставиться до його бізнесу. Ерл отримує золоту медаль за вирощену ним квітку. В цей час його дочка старанно готується до свого весілля. Жінка засмучена тим, що її безвідповідальний батько спізнюється на церемонію одруження...
Рейтинг Фільм Наркокур’єр (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 17:15
Оригінальна назва: Sicario 2: Soldado
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: У США відбувається ряд терактів, після чого ЦРУ визначає, що як мінімум один з терористів пробрався на територію Штатів через кордон з Мексикою. Знаючи, що нелегальна міграція повністю контролюється наркокартелями, американські спецслужби приймають рішення спровокувати війну між злочинними угрупованнями Мексики, щоб послабити контроль і перервати приплив нелегальних мігрантів. Досвідчений агент Метт Греверс пропонує організувати викрадення дочки впливового наркобарона, підставивши при цьому його прямих конкурентів. Оперативна група, до складу якої увійшов колишній мексиканський прокурор Алехандро, успішно виконує початкову фазу плану, але через деякий час ситуація виходить з-під контролю.
Рейтинг Фільм Сікаріо 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 15:57
Оригінальна назва: Scary Stories to Tell in the Dark
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: В одному з американських міст починають відбуватися жахливі злочини. Згідно з сюжетом люди в цьому місті вмирають практично кожен день, і природа їх смертей до кінця невідома. Група підлітків вирішує не чекати, коли ж прийде черга їм помирати. Тому вони намагаються розгадати одну страшну містичну таємницю, яка і привела до таких жахливих наслідків. Незабаром хлопцям вдається дізнатися, що в цій непростій історії замішана якась книга, яка і поклала початок жаху в їх містечку. Ось тільки зупинити прокляття не так-то просто.
Рейтинг Фільм Страшні історії для розповіді у темряві (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 15:32
Оригінальна назва: The Adjustment Bureau
Жанр: Трилери, Фантастика
Опис: Девід Норріс працює в американському конгресі і збирає балотуватися в президенти Сполучених Штатів. Але журналістам вдалося знайти компрометуючий матеріал проти політика, усунувши його з передвиборної гонки. Після виступу перед публікою з промовою, чоловік знайомиться з симпатичною дівчиною-Елізою. Між молодими людьми спалахує симпатія, і вони обмінюються номерами телефонів. Однак шансу зателефонувати красуні, Норрісу не здається, його викрадають невідомі зловмисники. Бандити погрожують бранцю розправою, якщо він продовжить спілкування з новою знайомою. Девід оцінює ситуацію і приймає рішення відступити, забувши про раптову зустріч.
Рейтинг Фільм Мiняючи реальнiсть (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:40
Оригінальна назва: The Imitation Game
Жанр: Історичні, Військові, Біографічні, Трилери
Опис: Сюжет фільму побудований на історії життя і боротьби відмінного програміста і математика за покликанням Алана Тьюринга. Головний герой проявив себе як професіонал своєї справи. Йому будь-яке завдання було по плечу, він багато що міг зробити так майстерно, що простій людині це б і в голову не прийшло. Уряд вирішує застосувати розум математика в своїх аж ніяк не корисливих цілях, заради порятунку країни. Держава знаходиться під гнітом Німеччини, тому не може жити за своїми законами. Щоб зламати ситуацію, що виникла, потрібен вірний крок в цьому напрямку. І ось вихід, здається, знаходиться. Алану доручають зламати німецьку машину "Енігму", несправність якої призведе до вірного відступу нацистів з території країни.
Рейтинг Фільм Гра в імітацію (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:10
Оригінальна назва: Nocturnal Animals
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Немолода жінка на ім'я Сьюзен Морроу вважає себе успішною і щасливою, втім, такою вона і є. У неї є власна художня галерея, вона просто обожнює вогні нічного Лос-Анджелеса і живе повним життям без обмежень. Одного разу до Сьюзан приходить посилка від колишнього чоловіка, в якій упакован рукопис із загадковою назвою «Під покровом ночі». Колишній чоловік героїні Едвард в листі просить її оцінити написаний ним твір, що і робить наша героїня. Головний герой роману молода людина на ім'я Тоні Гастінгс вважається математиком від Бога. За сюжетом він відправляється з сім'єю у відпустку, яка обертається справжнім кошмаром. Вчитуючись у чергову сторінку, Сьюзан починає розуміти, що вигадані події роману її чоловіка тісно переплітаються з їх минулим...
Рейтинг Фільм Нічні звірі/Під покровом ночі (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 17:03
Оригінальна назва: The Expanse
Жанр: Трилер, Фантастика
Опис: Через двісті років від дня сьогоднішнього якийсь сищик, звиклий все доводити до кінця за будь-яких обставин, в рамках розслідування справи про зникнення молодої жінки опиняється на борту зорельота, капітан якого вирішує допомогти детективу в його непростій справі. Найбільша змова в історії людства гарантується, як і його неодмінне розкриття.
Рейтинг Серіал Простір (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.12.2019 в 16:38

1 2 3 ... 12 13 »