Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Proven Innocent
Жанр: серіали, драми, детективи
Опис: Меделін Скотт дуже багато пережила в минулому і знає, що таке несправедливість. Разом з братом їх засудили за злочин, який вони не скоювали. Їм довелося кілька років терпіти жахливі умови в ув'язниці. Але весь цей час вона не переставала боротися, щоб довести їх невинність і повернути добре ім'я. У підсумку Меделін домоглася свого, але вона розуміє, що вони з братом - не єдиний випадок, коли, не розібравшись, винесли покарання. Дівчина вивчилася на юриста, а після закінчення заснувала свою справу з надання адвокатських послуг. Тепер вона самовіддано захищає невинних людей. Меделін береться за безнадійні і заплутані справи, якщо впевнена в чесності обвинуваченого, і намагається зробити все можливе, щоб не допустити чергової несправедливості.
Іноді її діяльність стає небезпечною для неї та її команди, але тим активніше і рішучіше вони продовжують працювати. Причому її головним противником є діючий прокурор, який в минулому виніс обвинувальний вирок їм з братом. Він намагається піймати її на якомусь правопорушенні, але Меделін веде свої справи настільки бездоганно, що йому це ніяк не вдається. Весь цей час вона пам'ятає про своє минуле, коли їх з братом безпідставно звинуватили. І дуже сподівається, що вона все-таки знайде того, хто дійсно скоїв той давній злочин.
Рейтинг Серіал Доведена невинність, 1 сезон (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 14.04.2019 в 09:28
Оригінальна назва: Bardak
Жанр: комедія, серіали
Опис: Назва серіалу (легко помітити в неї каламбур) налаштовує на анекдотичні, незграбні й комічні історії. Вони дійсно так часто відбуваються з нами, особливо у молодості: хтось відправляє помилково секретне повідомлення небажаному адресату, а хтось тільки вже дійшовши до місця роботи виявляє, що забула надіти спідницю. Але деяким щастить ще менше — наприклад, дехто примудряється закохатися в гея!
Тут будуть зібрані і реконструйовані різні історії, які дійсно відбувалися у житті людей. Вони і смішні до сліз, і дурні, і грубі одночасно. Розповісти це батькам мало хто зважиться, а ось друзям — завжди будь ласка. «Дак» - бар, в якому дуже зручно за чашкою кави зустрічатися друзям. Щотижня нова четвірка друзів і подружок збираються тут, щоб розповісти один одному, як вони в черговий раз потрапили в "історію".
Рейтинг Серіал Бар "Дак" (2012-2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:31
Оригінальна назва: Young Sheldon
Жанр: серіали, комедії
Опис: Герой стрічки народився та проводив дитинство в звичайній американській родині Куперів. У Шелдона є батьки, брат і сестра. На вигляд типова американська сім'я зі своїми примхами. В юному віці герой картини помічає в собі неймовірні розумові здібності. Він без труднощів вирішує складні математичні рівняння і запам'ятовує фізичні закони. Тільки ось в Східному Техасі розумні генії ні до чого. Тут йде ідеологія пропаганди релігії та спорту. До талановитих математиків і фізиків - теоретиків нікому немає діла. Підліток не визнає своїх однолітків, яких він вважає нижче себе по розумовому розвитку. Він підпорядковується лише законам точних наук і своїм батькам. Однак, з останніми у підлітка склалися непрості стосунки. У пошуках істини вони постійно потрапляють в комічні та гумористичні ситуації.
Рейтинг Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 07.04.2019 в 13:20
Оригінальна назва: The Good Doctor
Жанр: драми, серіали
Опис: Дії серіалу переносять глядача в недалеке майбутнє. Ось вже кілька десятиліть люди на землі бачать тільки війни, жорстокість, кровопролиття. Світом правлять кілька великих транснаціональних корпорацій. Все, що їм потрібно - це власний добуток. Правителям немає ніякого діла до звичайних людей, що живуть в повних злиднях, в бідноті, в холоді і голоді. Найбільшою і могутньою корпорацією виступає "Прометей". На своїх, підконтрольних територіях, діє виключно тоталітарний режим. Зараз корпорація веде жорстоку боротьбу за останню вільну частину землі. Ця ділянка цінна тим, що на ній є водні ресурси. А ось життя жителів з кожним днем стає все більше невиносним. Тоді чоловік на ім'я Сайрус вирішив відстояти свої права і права свого народу. Зібравши однодумців, він створив невелику армію, яку назвали "Нульове військо ". У цей момент Сайрус та інші гадки не мали, що деспот Монро, збирається створити з поліції спеціальний підрозділ, в який будуть входити виключно андроїди. Попереду "Нульове військо" та андроїдів чекає жорстока сутичка...
Рейтинг Серіал "Гарний лікар" (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:11
Оригінальна назва: Серіал "Щоденники Темного"
Жанр: трилери, фентезі
Опис: Дивні події, реальність, яка оповита містикою, місто, в якому немає життя, в звичайному її розумінні, немає тепла і немає світла, тому, що це місто Темний. Тут не можна з'явитися випадково, це місце заховане набагато сильніше, ніж будь-який секретний військовий об'єкт. В цьому місті неможливо відчути тонку грань між Світлом і Абсолютною Темрявою, Добром і Злом, реальністю та міражами. Той, кого це місто не хоче приймати, ніколи не увійде в нього. Сюди неможливо пробратися або проникнути, навіть задавшись такою метою, це особливе місце для особливих жителів. Той, хто одного разу потрапляє в Темний, навряд чи зможе знайти шлях назад.
Тут звичайний, на перший погляд, люб'язний перехожий може виявитися вампіром або перевертнем, юна красуня яка приглянулася - русалкою або Відьмою. Живе і неживе тут неподільні, привиди в Темному настільки реалістичні, що легко введуть в оману най досвідченого мисливця. Так, полювання в місті одне з найбільш корисних ремесел. Найцінніший трофей — душа, чим світліше вона, тим дорожче.
Рейтинг Серіал "Щоденники Темного" (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 07.04.2019 в 09:56
Оригінальна назва: Танька і Володька
Жанр: комедія
Опис: Таня - красуня з Тернопіля, яка все життя мріяла про принца на білому коні, а в підсумку зустріла Володьку, який, до речі, має того самого коня. Вони живуть пліч о пліч і незважаючи на своє сімейне життя, не перестають один одного дивувати та радувати. "Танька і Володька" - це захоплюючий ситком про звичайне життя української пари. Таня завжди володіла великими амбіціями і вдачею. Вона вимоглива і мріє жити як принцеса. Володя постійно намагається догодити своїй обраниці і перетворити її життя в справжню казку. Однак, незважаючи на уважне ставлення одного до одного, їх життя повне різних кумедних і безглуздих негараздів, з яких вони також граючись виходять. Володька намагається поводитися як перший хлопець на селі, щоб відповідати своїй Тетянці. У свою чергу жінка на всю налагоджує їх сімейне гніздечко. У всій низці кумедних випадків вони не забувають про найголовніше-про свою любов. Як же сімейній парі вдається зберегти такі стосунки і як Тетяна підпорядковує серце Володьки?
Рейтинг Серіал Танька і Володька, всі серії (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 07.04.2019 в 09:32
Оригінальна назва: Величне століття: Роксолана
Жанр: турецький серіал
Опис: Самий касовий і дорогий турецький серіал про дівчину Роксолану, яка попри всі перешкоди зробила кар'єру і закохала в себе наймогутнішого султана Сулеймана. Молодість дівчини пройшла у полоні і коли її подарував Ібрагим-паша Сулейману, то Роксолані довелося багато чому навчититися, адже дружин у Сулеймана декілька і кожна претендувала бути першою. Українська дівчина Роксолана прийняла іслам і взяла нове ім'я. Пройшовши багато випробувань, вона таки стане дружиною Султана...
Рейтинг Серіал Величне століття: Роксолана, українською, всі серії (2012-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (1355)
Оригінальна назва: Поліцейський з Рубльовки
Жанр: серіали, комедії
Опис: Для Григорія працювати в карному розшуку – велика честь, бо саме небезпечна робота у поліції його покликання. Він відрізняється енергійністю та простотою. Коли хлопець обрав професію слідчого, він був впевнений, що буде робити усе, аби погані люди не заважали спокою оточення. Саме захист слабких та боротьба зі злочинністю мали стати його прямими обов’язками. Але за хлопцем закріпилася місцевість, де виявилося не все так, як, як повинно бути. Він потрапляє на Рубльовку.
Тут також як і будь-де трапляються різного роду події. Але у цієї місцевості люди живуть за власними законами, які майже не вписані в карний кодекс. Але ніякі перешкоди не стануть на заваді нашого героя, навіть як що злочинцем є синок олігарха. Та Григорій починаю відвідувати нічні клуби та знайомитися з мешканцями свого району. Керівництво стурбоване поведінкою хлопця. Та хоча життя парубка змінилося, проте совість та добре серце залишилися. У будь-яких обставинах, він пам’ятає, що у першу чергу - він представник та захисник влади.
Рейтинг Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 12.03.2019 в 19:09
Оригінальна назва: Кріпосна
Жанр: серіали
Опис: XIX століття. Російська імперія. Ще не скасовано кріпосне право. Хрещена мати постаралася дати Катерині гідну освіту. Жінка не шкодувала часу і грошей заради хрещениці. Зараз дівчина досягла 18-річного віку. При спілкуванні з нею складно повірити, що співрозмовниця є звичайною кріпачкою, а не панянкою дворянського походження. Розум і краса Катерини здатні вразити будь-якого аристократа. Дівчина є гідною конкуренткою багатьом дочкам знатних дворян. На жаль, але Хресна нездатна дати свободу Катерині. Дівчина є «власністю» Червінського, поміщика, відомого не лише своїм багатством, але і неймовірним самодурством. До досягнення повноліття Катерина мирилася зі своїм становищем. Вона плекала слабку надію, що одного разу буде вільною людиною. Ставши дорослою, Катерина зрозуміла, поміщик ніколи не погодиться дати їй вільну, він не збирається продавати її за великі гроші. Дівчина зрозуміла, потрібно боротися за власну свободу. Одержима єдиною мрією, вона готова подолати всі труднощі, що виникають на її шляху. Катерина вірить, одного разу вона стане вільною.
Рейтинг Серіал Кріпосна, всі серії (2018) на сайті: (3.7) Проголосували (19)
0 12.03.2019 в 16:46
Оригінальна назва: Надприродне
Жанр: серiал,трилери, жахи
Опис: "Надприродне" - культовий серіал Еріка Кріпкє. Основа цього фільму складається з легенд про різноманітних привидів, потойбічні дива та чудовиськ. Також відбувається тлумачення біблійних та близьких до біблії історій. Головними персонажами цього серіалу виступають браття Вінчестери. Вони полюють на монстрів. Проте полювання на представників потойбічного світу узгоджене з сімейним кодексом, бо батько героїв сам займався полюванням на прибічників зла. Проте сам кодекс було створено після смерті матері, яка при загадкових обставинах згоріла у дитячій кімнаті під стелею. Саме тоді батько Сема та Діна з'ясував, що їх матір була вбита не без допомоги потойбічних монстрів. Хлопці перейняли батьківську ненависть, та вирушили у подорож штатами країни, знаходячи та вбиваючи чудовиськ, які несли загрозу життю місцевим жителям. Проте головною метою героїв є демон, який знищив їх мати. Та боротьба зі злом набирає оберти, і вони розуміють, що на кону стоїть більше, ніж банальна спрага помсти.
Рейтинг Серіал Надприродне, всі серії (2005-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (28)
0 18.02.2019 в 04:12

« 1 2 3 4 ... 27 28 »