Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Клініка
Жанр: комедія, серіали
Опис: Доріан - молодий фахівець, щойно закінчив навчання у медичному навчальному закладі. Разом із ним, у тієї лікарні починають медичну кар’єру його друг дитинства Крістофер Терк. Проте вони потрапляють до різних відділень. Джону доведеться приймати пацієнтів у відділені загальної терапії, а Крістоферу пройти навчання у хірургії. Друзі опиняються на бойовому посту, але з першого дня праці у лікарні для них встановлені зовсім інші правила, а на плечі лягають тяжкі обов’язки. Між веселощами та жартами, доля навчить їх лікувати людей та по справжньому рятувати життя. Також вони знайомляться із колегами, які замінять їм родину на деякий час. Еліот Рід - непередбачувана та ексцентрична білявка, яку батьки назвали парубочим ім'ям, стає для хлопців гарною подругою. Вона теж стажист, тому як ніхто розуміє та підтримує нових друзів. Настав час, порізно чи разом, інтерни мають довести не лише собі, але й іншим, що вони можуть бути лікарями. На їх складному шляху будуть постійно зустрічатися різного роду персонажі, такі як головний лікар Роберт Келсо та завідувач ординатури Персиваль Кокс. Перший має авторитарний підхід до правління лікарнею, а другий гарний лікар, проте спілкування з підлеглими йому дається з великими труднощами.
Рейтинг Серіал Клініка, всі серії (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 18.11.2017 в 16:41
Оригінальна назва: Той, що читає думки
Жанр: драми, серіали, детективи, кримінальні
Опис: Важко сказати, чи то обдарованість це чи най страшніше прокляття, бо подібна здатність несе в собі деякий обов'язок та відповідальність. Проблема виникає тоді, коли про такі здібності стає відомо широкому колу людей. Цією одарованою людиною виявився Тобі Логан, парамедик, який нещодавно відсвяткував двадцяти восьми річчя. Відносно нещодавно він помітив, що з легкістю може читати думки будь-якої людини. Від тоді його світ змінився на завжди, бо тепер перед ним відкрилися неймовірні можливості. Свою здібність Тобі вирішив застосувати на благо людей. Він бере безпосередню участь у розкритті най складніших злочинах та допомагає знаходити вбивць. Оскільки люди причетні до злочину не мали гадки хто спілкується з ними, їх мозок не бажаючи цього "розповідав" багато таємниць. Логан має бути обережним, усього єдина помилка, та злочинці не пробачать промах.
Рейтинг Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 18.11.2017 в 14:11
Оригінальна назва: Як уникнути покарання за вбивство
Жанр: драми, серіали, детективи, кримінальні
Опис: Зі шкільної лави нам доводили, що теоретичну частину навчання треба поєднувати з практикою. Мабуть, про це думали кращі студенти юридичного факультету, які вивчають курс кримінального права, та скоїли вбивство за незвичайних обставин. Тепер їм, разом з наставником - відомим адвокатом, доведеться зробити чимало дій, щоб приховати свій злочин. Крім того, ніхто не звільняв від обов'язків допомоги наставнику у захисті багатьох клієнтів. Навряд хтось з хлопців розраховує на захопливе та емоційне навчання. Сюжет доволі закручений. Нова серія, окрім спільної лінії, відрізняється загадковим детективним сюжетом, а кожен з головних героїв захоплює своїм характером та особистими людськими цінностями. Нам пропонують переживання кожного зі студентів, а гурт зібрався цікавий - гей, син могутнього судді, відмінниця та звичайний хлопець з провінційного містечка.
Рейтинг Серіал Як уникнути покарання за вбивство, всі серії (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 17.11.2017 в 20:03
Оригінальна назва: CONSTANTINE
Жанр: драми, серіали, жахи, фентезі
Опис: Цей серіал має попередника - фільм з такою самою назвою. Проте вважається, що сценарій опирається на комікси про відважного борця з нечистою силою. Джон Костянтин суттєво змінився завдяки постійній боротьбі з темрявою. Не можна сказати, що він був не готовий до такого випробування. Він був спеціалістом з окультних наук, мав чудову підготовку для ведення будь-якого рівня бою. Але випробування, які чекали нашого героя, не лише сурові, а й інколи майже нездоланні. Річ у тому, що у минулому, швидше за все у підлітковому віці, Костянтин накоїв багато поганого. Поступово він не лише не подорослішав, але й змінив багато в своєму характері, ставши фактично іншою людиною. Та ось минуле не повернути, накоєного не виправити тому його душа на віки проклята, а потойбічні сили зла чекають її в Аду.
Рейтинг Серіал Костянтин, всі серії (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 17.11.2017 в 16:47
Оригінальна назва: Гріфіни
Жанр: комедія, серіали
Опис: Гріфіни - один з най відоміших мультиплікаційних фільмів Америки. Його герої проживають у Род-Айленді у приміському кварталі, який називається Куахог. Дорослі представники родини - подружжя, яке виховує трьох дітей. Проте сімейство назвати звичайним важко. Вони не змучені побутовими справами, чоловік та тато зі своїми дивацтвами, а діти не відстають від батька. Серед дітей першість притаманна наймолодшому - Стьюи. Ця дитина далеко піде, якщо судити за жартами, які він відпускав. Його старша сестра Мег пішла стопами батька, та постійно щось витворяє. Те саме можна сказати про Кріса. Єдиний з усієї родини хто залишається повністю адекватним - їх собака Брайан, який навчився водити автівку, курити та робити багато речей, притаманних людині. Проте мультсеріал повний чорного гумору та жартів "нижче плінтусу".
Рейтинг Мультсеріал Гріфіни, всі серії (1999-2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 17.11.2017 в 15:43
Оригінальна назва: Щоденники Керрі
Жанр: комедія, серіали
Опис: Події кінофільму "Щоденники Керрі" відбуваються у середині 80-х років. Надзвичайно вродлива дівчина Керрі Бредшоу закінчує середню школу на Манжеттені. До переїзду до Нью-Йорка вона проживала з батьками в невеличкому провінційному містечку разом із маленькою сестрою. Але у 1984 році Керрі втрачає мати. У зв'язку з цією трагічною подією, її життя почалося різко змінюватися. Вона подорослішала. У цей перехідний період, дівчину починають турбувати питання дорослого життя, такі як кохання, дружба, перших секс та сім'я. Вона бажає стати відомою письменницею та починає пізнавати світ у напрямку психології відношень між жінками та чоловіками. У популярному видавництві, Керрі знайомиться із дуже харизматичною Ларисою, яка показала розкішне столичне життя. Саме в цей час, їй зустрічається хлопець, в якого вона закохується, але про друзів пам'ятатиме завжди, бо вони підтримували у складні часи.
Рейтинг Серіал Щоденники Керрі (2012-2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.11.2017 в 16:54
Оригінальна назва: Серіал Подвійне життя, всі серії
Жанр: Драми, Російські мелодрами
Опис: Катерина впродовж довгих років перебувала в стані повного невідання реальної ситуації і вважала себе найщасливішою жінкою на світі. Вона думала, що у неї прекрасна сім'я, чудовий, люблячий, дбайливий, вірний чоловік. Марк справді багато робив для сім'ї, побудував затишний будинок і здавався зразком порядності і доброчесності. Але, на жаль, таким він лише здавався. Абсолютно несподівано, Катерина взнає, що весь цей час її благовірний чоловікжив, як якийсь султан на дві сім'ї, в іншому місті у нього є друга дружина - Ніна. Цей удар став дуже тяжким для жінки, але слідом за ним прогримів другий: раптово Марк гине.
Брат Марка, Рома намагається допомогти обом жінкам, якось примирити їх, адже обидві налагоджені агресивно і обоє мають намір відвоювати свою долю спадку з наміром розтоптати суперницю. Пристрасті розжарюються до межі, розв'язка виявиться дуже несподіваною.
Рейтинг Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) на сайті: (3.0) Проголосували (8)
0 15.11.2017 в 01:15
Оригінальна назва: Річкові монстри
Жанр: серіали, документальні
Опис: Більшість казок, що дійшли до наших часів живуть у вустах оповідачів. Та є такі істоти, в існування яких мало хто вірить. Коли уважно прислухатися до переказів, можна почути підтвердження реальності таких істот. Їх розповідають ті, хто зустрічався з монстрами сам на сам. Кожен розповідає одну і ту ж історію по-своєму. Від кожної такої стає лячно. Цей фільм веде розповідь про річних монстрів, та досліджує місця їх ймовірного проживання. Наприклад, розповсюдився слух, що десь в озері Німеччини водиться зубатка. Вона на стільки ненажерлива, що нападає на людей. А в річці Амазонка піраньї напали на людей, які опинилися в воді через автокатастрофу. Жертви були обгризанні хижими рибами повністю. Даний фільм був створений, щоб розповісти громадськості про небезпечність рибної ловлі в окремих та надзвичайних місцях.
Рейтинг Річкові монстри, всі випуски (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 13.11.2017 в 15:48
Оригінальна назва: Зоряна брама
Жанр: бойовики, серіали, фантастика
Опис: Ця неймовірна історія бере початок у далекому 1928 році, коли археологічна експедиція ведучи розкопки поблизу Гіза знаходять якийсь артефакт вирубаний з цільного куса скелі, покритий дивними письменами, і нагадує собою кільце. ВЗС США роздобували це творіння стародавніх зодчих, для розшифровки ієрогліфів залучають молодого вченого, археолога і криптографа Даніеля Джексона.
В ході своїх досліджень, він спростовує теорії вчених, що працюють з артефактом вже не один рік. Даніель стверджує, що кам'яне творіння - це свого роду вхід або міжзоряний портал. Так починається епопея Зоряних брам.
Після міжпланетного переходу загону ЗВ-1 підполковника О'Ніла проект згорнули з-за наслідків, в результаті яких люди зіткнулася з інопланетною загрозою в особі древнього божества званого Єгиптянами Богом сонця Ра. Однак через кілька років на землю через браму вторгається група Джафа на чолі з Ра, вони беруть в заручники жінку та ховаються за обрієм подій. Командування ВЗС призначає генерала Хаммонда відповідальним за разморозку проекту і він збирає раніше розпущену команду Stargate SG-1
Рейтинг Серіал Зоряна брама, всі серії (1994) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.11.2017 в 20:09
Оригінальна назва: Блиск і монстромашини
Жанр: мультфільми, пригодницькі, комедії, серіали
Опис: Дія анімаційного фільму «блиск і монстромашини» розгортається у дивовижному місті Аксель-Сіті. На перший погляд може здатися, що це місце нічим не відрізняється від інших, але як що ближче роздивитися стає зрозуміло - все тут живе за своїми законами. Не зважаючи на те, що це маленьке містечко, всі місцеві жителі використовують передові технології і йдуть на декілька кроків попереду планети всієї. Самим дивним у місті є те, що в ньому мешкають живі машини. Кожна з них володіє своїм унікальним та неповторним характером. Всі вони займаються своїми справами та постійно долають нові перешкоди. Але є і те, що об'єднує їх усіх – пристрасть до перегонів. Вони полюбляють постійно змагатися між собою. А щоб дізнатися, хто ж насправді є гідним звання кращого і швидкого автомобіля, живі механізми готові змагатися в будь-яких умовах та на різних трасах міста. В центрі історії знаходиться Ей-Джей, хлопчик, любить техніку. Він водить пікап на прізвище Блейз і разом вони постійно беруть участь в перегонах.
Всім, хто хоче краще дізнатися про життя створінь цього маленького містечка, радимо подивитися мультсеріал «блиск і монстромашини».
Рейтинг Мультсеріал Блиск і монстромашини, всі серії (2014) на сайті: (2.7) Проголосували (6)
0 12.11.2017 в 19:00

« 1 2 3 4 ... 22 23 »