Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) українською

Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Чорна квітка
Рік випуску: 2016
Режиссер: Роман Барабаш
У ролях знімались: Іванна Сахно, Вікторія Малекторовіч, Ріхард Леперс, Гедімінас Сторпірштіс, Віктор Сарайкин, Олеся Вл
Жанр: драма
Опис: Сюжет українського телесеріалу розповідає про Леру, недавню випускницю педінституту. Лера - відмінниця, красуня, та і взагалі розумна дівчина. Саме за її хороші якості її розподілили в місто Пріп'ять, одне з найбагатших міст у всьому Радянському Союзі. Завдяки постачанню, містечко біля атомної електростанції не лише процвітало, але і вельми швидко розвивалося. Кожен житель Радянського Союзу мріяв переїхати до Пріп'яті. Лера повинна поступити у розпорядження школи, де вона стане вчителькою молодших класів. Проте в Пріп'яті Лера знайшла не лише новий будинок і роботу, тут вона зустрів Вітаса, інженера-ядерника і кохання всього її життя. Все було б відмінно в житті Лери і Вітаса, якби не кінець квітня 1986 року, що приніс до Пріп'яті біду.
Рейтинг Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
Поділитися посиланням на фільм Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar