Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Щасливі разом
Жанр: Комедії, Мелодрами
Опис: Ну що можна сказати на перший погляд, сім'я Букіних - сама рядова сімейка, де члени її батько і мати, молодший брат і блондинка сестра, та пес. Але це все лише може здатися. Якщо трохи вдивитися в їх родинне життя, відразу все стане на свої місця. Букіни - досить чудна сімейка. Ватажок цього сімейства - чоловік на ім'я Геннадій Букін, який не покладаючи рук працює на благо своєї дорогої сім'ї, на найгіршій роботі - продавцем взуття. Зарплата його з кожним разом заставляє його сім'ю бажати чогось трохи кращого, тай до того ж забути про це Генадію Букіну не виходить, оскільки мало не кожен його прожитий день, про такий спосіб життя, без втоми нагадують його близькі. В результаті цього за всі роки свого родинного життя у Гени виробилося стійке заперечення, викликане роботою, дружиною, сином, дочкою, будинком, постійно порожнім холодильником. А ось його дружина, яку звуть Даша, сповна радіє своїм життям цілими днями, які вона проживає, все що вона робить - це сидить біля телевізора, дивиться кохані сериальчики і ні хвилини не витрачає на турботу домашній роботі. У результаті цього вічно голодні і злі Букіни. Молодші постійно жадають чого-небудь поїсти і чого-небудь вкрасти. наприклад, що найчастіше виходить стягнути гроші з батькового гаманця. Ну а про відношення дітей можна сказати, що вони ніяк не можуть знайти один з одним спільну мову, а при цьому кожного разу сваряться і конфліктують. Вже дуже різні вони - повністю невпевнений в собі, незайманий юнак на ім'я Рома, і відверта блондинка, гуляща Свєтка. Як їм вдається стільки жити під одним дахом - це залишається загадкою для всіх. Але куди більше дивне те, що щоб у них не сталося в житті вони все одно “щасливі разом”!
Рейтинг Серіал Щасливі разом (2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Легенди завтрашнього дня
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: Геніальний винахідник Ріп Хантер, будучи мандрівником в часі, вирушає у наш час, щоб зібрати команду для того, щоб спробувати уникнути того похмурого майбутнього, про яке він знає не з чуток. Він знає, що процвітаючій цивілізації незабаром загрожує тотальне знищення. Розуміючи це, Ріп не може прийняти дійсність, тому усвідомлює, що він повинен стати тим, хто врятує майбутнє.

Перейшовши у наш світ, він відразу ж починає прикладати зусилля для того, щоб знайти людей з незвичайними здібностями. Зібравши не лише супергероїв, але і тих, хто потрапляє під опис суперлиходіїв, Ріп Хантер повинен об'єднати їх в команду, члени якої діятимуть спільно, аби зупинити Вандала Севіджа, прагнучого зруйнувати не просто світ, а і сам час.

Чи вдасться команді, що складається з настільки різних героїв, змінити похмуре майбутнє людства, зупинивши катастрофу, що насувається? Чи стануть вони легендами завтрашнього дня?
Рейтинг Серіал Легенди завтрашнього дня (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Червоні браслети
Жанр: Драма, Комедія
Опис: Від хвороб не застрахована жодна людина. І вік тут, швидше за все грає умовну роль, оскільки попасти в лікарню можна навіть в юності. Це, як не можна краще розуміють шестеро підлітків, які довгий час знаходяться в лікувальній установі з різних причин. У місцевому педіатричному відділенні лежать діти і підлітки, яких чекають серйозні операції, заміна органів, хіміотерапія і тривалі періоди відновлення. Тоді як їх однолітки вчаться, пустують і розважаються, цим дітям доводиться стикатися із справжніми проблемами, горем і смертю. Звичайно ж, їх батьки, медсестри та лікарі допомагають їм у непростому положенні, проте щоденна одноманітність зводить головних героїв з розуму. Одна дівчина і п'ятеро парубків, аби хоч якось відвернутися від цієї нудьги, вирішують об'єднатися і створити свою команду під назвою «Червоні браслети». З часом між ними починають виникати міцні дружні взаємини, які допоможуть їм долати не лише душевні, але і деколи сильні фізичні муки.
Іспанський серіал, створений в 2011 році в жанрі драма з елементами комедії, вже відразу після своєї прем'єри завоював цілу армію залицяльників, до яких ми пропонуємо вам приєднатися.
Рейтинг Серіал Червоні браслети (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Серіал Одинак
Жанр: Детектив
Опис: Серіал Одинак з Олексієм Горбуновим
Підполковник Гліб Мєчніков (Олексій Горбунов) - принциповий і категоричний начальник кримінального розшуку. Він один виховує дочку Христину (Ванда Конісевіч), це незрідка стає джерелом конфліктів, адже у неї складний підлітковий вік. Гліб ефективно бореться із злочинністю, для нього не важливо, хто виявився злочинцем: колега, сусід чи родич. В будь-якому разі винуватець має бути покараний, а справедливість відновлена.
Одеса - чарівне курортне місто, яке залучає не лише натовпи туристів, але і бандитів. Гліб робить все від нього залежне, аби це місто було комфортним і безпечним. Життя головного героя зайняте лише роботою і дочкою. Він давно поставив хрест на особистих стосунках, хоча декілька колег виявляють до чоловіка неприкриту цікавість.
Серіал Одинак насичений сценами екшенів, сюжет кожного епізоду оригінальний і продуманий до дрібниць. Це чудова кримінальна драма про справедливого підполковника, який хоче і вміє виконувати свою роботу гідно. Актор відчув свого героя і став прекрасним його втіленням на екрані. На такого персонажа приємно дивитися, адже він вселяє віру в те, що добро завжди перемагає зло.
Рейтинг Серіал Одинак (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Життя після життя
Жанр: Драма, містика, вітчизняний
Опис: Сергій і Юрій знайомі з дитинства, як мовиться, на одній галявині грали, потім разом зайнялися бізнесом. Тяжка праця і зусилля принесли підприємству великі прибутки, та багато кого почала розбирати заздрість. Ось і Юрка здолала пожадливість, та така, що він убив товариша, хоча і знав, що його подруга, Світлана, чекає дитину. Прибула душа Сергія до піднебіння, а спокою не знаходить, вирішили тоді небожителі дати йому другий шанс... Повернули його на землю на декілька днів, лише не тим, ким він був раніше, успішним бізнесменом, а простим мужиком - невдахою, якого все дістало. Тепер він - людина з натовпу. Вбивця тим часом біля овдовілої жінки увивається, сподіваючись на ній одружитися, адже померший чоловік за життя залишив їй блокуючий пакет акцій компанії. Тепер без її згоди жодна людина не зможе взяти фірму в свої руки.
Рейтинг Серіал Життя після життя, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (17)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Ти назови (турецький серіал)
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Турецький серіал під назвою «Ти назви» буде особливо цікавий людям, схильним у всіх проявах життя бачити волю вищих сил. Це новий фільм, в якому задіяні дуже красиві турецькі актори. Історія досить небанальна і дуже приваблива, в якій переплітаються гірка правда життя і легкий наліт містики.
Брат, гаряче і віддано любить свою сестру, взнає, що їй залишилося жити всього шість місяців. У нього є шанс дати їй можливість прожити ще шість місяців, за умови що він одружується на загадковій Зехре. Молоді люди укладають фіктивний брак, строком на півроку, чоловік платить Зехре за ці шість місяців життя, а його сестра отримує шанс прожити півроку без мук і страждань. Але що буде з самими «нареченими», адже вони - повна протилежність один одного, як світло і темрява. Розповідати таку історію безглуздо, аби все зрозуміти самим, треба пильно, не пропускаючи ні єдиного фрагмента, дивитися серіал «Ти назви».
Рейтинг Ти назови (турецький серіал) (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Серіал Відділ 44
Жанр: кримінал, детектив
Опис: У захоплюючому кримінальному телесеріалі «Відділ 44» мова піде не про вуличних поліцейських, які день і ніч готові ганятися за злочинцями, герої представленого фільму використовують в своїй роботі не силу, а сірі клітини головного мозку. Елітний відділ, що займається особливо важливими злочинами, працює в своєму офісі. У них є все - від простого калькулятора, до комп'ютера останньої моделі, агенти можуть стежити, не виходячи з офісу за будь-якою людиною. В них немає спеціальної форми, і звань, герої просто виконують свою роботу, вистежуючи злочинця, і коли повністю упевнені в його винності, пускають в хід силу.
Від цих хлопців не удається сховатися жодному злочинцеві, адже лиходії навіть не помічають, що за ними стежать, оскільки людський чинник в стеженні відсутній. Це найсучасніша служба, що відрізняється чесністю, і компетентністю. Працюючи в повну потужність, головні герої не створюють поблажок нікому, у тому числі і собі. Діючи завжди в рамках закону, вони є прикладом для багатьох захисників правопорядку.
Рейтинг Серіал Відділ 44, всі серії (2015) на сайті: (3.8) Проголосували (9)
0 01.03.2017 в 02:08
Оригінальна назва: Серіал Якось у казці
Жанр: Мелодрами, Пригоди, Фентезі
Опис: Сюжетна лінія цієї історії показує глядачеві відразу два абсолютно протилежних світи - реальний і казковий. Ема Свон - двадцяти восьми літня дівчина міняє свій світогляд відразу ж після того, як її знаходить її син на ім'я Генрі, якого вона не бачила ,біля десяти років. Саме він відкриває їй правду і розповів про те, що вона є володаркою Принца і Белосніжки. Він запевняє героїню в реальності чарівного місця під назвую Сторібрук, де власне через деякий час з'являється сама Ема...
Рейтинг Серіал Якось у казці (2011) на сайті: (4.0) Проголосували (16)
2 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Фільм Листи з минулого
Жанр: Детектив, Мелодрама
Опис: У фільмі розповідається про те, як самотня і красива дівчина знайшла листи, написані у минулому.
Дівчину звали Маруся Бурова, вона жила у провінційному містечку. Їй подобалися автомобільні гонки, вона була успішною в цій справі.
Не так давно дівчині довелося пережити смерть матері. Коли героїня почала збирати її одяг, несподівано знайшла листи, які мати не відправила. З них стало відомо, що мати хотіла послати їх для батька дівчини. Героїня думала, хто з чоловіків матері міг бути її батьком? А що робити, якщо кандидатів виявляється, мінімум, троє?
Дівчина стала шукати батька, який міг тепер бути вагомим чоловіком. Але у трьох чоловіків було щось, що зв'язувало їх тісно - вони стали діловими партнерами.
Маша зайнялася самостійним вивченням справи. Несподівано вона потрапила до жахливої інтриги. Після цього усім учасникам в драмі загрожувала смертельна небезпека.
Рейтинг Фільм Листи з минулого (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Серіал Пацики
Жанр: комедія
Опис: Пропонуємо вашій увазі чергове творіння студії "Квартал 95". Перед вами дванадцятисерійний проект "Пацики", який розповідає про непросте життя молодих людей, які намагаються знайти своє місце в столиці. У провінції жити набридло, тому вони вирішили переїхати на нове місце. Чимось ці хлопці нагадують бригаду, правда в тих життя було кримінальне, а в цих більше нагадує комічність і комедійність. Загалом і в цілому, кожен новий день для головних героїв - це можливість пізнати світ і зробити його краще для себе, для інших! Мабуть, вони тут знайдуть своє справжнє кохання! Хто знає!?
Рейтинг Серіал Пацики, всі серії (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 23.01.2017 в 01:22

« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »