Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Провінціалка
Жанр: драми
Опис: Александра Еліцка мешкає у Франції, купається в розкоші і має титул княгині. У родинному особняку вона проживає разом з дядьком Лео. Мати недавно померла, і все майно перейшло по спадку Александрі. А ще вона випадково взнала інформацію відносно свого батька - Павла Бєгунова. Він бізнесмен, що проживає в Росії і навіть не підозрює, що у Франції у нього є дочка. Александра прилітає до Росії з метою побачитися з батьком, проте затія не удається. Виявляється, що Павло пропав і весь його бізнес тепер в руках його дружини Маргарити. Александра спробувала поговорити з Марго, щоб взнати, куди подівся її батько, проте, з цієї затії нічого не вийшло... Наша героїня задаватися не має наміру, вона приїхала до Росії, аби побачити батька і нікуди не виїде, поки не досягне бажаного. Александра вирішила під виглядом бідної провінціалки з Єльця влаштуватися у фірму-конкурента її батька, аби роздобути там інформацію. Незабаром у неї з'являються підтверджені факти про те, власник цієї фірми в змові з дружиною батька і вони мають безпосереднє відношення до його зникнення.
Рейтинг Серіал Провінціалка, всі серії (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 26.11.2015 в 21:10
Оригінальна назва: Серіал Скорпіон (Scorpion)
Жанр: Драма, бойовик
Опис: У основу серіалу лягли реальні історії про підлітків-вундеркіндів і керівника їх групи, що працюють на секретну службу країни. За допомогою спеціальної програми юні дарування отримують інформацію про злочини, що відбуваються, і прикладають всі свої розумові здібності для збереження віртуальної безпеки держави. Главою групи став комп'ютерний геній Уолтер Про ' Брайен, який в юності відрізнявся від своїх однолітків неабиякою силою роботи головного мозку. Після спроби зламати систему безпеки Пентагону йому запропонували роботу на уряд. Тоді Уолтер зібрав групу з п'яти висококваліфікованих фахівців, які і стали працювати для забезпечення національної безпеки.
Рейтинг Серіал Скорпіон (Scorpion) українською, всі серії (2014) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 26.11.2015 в 21:08
Оригінальна назва: Серіал Взнай мене, якщо зможеш
Жанр: Мелодрама
Опис: У невеликому містечку живе вісімнадцятирічний Ілля Авдєєв. Він закоханий у Алісу. Але батько Аліси категорично проти їх стосунків і у результаті вона виходить заміж за Дениса, підопічного її батька. Іллю тим часом підставяють. На нього вішають вбивство з пограбуванням, яке насправді зробив Денис. В результаті такого повороту подій молодий хлопець повинен десять років відсидіти у в'язниці. Коли Ілля виходить на свободу він потрапляє в круги кримінального авторитету і стає на шлях помсти...
Рейтинг Серіал Взнай мене, якщо зможеш (2014) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 26.11.2015 в 21:06
Оригінальна назва: Футурама
Жанр: мультфільм, фантастика, комедія
Опис: Сюжет мультсериала «Футурама» нехитрий - найзвичайніший рознощик піци Фрай, випадково заморожений, потрапляє в майбутнє. Але виявляється, що навіть опісля декілька тисяч років, не дивлячись на те, що довкола живуть роботи і інопланетяни, світ не сильно змінився. Незабаром у Фрая з'являються друзі, з якими він разом працює в службі інопланетної доставки «Планета Експрес»: чарівна одноока инопланетянка Ліла, яка, не дивлячись на купу особистих проблем, відмінно справляється з роботою капітана корабля; Бендер - робот зовні і людина усередині, що володіє безліччю людських слабкостей - він палить, любить випити і дивиться порно; професор Вест - геніальний учений, чиї ідеї незрідка виходять на межі розумного.
Рейтинг Футурама українською (Futurama), всі серії (1999-2013) на сайті: (4.5) Проголосували (34)
0 26.11.2015 в 20:46
Оригінальна назва: Серіал Чорнобиль Зона відчуження
Жанр: Серіали
Опис: У салоні добре пошарпаної «Волги» опинилася компанія з п'яти молодих людей, що не встигли навіть толком познайомитися. Їх дорога лежить до одного з самих непередбачуваних місць на землі. Хлопцям потрібно потрапити на територію Чорнобиля. Молодим людям потрібно в мертве місто Пріпять не з власної примхи. Поступово наближаючись до кінцевої мети несподіваної подорожі, головні герої стикаються з безліччю проблем, вирішити які стає все складнішим.

Все почалося з пограбування московської квартири, в якій проживали батьки одного з головних героїв серіалу «Чорнобиль. Зона відчуження». Злочинець забрав близько восьми мільйонів рублів. Грабіжником виявився досить незвичайним тип, один із столичних айтішніків. Поведінка злодія викликала здивування у хлопців. Зазвичай, злочинці прагнуть «залягти на дно» до певного часу, поки шум не затихне, а розслідування не зайде в глухий кут. Цей злодій повівся зовсім по-іншому. Незабаром після пограбування квартири він записав відео, в якому повідомив про свій намір побувати в Чорнобильській зоні, а точніше в Пріпяті. У надії розшукати злодія молоді люди пустилися в дорогу. Проте, все не так просто як представлялося спочатку.
Рейтинг Серіал Чорнобиль Зона відчуження, всі серії (2014-2015) на сайті: (4.4) Проголосували (41)
0 26.11.2015 в 20:41
Оригінальна назва: Серіал Чудо
Жанр: мелодрами, вітчизняні, комедія
Опис: Молода дівчина Ганна у виконанні Олесі Железняк проводить час в клубах, тусується на вечірках. Вона досить легковажно відносилася до життя до тих пір, поки не взнала, що завагітніла від приятеля Дена. Розуміючи, що дитя зараз не потрібне нікому, Ганна вирішує зробити аборт. Раптово головна героїня чує голос ембріона, який просить зберегти йому життя. Впродовж 9 місяців Ганна спілкуватиметься з майбутньою дитиною, яка допоможе їй здолати складні ситуації. Батька дівчини звинуватять в махінаціях, і той вимушений буде в терміновому порядку сховатися в Лондоні від правосуддя. Ганну з матір'ю виселять з шикарного особняка, і вони знімуть дорогущий номер в готелі. Але незабаром гроші закінчаться, і сім'ю проженуть і звідти. Про подальші події ви взнаєте з серіалу.
Рейтинг Серіал Чудо (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.11.2015 в 20:40
Оригінальна назва: Серіал Кухня
Жанр: Комедія
Опис: Відвідуючи будь-який ресторан або кафе, вам напевно хотілося б побачити як кухарі готують замовлення клієнтів. Ми надамо вам можливість побачити все своїми очима, якщо ви поглянете серіал " Кухня " . Тут ми познайомимося з персоналом (і не лише) ресторану " Claude Monet " . У ресторані працює різношерста публіка. Вся історія починається з того, що в цей найпрестижніший ресторан французької кухні влаштовується працювати кухарем Максим Лавров, який приїхав з Воронежа. До цього він познайомився в нічному клубі з дівчиною Вікою, яка працює теж в ресторані " Claude Monet " арт-директором. Але спільна робота у молодих людей якось не занадилася із самого початку. Шеф-кухар і, відповідно, начальник кухні Віктор Петрович Барінов - кухар від Бога, що знає як догодити навіть найвередливішому гурманові. Але у такого класного кухаря один великий мінус: він дуже любить випити, а також азартні ігри, та і характер у нього не дуже. Але що цікаво, власником цього елітного ресторану є актор і шоумен Дмитро Нагієв. Ось такий своєрідний коктейль виходить, який обов'язково варто скуштувати.
Рейтинг Серіал Кухня, всі серії (2012-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.11.2015 в 15:33
Оригінальна назва: Серіал Королева бандитів
Жанр: вітчизняні, мелодрама
Опис: Сюжет серіалу «Королева бандитів» розвертається довкола особистої трагічної долі сільської дівчини Поліни Поліванової. Поліні подобалося жити в рідному селі, тим більше що тут вона зустріла благородного і красивого парубка Сергія, в якого закохалася. Вона мріє про хорошу сім'ю і зберігає вірність Сергію, поки той не повернеться з армії. Але життя вносить свої корективи. Мати Поліни важко хвора, і їй потрібна дорога операція. Грошей в сім'ї таких ніколи не було. Поліна знає, що потрібну суму може дати лише один людина, яка до неї і не байдужа, - господар ринку Дмитро Буров. Той погодився допомогти якщо вона стане його законною дружиною. Час не терпить, Поліна приймає рішення і погоджується . Поступово Поліна втягується в кримінальне середовище і стає учасницею розборок небезпечних злочинців. Адже Буров - значима фігура в кримінальному середовищі. І крім того, немало проблем у Поліни виникає з - за колишньою коханкою Бурова, яка не може йому пробачити цього шлюбу.
Рейтинг Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 24.11.2015 в 15:31
Оригінальна назва: Серіал П'ята група крові
Жанр: Мелодрами
Опис: Роман Анфіси і Руслана починався в середині 60-х років. Тоді герої серіалу «П'ята група крові» ще не могли передбачити, що незабаром у них народиться дочка, яка отримає ім'я Дінка (Анастасія Сметаніна). Підростаючи, Дінка проявить себе як сильна, неординарна особа.

І багаточисельні випробування, які випадуть на її долю: пошук власного щастя, народження дітей, зустрічі і розставання з рідними і близькими людьми - не лише загартують Дінкин характер, але і ляжуть в основу захоплюючої епопеї, про яку і розповість серіал «П'ята група крові». Декілька десятків років - з середини 60-х до наших днів - охоплює оповідання про непросту, але украй цікаву життєву долю цієї тендітної, але незвичайно сильної жінки.
Рейтинг Серіал П'ята група крові, всі серії (2010) на сайті: (4.1) Проголосували (12)
0 24.11.2015 в 15:25
Оригінальна назва: Серіал Мерлін
Жанр: драма пригоди фентезі
Опис: Король Артур і Королівство Камелот запрошують взнати історію легендарного Мерліна, який повинен стати наймогутнішим чарівником. Серіал «Мерлін» перенесе вас у часів лицарів, драконів і чаклунства, у час, де відбуваються досить дивні події, у яких доведеться приймати участь головному герою.

Після знищення драконів та чаклунів і двадцятирічної заборони на всілякі прояви магії, в королівство Камелот прибуває хлопець Мерлін. Мати відправила його до знайомого придворного лікаря Гаюса. Непосидючий Мерлін в перший же день вплутується в бійку з Артуром - сином короля, потрапляє у в'язницю і дізнається таємницю про те, що саме він, завдяки своїм магічним здібностям, вибраний допомогти Артуру об'єднати землі Альбіону.

Оскільки в королівстві заборонено чаклунство, хлопцю доведеться нелегко, адже він ще не навчився контролювати свої сили. Його чекають великі випробування, до того ж він повинен заслужити на довіру Артура.
Рейтинг Серіал Пригоди Мерліна, українською, всі серії (2008) на сайті: (4.5) Проголосували (58)
0 21.11.2015 в 01:49

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »