Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Просте життя, всі серії
Жанр: Серіали
Опис: Маша і Сергій - корінні москвичі, подружжя. Вони опиняються практично в безвихідній ситуації: аби визволити чоловіка з в'язниці, Маші доводиться пожертвувати роботою і продати квартиру. Подружжя залишається без гроша в кишені, а з кримінальним минулим за спиною знайти в Москві роботу практично неможливо. Не знайшовши іншого виходу, вони вирушають до Машиної подруги в глухе село. Але чи зможуть прижитися столичні інтелігенти в суспільстві, якому немає діла до їх походження і манер? Чи по зубах їм таке - на перший погляд - просте життя?

У головних ролях: Юрій Батурін (Сергій), Олеся Фаттахова (Маша), Ольга Філіппова (Наталія), Олена Шилова (Олена), Григорій Сиятвінда (Пьєр), Арсеній Гусєв (Петро), Кирило Жандаров (Геннадій), Ольга Олексій (Зоя), Андрій Аверьянов (Дмитро), Микола Сахаров (Борис), Юнона Дорошева (Поліна), Михайло Шульц (Роман), Олександр Базоєв (Юрій Владленович) та інші...
Рейтинг Серіал Просте життя, всі серії (2013) на сайті: (2.6) Проголосували (5)
8607 0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Відьма, всі серії
Жанр: Серіали
Опис: Жив-був в тихій провінції парубок на ім'я Роман. Все було при нім - і природна краса, і фізична сила, та і руки у героя були золотими. Він знаходив задоволення в своєму ковальському ремеслі, не відмовляючи в проханнях односельцям. Але, одного дня, тихе розмірене життя коваля обертається на сто вісімдесят градусів. Це відбувається після того, як він рятує в річці чарівну дівчину у вінчальному платті. Нещасна знаходиться без свідомості, а, прийшовши в себе, не може пригадати не те що обставин, при яких вона опинилася у воді, але навіть власного імені.
Втім, стараннями місцевої знахарки, Роман з'ясовує, що врятовану звуть Надія. Парубок бере відповідальність за дівчину на себе. З кожним днем, проведеним їм поряд з нею, коваль все більше закохується в свою протеже. Але, на його шляху стоять всі мужики села. Річ у тому, що, володіючи диявольською привабливістю, Надя зуміла підкорити серця чи не всіх представників сильної статі округи. Вони крутяться довкола неї постійно, сподіваючись на взаємність. Жінки чоловіків ,які втрачають до них інтерес, перемкнувшись на настільки привабливу особу, проголошують Надію відьмою і вимагають, аби та забиралася геть.
Рейтинг Серіал Відьма, всі серії (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (7)
9724 0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Коли минуле попереду, всі серії
Жанр: --
Опис: Головна героїня серіалу «Коли минуле попереду» мріє про найбанальніші на перший погляд речі. Вона хоче насамперед зробити кар'єру лікаря і жити в столиці. Так само як і всі жінки їй хочеться обзавестися щасливою сім'єю. У один з днів Тамара випадково знайомиться з Сергієм Лупарьовим. Ця людина виявилася сином мера міста. Через деякий час пара вирішує узаконити свої стосунки але потім родинне життя перетворюється на суще пекло. Сергій почав піднімати руку на свою молоду дружину, він жорстоко принижував її та ображав. Не витримавши цього, дівчина втікає з будинку. Вона хоче почати своє життя заново, але одна шокуюча новина міняє її плани. Після останньої їхньої сварки Сергій був знайдений мертвим, а Тамара оголошена в розшук, як підозрювана. Жінка сідає в автобус і їде в столицю, аби там сховатися. По дорозі відбувається аварія, в якій виживає лише героїня. Це єдиний шанс почати все заново. На жаль, розпрощатися зі своїм минулим нелегко. Що чекає її попереду? Чи зуміє вона відшукати своє щастя і кохання після пережитих страждань і горя - покаже час. І хто ж позбавив життя її чоловіка?
Рейтинг Серіал Коли минуле попереду, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (84)
54081 0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Катина любов, всі серії
Жанр: Мелодрама
Опис: Катя Фадєєва - мешканка невеликого російського містечка, розташованого в глибинці. Вона - слухняна дочка, завжди робить так, як наказують мама з батьком. Батько - власник бізнесу, має впливових друзів, освічену дружину і красуню дочку. Єдине, чого йому не вистачає - влади. Але у Фадєєва є план - видати дочку заміж за сина губернатора Євгенія Труханова. Катя ще ніколи не кохала, та і батька слухає, тому з прихильністю відноситься до залицянь Євгенія. Але так продовжувалося до тих пір, доки вона не зустріла Дмитра - звичайного робітника з будівництва, що належало її батьку. Молоді люди відразу ж покохали один одного і між ними зав'язався палкий роман.
Рейтинг Серіал Катіна любов, всі серії (2012) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
7160 0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Центральна лікарня, всі серії
Жанр: драма
Опис: Серіал «Центральна лікарня» - серіал в якому показана неприкрита правда життя медичної установи. Тут трагічні моменти тісно переплетені з героїчним коханням, самозречення ходить поряд з болем втрати, тому для сюжету серіалу не доводиться вигадувати які-небудь гострі моменти, їх вистачає з лишком. Червоною ниткою в проекті проходить питання взаємин між людьми, підступність, зрада, самопожертвування і кохання. І, звичайно ж, будуть продемонстровані результати важкої роботи лікарів.
Рейтинг Серіал Центральна лікарня, всі серії (2015) на сайті: (4.6) Проголосували (34)
13359 0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Наші пані у Варшаві, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Комедія
Опис: Головні героїні комедійного серіалу «Наші пані у Варшаві», прем'єра якого відбулася на телеканалі 1+1, вирішили шукати своє щастя за кордоном. Вони вирушають в столицю Польщі - Варшаву. Молода дівчина Ульяна - дуже талановитий скрипаль. До недавнього часу вона працювала в одному львівському оркестрі. Але її звільнили через те, що знадобилося місце для дочки іменитого музиканта. Поліна була співволодільницею модельного агентства. Проте, партнер підставив її, і вона була вимушена розпрощатися з бізнесом. У Поліни є син, якому потрібно забезпечувати майбутнє. Третю дівчину змусив переїхати до Варшави її хлопець-алкоголік. Оселилися героїні в квартирі українки Свєти. Що очікує дівчат у чужій країні, чи зможут вони дати собі раду, як складеться їх життя? Усе це ви можете дізнатися із серіалу....
Рейтинг Серіал Наші пані у Варшаві, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (6)
11804 0 09.07.2016 в 01:15
Оригінальна назва: Серіал Володимирська 15, всі серії
Жанр: Детектів, Крімінал
Опис: «Володимирська, 15» - прекрасний детективний проект від українських кінематографістів, який вперше з'явився на телебачення у 2015 році. Тепер і ви, наші дорогі глядачі, зможете в режимі онлайн познайомитися з головними героями серіалу - кращими слідчими київської команди, що займається розслідуванням найзаплутаніших злочинів.
Отже, спеціальний відділ по розслідування особливо тяжких злочинів київського УВС примає у свої лави четверо фахівців. Кожен з них знає свою справу і виконує доручення начальства бездоганно. Маючи величезний досвід розслідування, наші герої об'єднують свої зусилля і стають найнебезпечнішою загрозою для злочинців. У кожній новій серії слідчі стикаються з черговим порушником закону, вийти на слід якого дуже нелегко. Але у професіоналів завжди знайдуться зачіпки і потрібні методи, аби сісти на хвіст навіть найхитрішому злочинцеві.

Капітан Ткаченко - раніше сам побував по той бік барикад і знайомий з кримінальним світом столиці не з чуток. Капітан Холодова - чарівна, розумна і безкомпромісна жінка, якій під силу навіть найважча чоловіча робота на службі. Лейтенант Лапкін - самий молодший з групи слідчих, але його напористість і амбіції роблять свою справу. Командувати групою кращих з кращих доводиться майору Дикому - розсудливому і рішучому лідерові, який заслужив на пошану серед товаришів по службі завдяки своїй мудрості і самовідданості.
Рейтинг Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) на сайті: (4.1) Проголосували (11)
5533 0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Серіал Демони, всі серії
Жанр: Кримінал
Опис: Як і багато інших, Дмитро Назаров, по кличці Демон, не розгубився в круговороті жорстких 90-х і разом зі своєю кримінальною бандою організував собі непоганий бізнес. Відважні часи пройшли, Демон перетворився на господаря крупного розважального центру в невеликому російському містечку і прагне не згадувати про минуле. Проте колишні подільники Дмитра не хочуть миритися з такою ситуацією. Удачливе положення Демона не дає їм спокою і вводить в постійну спокусу перед його капіталами і вигідними зв'язками. В результаті, назрівають події, що загрожуючий трагічною розв'язкою. Життя не дає Дмитру забути з чого він починав, але чи готовий він повернутися до «демонічних» часів?
Рейтинг Серіал Демони, всі серії (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
2890 0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Жереб долі, всі серії
Жанр: Мелодрама, Вітчизняний, Серіали
Опис: Одного дня молодий перспективний чоловік знайомиться із співачкою з ресторану. Ксенії доводитися співати, аби заробляти собі на життя. Молоді люди, дізнаючись один про одного більше, розуміють, що хочуть бути разом. Після одруження Павло виїжджає у відрядження. Оскільки він військовий психолог, йому доводиться затриматися у Афганістані. Коли він повернувся, взнав, що дружина пішла від нього. І лише опісля двадцять років чоловікові стає відомо, що Ксенію вигнали. Рідний брат Павла, будучи при смерті від наркотиків, признається йому, що це він вигнав дівчину. І найстрашніше, що вона була в положенні. Життя Павла знову набуває сенсу і тепер він прагне відшукати Ксюшу і свою дитину.
Рейтинг Серіал Жереб долі, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
9019 0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Універ: нова общага, всі серії
Жанр: Комедія
Опис: Всього їх п'ятеро. Живучи в сусідніх кімнатах, вони разом розділяють загальну кухню, туалет і ванну. Яким чином їм удається вчитися, а тим більше перестрибувати з одного курсу на іншій - справжнісінька таємниця! Адже все, що глядачі бачитимуть, спостерігаючи за подіями серіалу «Універ. Нова общага», це те, як головні герої виносять один одному мозок і опиняються у всіляких колотнечах. Найдраматичніші битви за гроші, найактуальніші способи пікапа першокурсників, найганебніші моменти життя в гуртожитку. Коротше кажучи, цей серіал про студентів! Невдалий секс, п'янка, провалена сесія - спостерігати за цим з сторони, виявляється, так цікаво!
Рейтинг Універ: нова общага / універ: новий гуртожиток, всі серії (2011-2018) на сайті: (3.7) Проголосували (7)
11403 0 12.05.2016 в 19:17

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 27 28 »