Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Мислити як злочинець
Жанр: Детектив, Драма, Кримінал, Трилер
Опис: Чотири трупи молодих і красивих дівчат було знайдено агентами ФБР за дуже короткий період часу. Жодних явних слідів присутності людини на місці злочину не виявлено, вбивця діє, немов невидимка. До таких особливо важливих справ часто залучають Джейсона Гідеона, фахівця в області мотивів і поведінкового чинника людини, яка потенційно потрапляє у коло підозрюваних. Детективно-кримінальний серіал «Мислити як злочинець» розкриває особливості роботи головного героя, що використовує складання психологічного портрету маньяка. У ході розслідування з'ясовуються цікаві деталі, лише для цього потрібно вміти розмовляти зі свідками, увійти у довіру, переконати їх пригадати і детально описати той жахливий день. «Художник» не любить відвідувати анатомічні лабораторії поліції, він віддає перевагу іншим методам роботи. Про все йому «розповість» місце і людина, яка хоч би намить бачила вбивцю. Тут важливо все: одяг, поведінка, навколишнє оточення. Джейсон не упустить нічого. Завдяки натренованій команді однодумців він успішно просуває справи вперед. П'ятої жертви в цьому спокійному місті бути не повинно.
Рейтинг Серіал Мислити як злочинець, всі серії, українською (2005-2015) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Ксена – принцеса-воїн
Жанр: фентезі, бойовик, драма, мелодрама, комедія, пригоди
Опис: Серіал Зена (Ксена) - королева воїнів перенесе кожного глядача в античну епоху. В той час, коли не було ще Римської імперії, і рівновагу підтримували боги. У фантастичному світі головних героїв зустрічають дивні міфічні істоти, що володіють неймовірною силою. На арені з'являється новий персонаж, спочатку негативний, - жінка-воїн Ксена. Вона протистояла Гераклу, який здійснював свої багаточисельні подвиги в ім'я добра. Гераклу вдалося переконати могутню Ксену стати його союзником у боротьбі проти різноликого зла.
З тих самих пір Ксена і її вірна подруга Габріель подорожують по містах, і рятують тих, хто цього потребує. Які життєві випробування доведеться здолати Ксені - принцесі воїнів? Шість захоплюючих сезонів, в кожному з яких по 22 серії, точно не змусять вас нудьгувати перед екраном телевізорів. Ксена володіє нелюдською силою і умінням поводитися зі всіма видами зброї. До всього іншого вона неймовірно розумна і абсолютно безкомпромісна. Винні будуть покарані!
У кожному новому епізоді Ксена і Габріель проявляють неймовірну кмітливість і винахідливість. Їм належить вибратися ще не з однієї колотнечі: відправитися в царство Морфея, побувати в Аду і Раю, побороти Каллісто і так далі. Несподівана зустріч з Одіссєєм може раз і назавжди змінити життя головних героїнь. Чи скористаються вони дарованим шансом?
Чи варто сподіватися на любовні трикутники? Звичайно! Особисте життя головних героїнь Ксени і Габріели показане в серіалі виключно з кращого боку. Вам цікаво прямо зараз відправитися разом з головними героїнями у захоплюючу подорож по містах великих материків? Вас чекають випробування не на життя, а на смерть. А ви готові стати частинкою одного з героїв? Тоді сміливо занурюйтеся в цей епічний світ прямо зараз. Радимо дивитися серіал Зена(Ксена) - королева воїнів.
Рейтинг Серіал Ксена – принцеса-воїн, всі серії українською (1995) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-
Жанр: бойовик, детектив, драма, кримінал
Опис: Американський серіал «Морська поліція: Спецвідділ» або NCIS - гостросюжетний бойовик з елементами комедії, в якому розповідається про роботу агентства по розслідуванню злочинів, здійснених на військово-морському флоті, або американськими моряками.

Серіал вийшов в 2003 році на каналі CBS і отримав великий успіх у телеглядачів, після чого був продовжений вже на 13 сезонів.

У спецвідділі працює відмінна команда, головною місією якої є розслідування злочинів, які яким-небудь чином пов'язані із службовцями морського флоту. Всі вони високі професіонали і вже не раз на ділі доводили свою майстерність. Але аби розкрити кожну справу їм доводиться проявити свою мужність і відвагу і неодноразово ризикувати своїм життям.
Рейтинг Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-12) (2003) (2003) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк (Сезон 1-9) (2004-2013)
Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: У Нью-Йорку, як і на побережжі Майамі, та пустелях Лас-Вегаса, працюють детективи, професіонали своєї справи, які використовують новітні технічні розробки для піймання злочинців і розкриття злочинів. Групу слідчих очолює детектив із стажем і справжній професіонал своєї справи - Мек МакТейлор. Він упевнений, що можна розкрити абсолютно будь-який злочин, бо в ньому все між собою взаємозв'язано, досить лише потягнути за деяку невидиму нитку, і всі події, що сталися, стануть на свої місця. В МакТейлора є напарник і вірний друг - Стела. Вона, як і інші члени команди, профі в своїй справі, і всі вони стоять на варті порядку і ведуть боротьбу проти злочинності в одному з найбільших міст США - Нью-Йорку.
Рейтинг Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк, українською (Сезон 1-9) (2004-2013) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Райські яблука
Жанр: Мелодрама
Опис: Фільм поділений на три цикли, кожен з яких охоплює певний період життя трьох поколінь героїв з маленького провінційного містечка. Дія починається на зорі шестидесятих і закінчується у наш час.

Шестидесяті роки ХХ століття. Кармен - сирота, яка живе після смерті батьків з тіткою Шурою в рідній домівці в провінційному містечку.
Одного дня головна героїня знайомиться з Павлом, студентом МГУ. Між молодими людьми спалахує роман, який закінчується з від'їздом сім'ї москвичів додому.
Коли Кармен дізнається про те, що вона вагітна, тітка виганяє її з будинку. Сирота знаходить притулок в будинку своєї першої вчительки Марії Василівни.
А Павло, тим часом, вчиться у Москві і не підозрює про те, що відбувається з коханою. Однокурсниця Катя мріє стати його дружиною, але молодий чоловік не відповідає їй взаємністю.
Павло і Кармен не можуть забути один одного. Але налагодити зв'язок їм ніяк не вдається - ні за допомогою листів, ні по телефону.
І лише через деякий час стає ясно, хто робив перешкоди закоханим.
Рейтинг Серіал Райські яблука (2008) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Умови контракту
Жанр: Російський, Мелодрама
Опис: У Маші Павлової скоро весілля. Її молода людина - Віктор - прекрасний молодий парубок, який любить працювати, зовсім не п'є, на нього можна покластися. Видно, що життя буде тихим і спокійним. Але перед початком весілля несподівано відбувається трагедія . Катенька, молодша сестричка Маші, готуючи зал до торжества, впала зі сходів. Лікарі поставили дівчинці діагноз: рак головного мозку. Дівчині в терміновому порядку потрібно зробити операцію, але вона коштує дуже дорого. Маша наважується попросити допомоги у свого майбутнього чоловіка. Але парубок несподівано відмовляє, виправдовуючись тим, що 10 тис. долл - це величезні гроші, а дівчинці вже не допомогти. Вона не коштує того, аби продавати квартиру. Дівчина готова на все, аби допомогти сестричці, вона їде в столицю, там їй пропонують стати сурогатною матір'ю .
Рейтинг Серіал Умови контракту (2011) на сайті: (2.0) Проголосували (2)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливий квиток
Жанр: мелодрама, вітчизняний
Опис: Історія, розказана в серіалі, бере свій початок в 80-х роках, коли в країні була далеко не проста ситуація. Олена - спортсменка, що подає великі надії. Толя, Ілля і Петя полонені її чарівністю і прагнуть вступити в боротьбу за увагу дівчини. Проте те, що відбувається в країні, відбивається на їх планах. Петя вирішує виїхати туди, де його талант до письменства, нарешті, оцінять, а Толя зайнятий побудовою кар'єри, як хірург. І лише Ілля все ще вірний своїй любові до Олени і готовий на великі жертви заради неї. Пройдут роки і життя героїв нестримно зміниться і стане ясно, чий вибір був правильним, і кому в житті посміхнувся успіх.
Рейтинг Серіал Щасливий квиток (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Сила повернення додому
Жанр: Серіали, драми
Опис: Сила народилася в дуже бідній сім'ї в місті Мардін, розташованому на південному сході Туреччини. У віці трьох років батьки вирішили віддати її в багату сім'ю, після чого Сила переїхала до Стамбулу. Прошли роки, дівчина здобула хорошу освіту і ніколи ні чого не потребувала, а приймальна сім'я любила її, як рідну дочку. У рідному Мардіне у неї залишився брат, який закохався в дочку найбагатшого сімейства в місті. Він розумів, що добитися дозволу її батьків на брак буде неможливо, тому викрав дівчину, що привело до плачевних наслідків. Сім'я дівчини зажадала, аби Силу видали заміж за їх сина Борана, відповідно до традицій. Обманом батьки повертають свою дочку в рідне місто, аби видати заміж без її згоди. Проте дівчина не збирається так просто задаватися і готова зробити все можливе, аби уникнути заміжжя...
Рейтинг Серіал Сила повернення додому (українською) (2006) на сайті: (2.7) Проголосували (3)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці смолвіля, українською (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Я ніколи не плачу
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: Тіна - молода інтелигентна жінка, вона працює шкільною вчителькою і після розлучення з чоловіком Леонідом живе одна. Причиною розлучення стали банальні зради, Леонид не пропускав жодної спідниці і не соромився на очах у дружини загравати з її подругами.
Той, що був їй чоловіком, несподівано заявляється в квартиру до Тіни з новою дружиною Аліной і оголошує, що вони тепер житимуть тут. Вихована, культурна хазяйка нічого не може протиставити безпардонному чоловікові. Її затишний будинок перетворився на комунальну квартиру з ненависними сусідами. Тіна тепер проводить на роботі багато часу, їй не хочеться повертатися додому. Незабаром молода дружина Леоніда збігає від нього, залишивши дитину.
Героїні шкода маляти, але жодна сила на світі не зможе змусити її знов прийняти залицяння колишнього чоловіка, який вирішив повернути стосунки і діє з властивою йому безцеремонністю. Утомлена від нескінченної присутності поруч вже чужої людини, Тіна шукає притулки у Артема. Парубок став інвалідом в результаті автомобільної катастрофи, свого часу Тіна багато в чому йому допомогла. Взаємна симпатія переростає в щось більше, але Артем не вважає за можливе ускладнювати життя молодої, красивої жінки.
Рейтинг Серіал Я ніколи не плачу (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31

« 1 2 3 4 ... 15 16 »