Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Жіночій лікар
Жанр: Мелодрама
Опис: Головний герой телесеріалу «Жіночий доктор» - Роман Широков. Роман - кваліфікований лікар, покликання якого - допомагати всім своїм пацієнтам. Про рівень його кваліфікації говорить успішне стажування за кордоном. На момент подій, описаних в серіалі - він лікар пологового відділення обласної лікарні. Почуття обов'язку примушує його братися за пацієнтів, від яких відмовилися більшість його колег.

Через незалежність Романа не сильно-то і люблять колеги-лікарі і керівництво. У кожній новій серії Роман доводитиме свою компетентність, рятуючи безнадійно хворих. Серіал не має обмежень за віком і повинен сподобатися абсолютно всім.
Рейтинг Серіал Жіночій лікар, всі серії (2013) на сайті: (3.5) Проголосували (8)
0 08.07.2018 в 02:58
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці Смолвіля, українською (2001) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 08.07.2018 в 02:31
Оригінальна назва: ГРА ПРЕСТОЛІВ
Жанр: Серіали / Драма / Пригоди / Фентезі
Опис: Даний серіал був знятий по мотивах циклу фентезийного романа Джорджа Мартіна, «Гімн Льоду і Вогню». До створення серіалу підійшли дуже серйозно, тому перший, пілотний епізод знімався практично цілий місяць. Історія серіалу починається з того, що король стає жертвою змови і він у пошуках підтримки, призначає Головним Радником свого строго бойового товариша Еддарда Старка. Той погоджується і переїжджає зі всією своєю сім'єю в столицю Семи Королівств. Прем'єра серіалу відбулася 17 квітня 2011 року.
Рейтинг СЕРІАЛ ГРА ПРЕСТОЛІВ, УКРАЇНСЬКОЮ, ВСІ СЕРІЇ (2011-2018) на сайті: (4.0) Проголосували (57)
0 08.07.2018 в 02:14
Оригінальна назва: The Walking Dead
Жанр: Серіал, Драма, Жахи, Трилер
Опис: Цей серіал знятий по мотивам однойменних коміксів, що були створені Робертом Кіркманом та Тоні Муром. Постапокаліпсіс, людство на грані винищення. Світ захоплений ходячими мерцями-зомбі, лише поодинокі групки людей вижили та відчайдушно рятуються від орд ненажерливих зомбі. Серіал розповідає про одну з таких груп, яку очолює колишній поліцейський Рік Граймс. Мета групи - знайти безпечне місце для життя. Проте у кожного свої амбіції, кожен готовий заплатити будь-яку ціну аби вижити, якщо ця ціна – життя товариша.
Рейтинг Ходячі мерці / І мертві підуть / The Walking Dead (українською), всі сезони (2010-2017) на сайті: (4.6) Проголосували (11)
0 08.07.2018 в 00:39
Оригінальна назва: Відчинене вікно
Жанр: серіали, драми
Опис: Подружжя намагалося робити вигляд, що все нормально в їх взаємовідносинах. Все частіше між чоловіком і дружиною виникали сварки. Мимовільним очевидцем сімейних сцен доводилося ставати Вані, єдиному синові. Хлопчик ніяк не реагував на сварки батьків. Він лише все дужче занурювався у власний внутрішній світ, намагався втекти від суворої реальності. Наближався черговий день народження Вані. Батьки вирішили порадувати дитину цікавою іграшкою. Хлопчик давно мріяв про літак. Тепер здійснилася його мрія. Однак, особливої радості подарунок не приніс дитині. Навіть в такий день, коли синові виповнилося 7 років, подружжя не змогло стримати емоції, влаштували чергове з'ясування стосунків.
Іванко зник у невідомому напрямку. Тільки зараз подружжя зрозуміли, що вони накоїли нескінченними сварками. Однак, навіть втеча сина не стала приводом для примирення. Тривають взаємні докори.
Рейтинг Серіал Відчинене вікно, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.06.2018 в 19:38
Оригінальна назва: Дівчина з персиками
Жанр: серіали
Опис: Ганна є головною героїнею мелодраматичного серіалу, в своєму житті не знала щастя. Кожен день вона заробляє на життя тим, що вивозить фрукти і овочі на ринок і часу на особисте життя у неї зовсім не вистачає. І ось, одного дня, одного вечора, повертаючись додому головна героїня зустрічає сина одних дуже багатих людей. Роман - молодий хлопець, який зовсім не замислюється про майбутнє. Хлопець попросив дівчину показати їй дорогу і та погодилася. Рома їхав дуже швидко і з необережності вони потрапляють в аварію, в результаті чого у хлопця тільки дрібні подряпини, а ось дівчина опинилася в інвалідному кріслі. Папа Романа намагаючись відшукати вихід із ситуації вирішує запропонувати героїні переїхати до нього додому, де нею опікуватимуться. Сільська дівчина погоджується, адже головною метою тепер для неї помста Роману і зупинятися вона не збирається.
Рейтинг Серіал Дівчина з персиками, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.06.2018 в 19:27
Оригінальна назва: Маестро
Жанр: серіали
Опис: Сюжет драматичного серіалу повний непередбачуваних поворотів. Крик чайок перекриває людську мову. Хвилі, що б'ються об берег, і маячить вдалині образ корабля. Це Одеса. В 1986 році на її гостинну землю прибуває молодий хлопець Паша. Вісім місяців він був відсутній. Працевлаштування для жителів Південної Пальміри полегшено через наявність морського порту. Вакансія моториста чекала юнака. Далекі мандрівки і вимушена розлука з рідними краями прописані Павлу, який мріє про рукі прекрасної діви. Команда морських синів стала йому сім'єю на довгий проміжок часу. Солоний вітер висушив тіло, випробування загартувало волю, спартанський спосіб життя привів в порядок розум і думки. Все це було в недалекому минулому. Повернення – очікування приємних моментів. Герой навряд чи припускав, яким стане його існування після того, як ноги торкнутися берега.
Рейтинг Серіал Маестро, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.06.2018 в 19:22
Оригінальна назва: Друге життя
Жанр: серіали, драми
Опис: Саша навчається в школі міліції, він трохи старше Ольги, учениці десятого класу, і вони шалено закохані. Будуючи плани на майбутнє, вони впевнені, що проведуть все життя разом. Однак у Галини Антонівни, матері Олі зовсім інший погляд на їх роман. Жорстка і прагматична жінка вважає, що гроші, навчання та кар'єра набагато важливіше юнацької закоханості. Незабаром Ольга розуміє, що знаходиться на четвертому місяці вагітності і не знає, що їй робити. Але Олександр підтримав кохану дівчину і зрадів, що стане татом. На тлі цих подій, інша драма розгортається в одній багатій родині. Після багатьох років марних спроб завести дитину, Костя вирішує піти від Анни. В молодості Аня зробила оборот за наполяганням сестри, яка впевнила її, що звичайний шофер їй не пара. Чоловік не підозрює, що їх проблема є прямим наслідком тієї фатальної помилки. Попереду головну героїню чекає безліч випробувань. Вона народить дівчинку, але лікарі скажуть, що вона була мертвонародженою. І тільки через п'ять років вона дізнається, що її віддали бездітній парі. Чи зможе вона повернути дочку?
Рейтинг Серіал Друге життя, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.06.2018 в 19:05
Оригінальна назва: Серіал Одного разу під Полтавою
Жанр: сітком
Опис: Одного дня під Полтавою - новий комедійний серіал від каналу ТЕТ, являє собою своєрідне продовження (спін-офф) популярного скетчкома Країна В.
Дотепний гумор та яскраві характери героїв серіалу - Ярінки, Юріївни, Кума і їх дільничного з живописного сіла на Полтаві давно вже припали до душі глядачеві. Тепер до них приєдналися і нові персонажі - ефектна продавщиця сільмагу Віра та сивоволосий дід Петро .
Рейтинг Серіал Одного разу під Полтавою, всі серії (2014) на сайті: (4.5) Проголосували (269)
0 06.06.2018 в 21:17
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.1) Проголосували (7)
0 06.06.2018 в 19:58

« 1 2 3 4 5 ... 24 25 »