Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Віталька, всі серії
Жанр: комедія, сітком
Опис: У представленому серіалі ключова роль дісталася звичайному хлопчині на ім'я Віталік, в якого поєднуються непоказна зовнішність і сильне лібідо. Завдяки цьому він теоретично в змозі підкорити будь-яку красиву дівчину, але для цього з нею потрібно познайомитися, а це проблема, тому що через непоказну зовнішність героя більшість дівчат просто відвертаються від нього. Віталій проживає разом з матір'ю Мариною Францевною, яка переконана в тому, що її синочок постійно потребує опіки, через що вона оточила його неймовірною турботою. Але Віталіку потрібні реальні стосунки, пристрасть і кохана женина, а не турбота матері.
Рейтинг Серіал Віталька, всі серії (2016) на сайті: (4.3) Проголосували (7)
0 21.04.2016 в 04:02
Оригінальна назва: Серіал Повернення Мухтара, всі серії
Жанр: вітчизняний, кримінал
Опис: Коли в 60-роки вийшов фільм «До мене, Мухтар» про собаку-прикордонника, він негайно завоював симпатії всіх глядачів: кличка Мухтар для домашніх улюбленців стала популярною, а порода східноєвропейської вівчарки стала нестримно поширюватися по країні. Пройшли роки, було знято багато фільмів про собак на службі в армії і в правоохоронних органах - як у нас, так і за кордоном; і коли було прийнято рішення зняти серіал, подібний всім відомому австрійському «Рексу», автори пригадали про нині забуту породу. А там де східноєвропейська вівчарка, там і ім'я для неї - Мухтар. Порода ця стала у наш час рідкісною, все частіше зустрічаються вівчарки німецькі, тому собаку на роль головного героя серіалу «Повернення Мухтара» довелося розшукувати «з собаками».
Рейтинг Серіал Повернення Мухтара, всі серії (2003) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 21.04.2016 в 04:02
Оригінальна назва: Серіал Брати, всі серії
Жанр: детективи, кримінальні, вітчизняні
Опис: Полковника Старостіна, знаменитого міліціонера, вбивають. Але його сини не залишать це просто так. Хоч вони і зовсім різні (Ашот - священик, Костя - опер одного з відділів МУРа, Нікіта - директор в нічному клубі), вони відчувають справжню братську любов один до одного, до того ж, прагнення дізнатися правду про смерть батька об'єднує їх.
Все троє їдуть до Ростова, де і сталося вбивство, і починають розслідування. Підключивши всіх, хто був здатний допомогти, незабаром вони взнають, що винен, швидше за все, хтось з близького оточення, він нахабно підставив батька. Брати знаходять вбивцю, але він, як виявилось, лише пішак в цій справі. А король шахівниці живе в Москві. Брати вирушають туди.
Чи зможуть Никіта, Ашот і Костя помститися за батька? Чи зможуть вони пройти цю довгу дорогу разом? Чим закінчитися їх історія?
Рейтинг Серіал Брати, всі серії (2012) на сайті: (4.1) Проголосували (8)
0 15.04.2016 в 05:51
Оригінальна назва: Серіал Торговий центр, всі серії
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Торгівельний центр - справжнє серце будь-якого сучасного міста. Там завжди кипить життя - тисячі покупців, десятки продавців. Це ще і місце для відпочинку, розваг і навіть романтичних побачень. Але мало хто знає, які пристрасті киплять там день за днем, які таємниці ховаються за табличками "Службове приміщення" і "лише для персоналу" і на що штовхають людей кохання, влада і гроші. На тлі життя крупного торгівельного центру "Асторія" в Ярославлі, власником якого є бізнесмен Едуард Фадєєв, розвертаються головні події і переплітаються історії взаємин декількох сімей.
Рейтинг Серіал Торговий центр, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Громадянин ніхто, всі серії
Жанр: Детектив
Опис: Максим Орлов - досвідчений детектив, який вже декілька років безуспішно намагається зловити жорстокого злочинця по кличці Паперовий вбивця. Під час однієї з операцій він отримує сильну травму голови і впадає в стан коми більш ніж на 20 років. Прокинувшись, він опиняється вже в іншій країні, з іншими людьми. Все його життя змінилося: постаріли колеги на роботі, кохана дівчина вийшла заміж, і головне - Паперовий вбивця все ще на волі...
Рейтинг Серіал Громадянин Ніхто, всі серії (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (57)
2 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Запитайте у осені, всі серії
Жанр: Серіал, Мелодрами
Опис: З дитинства головна героїня полюбила музику. Їй подобалося звучання, їй подобалося заспокоєння, яке приносила музика. Коли вона трохи підросла, то пішла в музичну школу, аби мати можливість не лише слухати музику, але і створювати її. Вже в підлітковому віці вона почала вигадувати пісні. Вони були красивими і неймовірними, вони подобалися оточуючим але при цьому батьки вважалм вважали пісні несерйозним заняттям. Послухавши своїх батьків, Красунька все ж поступила в «потрібний» університет, а після вийшла заміж і загрузнула в родинній рутині. Але одна зустріч змінила все, вона зрозуміла, що потрібно слідувати своїй мрії.
Рейтинг Серіал Запитайте у осені, всі серії (2016) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Хазяйка, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Мелодрами
Опис: Наташа Суворова одна виховує свою дитину. Чоловік покинув її багато років тому, і тепер, аби прогодувати сім'ю, їй доводиться працювати на вуглевидобувній шахті, адже іншої роботи в її маленькому провінційному містечку просто немає. У «Діамантовій» працюють лише чоловіки, тому Наташі постійно доводиться терпіти знущання своїх колег. Але зовсім недавно старий директор шахти покинув свій пост, і на його місце прислали успішного молодого підприємця із столиці. З перших днів на новій посаді Олександр дає зрозуміти, що збирається проводити кардинальні зміни на шахті. За це багато хто його зненавидів, але Наташа відразу зрозуміла, що саме він змінить її життя назавжди. Олександр намагається залицятися за Наташею, але вона знає, які чутки можуть про неї піти, тому відмовляє йому. Чи зможе він завоювати її серце?
Рейтинг Серіал Хазяйка, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: серіал Родичі, всі серії
Жанр: Серіал, Комедія
Опис: Михайло Іванович Воропаєв - заслужений пенсіонер України. Він вже зовсім старий, але все ще не втратив свого відчуття гумору, яким він колись вразив свою дружину. Він прожив з нею довгі і щасливі роки в шлюбі, але 10 років тому він її втратив. Звичайно, ця втрата сильно вплинула на нього, до того ж тепер він залишився зовсім один. Проте, у нього є рідні діти: старша Леся, середній син Ігор і самий молодший - Сергій. Вони завжди прагнуть приїзджати на всі родинні свята аби Михайло Іванович не відчував себе самотнім. І все було б добре, але зовсім недавно він відмітив, що його діти поводяться якось дивно. Він здогадався, що брати посварилися багато років тому, і просто не хочуть цього показувати. Тепер він повинен будь-яким способом примирити їх так, щоб вони самі про це не здогадалися.
Рейтинг Серіал Родичі, всі серії (2016) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Острів непотрібних людей, всі серії
Жанр: серіал, драма, пригоди
Опис: Для вирішення родинних проблем, головний герой пропонує своїй дружині вирушити у подорож. Але відбувається аварія і всі пасажири корабля вимушені залишитися на острові, який виявився незаселеним. Героїня, що захоплюється детективами, вирішується на власне розслідування. В ході якого з'ясовує минулі події кожного з членів їх групи. Виявляється, всі вони колись зустрічалися або були зв'язані у минулому. У прагненні вижити на острові кожен повинен прикласти максимум зусиль.
Рейтинг Острів непотрібних людей, всі серії (2012) на сайті: (3.2) Проголосували (4)
0 09.04.2016 в 05:33
Оригінальна назва: Сходи в небеса, всі серії
Жанр: серіал
Опис: «Сходи в небеса»- це новий драматичний серіал про непросте кохання і складні родинні стосунки, який не залишить вас байдужими до долі його героїв. Головні персонажі Ганна і Артем знайомі вже дуже давно. Ще в школі вони були дуже дружні, але справжня близькість настала у них на порозі юності, тоді ж вони почали свої романтичні стосунки. Пара і подумати не могла, що щось може їх розлучити. Але так вийшло, що Артему довелося покинути країну і виїхати за кордон. Дівчина, вірно чекала коханого, проживаючи в будинку свого батька, але тут все різко міняється, коли він несподівано одружується і в будинок в'їжджає нова мати, із звідним братом і сестрою. Сестра Ізольда починає плести інтриги за спиною у Ганни. Повернувшись, Артем взнає від Ізольди про зраду Ганни, яка, звичайно ж, не зраджувала йому, а навпаки чесно чекала. Парубок потрапляє в катастрофу і втрачає пам'ять, повністю забувши, кого він любив і з ким він був. Хитра Ізольда скористалася цим, переконавши молоду людину, що вона і є його дівчина. Але справжнє кохання витримає будь-які труднощі, а ось наскільки складною буде дорога по відновленню справедливості і чи зможуть закохані пробачити один одному всі образи, дивиться самі.
Рейтинг Сходи в небеса, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 08.04.2016 в 04:49

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 27 28 »