Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Школа монстрів
Жанр: Мультфільм, Пригоди, Сімейний
Опис: Мультсеріал розповість про страшенно цікаве та смішне життя незвичайних учнів дуже дивного навчального закладу. В школі Монстрів немає звичайних дітей, сюди за знаннями приходять справжні монстрики. Приміром, тут можна познайомитися з дітьми Франкенштейна, а також з Дракулаурой – донькою графа Дракули, Клодін Вульф, чий тато був перевертнем, або з Дьюсом – сином Медузи Горгони. Знамениті і не дуже монстри мають родичів, яким теж треба вчитися. Причому монстрики, попри поганий родовід, цілком приємні, не злі й не жорстокі істоти. Правда, і тут не обійшлося без винятків. Деякі нащадки лиходіїв намагаються ні в чому не поступатися своїм батькам - вони з радістю влаштують якусь капость роззяві учню.
Герої мультфільму мають екстраординарні здібності. Ось, наприклад, Дракулаура не відбивається в дзеркалі, а Дьюс, щоб не перетворити однокласників у камінь, не знімає сонцезахисних окулярів. Завдяки чарам, магії та інших незвичайних прийомів, персонажі можуть протистояти злу і захистити себе і свого приятеля або ж перемогти в сутичці з конкурентом.
Рейтинг Мультсеріал Школа монстрів, всі серії (2017) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 26.02.2018 в 14:06
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.1) Проголосували (7)
0 16.02.2018 в 19:58
Оригінальна назва: Серіал Чорна троянда, всі серії
Жанр: Мелодрами
Опис: Мурат - люблячий батько сімейства. У нього красуня дружина Ебру і троє чарівлних дітей. У їх сім'ї панують кохання, повна гармонія і взаєморозуміння. Мурат володіє прибутковим автомобільним бізнесом в столиці. Тому його сім'я є частим гостем на різних світських заходах, а живуть вони у великому білосніжному особняку з величезним басейном. Дівчатка вчаться в престижній приватній школі, батьки роз'їжджають на дорогих іномарках. Все прекрасно, небоя над ними безхмарне, сонце яскраво світить. Але все це лише ілюзія, створена самим Муратом. Насправді життя готує йому "сюрпризи"...
Рейтинг Серіал Черная роза \ Чорна троянда, всі серії (2013, українською) на сайті: (4.4) Проголосували (135)
0 12.02.2018 в 00:52
Оригінальна назва: Серіал Вікінги, всі серії
Жанр: Жанр, теґи: Серіал, Бойовик, Драма, Історичний
Опис: Серіал розповідає про загін вікінгів Рагнара. Він повстав, аби стати королем племен вікінгів. Норвезька легенда свідчить, що він був прямим нащадком Одіна, бога війни і воїнів.
Рейтинг Серіал Вікінги, українською, всі серії (2013-2018) на сайті: (4.4) Проголосували (5)
0 10.02.2018 в 05:51
Оригінальна назва: Діагноз
Жанр: драми, серіали
Опис: Головною героїнею драматичного серіалу на телеканалі є Ганна, яка потрапила в складну життєву ситуацію і намагається повернути права на свою єдину дочку. Після розлучення жінка подала в суд на свого колишнього чоловіка і разом з адвокатом бореться за свою дитину. Одного разу по дорозі на чергове слухання Ганна потрапила в жахливу аварію, яка ледь не забрала її життя. Лікарям вдалося врятувати героїню, однак вона повністю втратила пам'ять. Ганна змушена почати будувати своє життя з чистого аркуша і крок за кроком відновлювати події з минулого. Перебуваючи в лікарні, головна героїня спостерігає за тим, як лікарі рятують людей із складних ситуацій, і впізнає їх історії. Поступово Ганна відновлює в пам'яті факти з свого минулого і пізнає приховану правду про себе.
Рейтинг Серіал Діагноз (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 21:06
Оригінальна назва: Доктор Ковальчук
Жанр: драми, серіали
Опис: Глядацької уваги представляється драматичний серіал «Доктор Ковальчук», що розповідає про життя талановитого кардіолога, який рятує сотні життів у звичайній міській поліклініці. Оксана з дитинства мріяла допомагати людям, але подорослішавши та ставши заслуженим найкращим лікарем міста, дівчина не пішла в приватну медицину. Їй подобається вірити, що тут лише вона зможе їх захистити та дати правильну пораду.
Останнім часом її переслідує одна ідея, відмахнутися від якої неможливо. Через недбалість лікарів загинув її батько. Його можна було врятувати, але хвора людина вчасно не потрапив до лікаря, що призвело до фатальних наслідків. Як справжній професіонал вона зобов'язана уникати подібних конфузів у майбутньому, а для цього потрібно почати бюрократичну війну...
Рейтинг Серіал Доктор Ковальчук (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 20.01.2018 в 20:50
Оригінальна назва: Цілком таємно / Секретні матеріали
Жанр: серіали, детективи, трилери, фантастика
Опис: Описання культового телесеріалу "Цілком таємно / Секретні матеріали" розповідає про особливість роботи спеціальних агентів Федерального Бюро Розслідувань над проектом, який уряд ретельно засекретив. Усі справи, які вони намагаються розплутати пов’язані з неземними силами, або присутністю інопланетян на землі. Дана Скалі та Фокс Малдер - напарники, які мають різне відношення до роботи, яке відповідає особистості кожного. Скалі - лікар та викладає в академії. Вона скептично ставиться для того, що не можна пояснити, тобто не визнає існування НЛО, демонів та потойбічного прояву у будь-чому. Малдер - навпаки, впевнений в існування паранормальних явищ. Продовж більшої частини серіалу, вони спробують розгадати загадки, які важко пояснити. До їх рук потраплятимуть докази, які вказують на існування інопланетного життя. В цьому замішана секретна організація "Синдикат". Керує цією організацією якийсь політичний діяч, який мріє підкорити собі людство.
Рейтинг Серіал Цілком таємно / Секретні матеріали, всі серії (1993-2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 19:43
Оригінальна назва: Закон і порядок: Злочинні наміри
Жанр: драми, серіали, детективи, кримінальні
Опис: Серіал, який полюбився телеглядачам багатьох країн світу, розповідає про життя спеціального відділу поліції Нью-Йорка. Робітники цього слідчого відділу займаються лише най гучнішими справами, у яких фігурують лише відомі особистості, або державні люди. Голова департаменту Роберт Горен отримує зведення, які вказують на те, що той чи інший злочин заплутаний, або має певні труднощі зі встановлення істини. Справи, у результаті котрих може постраждати "добре" ім’я солідної людини, потребує най кристальної уваги та найшвидшого розкриття. Роберт та його напарниця Алекс Імс кожного дня мають справу з людським нещастям та стражданнями. Здавалося, працювати в таких умовах дуже важко й можна з’їхати з глузду, проте вони професіонали. Їм не можна піддаватися емоціям, та впадати у відчай. Розумні лиходії постійно вигадують нові засоби приховати причетність до злочину, але Роберта провести неможливо, він відомий майстер чіплятися за речі, повз які пройде інший, досвідчений слідчий.
Рейтинг Серіал Закон і порядок: Злочинні наміри (2001) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 19:13
Оригінальна назва: Молодий Папа
Жанр: драми, пригодницькі, серіали
Опис: Автор цього серіалу вирішив собі поміркувати над темою "що, як би Папою Римським обрали молодого служителя церкви"? Питання досить серйозне, бо в наш час, молоді люди вже не такі якими були раніше. Вони мають інше виховання, мають різноманітні погляди на життя, яке з часом зазнало величезних змін. У центрі сюжету знаходиться молодий священнослужитель, який випадково отримав титул Папи Римського, хоча на його місці повинна була бути зовсім інша людина, яка заслуговує цей титул поважним віком та ставленням до релігії. Ленні сам того не очікує, отримує шанс, хоча він молодий, йому ще багато чому треба навчитися. Хлопець весь час сумнівається що зможе стати Папою, та минув час, і рішення прийнято. Серед ченців Ватикану починають розповсюджуватися інтриги та заговори проти молодого Папи. Та Ленні, хоча й молодий, та не дурень. Він приймає важливі рішення. Та чи застосує він владу, надану йому законом церкви, аби заспокоїти незадоволених?
Рейтинг Серіал Молодий Папа, всі серії (2016) на сайті: (1.3) Проголосували (3)
0 29.11.2017 в 19:04
Оригінальна назва: Остання людина на Землі
Жанр: комедія, серіали
Опис: Дія цього комедійного серіалу відбувається у 2020 році. Центровою фігурою сюжету є чоловік на ім’я Філ Міллер. Ще деякий час тому він проживав звичайне життя, у якому ходив на роботу, яку не дуже полюбляв, спілкувався із людьми, та навіть не здогадувався, що якоюсь миттю усе може змінитися. Та це трапилося, усі люди зникли, а він якимось дивом залишився зовсім один. Спочатку він не міг повірити власним очам, але порожні вулиці, будинки, куди б він не пішов, доводило факт самотності. Колись він мріяв усамітнитися, та не на стільки! Зараз він може вільно відвідувати будь-який заклад, користуватися усім, що йому потрібно та не платити за це, але хвиля радості змінилася на відчуття самотності. Філ подорожує країною, в надії знайти хоча б одну людину, та краще за все жінку, бо йому так не вистачає жіночої уваги. Та наближується час, коли мрії справджуються, бо Аризоною подорожує єдина жінка на ім’я Керол.
Рейтинг Серіал Остання людина на Землі, всі серії (2015) на сайті: (3.0) Проголосували (3)
0 29.11.2017 в 17:58

« 1 2 3 4 ... 23 24 »