Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Слуга народу від любові до імпічменту
Жанр: комедія, серіали
Опис: Сюжет серіалу розповідає нам про те, що несподівано для всіх пост президента займає принциповий, чесний і звичайний житель країни. Він працює вчителем і проживає в невеликій квартирці разом зі своїми батьками в районі Дарниця. Їздить на маршрутці, ходить по вулиці без збройної охорони, отримує скромну зарплату та іноді позичає гроші до зарплати. Він живе як весь простий народ.
Щодня він виходить на боротьбу з корумпованими олігархами та чиновниками, але при цьому не врахував одного - ця система звикла красти, дерибанити, тому різними способами намагатиметься гальмувати подібну турботу про людей. У другому сезоні ситуація ще більше ускладнилася.
У влади Василь Голобородько знаходиться практично пів року і за цей час економічне становище тільки погіршилося, валюта знецінюється, а ціни ростуть. Рейтинг героя знижується і щоб вирівняти ситуацію президенту потрібно отримати допомогу в МВФ - 15 мільярдів євро. Таку суму грошей він одержить у тому випадку коли реалізуються реформи, та антикорупційні закони почнуть діяти. Так от, проблема в тому, що олігархічний парламент усіма можливими способами блокує реалізацію реформ. Для того, щоб переконати людей, Голобородько відправляється з робочими візитами по Україні, де його чекають різні випробування, багато пригод і навіть розборки з «тітушками»...
Рейтинг Серіал Слуга народу від любові до імпічменту, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.11.2017 в 18:01
Оригінальна назва: Коротке слово ні
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Наталка Корнєєва народилася у заможній родині. Друзі звуть дівчину Татой. Вродлива та легка до спілкування студентка художньої академії займається мистецтвом на професійному рівні. Класичні дисципліни вона дуже полюбляє, та працює із задоволенням. Наталка має талант, та сподівається на визнання публіки, адже трапився справжній аншлаг.
Зовсім протилежна особистість Євген Стряпкін, якому довелося дорослішати в дитячому будинку. Майже зі шкільної лави хлопцю доводилося заробляти гроші на життя, та його промисел був кримінальної спрямованості. Та одного разу Євгена заарештували. Корнєєва прикладає багато зусиль, аби здобути гарного адвоката та полегшати становище коханому хлопцю. Та чи засвоє життєвий урок хлопчина?..
Рейтинг Серіал Коротке слово ні, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.11.2017 в 15:27
Оригінальна назва: Свати
Жанр: комедія, серіали
Опис: Яскрава та кумедна історія починається з того, що молода родина їде у відпустку за кордон. Та мала дитина не може поїхати з ними. Подружжя просить батьків допомогти, та пригледіти за онукою, на час відсутності. Та ось халепа: Діди та бабусі не мають часу, тому питання найняти няню стає актуальним. Проте, коли речі зібрані, а літак ось вже відлетить, на порозі дому з'являються батьки. На певний час саме свати повинні займатися онукою, але вони мають різні підходи, щодо виховання дітей. Валентина Петрівна та Іван Степанович - сільські мешканці, вважають що дитині корисно багато часу знаходитися на повітрі, та гарно харчуватися. Але Ольга Миколаївна з Юрієм Григоровичем навпаки, хочуть щоб дитина гарно підготовилася до школи, тому приділяють увагу навчанню. І тут свати вступають у "двобій", перемогою якого стане увага дитини.
Рейтинг Серіал Свати, всі серії (2008) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 09.11.2017 в 17:55
Оригінальна назва: Ольга
Жанр: комедія, серіали
Опис: Серіал Ольга, розповідає про мати одиначку, життя котрої повне як радощів, так й прикрощів. Ольга - типова російська жінка, на долю якої випадають як злети так і падіння, але вона завжди стійко тримається. Типовий ранок героїні - метушня. Треба прокинутися раніше усіх, зібрати дітей до школи, а їх в неї двоє, та знаходяться в такому віці, коли хочеться бігати, стрибати, ламати та нівечити усе кругом, про те цих невгомонних, енергійних дітей, дуже важко підняти рано вранці до школи. Ольга прокидається, забігає до кухні, та починає збирати пляшки з під алкогольних напоїв, адже випити з подругою, або навіть одною - простий спосіб сховатися від реального світу, у якому повно проблем, від яких вона дуже втомилася. Та хоча героїня утілює в собі образ мами-білки, котра на "горбу" тягне й працю і дім, вона ніколи не засмучується та дивиться на світ із почуттям гумору, чого не вистачає багатьом наших співгромадян.
Рейтинг Серіал Ольга, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.11.2017 в 18:51
Оригінальна назва: Друге життя Єви
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Головна героїня цього серіалу - дівчина на ім'я Єва. Вона багато часу займалася розробкою наукового проекту, який тепер повинна надати фахівцю з філології, від якого залежить її майбутнє як спеціаліста, так й особистого життя. Та щоб зустрітися з тією людиною, їй необхідно поїхати до Києва. Однак на шляху дівчини виникає проблема. Героїня зʼясувала, що дуже схожа на дружину одного заможного чоловіка. Її звуть Світлана. Наші герої потрапляють в автомобільну аварію, та життя Світлани висить на волосинці, а її чоловік в лікарні страждає від отриманих ран. Герман - товариш Влада, має план, в якому Єві відводиться проста роль, на деякий час зайняти місце Лани. Зовні дві дівчини схожі одна на одну як дві капля води, а ось характер - різний. Вони знають напевно, що рідними не можуть бути. Однак чим завершиться, нехай й благородна, але все ж таки авантюра для героїні серіалу, покаже час.
Рейтинг Серіал Друге життя Єви, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.11.2017 в 13:37
Оригінальна назва: Моя прекрасна нянька
Жанр: серiали, комедiя
Опис: Вікторія - героїня серіалу про чарівну няньку. Одного разу, дівчина опинилась без роботи, коли вирішила піти від свого хлопця, бо той не бажав одружуватися з нею. Отож настали не легкі дні, коли треба було ходити до заможних людей, пропонувати косметику. Так вона опинилася в будинку Шаталіна, який запропонував безпосередній дівчині стати нянькою для його дітей. Та хоча діти дорослі, а сама Віка вирізняється українським колоритом, їй вдається знайти спільну мову з усіма мешканцями будинку. Батько дітей - Шаталін - відомий продюсер, тому сторонніх людей в домі завжди багато, та завжди Вікторія привертає до себе увагу поведінкою, яка подобається не лише дітям, але й дворецькому. Вона постійно опиняється у смішних ситуаціях, але харизматична натура завжди знаходить пристойний вихід зі складної ситуації.
Рейтинг Серіал Моя прекрасна нянька, всі серії (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 27.10.2017 в 04:20
Оригінальна назва: Надприродне
Жанр: серiал,трилери, жахи
Опис: "Надприродне" - культовий серіал Еріка Кріпкє. Основа цього фільму складається з легенд про різноманітних привидів, потойбічні дива та чудовиськ. Також відбувається тлумачення біблійних та близьких до біблії історій. Головними персонажами цього серіалу виступають браття Вінчестери. Вони полюють на монстрів. Проте полювання на представників потойбічного світу узгоджене з сімейним кодексом, бо батько героїв сам займався полюванням на прибічників зла. Проте сам кодекс було створено після смерті матері, яка при загадкових обставинах згоріла у дитячій кімнаті під стелею. Саме тоді батько Сема та Діна з'ясував, що їх матір була вбита не без допомоги потойбічних монстрів. Хлопці перейняли батьківську ненависть, та вирушили у подорож штатами країни, знаходячи та вбиваючи чудовиськ, які несли загрозу життю місцевим жителям. Проте головною метою героїв є демон, який знищив їх мати. Та боротьба зі злом набирає оберти, і вони розуміють, що на кону стоїть більше, ніж банальна спрага помсти.
Рейтинг Серіал Надприродне, всі серії (2005-2017) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 26.10.2017 в 04:12
Оригінальна назва: Клуб Вінкс: Школа чарівниць
Жанр: мультфільми, серіали
Опис: Цей мультсеріал знайомить нас з п'ятьма подругами і ученицями чарівної школи Алфея, яка розташована в світі Магикс. Дівчата багато навчаються магії, а вільний час проводять разом у затишному кафе зі своїми хлопцями. Крім цього подружкам час від часу доводиться битися з силами зла, які все ніяк не вгамовуються. У кожної з фей свій особливий характер, а також талант. Приміром впоратися з неслухняною електронікою зможе тільки розторопна Техна. Рослинами, квітами та кущами займається Флора, яка дуже любить зелень і квіти. Муза, та ще штучка, для неї все життя будується на якісній музиці, дівчину впевнено можна віднести до меломанам. Милашка і блондинка Стелла принцеса, яка в свій час успадкує трон на планеті Солярію. Закриває п'ятірку подруг Блум, яка є лідером серед подружок. Крім цього у дівчат є маленькі помічниці, причому у кожної свої особисті. Дівчатка складаються в Клубі Винкс і все було б чудово, якщо б життя їм не псували три інші подружки з Клубу Трікс. Айсі, Дарсі і Стормі все ніяк не вгамовуватись, їм хочеться підкорити світ. Дівчата часто влаштовують різні спроби здійснити задумане, але Вінкс постійно перегороджують їм шлях.
Рейтинг Мультсеріал Клуб Вінкс: Школа чарівниць, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 14.10.2017 в 10:03
Оригінальна назва: Догори дригом
Жанр: серіали
Опис: Складно відшукати два українських міста, так сильно несхожих один на одного, як Львів і Одеса. Два колориту і дві мови об'єдналися в одному місці, коли Мар'ян разом зі своєю мамою Уляною приїхали зі Львова до берега Чорного моря відпочити від міської суєти. Саме з цього моменту все пішло шкереберть! За випадковим збігом обставин, жінка зламала ногу. Мар'ян привіз маму в лікарню і з першого погляду закохався в місцеву медсестру. Галасливі родичі туристів приїхали зі Львова в Одесу, щоб допомогти Уляні повернутися додому, а заодно - відвадити молодого хлопця від "чужинки". Чим закінчиться цей колоритний переполох? Серіал Догори дригом дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії підряд.
Рейтинг Серіал Догори Дригом, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.10.2017 в 09:27
Оригінальна назва: Вікно життя
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Вікно життя - це гостра соціальна драма, де її герої звичайні люди поділені на два Табори. Одна частина - дівчата та жінки, котрі з будь-яких причин, чи то страхіття відповідальності, відсутність готовності бути матір'ю, поганий фінансовий стан або попросту бажання позбутися тягаря, залишають своїх дітей у "вікні життя", яке знаходиться в пологовому відділенні дитячого стаціонару. Інша частина - робітники цієї лікарні, доктора та медсестри. Та як що глядач має вибір - осуджувати "матерів" чи ні, то у головних героїв немає вибору. Вони - лікарі, їх справа лікувати та рятувати життя. Лікарська етика не дозволяє їм висловлювати власні думки. Сенс існування "вікна життя" у тому, що воно створене таким чином, що людина, яка вирішила позбутися маля, може зробити це анонімно. Навіть щаслива породілля, яку підтримували усією лікарнею, може врешті опинитися тією самою жінкою, що відмовилася від малюка.
Рейтинг Серіал Вікно життя, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 11.10.2017 в 18:19

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »