Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Село на мільйон
Жанр: комедія
Опис: У невеликому українському селі живуть прості люди. Вони займаються господарством і живо обговорюють сільські новини і події. Одне з них стає надбанням всіх жителів. Вмирає заможний дід Кобец, залишивши статок в мільйон євро і в заповіті вказує, що його отримають внуки, якщо зможуть прожити в селі один рік. В разі відмови або невиконання умов, гроші перейдуть в руки голови сільської поради - Івана.
Троє внуків є міськими жителями, і перспектива жити в глушині цілий рік не спокушає їх. Але на кону такі гроші, що можна витерпіти все - відсутність елементарних зручностей, місць проведення дозвілля, шоппінга і модних салонів.
І ось трійка міських естетів починає пізнавати красу сільського буття, а народ з цікавістю спостерігає за цим. Івану дуже хочеться оволодіти спадком, і він робить все, аби внуки не витримали і забралися геть.
Чим же закінчиться це протистояння претендентів на здобуття незчисленного багатства хитрого і мудрого діда.
Рейтинг Серіал Село на мільйон, всі серії (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (7)
0 14.12.2016 в 20:06
Оригінальна назва: Серіал Східні солодощі
Жанр: мелодрама
Опис: Головні герої цього серіалу звичайна подружня пара, для якої щастя без дітей не існує. Довгий час наші герої не могли завести дітей, вони пробували різні методи. Десять років, прожитих разом, перетворили їх шлюб на повсякденність. Ігор - звичайний чоловік, хоча в молодості Тетяні здавалося, що він зможе досягти висот. До того ж у них немає дітей, і це сильно турбує молоду пару. Російські клініки не можуть допомогти Тетяні завагітніти, і пара вирішує звернутися в турецьку клініку. Через деякий час Тетяна вагітніє. Але потім виявилось, що її чоловік не є біологічним батьком дитяти...
Рейтинг Серіал Східні солодощі, всі серії (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Серіал Навесні розквітає любов
Жанр: Драма
Опис: Справжня гармонія жила в цій дівчині, яку нарекли незвичайним ім'ям- Весна. Вона була неймовірно красивою дівчиною, і дуже щасливою. У Весни є прекрасний чоловік Ігор, син Сергій і все, що є в її житті, дівчину влаштовує сповна. У них прекрасні стосунки з чоловіком і дитя зростає в коханні і гармонії. Але одного дня цю прекрасну сім'ю наздогнало горе. Одного разу Весна зникла.... Виявилось, що вона втратила пам'ять, цілими днями ходила по вулицях міста, намагаючись зрозуміти хто вона і звідки, нарешті опинилася в іншій країні. Минуло декілька років, Ігор так і не отримував звістку про свою кохану, він сам виховував сина, який вже виріс. У один найзвичайніший день, Весна з'явилася на рідному порозі свого будинку. Дівчина була знову рада побачити своїх коханих, ось тільки чоловік зробив вигляд, що її взагалі не знає...
Рейтинг Серіал Навесні розквітає любов, всі серії (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 14.12.2016 в 02:42
Оригінальна назва: Серіал Кохана вчителька
Жанр: драма
Опис: Закохатися у вчительку - що може бути безневиннішим і в той же час бруднішим, чим це? Випускник звичайної школи Гнат Калінін, головний герой серіалу «Улюблена вчителька» не знає відповідей, та він і не замислюється над ними. Він просто закоханий підліток. Вчителька, в яку хлопчик закоханий, не сприймає його серйозно. Сам же Гнат живе мрією, що після закінчення школи він стане справжнім дорослим чоловіком, і цього чоловіка вона і покохає.
Стає відомо, що його плани зруйновані, коли на випускному вбивають кращого друга Гната і вішають цей злочин на нього. Вчителька не вірить в те, що її учень вбивця і весь свій час думає про нього. Врешті-решт, вона усвідомлює, що має почуття до Гната. Сам же Гнат стає озлобленим і агресивним. Він розуміє, що йому належить провести найближчі декілька років за гратами, хоча він нічого не зробив. Парубок починає жити своєю мрією про помсту, а кохання до вчительки відходить на другий план.
Рейтинг Серіал Кохана вчителька, всі серії (2016) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 14.12.2016 в 02:42
Оригінальна назва: Серіал Пес
Жанр: детектив
Опис: У цьому драматичному, наповненому криміналом телесеріалі мова піде про дивну дружбу собаки і колишнього поліцейського. Макс, головний герой представленого телесеріалу, колись служив в поліції, був чудовим сищиком, а потім спився. Горілка відібрала у нього все, сім'ю, роботу, друзів, вірним і відданим залишився лише старий напарник, чотириногий друг, який ніколи не зрадить свого господаря. Собака, породи німецька вівчарка, має зовсім не собачий розум, вона відмінно розуміє хто ворог, а хто друг, і постійно виручає свого напарника. Людина теж ніколи не підведе чотириногого друга, адже це єдина істота на цілому світі, якій він може повністю довіряти.
Одного дня ця парочка розкриває заплутаний злочин, що дозволяє їм повернутися в ряди правоохоронних органів. Тепер герої кінофільму на законних правах щодня знешкоджують злочинців, підтримуючи один одного в скрутні хвилини. Яким би не був закінченим алкоголіком Макс, за допомогою пса він отримує другий шанс на пристойне життя, і у нього навіть з'являється симпатична супутниця, яка доки готова терпіти всі його вади. Чи зможе головний герой, нарешті, знайти своє щастя в житті?
Рейтинг Серіал Пес, всі серії (2015) на сайті: (3.2) Проголосували (6)
0 15.11.2016 в 21:13
Оригінальна назва: Принцеса бавовняних полів / Beyaz Gelincik
Жанр: серіал, драма, мелодрама
Опис: Турецький серіал «Принцеса бавовняних полів» розповідає історію, яка розвивається на родючих землях Адани в Західній Туреччині. В центрі сюжету - найбагатша сім'я Адани - клан Асланбас, власники тисяч акрів бавовняних полів, вони живуть в розкішному особняку. У сім'ї чотири брати і ось один з них - Омер зустрічає прекрасну молоду дівчину , яку згодом назвуть Принцесою бавовняних полів. З цієї миті в сім'ї починаються сварки і конфлікти, починають розкриватися таємниці її членів. Але кохання зуміє перемогти всі перешкоди...
Рейтинг Серіал Принцеса хлопкових полів, всі серії (2005-2007) на сайті: (2.8) Проголосували (8)
0 03.09.2016 в 22:42
Оригінальна назва: Серіал Уламки щастя
Жанр: драма
Опис: Головним героєм серіалу виступає красива і ще молода Гюльсерен. Вона народилася в столиці - Стамбулі, в Гюльсерен є 15-річна дочка. Жінка живе з нею на скромну зарплату, яку їй платять за роботу в типовому місцевому магазині. Одного дня доля зводить Гюльсерен з молодим чоловіком, ім'я якого Джіхан. Цей чоловік красивий і досить спроможний, оскільки має досить хороший прибутковий бізнес - він власник найпрестижнішої мережі ресторанів міста. Між героями телесеріалу спалахуює кохання, проте цю пару чекає немало перешкод і насущних проблем, які їм доведеться здолати.
Рейтинг Серіал Уламки щастя, українською, всі серії (2014) на сайті: (4.2) Проголосували (213)
0 02.09.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Серіал Брати / Кузей Гюней
Жанр: турецький серіал, драма
Опис: Серіал розповідає про життя двох братів, які є абсолютними протилежностями. Молодший, Кузей, кинув середню школу і став бандитом. А ось його старший брат, Гюней, навпаки завжди був зразковим учнем, який гриз граніт науки на економічному факультеті і одночасно працював помічником в одному з спорт клубів, аби заробити на навчання в магістраті. В Гюнея є кохана, Айше, дівчина, яка ні чим не примітна, вона не ставить перед собою цілей і зовсім не планує пробиватися в життя. Також серіал розповідає про Джемре, дочку перукаря, вона підробляє офіціанткою і таємно зітхає за Гюнєм. Проте її мати зовсім не цікавиться бажаннями дочки, вона робить все, аби та стала актрисою..
Рейтинг Серіал Брати / Кузей Гюней, всі серії (2011) на сайті: (4.4) Проголосували (16)
0 02.09.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Серіал Співачка
Жанр: Серіал
Опис: Головною героїнею телесеріалу стала проста, але дуже талановита Наташа Кречет. З малих років дівчинка була захоплена музикою і співом, з народження у неї незвичайно красивий тембр голосу. Як це часто буває, її величезний талант залишається не відмічений впливовими людьми. Проте абсолютно випадково відомий продюсер таки оцінив голос дівчини і надав їй квиток в інше життя.
Так Наталія почала працювати в Києві і попереду її чекають багато різних випробувань.Чи зможе героїня знайти своє щастя?
Рейтинг Серіал Співачка, всі серії (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 02.09.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Серіал Домашній арешт
Жанр: комедія, серіал
Опис: Костянтин і Наташа були одружені майже двадцять років, але їх стосунки як і раніше були яскравими і емоційними. Костя працював в рибному магазині, а Наташа присвятила себе домашнім турботам. Після нудного робочого дня, Костю вдома чекала "розважальна програма" - з'ясування стосунків з другою половинкою, проте вони продовжували кохати один одного і навіть не думали про розлучення. Черговий конфлікт виник якраз в день народження їх дітей, близнят. Про це Костя забув, та ще і ненавмисно висловив свою думку про брата дружини та його молоду дружину, які повинні були прийти до них в гості. Це була дуже колоритна парочка. Іван був занудним релігійним філософом, який рахував себе розумніше за інших, а ось його дружина Беатрис була типовою сучасною блондинкою легкої поведінки, колишньою стриптизеркою.

Рейтинг Серіал Домашній арешт, всі серії (2010) на сайті: (4.1) Проголосували (7)
0 02.09.2016 в 22:40

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »