Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Принцеса на бобах (1997) українською

Фільм Принцеса на бобах (1997) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Принцеса на бобах
Рік випуску: 1997
Жанр: драми
Режиссер: Виллен Новак
У ролях знімались: Олена Сафонова, Сергій Жигунов, Мамука Кікалейшвілі, Олександр Бондаренко та ін.
Опис: Це складна, але неймовірно зворушлива історія про любов і гордості. Симпатичний бізнесмен Дмитро Пупков працює керівником меблевої фірми. Він впливовий, багатий і дуже амбітний, мріючи коли-небудь придбати власний літак. Чоловік є закінченим романтиком і фантазером, який любить спостерігати за голубиними зграями та ностальгувати про щасливе безтурботне дитинство. Єдине, що його не влаштовує - безглузде прізвище, від якої він сподівається позбутися завдяки фіктивному одруження. Він зупиняє свій вибір на першій знайомої жінки - Ніні Шереметьєвої. Колись вона була шляхетною і світською дамою з аристократичних кіл. Але після політичних переворотів їй довелося забути про свої ідеї наукового комунізму, влаштувавшись посудомийкою і зваливши на свої тендітні плечі турботу про велике сімейство. Пупков починає доглядати за нею і задобрювати дорогими подарунками, сподіваючись підкупити дівчину. Але, як виявилося, це не вихід, якщо немає справжніх почуттів. Тому в кінцевому підсумку промінцю світла під назвою любов належить здобути перемогу і стати для головних героїв дивом і провідником у світ справжнього людського щастя.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 3434 | Додано: 03.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Принцеса на бобах (1997) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Принцеса на бобах (1997) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Принцеса на бобах (1997) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar