Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Втеча з в'язниці
Жанр: бойовик, драма
Опис: Основна сюжетна лінія серіалу Втечі - це історія двох братів, один з яких засуджений безневинно, а другbq намагається визволити його досить своєрідним способом.

Недалекого і задиристого Лінкольна Барроуза засудили, і засудили до страти за вбивство родича відомого політика. Сам Лінкольн провину категорично заперечує. Його брат Майкл вирішує врятувати недолугого і розробляє план втечі з тюрми. Талановитий і креативний інженер-конструктор Майкл колись брав участь у реконструкції тюремної будівлі, і тому знає безліч його внутрішніх «таємниць». Зашифрувавши загальний план втечі спеціальним чином, він наносить на тіло, особливу татуїровку, сенс якої зрозумілий лише їм з братом і вирушає грабувати банк.

Після упіймання і суду, молодший братик потрапляє туди, куди і прагнув - у в'язницю «Фокс Рівер» і приступає до реалізації задуманого. В цей час, подруга братів з дитячого віку - Вероника, намагається розібратися із заплутаною справою Лінкольна, проводячи власне розслідування. Вона не вірить в його винність.

Тюремна дійсність виявляється жорсткішою і суворішою, ніж уявляв собі Майкл. Йому доводиться шукати контакти з ув'язненими, йти на компроміси, просити допомоги у сусідів по камері. Дії з організації втечі доводиться коректувати на місці, оскільки виникає безліч неврахованих деталей. Для того, щоб усунути різні перешкоди, коло притягнутих до операції доводиться збільшувати. У результаті, до втечі готується досить значна компанія. Майкл розуміє, що ситуація наближається до критичної. До всіх інших неладів, молодший брат несподівано закохується в тюремного доктора Сару Танкреді, але вимушений ретельно приховувати свої відчуття заради її ж безпеки.
Рейтинг Серіал Втеча з в'язниці, всі серії (2005) на сайті: (3.8) Проголосували (5)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: серіал Та, що Говорить із Привидами
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Фентезі
Опис: Головною героїнею американського серіалу «Та, що Говорить із Привидами» стала звичайна дівчина Мелінда Гордон у виконанні блискучої Дженніфер Лав Х'юїт. Вихована в сім'ї, що любить її, і що виросла в невеликому класичному американському містечку. Зовні вона мало чим відрізняється від місцевих жителів. Єдине, що відрізняє Мелінду - це здатність бачити душі померлих, по яких-небудь причинах, що залишилися на нашому світі. Впродовж століть в сім'ї Гордон передається цей дар і новий медіум знову і знову виконує свій борг перед покійними. Мелінда стала єдиною надією для тих, хто так і не зміг піти в кращий світ, у кого залишилися незавершені справи, для тих, хто не встиг попрощатися або повідомити близьким щось важливе.
Але злякані і потребуючі допомоги душі, що заблукали, далеко не завжди бувають мирними і доброзичливими. Кожен новий випадок стає черговим випробуванням для дівчини, наділеної таким незвичайним даром. І єдині, хто може підтримати Мелінду у важкій справі звільнення мятущихся духів, стали її вірна подруга і партнер по бізнесу Делія Бенкс, а також улюблений чоловік Джим Кленси.
Рейтинг Серіал Та, що Говорить із Привидами, всі серії (2005-2010) на сайті: (5.0) Проголосували (4)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал Відчайдушні домогосподарки
Жанр: Детектив, Драма, Комедія, Мелодрама
Опис: У маленькому містечку Фейрвью життя тече спокійно і розмірено. Матері ростять дітей. Діти зростають і намагаються виїхати у велике місто. Чоловіки працюють, бабусі печуть пиріжки. Всі задоволено життям або вдають, що задоволені. Але одного дня вмирає домогосподарка Мері Ян і з цієї миті бере свій початок серіал «Відчайдушні домогосподарки», а разом з ним приходить кінець розміреного життя містечка.
В померлої були подруги. Сьюзен, чий шлюб розпався, тому що чоловік знайшов собі молодшу і красивішу. Габріель, яка спить з молодим садівником, тому що одружилась з чоловіком через гроші, а не через кохання. Брі намагається врятувати свій шлюб і якось налагодити контакт з дітьми-підлітками - син наркоман, дочка рано подорослішала і вже хоче зустрічатися з хлопчиками. Ліннет закінчила блискучу кар'єру, аби присвятити себе дітям.
Стурбовані смертю Мері (яка присутня незримою примарою у всіх серіях і веде оповідання від власної особи) вони беруться за справу, сподіваючись знайти винного і одночасно змінити свої життя, що розвалюються, на краще. І все містечко здригається увісні, передчуваючи, що це може бути і куди приведе, тому що коли за справу беруться відчайдушні домогосподарки - ображеним і не зачепленим не піде ніхто.
Рейтинг Серіал Відчайдушні домогосподарки, всі серії (2004) на сайті: (2.3) Проголосували (3)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал C.S.I. Місце злочину Лас-Вегас
Жанр: трилер, детектив, драма, кримінал
Опис: Лас-Вегас - це місто, яке багато років манить людей своїми вогнями та безліччю розважальних закладів. Але, на жаль не всі з них приїжджають зі добтими намірами. У величезному напливі людей зустрічаються і далеко недоброчесні персонажі, деякі з яких і зовсім маститі лиходії, які наївно вважають, що їх злодійства залишаться непокараними. Та, завдяки бездоганній роботі поліцейської команди C.S.I. Лас-Вегас завжди під контролем. І навіть якщо слідство заходить в тупикову ситуацію в гру вступає капітан Гріссом, що очолює суперпрофесійну криміналістичну групу.
Рейтинг Серіал C.S.I. Місце злочину Лас-Вегас, всі серії (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Серіал Дівчата Гілмор
Жанр: Комедії, Родинні, Драми
Опис: У серіалі Дівчата Гилмор події розвертаються в одному провінційному містечку під назвою Старз Холлоу, розташованому поряд з Гарвардом. Тут є все, що потрібне для кожного його жителя: великий готель, сотні магазинів, середня школа, міський танцювальний майданчик, невеликі ресторанчики і навіть відеосалон. Саме у таких умовах проживають головні героїні - 32-річна мама Лорелай і її 16-річна дочка Рорі. Не дивлячись на настільки велику різницю у віці, ті, що оточують часто називають їх рідними сестрами. І справді, у них є загальні інтереси, музичні смаки і мрії про майбутнє, які вони вічно обговорюють між собою. Вони поводяться? як справжні нерозлучні подруги, які просто не можуть жити одина без одної. Але вони ще не здогадуються про те, що все найцікавіше в їх житті ще лише починається. Деколи вони часто поводяться як діти, але це не заважає їм брати від життя все. Попереду на них чекають справжні пригоди, нові знайомства і купа смішних ситуацій. Щоденні проблеми, пошуки парубка, неприємності в школі - це лише маленьке число проблем, з якими їм ще належить зіткнутися. А доки сім'я Гилмор живе своїм життям, в якому є місце для всього: і для смутку, і для розваг. Але чи продовжиться все це достатньо довго?
Рейтинг Серіал Дівчата Гілмор, всі серії (2000) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 15.05.2017 в 19:36
Оригінальна назва: серіал Величне століття. Імперія Кесем / Кесем Султан
Жанр: драми / історія
Опис: Будучи зовсім молоденькою, Анастасія пережила страшні події, але її воля не зламалася і спрага жити не стала менше. Вона стійко трималася в той момент, коли на її рідне селище напали, коли її викрали і як річ кинули на корабель. Так само стійко вона перенесла удар долі, коли взнала, що виявилася на ринку рабів і що її викупили для гарему Ахмеда I з Греції. Її краса була просто неземна саме тому, в гаремі її відмітили відразу. І ось вона вже на особистій зустрічі з султаном, який подарував їй нове ім'я. Тепер вона - Махпейкер, або як її називали всі згодом - Кесем. Ось так, рука в руку з великим султаном, не відступаючи від нього, як тінь ні на крок, ця прекрасна дівчина провела чотирнадцять років. Не дивлячись на те, що вона не була абсолютно єдиною жінкою правителя. Їй вдалося стати впливовою особою і матір'ю тринадцяти його дітей. Ахмед I і Кесем були нерозлучні, а враховуючи, що це була дуже розумна і велична жінка, їй вдалося впливати на велику кількість політичних справ. І це при тому, що за період його правління ця жінка ніколи не говорила з ним на такі серйозні теми. Вона мовчки вчилася і освоювала науку дипломатії.

Влада, що діяла, попала в руки Кесем після смерті чоловіка в 1617 році. Вона прорахувала кожен свій крок, продумала наперед усі ходи недоброзичливців і, будучи не в палаці змогла все розіграти на свою користь. Таку владну і розумну жінку ще не знала історія.
Рейтинг Серіал Величне століття. Імперія Кесем / Кесем Султан, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.05.2017 в 19:35
Оригінальна назва: Серіал Окуповані
Жанр: Серіали. Драми. Трилери
Опис: Серіал розповідає про вигадану ситуацію, при якій російські війська окуповували Норвегію. Лідери європейських країн в нерішучості завмерли, намагаючись прийняти якесь рішення. Але політика Росії вельми жорстка: Норвегія, унаслідок збереження довкілля припинила в Північному морі видобуток нафти, а Росія цьому перешкоджає, причому, аж до введення військ на територію іншої країни. Організовуючи вторгнення своїх військ, Росія бачить свою вигоду і поступатися не бажає, продовжуючи нарощувати свою військову присутність.
Рейтинг Серіал Окуповані, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Чорна квітка
Жанр: драма
Опис: Сюжет українського телесеріалу розповідає про Леру, недавню випускницю педінституту. Лера - відмінниця, красуня, та і взагалі розумна дівчина. Саме за її хороші якості її розподілили в місто Пріп'ять, одне з найбагатших міст у всьому Радянському Союзі. Завдяки постачанню, містечко біля атомної електростанції не лише процвітало, але і вельми швидко розвивалося. Кожен житель Радянського Союзу мріяв переїхати до Пріп'яті. Лера повинна поступити у розпорядження школи, де вона стане вчителькою молодших класів. Проте в Пріп'яті Лера знайшла не лише новий будинок і роботу, тут вона зустрів Вітаса, інженера-ядерника і кохання всього її життя. Все було б відмінно в житті Лери і Вітаса, якби не кінець квітня 1986 року, що приніс до Пріп'яті біду.
Рейтинг Серіал Чорна квітка, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Рівердейл
Жанр: драма
Опис: Життєрадісний молодий парубок на ім'я Арчі, звертає увагу виключно на позитивні сторони життя. Парубок прагне не засмучуватися і викинути весь негатив з голови. До чого смуток, якщо друзі завжди поблизу? Беті, Вероника і інші товариші постійно з хлопцем.
У якийсь момент, хлопцям приходить ідея досліджувати з дитинства рідне містечко Рівердейл. Раніше вони не ходили по тих вулицях, які розташовані дуже далеко, але час пригод настав. Група молодих людей ще не здогадується, якою трагедією обернеться затія. Містечко має безліч секретів, про які краще не знати. Темна сторона рідних вуличок здатна не лише привести в жах, але і серйозно нашкодити героям.
Рейтинг Серіал Рівердейл, всі серії (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Спокуса
Жанр: Детективи, Кримінал, Мелодрами
Опис: Євгеній - головний герой серіалу «Спокуси». Женя працює у крупній компанії, на хорошій посаді. Найцікавіше, що його дуже цінує начальство, і готово давати парубкові підвищення. Але так вийшло, що йому воно не треба. Все тому, що Женей керує лише помста і нічого іншого. Але все міняється, коли він знайомиться з матір'ю одиночкою, милою дівчиною Інною.

Він закохується в неї і абсолютно забуває про свою помсту, про той самий план, який він обдумував багато років підряд. Тепер все це померкло в порівнянні з його стосунками. Але так вийшло, що в нього закохалася і дочка нового начальника. Невже він повинен буде вибирати?
Рейтинг Серіал Спокуса, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.05.2017 в 22:19

« 1 2 3 4 5 ... 18 19 »