Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Королева бандитів
Жанр: вітчизняні, мелодрама
Опис: Сюжет серіалу «Королева бандитів» розвертається довкола особистої трагічної долі сільської дівчини Поліни Поліванової. Поліні подобалося жити в рідному селі, тим більше що тут вона зустріла благородного і красивого парубка Сергія, в якого закохалася. Вона мріє про хорошу сім'ю і зберігає вірність Сергію, поки той не повернеться з армії. Але життя вносить свої корективи. Мати Поліни важко хвора, і їй потрібна дорога операція. Грошей в сім'ї таких ніколи не було. Поліна знає, що потрібну суму може дати лише один людина, яка до неї і не байдужа, - господар ринку Дмитро Буров. Той погодився допомогти якщо вона стане його законною дружиною. Час не терпить, Поліна приймає рішення і погоджується . Поступово Поліна втягується в кримінальне середовище і стає учасницею розборок небезпечних злочинців. Адже Буров - значима фігура в кримінальному середовищі. І крім того, немало проблем у Поліни виникає з - за колишньою коханкою Бурова, яка не може йому пробачити цього шлюбу.
Рейтинг Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 24.11.2015 в 15:31
Оригінальна назва: Серіал П'ята група крові
Жанр: Мелодрами
Опис: Роман Анфіси і Руслана починався в середині 60-х років. Тоді герої серіалу «П'ята група крові» ще не могли передбачити, що незабаром у них народиться дочка, яка отримає ім'я Дінка (Анастасія Сметаніна). Підростаючи, Дінка проявить себе як сильна, неординарна особа.

І багаточисельні випробування, які випадуть на її долю: пошук власного щастя, народження дітей, зустрічі і розставання з рідними і близькими людьми - не лише загартують Дінкин характер, але і ляжуть в основу захоплюючої епопеї, про яку і розповість серіал «П'ята група крові». Декілька десятків років - з середини 60-х до наших днів - охоплює оповідання про непросту, але украй цікаву життєву долю цієї тендітної, але незвичайно сильної жінки.
Рейтинг Серіал П'ята група крові, всі серії (2010) на сайті: (4.1) Проголосували (12)
0 24.11.2015 в 15:25
Оригінальна назва: Серіал Мерлін
Жанр: драма пригоди фентезі
Опис: Король Артур і Королівство Камелот запрошують взнати історію легендарного Мерліна, який повинен стати наймогутнішим чарівником. Серіал «Мерлін» перенесе вас у часів лицарів, драконів і чаклунства, у час, де відбуваються досить дивні події, у яких доведеться приймати участь головному герою.

Після знищення драконів та чаклунів і двадцятирічної заборони на всілякі прояви магії, в королівство Камелот прибуває хлопець Мерлін. Мати відправила його до знайомого придворного лікаря Гаюса. Непосидючий Мерлін в перший же день вплутується в бійку з Артуром - сином короля, потрапляє у в'язницю і дізнається таємницю про те, що саме він, завдяки своїм магічним здібностям, вибраний допомогти Артуру об'єднати землі Альбіону.

Оскільки в королівстві заборонено чаклунство, хлопцю доведеться нелегко, адже він ще не навчився контролювати свої сили. Його чекають великі випробування, до того ж він повинен заслужити на довіру Артура.
Рейтинг Серіал Пригоди Мерліна, українською, всі серії (2008) на сайті: (4.6) Проголосували (55)
0 21.11.2015 в 01:49
Оригінальна назва: Серіал Між нами, дівчатами
Жанр: комедія, серіал
Опис: Семиозерськ - провінційне місто, в якому проживає три пані, про яких і піде мова. Молодша з них - Олеся, їй 21 рік і вона вчиться в художньому. Її матері Олені 45 і вона начальник в будівельній компанії. Її бабусі Іраїді Степанівні 65 і вона професійно виконує народні романси. У всіх три одна біда - вони без чоловіків. У бабусі чоловік вже давно помер, матір - десять років як розучена, а у Олесі теж не все гладко. Лише зараз у неї з'явився більш-менш серйозний і приємний хлопець, але вона про нього нікому зі своїх домашніх не говорить. Ймовірно, Олеся б і продовжувала тримати це у таємниці, якби у хлопця не виникли обставини через які йому стало банально ніде жити. Олеся була вимушена привести його на житлоплощу своїх батьків, проте Никіту там чекав холодний прийом. Він нікому не сподобався і йому дозволили тут жити лише заради того аби не сваритися з Олесею. Але Олена не має наміру довго терпіти хлопця своєї дочки і всіляко прагне влаштувати йому нестерпне життя, аби спровокувати його з'їхати.
Рейтинг Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 21.11.2015 в 01:46
Оригінальна назва: Серіал Червона королева
Жанр: Драма / Мелодрами
Опис: Дванадцятисерійна мелодрама Червона королева, яка стартувала на " Інтері " 5 жовтня 2015 року, розповість про цікаву і трагічну долю Регіни Збарської - королеви радянського подіуму. Серіал створений на основі біографії цієї дивної жінки. За словами режисера Олени Семенової, історія, показана у фільмі, дещо прикрашена і адаптована під смаків сучасного глядача. До речі, сама Олена, як актриса, знялася в багатьох відомих фільмах: «Кармеліта. Циганська пристрасть», «Дівчина з півночі», «Таємний знак».

Втілити на екрані образ зірки першої величини в світі радянської моди творці картини довірили двадцятидвохрічній пітерській актрисі Ксенії Лукьянчикової, це буде її дебютом в кіно. Зовні дівчина вражаюче схожа на свою героїню. Спеціально для ролі Ксенія схуднула на 15 кілограм і розлучилася зі своїм довгим волоссям.
Рейтинг Серіал Червона королева, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 21.11.2015 в 01:40
Оригінальна назва: Серіал "Зцілення"
Жанр: Мелодрама
Опис: Головною героїнею нового драматичного серіалу російського виробництва «Зцілення» є мила, добра і ніжна жінка на ім'я Ольга, яка є власницею приватного дитячого садку. Своїм вихованцям Ольга віддає все кохання, тепло і турботу, адже власних дітей у неї немає. Ольга і її чоловік Денис давно змирилися з цим і намагаються жити щасливим родинним життям удвох. Але навіть настільки крихке щастя обернулося для головної героїні трагедією.

Повертаючись додому після важкого робочого дня, все про що мріяла Ольга, так це про те, аби опинитися в обіймах свого чоловіка і провести разом з ним романтичний вечір. Але ідилія, про яку мріяла жінка, рушиться в одну мить. Ольга випадковим чином взнає, що її чоловік Денис вже давно зраджує їй з іншою жінкою, і більш того, у нього є дитина. Але лицемірний Денис не може допустити розлучення з Ольгою, адже любляча дружина вже довгий час була свого роду «спонсором» для нього. Разом зі своєю новою коханкою, Денис вирішує позбавитися від Ольги найжорстокішим чином і отримати в спадок її бізнес.

Чи зможе підступна парочка негідників здійснити свій план? Про це ви можете взнати в епізодах драматичного серіалу «Зцілення», який ми пропонуємо вам поглянути на нашому сайті у відмінній якості.
Рейтинг Серіал "Зцілення", всі серії (2013 - н.ч) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 21.11.2015 в 01:39
Оригінальна назва: Серіал Закохані жінки
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Опис:

Сюжет життєвої мелодрами " Закохані жінки " переповнений яскравими емоціями. Мова піде про долі чотирьох молодих жінок - Катерини, Тамари, Світлани і Євгенії, подруг дитинства. Здобувши освіту, вони повертаються в рідне невелике містечко, розташоване недалеко від столиці. Катя стала лікарем, Світлана - юристом, Женя - професіонал у сфері торгівлі нерухомістю, а Тамара - ростить двох славних діточок. Особисте життя у подруг бажає кращого, але жінки не втрачають надію на справжнє кохання. Подруги часто опиняються в конфлікті з колегами і близькими. У основі серіалу - переломні моменти, зльоти і падіння в долях героїнь, їх боротьба за кохання. Фінальна частина картини приємно порадує глядачів. Кожна з подруг винесла для себе справжній урок життя.
Рейтинг Серіал Закохані жінки, всі серії (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (8)
0 21.11.2015 в 01:31
Оригінальна назва: Серіал Анжеліка, всі серії
Жанр: Мелодрама, Російський серіал
Опис: У невеликій кубанській станиці готується до весілля перша місцева красуня Анжеліка. Вона сподівається на довге родинне щастя. Їй заздрять подруги. Але одного дня казка закінчилася. За декілька днів до весілля Анжеліку гвалтує група заїжджих музикантів... В одну мить від дівчини відвертаються односельці і жених. Анжеліка народжує дитину і виїжджає до Москви на пошуки своїх кривдників. Але в столиці вона виявиться пішаком в чужій кримінальній грі, об'єктом жіночої ненависті і знов обпечеться на нещасному коханні. Чи зможе все-таки дівчина залишитися людиною і знайти своє щастя ?
Рейтинг Серіал Анжеліка, всі серії (2014) на сайті: (4.0) Проголосували (30)
0 21.11.2015 в 01:28
Оригінальна назва: Серіал Хлопці зі сталі (всі серії)
Жанр: Бойовик
Опис: У неспокійні 90-і роки багато хто зіткнувся з проблемами. З розвалом Радянського Союзу єдиний завод в місті закрився. Місцеві жителі опинилися на межі виживання. Багато хто подався в кримінал. На щастя в місті була спортивна школа. Її засновник Борис Рогов не покинув місцевих хлопців і прагне наставити їх на правильну шлях. Ось тільки нове життя повне спокус, вистояти перед якими нелегко. Чи зможуть вихованці спортивної школи залишитися чесними людьми? За кожного свого вихованця Рогів готовий боротися....
Рейтинг Серіал Хлопці зі сталі (всі серії) (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.09.2015 в 00:49
Оригінальна назва: Жіночій лікар
Жанр: Мелодрама
Опис: Головний герой телесеріалу «Жіночий доктор» - Роман Широков. Роман - кваліфікований лікар, покликання якого - допомагати всім своїм пацієнтам. Про рівень його кваліфікації говорить успішне стажування за кордоном. На момент подій, описаних в серіалі - він лікар пологового відділення обласної лікарні. Почуття обов'язку примушує його братися за пацієнтів, від яких відмовилися більшість його колег.

Через незалежність Романа не сильно-то і люблять колеги-лікарі і керівництво. У кожній новій серії Роман доводитиме свою компетентність, рятуючи безнадійно хворих. Серіал не має обмежень за віком і повинен сподобатися абсолютно всім.
Рейтинг Серіал Жіночій лікар, всі серії (2013) на сайті: (3.5) Проголосували (8)
0 22.09.2015 в 02:58

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »