Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Сила повернення додому
Жанр: Серіали, драми
Опис: Сила народилася в дуже бідній сім'ї в місті Мардін, розташованому на південному сході Туреччини. У віці трьох років батьки вирішили віддати її в багату сім'ю, після чого Сила переїхала до Стамбулу. Прошли роки, дівчина здобула хорошу освіту і ніколи ні чого не потребувала, а приймальна сім'я любила її, як рідну дочку. У рідному Мардіне у неї залишився брат, який закохався в дочку найбагатшого сімейства в місті. Він розумів, що добитися дозволу її батьків на брак буде неможливо, тому викрав дівчину, що привело до плачевних наслідків. Сім'я дівчини зажадала, аби Силу видали заміж за їх сина Борана, відповідно до традицій. Обманом батьки повертають свою дочку в рідне місто, аби видати заміж без її згоди. Проте дівчина не збирається так просто задаватися і готова зробити все можливе, аби уникнути заміжжя...
Рейтинг Серіал Сила повернення додому (українською) (2006) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці смолвіля, українською (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Я ніколи не плачу
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: Тіна - молода інтелигентна жінка, вона працює шкільною вчителькою і після розлучення з чоловіком Леонідом живе одна. Причиною розлучення стали банальні зради, Леонид не пропускав жодної спідниці і не соромився на очах у дружини загравати з її подругами.
Той, що був їй чоловіком, несподівано заявляється в квартиру до Тіни з новою дружиною Аліной і оголошує, що вони тепер житимуть тут. Вихована, культурна хазяйка нічого не може протиставити безпардонному чоловікові. Її затишний будинок перетворився на комунальну квартиру з ненависними сусідами. Тіна тепер проводить на роботі багато часу, їй не хочеться повертатися додому. Незабаром молода дружина Леоніда збігає від нього, залишивши дитину.
Героїні шкода маляти, але жодна сила на світі не зможе змусити її знов прийняти залицяння колишнього чоловіка, який вирішив повернути стосунки і діє з властивою йому безцеремонністю. Утомлена від нескінченної присутності поруч вже чужої людини, Тіна шукає притулки у Артема. Парубок став інвалідом в результаті автомобільної катастрофи, свого часу Тіна багато в чому йому допомогла. Взаємна симпатія переростає в щось більше, але Артем не вважає за можливе ускладнювати життя молодої, красивої жінки.
Рейтинг Серіал Я ніколи не плачу (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливі разом
Жанр: Комедії, Мелодрами
Опис: Ну що можна сказати на перший погляд, сім'я Букіних - сама рядова сімейка, де члени її батько і мати, молодший брат і блондинка сестра, та пес. Але це все лише може здатися. Якщо трохи вдивитися в їх родинне життя, відразу все стане на свої місця. Букіни - досить чудна сімейка. Ватажок цього сімейства - чоловік на ім'я Геннадій Букін, який не покладаючи рук працює на благо своєї дорогої сім'ї, на найгіршій роботі - продавцем взуття. Зарплата його з кожним разом заставляє його сім'ю бажати чогось трохи кращого, тай до того ж забути про це Генадію Букіну не виходить, оскільки мало не кожен його прожитий день, про такий спосіб життя, без втоми нагадують його близькі. В результаті цього за всі роки свого родинного життя у Гени виробилося стійке заперечення, викликане роботою, дружиною, сином, дочкою, будинком, постійно порожнім холодильником. А ось його дружина, яку звуть Даша, сповна радіє своїм життям цілими днями, які вона проживає, все що вона робить - це сидить біля телевізора, дивиться кохані сериальчики і ні хвилини не витрачає на турботу домашній роботі. У результаті цього вічно голодні і злі Букіни. Молодші постійно жадають чого-небудь поїсти і чого-небудь вкрасти. наприклад, що найчастіше виходить стягнути гроші з батькового гаманця. Ну а про відношення дітей можна сказати, що вони ніяк не можуть знайти один з одним спільну мову, а при цьому кожного разу сваряться і конфліктують. Вже дуже різні вони - повністю невпевнений в собі, незайманий юнак на ім'я Рома, і відверта блондинка, гуляща Свєтка. Як їм вдається стільки жити під одним дахом - це залишається загадкою для всіх. Але куди більше дивне те, що щоб у них не сталося в житті вони все одно “щасливі разом”!
Рейтинг Серіал Щасливі разом (2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Легенди завтрашнього дня
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: Геніальний винахідник Ріп Хантер, будучи мандрівником в часі, вирушає у наш час, щоб зібрати команду для того, щоб спробувати уникнути того похмурого майбутнього, про яке він знає не з чуток. Він знає, що процвітаючій цивілізації незабаром загрожує тотальне знищення. Розуміючи це, Ріп не може прийняти дійсність, тому усвідомлює, що він повинен стати тим, хто врятує майбутнє.

Перейшовши у наш світ, він відразу ж починає прикладати зусилля для того, щоб знайти людей з незвичайними здібностями. Зібравши не лише супергероїв, але і тих, хто потрапляє під опис суперлиходіїв, Ріп Хантер повинен об'єднати їх в команду, члени якої діятимуть спільно, аби зупинити Вандала Севіджа, прагнучого зруйнувати не просто світ, а і сам час.

Чи вдасться команді, що складається з настільки різних героїв, змінити похмуре майбутнє людства, зупинивши катастрофу, що насувається? Чи стануть вони легендами завтрашнього дня?
Рейтинг Серіал Легенди завтрашнього дня (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Червоні браслети
Жанр: Драма, Комедія
Опис: Від хвороб не застрахована жодна людина. І вік тут, швидше за все грає умовну роль, оскільки попасти в лікарню можна навіть в юності. Це, як не можна краще розуміють шестеро підлітків, які довгий час знаходяться в лікувальній установі з різних причин. У місцевому педіатричному відділенні лежать діти і підлітки, яких чекають серйозні операції, заміна органів, хіміотерапія і тривалі періоди відновлення. Тоді як їх однолітки вчаться, пустують і розважаються, цим дітям доводиться стикатися із справжніми проблемами, горем і смертю. Звичайно ж, їх батьки, медсестри та лікарі допомагають їм у непростому положенні, проте щоденна одноманітність зводить головних героїв з розуму. Одна дівчина і п'ятеро парубків, аби хоч якось відвернутися від цієї нудьги, вирішують об'єднатися і створити свою команду під назвою «Червоні браслети». З часом між ними починають виникати міцні дружні взаємини, які допоможуть їм долати не лише душевні, але і деколи сильні фізичні муки.
Іспанський серіал, створений в 2011 році в жанрі драма з елементами комедії, вже відразу після своєї прем'єри завоював цілу армію залицяльників, до яких ми пропонуємо вам приєднатися.
Рейтинг Серіал Червоні браслети (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Серіал Одинак
Жанр: Детектив
Опис: Серіал Одинак з Олексієм Горбуновим
Підполковник Гліб Мєчніков (Олексій Горбунов) - принциповий і категоричний начальник кримінального розшуку. Він один виховує дочку Христину (Ванда Конісевіч), це незрідка стає джерелом конфліктів, адже у неї складний підлітковий вік. Гліб ефективно бореться із злочинністю, для нього не важливо, хто виявився злочинцем: колега, сусід чи родич. В будь-якому разі винуватець має бути покараний, а справедливість відновлена.
Одеса - чарівне курортне місто, яке залучає не лише натовпи туристів, але і бандитів. Гліб робить все від нього залежне, аби це місто було комфортним і безпечним. Життя головного героя зайняте лише роботою і дочкою. Він давно поставив хрест на особистих стосунках, хоча декілька колег виявляють до чоловіка неприкриту цікавість.
Серіал Одинак насичений сценами екшенів, сюжет кожного епізоду оригінальний і продуманий до дрібниць. Це чудова кримінальна драма про справедливого підполковника, який хоче і вміє виконувати свою роботу гідно. Актор відчув свого героя і став прекрасним його втіленням на екрані. На такого персонажа приємно дивитися, адже він вселяє віру в те, що добро завжди перемагає зло.
Рейтинг Серіал Одинак (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Життя після життя
Жанр: Драма, містика, вітчизняний
Опис: Сергій і Юрій знайомі з дитинства, як мовиться, на одній галявині грали, потім разом зайнялися бізнесом. Тяжка праця і зусилля принесли підприємству великі прибутки, та багато кого почала розбирати заздрість. Ось і Юрка здолала пожадливість, та така, що він убив товариша, хоча і знав, що його подруга, Світлана, чекає дитину. Прибула душа Сергія до піднебіння, а спокою не знаходить, вирішили тоді небожителі дати йому другий шанс... Повернули його на землю на декілька днів, лише не тим, ким він був раніше, успішним бізнесменом, а простим мужиком - невдахою, якого все дістало. Тепер він - людина з натовпу. Вбивця тим часом біля овдовілої жінки увивається, сподіваючись на ній одружитися, адже померший чоловік за життя залишив їй блокуючий пакет акцій компанії. Тепер без її згоди жодна людина не зможе взяти фірму в свої руки.
Рейтинг Серіал Життя після життя, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (17)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Ти назови (турецький серіал)
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Турецький серіал під назвою «Ти назви» буде особливо цікавий людям, схильним у всіх проявах життя бачити волю вищих сил. Це новий фільм, в якому задіяні дуже красиві турецькі актори. Історія досить небанальна і дуже приваблива, в якій переплітаються гірка правда життя і легкий наліт містики.
Брат, гаряче і віддано любить свою сестру, взнає, що їй залишилося жити всього шість місяців. У нього є шанс дати їй можливість прожити ще шість місяців, за умови що він одружується на загадковій Зехре. Молоді люди укладають фіктивний брак, строком на півроку, чоловік платить Зехре за ці шість місяців життя, а його сестра отримує шанс прожити півроку без мук і страждань. Але що буде з самими «нареченими», адже вони - повна протилежність один одного, як світло і темрява. Розповідати таку історію безглуздо, аби все зрозуміти самим, треба пильно, не пропускаючи ні єдиного фрагмента, дивитися серіал «Ти назви».
Рейтинг Ти назови (турецький серіал) (2016) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Серіал Відділ 44
Жанр: кримінал, детектив
Опис: У захоплюючому кримінальному телесеріалі «Відділ 44» мова піде не про вуличних поліцейських, які день і ніч готові ганятися за злочинцями, герої представленого фільму використовують в своїй роботі не силу, а сірі клітини головного мозку. Елітний відділ, що займається особливо важливими злочинами, працює в своєму офісі. У них є все - від простого калькулятора, до комп'ютера останньої моделі, агенти можуть стежити, не виходячи з офісу за будь-якою людиною. В них немає спеціальної форми, і звань, герої просто виконують свою роботу, вистежуючи злочинця, і коли повністю упевнені в його винності, пускають в хід силу.
Від цих хлопців не удається сховатися жодному злочинцеві, адже лиходії навіть не помічають, що за ними стежать, оскільки людський чинник в стеженні відсутній. Це найсучасніша служба, що відрізняється чесністю, і компетентністю. Працюючи в повну потужність, головні герої не створюють поблажок нікому, у тому числі і собі. Діючи завжди в рамках закону, вони є прикладом для багатьох захисників правопорядку.
Рейтинг Серіал Відділ 44, всі серії (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (8)
0 01.03.2017 в 02:08

« 1 2 3 4 ... 14 15 »