Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) українською

Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Бунтівний дух (всі серії)
Рік випуску: 2002
Режиссер: драма, мелодрама, комедія, родинний, музика
У ролях знімались: Катрін Фулоп, Каміла Бордонаба, Бенхамін Рохас, Феліпе Коломбо, Луїсана Лопілато
Жанр: драма, мелодрама, комедія, родинний, музика
Опис: У серіалі "Бунтівний дух" глядачі побачать дорогу школу «Елітний шлях» - одне з самих елітних місць навчання підлітків - коледж в Аргентині. Туди "сплавляють" золоту молодь багаті батьки заради престижу, так само там навчаються надзвичайно обдаровані дітки з найпростіших сімей, пройшовши не один рівень всіляких конкурсів. Велика частина учнів - це еліта, чверть - це "розумники". Розумник Пабло, Мія, Мануель і Марісса - учні першого курсу, їх батьки розкрили для них ворота у доросле життя.

Мія - симпатична і досить амбітна дівчина, вона лідер. Марісса - розпещена дівчинка з вищого суспільства, що йде до своєї мети за будь-яку ціну. Мануель - після загибелі тата, став годувальником. Пабло - з вищих шарів, його батько відомий чиновник. Хлопці подружилися, вони разом ділять взлети і падіння, допомагають один одному у навчанні.
Рейтинг Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
Поділитися посиланням на фільм Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Бунтівний дух, всі серії (2002) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar