Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Вороніни
Жанр: Комедія, Родинний, Серіали
Опис: Вороніни живуть у Москві у звичайній трикімнатній квартирі. Костя і Віра дуже сильно люблять один одного, але деколи забувають говорити про це вголос. У них вже є п'ятирічна дочка і два дворічні сини. Близнюки доставляють батькам немало клопоту, але і від юної дівчинки можна чекати різних сюрпризів. Герої постійно потрапляють у безглузді і смішні ситуації, які будуються на нерозумінні. Але також причиною багатьох проблем є і власні амбіції і особливості характеру персонажів. Поряд з молодою сім'єю проживають батьки Кості. Галина Іванівна і Микола Петрович - специфічна пара. До них переїхав старший син Льоня, після того, як його шлюб розвалився. Між синами постійно йде боротьба за увагу. Ще в дитинстві Костя, з'явившись на світ, став справжньою проблемою для Льоні. Втім, брати дуже близькі, не дивлячись на це змагання. Любов Галини Іванівни поширюється на всіх членів цієї великої сім'ї, що деколи дратує Віру. Дівчина відчуває себе під постійним тиском, адже квартиру регулярно інспектує свекруха. Чистота і порядок, їда в холодильнику - все повинно відповідати звичаям пенсіонерки. Як же впоратися з такими перевірками, і зберегти родинне щастя?
Рейтинг Серіал Вороніни, всі серії (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Я кохаю свого чоловіка
Жанр: Комедія, мелодрама
Опис: Шістнадцять років тому молодий парубок зробив пропозицію коханій дівчині. Та відповіла згодою. Здавалося, ніщо не затьмарить щастя молодожонів. Йшли роки. Щоденні родинні турботи поглинали повністю. Прибирання, прання, готування міцно увійшли до круга обов'язків юної дружини. Появу двох чарівних дітей, старшого Костика і маленької Єви, додало матері клопоту. Прагнучи захистити зайнятого чоловіка від побутових проблем, Ольга не скаржилася на труднощі. Порядок і чистота в будинку, сорочки всі попрані і відпрасовані, смачні обіди стали звичною справо. Скільки праці і часу витрачалось на домашню роботу нікого не цікавило. Красуня, що підкорила колись чоловіче серце, перетворилася на щось безстатеве, що не будить минулих бажань. Сірі тони в одязі, дивні окуляри в чорній оправі, безформна шапка і інші дрібниці дратували чоловіка. Довгі бесіди, спільні прогулянки і романтичні вечори назавжди пішли в минуле. Знайдений в інтернеті сайт знайомств обіцяв заповнити брак емоцій. Заповнюючи особисті дані, чоловік умовчав про наявність нащадків і законної дружини. Ольга взнає це, випалдково побачивши його фото в анкеті... Трагедія? Мудра подруга Поліна запропонувала поглянути на подію з іншого боку. Захоплений віртуальним фліртом Сергій побачив нову анкету. Незнайомка з ваблячими яскраво-червоними губами, в елегантному капелюсі, що приховує обличчя, привертала увагу. Розумна, сексапільна Ема, власниця бархатистого голосу, зуміла збудити забуту пристрасть.
Рейтинг Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Серіал Кохання проти долі
Жанр: Мелодрами
Опис: Вельми успішна сім'я Йорюкхан займається гранатовим бізнесом. Справи у них йдуть успішно, у них багатий маєток. Проте з цим багатством є теж проблеми. Єдиний дорослий син Кахраман бере собі в дружину красуню Дефне і дуже хоче аби його дружина народила йому сина. Проте молода дружина перенесла автомобільну аварію, після якої вона не може виносити дитину. Всі зусилля, які молоді люди прикладають не приносять успіху. Молода жінка входить в стан депресії і відчаю. Тоді ситуаціЮ бере в свої руки мама сина. Вона вирішила підібрати їм сурогатну матір для їх дитини. Перебираючи на цю роль різних кандидаток, вона зупиняється на юній, простій дівчині з нижніх шарів суспільства Еліф, що дуже потребує грошей для оплати адвокатських послуг із звільнення своєї матері. Еліф за певну суму грошей погоджується стати сурогатною матір'ю для молодої пари Йорюкханов. Ось і тоді почнуться складнощі в долях кожного з них. Що чекає кожного з них на життєвій дорозі - наш глядач взнає проглянувши всі серії цього мелодраматичного фільму.
Рейтинг Серіал Кохання проти долі, всі серії, українською (2017) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Серіал Райське місце
Жанр: Детектив, мелодрама, вітчизняний
Опис: Красиве місце - Карпатські гори, але навіть тут деколи «гостює» горе, заставляючи людей бути нещасними, як, наприклад, Ніну Костюк, в якої з рідні залишився лише дядько. Розумна, тямуща працьовита, з купою ідей по дизайну і готельній роботі. До того ж, симпатична дівчина, із заповітною мрією в душі. Живе, поживає в маленькому селі і марить про те, як стане спочатку співробітницею місцевого престижного готелю, куди приїжджають багато спроможних туристів. А потім, коли-небудь, стати хазяйкою власного туристичного комплексу, анітрохи не гіршого, може навіть і кращонр, ніж нинішній Марченківський. Ось би лише попасти туди працювати, практичного досвіду набратися, знань. Доля їй «посміхається». Але в готелі із звучною назвою і зовнішнім виглядом, не так вже легко працювати, та і вискочок не люблять.
Рейтинг Серіал Райське місце, всі серії (2017) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Серіал Друге дихання
Жанр: Мелодрама
Опис: У Олени Усакової в житті настав непростий період. Її чоловік охолов до неї, а батько смертельно хворий. Коли ж батько помер, вона була невтішна. У всьому підтримує і допомагає їй сестра. З Наталією вони не бачилися багато років. Наташа і Олена - звідні сестри. Йшов час і почало здаватися, що життя налагоджується.
Але вона отримала новий удар - вона дізналася, що у чоловіка є коханка. Але Сергій заперечує все. Чоловік запевняє, що вона все вигадала. І їй стало здаватися, що вона сходить з розуму. Вона на межі нервового зриву, і за порадою чоловіка звернулася до психолога. Той підтвердив, що через пережитий стрес вона на межі божевілля.
Одного дня вночі її розбудив запах гару. А в лазні вона знайшла тіло чоловіка. Олену звинуватили у вбивстві чоловіка. Як не дивно, але всі докази свідчать про її вину. І лише опинившись за гратами, жінка зрозуміла- її цинічно підставили. Як переконати близьких, і головне суд, що вона невинна?
Рейтинг Серіал Друге дихання, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Серіал Співачка і султан
Жанр: Мелодрама
Опис: Серіал Співачка і Султан- це продовження серіалу "Співачка". Головна героїня молода дівчина Наталія Кречет, мешканка невеликого провінційного містечка. Дівчина не лише дуже красива і приваблива, але і дуже добре співає. Її талант розвинувся ще з юності, коли рідні і друзі її слухали із задоволенням. Але була одна рідна людина для неї, хто ні разу не чув її голос- це її мати, яка пішла від батька і виїхала жити в столицю. Пройшло декілька років і героїня виросла з юного дівчати в красиву дівчину. Одного дня її доля знайомить із знаменитим продюсером Гаріком Корольовим. Той пропонує дівчині непоганий контракт. Дівчина погоджується відразу, проте батьку про це нічого не сказала. Коли вона переїжджає до Москви, то перший час вирішує пожити в матері. На той момент вона не знала, що її таланту вже багато хто заздрить, що приведе до безлічі проблем. Адже шлях до вершини слави дуже складний і тернистий, дівчина скоро переконається у цьому на своєму досвіді.
Рейтинг Серіал Співачка і султан, всі серії (2016) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Серіал Суто англійські вбивства
Жанр: Драми, Кримінал, Детективи, Зарубіжні
Опис: Час не владний над справжніми цінностями. В романах Кароліни Грем, так само як і століттям раніше, в творах королеви детектива Агати Крісті, хитромудрі аристократи здійснюють витончені вбивства, а по їх слідах йдуть тямущі сищики, від гострозорого ока яких не вислизає жодна дрібниця, все відбувається на тлі старовинних замків, смарагдових лугів і тінистих алей. Події розвертаються в британському селі де, здається, немає місця жорстокості. Але лише на перший погляд. У фільмі немає нічого зайвого, лише слідство, не затягнуте непотрібними діалогами або подіями, кожен епізод зрештою - це частина пазла, необхідна, аби картинка склалася. Прославлений англійський гумор вплетений в розслідування. Інспектор Барнабі доброзичлива і приємна людина, у нього гострий розум і дивна інтуїція, він здатний знайти ключик до будь-кого, хто володіє хоч би крупицею інформації. У кожній з серій обставини надзвичайно заплутані, але сищики неодмінно розплутують справу.
Рейтинг Серіал Суто англійські вбивства, всі серії (1997) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: серіал Жіноча доля
Жанр: мелодрама, драма, комедія
Опис: На північному заході Індії живе сім'я, що заробляє на життя орендою весільного павільйону. Сарла Арора - шанована в місті жінка, мати двох дорослих дочок. Сестри Праж'я і Бюльбюль - розумниці і красуні. Вони дуже близькі, але не схожі одна на одну. Пража - скромна і покірлива, працює педагогом. Незнайомець, якого вона бачила усього лише раз, полонив її розум. Вона закохалася до безумства. Бюльбюль, молодша сестричка, завжди весела і дуже розсудлива. Їй незрозумілі думки і наміри сестри. Вона вважає абсурдними мрії сестри пов'язати свою долю з таємничим незнайомцем. Нарешті молодята визначилися з датою весільної церемонії. Пражья, окрилена коханням, продовжує мріяти про щасливе майбутнє і утопає в обіймах благовірного. Але ідилія наречених триває не довго. На свято заявляється мати новоспеченого чоловіка і вимагає від дівчини приданого, якого у неї немає. Весілля відміняється. Праж'я засмучена, своєї радості не може приховати лише її друг Сераш. Він давно закоханий в неї, але ніяк не наважиться проявити свої подчуття. Чи зможе головна героїня індійського серіалу розібратися у почуттях і зрозуміти, хто по-справжньому гідний її руки і серця?
Рейтинг Індійський серіал Жіноча доля (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Любов напрокат
Жанр: комедія, серіал
Опис: Кохання може прийти в життя кожного у будь-який момент, лише ось до головного героя, схоже, приходити не збирається. У житті парубка є лише бізнес і заробляти гроші у нього прекрасно виходить. Коли прийшов час, родичі молодого чоловіка підібрали йому відповідну наречену. Дівчина прибула з Америки, де здобула прекрасну освіту. Здавалося б, що ще бажати, але у Омера з приводу майбутньої дружини виникли великі сумніви. На зло родичам головний герой вирішив зобразити любов до звичайної дівчини. Дефне - рудоволоса красуня, що працює офіціанткою в кафе. Дівчині доводиться зводити кінці з кінцями, і коли вже виходу не залишається, їй поступає принадна пропозиція. За 6 місяців Дефне повинна закохати в себе одного з найбагатших бізнесменів Туреччини, тобто Омера. Але коли вона вплутується в цю справу, то розуміє, що сама попала в свою ж пастку. Дівчина закохується в Омера. Є і третій персонаж в цій історії - парубок на ім'я Синан, який допомагає Дефне в її "нелегкій" справі. І в цього парубка Дефне була спочатку закохана. Цей страшний безлад перетворюється на божевільний любовний трикутник, який поставить трьох молодих людей перед реальністю: все-таки ми вибираємо кохання, чи кохання вибирає нас? Тітка парубка вирішила використати цей конфуз в своїх цілях, та і в душі молодої людини щось почало змінюватися.
Рейтинг Турецький серіал Любов напрокат, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Серіал Любов не розуміє слів
Жанр: мелодрами, серіал
Опис: Перед нами серіал, наповнений романтикою і чистими почуттями. "Любов не розуміє слів" - це той проект, який багатьом глядачам може здатися звичайним, але насправді він розповідає про велике кохання між представниками різних шарів турецького суспільства. Серіал наповнений приголомшливими сюжетними поворотами та інтригами. Сюжет переносить нас у місто Стамбул, куди приїжджає молода Хайят зі своїми подругами. Головна героїня тут шукає роботу та кохання. Обранцем стає хлопець на ім'я Мурат. Він є спадкоємцем великої текстильної імперії. Проте при першій зустрічі відношення між персонажами відразу ж не занадилися! Невже полум'яне відчуття кохання не розтопить лід між героями?
Рейтинг Серіал Любов не розуміє слів (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (5)
0 16.12.2016 в 03:10

« 1 2 3 4 ... 13 14 »