Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Абатство Даунтон (Downton Abbey), всі серії
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Історія
Опис: Події серіалу «Абатство Даунтон» розвертаються в далекому 1912 року в Англії. Після несподіваного і трагічного краху «Титаніка» гине головний спадкоємець маєтку Даунтон. Все сімейство починає говорити про те, що тепер спадок перейде старшій дочці графа, адже спадкоємців чоловічого роду більше не залишилося. Але граф Грентем присвятив все життя дивному маєтку і не бажає, аби їм управляла юна Мері. З цієї причини весь свій спадок він заповідає абсолютно невідомому далекому родичеві. Разом із спадком цей щасливчик отримує ще і чималий капітал графа і його дружини. Але історія на цьому не закінчується. Кохання, дружба, заздрість і зрада по-різному виявляються у мешканців абатства Даунтон. Тут немає абсолютно поганих або хороших людей, кожен живе своїм життям і працює заради власних інтересів. Інтриги, плітки і непросте життя англійської аристократії уміло переплетені з важким життям їх слуг. Адже в маєтку Даунтон прислуга і аристократи живуть однією великою сім'єю. Тепер всьому сімейству належить привітно зустріти далекого родича. Якою виявиться ця людина? Які зміни прийдуть разом з ним і чи будуть вони до кращого?
Рейтинг Серіал Абатство Даунтон (Downton Abbey), всі серії (2010-2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 15:56
Оригінальна назва: Бунтівний дух (всі серії)
Жанр: драма, мелодрама, комедія, родинний, музика
Опис: У серіалі "Бунтівний дух" глядачі побачать дорогу школу «Елітний шлях» - одне з самих елітних місць навчання підлітків - коледж в Аргентині. Туди "сплавляють" золоту молодь багаті батьки заради престижу, так само там навчаються надзвичайно обдаровані дітки з найпростіших сімей, пройшовши не один рівень всіляких конкурсів. Велика частина учнів - це еліта, чверть - це "розумники". Розумник Пабло, Мія, Мануель і Марісса - учні першого курсу, їх батьки розкрили для них ворота у доросле життя.

Мія - симпатична і досить амбітна дівчина, вона лідер. Марісса - розпещена дівчинка з вищого суспільства, що йде до своєї мети за будь-яку ціну. Мануель - після загибелі тата, став годувальником. Пабло - з вищих шарів, його батько відомий чиновник. Хлопці подружилися, вони разом ділять взлети і падіння, допомагають один одному у навчанні.
Рейтинг Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 14:02
Оригінальна назва: Чужий серед своїх / Батьківщина, (всі серії)
Жанр: Трилери. Драми. Детективи.
Опис: Події серіалу розвертаються довкола Ніколаса Броуді, сержанта морської піхоти ВМФ США, якого офіційно вважали зниклим з 2003 року. Проте, після восьми років відсутності, Ніколаса знаходять після облави у терористичній квартирі, і він повертається додому. Але офіцер ЦРУ Кері Метісон підозрює Броуді в причетності до Аль-каїде. Вона упевнена, що Ніколас брав участь в підготовці проведення терористичної атаки на території США. Проте громадськість і керівництво країни упевнені в тому, що сержант Броуді - герой війни, чим ще більше ускладнюють розслідування.
Рейтинг Серіал Чужий серед своїх / Батьківщина, (всі серії) (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 18:31
Оригінальна назва: Флеш, (всі серії)
Жанр: фантастика, бойовик, драма, пригоди
Опис: «Флеш» - це пригодницька драма про один з найвідоміших персонажів всесвіту DC Comics. Вперше він був представлений читачам в четвертому випуску комікса Showcase в жовтні 1956 року. Придумали Флеша сценаристи Роберт Канігер і Джон Брум, а також художник Кармайн Інфантіно. Нещасний випадок зробив з простого парубка супергероя. Хлопець вирішив застосувати свої здібності для захисту рідного міста, а разом розкрити вбивство матері і очистити ім'я батька, несправедливо звинуваченого в цьому злочині.

Під час вибуху прискорювача часток в науковій лабораторії С.Т.А.Р. у судмедексперта Баррі Аллена потрапляє блискавка, і він впадає в кому. Опритомнівши через дев'ять місяців, Баррі розуміє, що став володарем унікальної здатності і тепер може бігати швидше за швидкість світла. Він вирішує використовувати цей дар в благих цілях - допомогти поліції Централ-ситі позбавити місто від злочинності. Поки лише декілька чоловік з оточення головного героя знають про його суперздатність, але не за горами той день, коли ім'я хлопчика-блискавки прогримить на весь світ.
Рейтинг Серіал Флеш, всі серії (2014) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
0 01.07.2017 в 18:25
Оригінальна назва: Фарго, (всі серії)
Жанр: кримінал, драма, трилер
Опис: Багато причин є для того, щоб серіал «Фарго» знайшов свою досить широку аудиторію. Глядач, швидше за все, зарахує телевізійну картину до комбінованого жанру - драматичного детектива. Таку славу оповіданню здобули іскрометні діалоги, якими рясніє фільм, витканий з них на 2/3. Яскраві фрази і цілі тиради вкладені талановитими сценаристами у вуста головного героя Лорна Малво. Простота і образність, використовувана найманим вбивцею для опису елементарних речей, або в своїх коментарях до життєвих обставин, без сумніву, захоплює. Це некультовий екранізований цитатник, але творіння, що дозволяє по-іншому переосмислити багато суті. Заперечення запаху в грошової маси підштовхує різних персоналій в серіалі до об'єднання довкола заповітної мрії - швидко і «по-дорослому» розбагатіти. Для епохального пограбування великого банку план виношується нічним охоронцем фінансової установи. Скрупульозність, з якою пропрацювали злочинці, найдрібніші нюанси розкрадання, вимагає підбору гідної команди. Учасники резонансного злочину не змушують довго їх чекати. Кожен володіє своїм життєвим багажем із знань і навиків, але всі готово ризикувати, аби змінити своє життя.
Рейтинг Серіал Фарго, всі серії (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 18:21
Оригінальна назва: Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost )
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Пригоди, Трилер, Фантастика, Фентезі
Опис: Наскільки можна бути упевненим в своїх можливостях, в силі характеру? У здатності правильно поступати в мить, коли остання надія - ти сам? Чи може людина вижити без цивілізації? Що робитиме, виявившись на острові посеред тихого океану, коли поруч немає ні сліду людини? І чи залишиться при цьому собою?
Саме у такій ситуації знаходяться герої серіалу «Залишитися живим», коли літак, на якому вони летіли, розбився посеред Тихого океану. Проте їм повезло - їх достатньо багато. Лише незрозуміло наскільки це добре. Адже тепер вони повинні об'єднатися, аби вижити, але добитися взаєморозуміння далеко не просто, навіть в настільки незвичайній ситуації.
До того ж на цьому неприємності, на жаль, не кінчаються. Тому що вони виявилися, в, м'яко кажучи, не зовсім звичайному місці. Дивні речі трапляються на шматочку суші, що загубився серед нескінченної води. Там зачаїлася смерть. І кожен, хто не знає, як залишитися в живих, потрапляє прямо в її обійми...
Рейтинг Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost ), всі серії (2004-2010) на сайті: (3.5) Проголосували (4)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Серіал H2O: Просто додай води
Жанр: родинний, фентезі
Опис: У головних героїнь - трьох молодих дівчат дуже багато турбот. Постійни тусовки на пляжі, секрети, хлопці, стосунки і ще багато інших, абсолютно серйозних і дуже важливих для їх віку справ. Але в один з днів все йде абсолютно не так, як вони планували. Дівчата випадково опиняються у старовинній печері, де з ними відбувається неймовірне і дуже незвичайне чаклунство, що повністю міняє їх життя. Вони вже ніколи не стануть колишніми, практично всі проблеми пішли на другий план, адже тепер з'явилися нові, оскільки після цього Ема, Клео і Рікки тепер отримали неймовірну і могутню силу над водою. Тепер вони можуть ставати русалками і здійснювати найнеймовірніші речі про які раніше навіть не могли мріяти.
Рейтинг Серіал H2O: Просто додай води, всі серії (2006) на сайті: (4.1) Проголосували (17)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Серіал Розслідування Мердока
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Кримінал
Опис: Дія серіалу «Розслідування Мердока» розвертається на вулицях міста Торонто кінця 19 століття. Жертвами незвичайних і загадкових вбивств в цьому канадському місті стають бізнесмени, учені, судді і інші жителі. Розслідування таких злочинів веде детектив Мердок з поліцейської ділянки 4. Завдяки своєму допитливому розуму і вживанню нової науки криміналістики, Мердок завжди розкриває злочини і знаходить злочинця. Окрім колег в розкритті вбивств детективу постійно допомагає судовий лікар Джейн Огден. Це енергійна молода жінка, професіоналізм якої не приховують ні виховання, ні довгі спідниці. Вона успішно проводить експертизи, і їх результати допомагають в упійманні злочинця. Детектив Мердок залучає до розслідування відомих історичних осіб: Нікола Теслу, Джека Лондона, Гарі Гудіні, Генрі Форда, Уїнстона Черчиля і інших. Події серіалу «Розслідування Мердока» дозволять любителям детективів насолоджуватися переглядом.
Рейтинг Серіал Розслідування Мердока, всі серії (2008-2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Серіал Малкольм у центрі уваги
Жанр: Зарубіжні серіали, Комедія
Опис: Телесеріал «Малкольм в центрі уваги» розповість захопливу історію про дуже веселу, дружню і декілька дивну американську сім'ю. Батько сімейства не відрізняється особливим розумом, мати не володіє красивою зовнішністю і вишуканими манерами. Все, що у них є - це чотири дитини, які постійно потрапляють в різного роду переробки. І хто ж врятує їх, якщо не улюблені батьки? Але мати і тато теж зовсім не безгрішні...

Насправді, кожен новий день в цьому будинку приносить нові пригоди для членів сім'ї. Чого тут лише не бувало: секретні хімічні експерименти, танці і бійки, розслідування і злочини, гонки і переслідування. Не кожен зможе впоратися з дітьми, які не можуть і секунди знаходитися на одному місці. Малкольм - мабуть, найадекватніша людина в цьому будинку. Саме він вестиме розповідь про життя своєї сім'ї. У Малкольма, як і у кожного тінейджера, є багато проблем. Як чоловік долатиме труднощі і намагатиметься вижити в цьому справжньому дурдомі?
Рейтинг Серіал Малкольм у центрі уваги, всі серії (2000-2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Мультсеріал Губка Боб Квадратні Штани
Жанр: Мультсеріали, фентезі, комедія
Опис: Дивні, дуже цікаві і смішні історії з життя підводного містечка Бікіні Боттом, і його забавних морських мешканцях, що подобаються і дітям, і їх батькам. Персонажі мультфільму: Губка Боб квадратні штани, Патрік морська зірка, білочка Сенді, кальмар на ім'я Ськвідвард і багато інших подарують незабутнє видовище.
Багатомільйонна армія аматорів і залицяльників даного мультиплікаційного серіалу формується з далекого 1999 року. Ідея створення кумира величезного покоління із звичайної губки прийшла в голову сценаристам Стівену Хилленбергу і Дереку Драймону. Втілений командою режисерів і мультиплікаторів головний персонаж Спанч Боб - смішний і міткий, він приведе у захват вже з перших хвилин знайомства з ним. Перегляд десятка сезонів доставить масу задоволення і незабутніх позитивних емоцій. Нові серії продовжують періодично виходити в прокат.
Усі жителі містечка наділені своїми унікальними особливостями зовнішності і характеру. Герої мультфільму стають учасниками різних життєвих ситуацій. Долаючи труднощі, вони залучають, переконують, смішать і вчать юного глядача знаходити вірні рішення і здійснювати гідні вчинки в майбутньому. Добрий і повчальний дитячий мультик.
Рейтинг Мультсеріал Губка Боб Квадратні Штани, всі серії (1999-2013) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 20.05.2017 в 16:02

« 1 2 3 4 ... 18 19 »