Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: серіал Величне століття. Імперія Кесем / Кесем Султан
Жанр: драми / історія
Опис: Будучи зовсім молоденькою, Анастасія пережила страшні події, але її воля не зламалася і спрага жити не стала менше. Вона стійко трималася в той момент, коли на її рідне селище напали, коли її викрали і як річ кинули на корабель. Так само стійко вона перенесла удар долі, коли взнала, що виявилася на ринку рабів і що її викупили для гарему Ахмеда I з Греції. Її краса була просто неземна саме тому, в гаремі її відмітили відразу. І ось вона вже на особистій зустрічі з султаном, який подарував їй нове ім'я. Тепер вона - Махпейкер, або як її називали всі згодом - Кесем. Ось так, рука в руку з великим султаном, не відступаючи від нього, як тінь ні на крок, ця прекрасна дівчина провела чотирнадцять років. Не дивлячись на те, що вона не була абсолютно єдиною жінкою правителя. Їй вдалося стати впливовою особою і матір'ю тринадцяти його дітей. Ахмед I і Кесем були нерозлучні, а враховуючи, що це була дуже розумна і велична жінка, їй вдалося впливати на велику кількість політичних справ. І це при тому, що за період його правління ця жінка ніколи не говорила з ним на такі серйозні теми. Вона мовчки вчилася і освоювала науку дипломатії.

Влада, що діяла, попала в руки Кесем після смерті чоловіка в 1617 році. Вона прорахувала кожен свій крок, продумала наперед усі ходи недоброзичливців і, будучи не в палаці змогла все розіграти на свою користь. Таку владну і розумну жінку ще не знала історія.
Рейтинг Серіал Величне століття. Імперія Кесем / Кесем Султан, всі серії (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.05.2017 в 19:35
Оригінальна назва: Серіал Окуповані
Жанр: Серіали. Драми. Трилери
Опис: Серіал розповідає про вигадану ситуацію, при якій російські війська окуповували Норвегію. Лідери європейських країн в нерішучості завмерли, намагаючись прийняти якесь рішення. Але політика Росії вельми жорстка: Норвегія, унаслідок збереження довкілля припинила в Північному морі видобуток нафти, а Росія цьому перешкоджає, причому, аж до введення військ на територію іншої країни. Організовуючи вторгнення своїх військ, Росія бачить свою вигоду і поступатися не бажає, продовжуючи нарощувати свою військову присутність.
Рейтинг Серіал Окуповані, всі серії (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Чорна квітка
Жанр: драма
Опис: Сюжет українського телесеріалу розповідає про Леру, недавню випускницю педінституту. Лера - відмінниця, красуня, та і взагалі розумна дівчина. Саме за її хороші якості її розподілили в місто Пріп'ять, одне з найбагатших міст у всьому Радянському Союзі. Завдяки постачанню, містечко біля атомної електростанції не лише процвітало, але і вельми швидко розвивалося. Кожен житель Радянського Союзу мріяв переїхати до Пріп'яті. Лера повинна поступити у розпорядження школи, де вона стане вчителькою молодших класів. Проте в Пріп'яті Лера знайшла не лише новий будинок і роботу, тут вона зустрів Вітаса, інженера-ядерника і кохання всього її життя. Все було б відмінно в житті Лери і Вітаса, якби не кінець квітня 1986 року, що приніс до Пріп'яті біду.
Рейтинг Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Рівердейл
Жанр: драма
Опис: Життєрадісний молодий парубок на ім'я Арчі, звертає увагу виключно на позитивні сторони життя. Парубок прагне не засмучуватися і викинути весь негатив з голови. До чого смуток, якщо друзі завжди поблизу? Беті, Вероника і інші товариші постійно з хлопцем.
У якийсь момент, хлопцям приходить ідея досліджувати з дитинства рідне містечко Рівердейл. Раніше вони не ходили по тих вулицях, які розташовані дуже далеко, але час пригод настав. Група молодих людей ще не здогадується, якою трагедією обернеться затія. Містечко має безліч секретів, про які краще не знати. Темна сторона рідних вуличок здатна не лише привести в жах, але і серйозно нашкодити героям.
Рейтинг Серіал Рівердейл, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Спокуса
Жанр: Детективи, Кримінал, Мелодрами
Опис: Євгеній - головний герой серіалу «Спокуси». Женя працює у крупній компанії, на хорошій посаді. Найцікавіше, що його дуже цінує начальство, і готово давати парубкові підвищення. Але так вийшло, що йому воно не треба. Все тому, що Женей керує лише помста і нічого іншого. Але все міняється, коли він знайомиться з матір'ю одиночкою, милою дівчиною Інною.

Він закохується в неї і абсолютно забуває про свою помсту, про той самий план, який він обдумував багато років підряд. Тепер все це померкло в порівнянні з його стосунками. Але так вийшло, що в нього закохалася і дочка нового начальника. Невже він повинен буде вибирати?
Рейтинг Серіал Спокуса, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Покоївка
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Покоївка - серіал про щасливу жінку, яка насолоджується кожним днем. Головна цінність Тані Ларіонової - це її сім'я. У неї є улюблений чоловік, красивий та інтелігентний. У них є діти, з якими подружжя проводить багато часу. Рідні підносять один одному сюрпризи, радують і прагнуть жити у гармонії. Також у Тетяни є улюблена робота, яка приносить їй і моральне, і матеріальне задоволення. Все це щастя пересікає чорна смуга.
Бізнес-інтереси
Героїня володіє готелем і землею, на якій вона розташована. Здавалося б, ніщо не загрожує її власності, але в місті раптом з'являється амбітний бізнесмен. Дерябін - господар мережі готелів, і він має намір розширити свої володіння. Йому сподобався шматочок землі, що належить Ларіонової. Було б дуже зручно і вигідно прибрати його до рук. У серіалі Покоївка починається боротьба за земельну ділянку і готельний комплекс.
За будь-яку ціну
Тетяна відмовляється продавати свію власність Дерябіну, але він так просто не відмовиться від своєї мети. Починається жорстока боротьба за великі гроші. Бізнесмен готовий діяти найбруднішими методами, аби зломити жінку і прибрати до рук її підприємство. Героїня не чекала такого нападу, і деколи вона не знає, як бути в такій ситуації. Вона не хоче підставляти небезпеці життя своїх рідних, але і розлучитися зі своїм улюбленим проектом не готова. У серіалі Покоївка конфлікт завершиться несподівано.
Рейтинг Серіал Покоївка, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Протистояння
Жанр: Драма, Мелодрама
Опис: Безтурботне родинне щастя Ірини Кольцової рушиться відразу, коли улюблений чоловік Андрій гине в автокатастрофі. Тепер єдиним сенсом життя для неї стає її маленький син Міша. Але владна свекруха Жанна, з першої хвилини знайомства, що не злюбила невістку, обманом відбирає хлопчика в матері.
Аби назавжди усунути молоду вдову від управління родинним бізнесом, Кольцова-старша готова на будь-яку підлість. Незабаром проти Іри фабрикують звинувачення у вбивстві, якого вона не здійснювала, і відправляють у в'язницю. Вийшовши достроково на свободу вона хоче повернути сина і довести свою невинність.
Рейтинг Серіал Протистояння, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Готель галіція
Жанр: містика, комедія
Опис: Комедійний серіал "Готель Галіція" - новий проект компанії Кварталу 95, який обіцяє завзятий сюжет і неймовірні пригоди містичних персонажів.
У серіалі Готелі Галіція відмінно поєднуються гумор і фантастика. Як завжди втручання представника потойбічного світу принесе яскравість і драматизм ситуації. Проте в даному випадку, це безумовно буде відбувається в жанрі комедії.
Події відбуваються у Львові. Власник готелю Галіція - Мирон Степанович вмирає в поважному віці. Готель Галіція досить довгий час більше 200 років належить сім'ї покійного. Представники мерії, як стерв'ятники поклали око на готель. Проте незабаром випадково до Львова приїжджає племінник покійного господаря - Андрій. У молодої людини виникли фінансові проблеми і він приїхав попросити у борг у дядечка Мирона, тим самим вирішити свої проблеми. Андрій виявився свідком абсолютно іншої події. Виявилось, що Мирон Степанович заповідав Готель Галіція своєму племінникові Андрію. Правда, сам готель знавав кращі часи, ніж тепер, але все таки земля, на якій знаходиться Готель Галіція є величезною цінністю в центрі міста. Андрій дає добро на продаж готелю співробітникам мерії, як раптом... У справу втручається перший господар готелю, вірніше його примара.
З цієї миті життя Андрія сильно нагадує повний розгардіяш, коли потойбічні особи втручаються в його справи.
Рейтинг Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) на сайті: (4.7) Проголосували (11)
0 05.05.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Серіал Хороший хлопець
Жанр: Серіали, Детективи, Мелодрами
Опис: Головний герой гостросюжетного серіалу Хороший парубок. Проте за своє надмірне благородство і жертвопринесення - отримав гіркий урок долі. Молода людина сильно любить свою наречену. Настільки сильно, що коли біда нависнула над дівчиною і їй загрожувало покарання, абсолютно не замислюючись він узяв її провину на себе і врятував від в'язниці. Таким чином наш герой відправився у в'язницю платити по чужих рахунках. Абсолютно безневинна людина повинна була понести чуже покарання. Несправедливість життя.

Йому у в'язниці повезло, коли зумів отримати умовне звільнення. Молода людина на крилах кохання повертається в рідний будинок, але тут буквально вибитий з колії новим зворотом подій. Його улюблена наречена вже дружина багатого чоловіка. Перша думка, що приходить в голову молодої людини - помста. Але Хороший парубок не має наміру знов виявитися за гратами. Досить того, що він вже зробив. Доведеться придумувати інший, розумніший план. Помста головне про що може думати Хороший парубок, але що станеться насправді?
Рейтинг Серіал Хороший хлопець, всі серії (2017) на сайті: (3.9) Проголосували (7)
0 05.05.2017 в 03:08
Оригінальна назва: Серіал Кохання проти долі
Жанр: Мелодрами
Опис: Вельми успішна сім'я Йорюкхан займається гранатовим бізнесом. Справи у них йдуть успішно, у них багатий маєток. Проте з цим багатством є теж проблеми. Єдиний дорослий син Кахраман бере собі в дружину красуню Дефне і дуже хоче аби його дружина народила йому сина. Проте молода дружина перенесла автомобільну аварію, після якої вона не може виносити дитину. Всі зусилля, які молоді люди прикладають не приносять успіху. Молода жінка входить в стан депресії і відчаю. Тоді ситуаціЮ бере в свої руки мама сина. Вона вирішила підібрати їм сурогатну матір для їх дитини. Перебираючи на цю роль різних кандидаток, вона зупиняється на юній, простій дівчині з нижніх шарів суспільства Еліф, що дуже потребує грошей для оплати адвокатських послуг із звільнення своєї матері. Еліф за певну суму грошей погоджується стати сурогатною матір'ю для молодої пари Йорюкханов. Ось і тоді почнуться складнощі в долях кожного з них. Що чекає кожного з них на життєвій дорозі - наш глядач взнає проглянувши всі серії цього мелодраматичного фільму.
Рейтинг Серіал Кохання проти долі, всі серії, українською (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (945)
0 04.05.2017 в 23:02

« 1 2 3 4 ... 17 18 »