Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Пліткарка, (всі серії)
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Драматичний серіал "Пліткарка" розповідає про студентів престижної приватної школи, яка знаходиться на Манхеттені. Більшість учнів дорогого коледжу є мазунами долі, це діти багатих і знаменитих батьків. Їх життя проходить без напруги. Щодня вони проводять час серед великою кількості модних показів, вечірок і приватних прийомів. Єдине, що їх непокоїть на цьому світі, це зовсім не їх майбутнє, і що вони повинні зробити для цього світу, а то хто така блогерша Gossip Girl? Кожен студент в школі знає її, оскільки пліткарка знає про них все. Всі таємниці своїх однокласників вона виписує у блозі: будь то розставання з коханим, хто з ким спав або навіть родинні проблеми. Вона в курсі всіх новин про всіх, і ця інформація відразу ж стає надбанням громадськості. Основна увага в першому сезоні є раптове повернення Серени у Верхньому іст-сайді після її таємничого зникнення.
Рейтинг Серіал Пліткарка, всі серії (2007-2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.09.2017 в 17:49
Оригінальна назва: Безсоромні \ Безстидники, (всі серії)
Жанр: драма, комедія
Опис: На вигляд незвичайна сім'я Галлагеров проживає у Великобританії десь в районі Манчестера. На цьому і побудований сюжет серіалу. Для різноманітності додані їх сусіди. Разом з ними вони створюють безглузді і неповторні ситуації, завдяки яким стає видно барвистість нашого світу. Саме незвичайне з них те, що кожен, хто є ланкою сім'ї, не бажає думати про заробіток грошей. Батьком божевільної сім'ї, є Френк. Він що і знає робити, так це споживати алкогольні напої. На що єдина, хто правильно реагує, так це його дочка Фіона, що узяла верховенство на себе в цьому будинку. Інший, на вигляд, не безглуздий персонаж цієї сім'ї - старший син Липнув. Він не рідко опиняється в безглуздих обставинах і примудряється так само, як і потрипив туди, з них і вийти. Існує ще і інший син, на ім'я Йен. Його головна особливість гомосексуальність. Чим і користується Лип. Фінальний ланцюжок замикають останні діти: хлопчики Карл, Ліам і дівчинка Деббі. Вони якраз і вносять свій оригінальний вклад до барвистості ненормальної сімейки.
Рейтинг Серіал Безсоромні \ Безстидники, всі серії (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.09.2017 в 17:44
Оригінальна назва: Останнє королівство, (всі серії)
Жанр: Боєвік, Історичний, Мелодрами
Опис: Юного героя, спадкоємця благородного роду Утред, і впливового батька лорда, викрали данські вікінги. Коли вони напали на них і їх будинки, то стали грабувати і вбивати мирних жителів, захоплюючи їх землі, а їх самих брали в полон, або вбивали жорстоко. Спадкоємець - юний і благородний, жив в цей час зі своїми рідними в замку і його з раннього дитинства готували, що він стане спадкоємцем цих земель і продовжувачем відомого і багатого роду Утреда.

Але все зруйнувалося в один день, коли вікінги напали на них, розоряючи все довкола себе. Його батько встиг врятувати всіх своїх людей у фортеці і зібравши військо, він пішов на них зі своїми воїнами за свою землю битися і прогнати їх. Але до величезного горя, вікінги вбили його старшого сина і молодшому братові не повезло оскільки його викрали, а військо батька було розбите. Молодий Утред, викрадений вікінгами, був вихований в їх традиціях і могло здатися навколишньому світу, що молодий хлопець, проживши багато років на чужині забув хто він і звідки його коріння.

І в найвирішальніший момент, коли англійський король Уессекс Альфред Великий починає повертати свої землі, відвойовуючи їх у загарбників, змужнівший герой і сильний воїн буде вимушений зробити нелегкий вибір: яку йому дорогу вибрати, на чиїй стороні воювати? Вибір для Утреда непростий: з вікінгами він прожив усе своє свідоме життя, вихований ними, як воїн, але заклик крові і душевні муки не дають спокою. Як помститися за загибель своїх рідних, за зганеблену землю?
Рейтинг Серіал Останнє королівство, всі серії (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.09.2017 в 17:38
Оригінальна назва: Поліція Гаваїв, (всі серії)
Жанр: Драма.Бойовик.Кримінал
Опис: Кожен чув про таке прекрасне містечко, як Гаваї. Цей острів славиться неймовірно красивими пейзажами, заради яких тисячі туристів беруть відпустку і вирушають сюди, аби насолодитися яскравим сонцем, теплим морем і такою атмосферою, яку не зустрінеш ні в одному великому місті. Проте, не таким вже і прекрасним містечком виявилися Гаваї, оскільки зараз тут злочинність бушує так, як ніколи не бушувала. Поліцейські шоковані, оскільки їм вперше доводиться стикатися з такою серйозною небезпекою. Аби побороти ряд злочинних організацій, з'являється спеціальний загін, якому необхідно контролювати ситуацію на всій території острова.

Вже були здійснені перші вбивства. Головним героям - талановитим детективам, вочевидь, що на цьому злочинці не зупиняться. Немає жодних сумнівів, що знову і знову очевидці знаходитимуть трупи. Мабуть, гангстери абсолютно не бояться закону на острові - і це потрібно виправити максимально швидко. Поки на острові не почалася паніка, а чутки місцевих жителів про те, що в місті вбивають людей, розходяться дуже швидко. Детективи беруться за розслідування і сподіваються на швидке його завершення.
Рейтинг Серіал Поліція Гаваїв, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.09.2017 в 17:33
Оригінальна назва: Міс Марпл Агати Крісті, (всі серії)
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Кримінал
Опис: Серіал «Міс Марпл Агати Крісті» заснований на детективних романах знаменитої письменниці і присвячений одній з найзнаменитіших її героїнь.
За, майже, десятиріччя на екрані серіал обзавівся, мало чим, більше двадцяти епізодів, але всі вони мали свою власну атмосферу, а за якістю зйомки не поступалися повнометражним картинам. Образ сищика-аматора залишався незмінним всі ці роки, але актриси ті, що його втілюють мінялися, що не часто відбувається на телебаченні.
Кожна серія - розслідування заплутаного злочину, в гущавині якого опиняється міс Марпл - стара діва, що влаштувалася в передмісті і живо цікавиться новинами округи.
Деколи «наймачі» і поліція із зневагою відносяться до методів і поведінки літньої леді, не бажаючи бачити в ній детектива із значним послужним списком за спиною. Але міс Марпл не звертає уваги на забобони і занурюється в чергову справу з головою, ігноруючи регалії і статус передбачуваних злочинців. Якщо поблизу відбувається вбивство, значить, на авансцену вийде міс Марпл і неодмінно докопається до правди.
Рейтинг Серіал Міс Марпл Агати Крісті, всі серії (2004-2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.09.2017 в 17:28
Оригінальна назва: Сабріна - маленька відьма (всі серії)
Жанр: фентезі
Опис: абріна - не зовсім типовий тінейджер. Дівчині шістнадцять років. Вона дуже проста в спілкуванні, що залучає до неї всіх однолітків. До того ж дівчина є самим еталоном краси. Вона яскрава, спортивна і сучасна леді. Як дарунок на повноліття вона отримала чудовий родинний дар - схильність і здібність до чаклунських дій. Вона стала молодою ведьмочкою. Саме з тієї пори вона стала в школі кращою ученицею і чудовою спортсменкою, звичайно, завдяки своїй магії. Головна героїня без особливих зусиль змогла завоювати серце найкрасивішого, неймовірно привабливішого і авторитетнішого парубка в своєму класі, «перекинувши» з трону його колишню пасію, злу і страшну Кеті. Але таке даремне і безглузде вживання магічних дій завжди наводить до грандіозних неприємностей. Ось чому улюблені тіточки юної красуні так хвилюються про майбутнє життя чарівниці, аби воно нічого не зіпсувало надалі і не зробило необдуманих вчинків. Але Сабріна і без їх порад чудово знає, як їй необхідно жити
Рейтинг Серіал Сабріна - маленька відьма, всі серії (1996) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 29.08.2017 в 14:12
Оригінальна назва: ГРА ПРЕСТОЛІВ
Жанр: Серіали / Драма / Пригоди / Фентезі
Опис: Даний серіал був знятий по мотивах циклу фентезийного романа Джорджа Мартіна, «Гімн Льоду і Вогню». До створення серіалу підійшли дуже серйозно, тому перший, пілотний епізод знімався практично цілий місяць. Історія серіалу починається з того, що король стає жертвою змови і він у пошуках підтримки, призначає Головним Радником свого строго бойового товариша Еддарда Старка. Той погоджується і переїжджає зі всією своєю сім'єю в столицю Семи Королівств. Прем'єра серіалу відбулася 17 квітня 2011 року.
Рейтинг СЕРІАЛ ГРА ПРЕСТОЛІВ, УКРАЇНСЬКОЮ, ВСІ СЕРІЇ (2011-2017) на сайті: (3.9) Проголосували (54)
0 12.08.2017 в 02:14
Оригінальна назва: Мільярди, (всі серії)
Жанр: Драма
Опис: Сучасний світ. Світ, де всі вирішують гроші і влада. Світ, де лише «обрані» можуть жити вільно. У цьому круговороті грошей і людей затишне містечко знайшов собі деякий Бобі Аксельрод. Довгі роки він був простим смертним, поки воднораз не зрозумів, що може все змінити. Цього дня Бобі почав вивчати фінансові потоки і стратегії, а вже через пару років він отримав престижну посаду на Уолл-стріт. І ось тепер він успішний фінансист, який всіляко намагається збільшити свій прибуток. Звичайно, законними шляхами йому не вдається цього досягти, тому Бобі хитрує. Він також знає, що на нього почалося справжнє полювання. Ця боротьба ведеться вже багато років, але лише зараз вона близька до розв'язки. Федеральний прокурор Чак Родс давненько хоче закрити Аксельрода у в'язницю, і, здається, тепер у нього з'явився такий шанс.
Рейтинг Серіал Мільярди, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 17:22
Оригінальна назва: Медіум,( всі серії)
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Кримінал, Містика, Трилер
Опис: Мати трьох чарівних дітей і дружина успішного інженера-винахідника Еллісон Дюбуа володіє унікальною особливістю, що виділяє її серед усіх інших людей, - це незвичайний і дуже коштовний дар, що дістався жінці від бабусі і що дозволяє їй спілкуватися з померлими настільки ж ясно, як і з живими. Бажання допомагати людям, у вищій мірі властиве Еллісон. Вона працює незалежним консультантом в штаті Арізона, за допомогою дару сприяючи розслідуванню кримінальних справ з прокурором Девалосом і слідчим Лі Ськенлоном, з якими знаходиться в дружніх взаєминах. Не дивлячись на щільний робочий графік, родинні питання теж не обходять жінку осторонь, адже кожному з її юних дітей так само, як і їй колись, по спорідненості перейшли надприродні здібності, що виявилися в кожного по-своєму. Проте, основні заняття Елліс - пошук зниклих людей, розслідування вбивств і безлічі інших найнебезпечніших, загадковіших і заплутаніших злочинів.
Рейтинг Серіал Медіум, всі серії (2005-2011) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 04.08.2017 в 17:14
Оригінальна назва: Як я зустрів вашу маму (всі серії)
Жанр: Комедія
Опис: Головний персонаж серіалу Тед Мосбі, розповідає своїм дітям у 2030-м році довгу історію про те, як він зустрів їх матір, події якого, звичайно ж, слід жанру ситуаційної комедії. Окрім Теда в розповіді присутні його друзі Барні, Маршал, Лили і Робін, також з власними проблемами і тарганами в голові (якими, до речі, і грають творці серіалу).
Рейтинг Серіал Як я зустрів вашу маму, всі серії (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 17:07

« 1 2 3 4 ... 19 20 »