Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Село на мільйон
Жанр: комедія
Опис: У невеликому українському селі живуть прості люди. Вони займаються господарством і живо обговорюють сільські новини і події. Одне з них стає надбанням всіх жителів. Вмирає заможний дід Кобец, залишивши статок в мільйон євро і в заповіті вказує, що його отримають внуки, якщо зможуть прожити в селі один рік. В разі відмови або невиконання умов, гроші перейдуть в руки голови сільської поради - Івана.
Троє внуків є міськими жителями, і перспектива жити в глушині цілий рік не спокушає їх. Але на кону такі гроші, що можна витерпіти все - відсутність елементарних зручностей, місць проведення дозвілля, шоппінга і модних салонів.
І ось трійка міських естетів починає пізнавати красу сільського буття, а народ з цікавістю спостерігає за цим. Івану дуже хочеться оволодіти спадком, і він робить все, аби внуки не витримали і забралися геть.
Чим же закінчиться це протистояння претендентів на здобуття незчисленного багатства хитрого і мудрого діда.
Рейтинг Серіал Село на мільйон, всі серії (2016) на сайті: (3.9) Проголосували (8)
0 04.05.2017 в 20:06
Оригінальна назва: Молодежка
Жанр: драма, спорт
Опис: У популярному російському серіалі «Молодіжка» (маладьожка) розповідається історія хокейного колективу «Ведміді». Хлопці, що представляють цей клуб, ніколи не відрізнялися успішними виступами у вищих дивізіонах. Будучи в тому віці (15-21 рік), коли більш всього хочеться відриватися, розважатися і вести розпусний спосіб життя, складно взятися за розум, аби концентруватися виключно на своїй кар'єрі. У результаті, тренер «Ведмідів» відмовляється від своїх підопічних, і на зміну йому приходить Сергій Макєєв, колишній хокеїст, що представляв лігу НХЛ. Але після того, як він серйозно травмувався, довелося стати на тренерський шлях. Разом з новою для себе командою герой виховуватиме в собі дух переможця, і нав'язувати його своїм хлопцям. У нього дуже амбітні завдання - «Ведміді» повинні підійнятися в трійку кращих Молодіжної Хокейної ліги.
Рейтинг Серіал Молодіжка, всі серії (2016-2017) на сайті: (4.6) Проголосували (16)
0 04.05.2017 в 04:01
Оригінальна назва: Ти назови (турецький серіал)
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Турецький серіал під назвою «Ти назви» буде особливо цікавий людям, схильним у всіх проявах життя бачити волю вищих сил. Це новий фільм, в якому задіяні дуже красиві турецькі актори. Історія досить небанальна і дуже приваблива, в якій переплітаються гірка правда життя і легкий наліт містики.
Брат, гаряче і віддано любить свою сестру, взнає, що їй залишилося жити всього шість місяців. У нього є шанс дати їй можливість прожити ще шість місяців, за умови що він одружується на загадковій Зехре. Молоді люди укладають фіктивний брак, строком на півроку, чоловік платить Зехре за ці шість місяців життя, а його сестра отримує шанс прожити півроку без мук і страждань. Але що буде з самими «нареченими», адже вони - повна протилежність один одного, як світло і темрява. Розповідати таку історію безглуздо, аби все зрозуміти самим, треба пильно, не пропускаючи ні єдиного фрагмента, дивитися серіал «Ти назви».
Рейтинг Ти назови (турецький серіал) (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (6)
0 04.05.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Життя після життя
Жанр: Драма, містика, вітчизняний
Опис: Сергій і Юрій знайомі з дитинства, як мовиться, на одній галявині грали, потім разом зайнялися бізнесом. Тяжка праця і зусилля принесли підприємству великі прибутки, та багато кого почала розбирати заздрість. Ось і Юрка здолала пожадливість, та така, що він убив товариша, хоча і знав, що його подруга, Світлана, чекає дитину. Прибула душа Сергія до піднебіння, а спокою не знаходить, вирішили тоді небожителі дати йому другий шанс... Повернули його на землю на декілька днів, лише не тим, ким він був раніше, успішним бізнесменом, а простим мужиком - невдахою, якого все дістало. Тепер він - людина з натовпу. Вбивця тим часом біля овдовілої жінки увивається, сподіваючись на ній одружитися, адже померший чоловік за життя залишив їй блокуючий пакет акцій компанії. Тепер без її згоди жодна людина не зможе взяти фірму в свої руки.
Рейтинг Серіал Життя після життя, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (17)
0 04.05.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Arrow
Жанр: фантастика, бойовик, драма, кримінал, детектив, пригоди
Опис: Олівер Квін мільярдер, живе розкішним життям. Але одного разу під час відпочинку на кораблі Олівер, попадає в катастрофу після якої попадає на дикий острів. Провівши там де який час йому вдається повернутися додому, де він зустрічає мати, сестру і друга Томмі. Будучи на острові він поміняв своє ставлення до життя. Олівер готовий зав’язати з минулим розгульним життям.
Рейтинг Серіал Стріла всі серії (1 - 5 сезон) (2012) на сайті: (4.2) Проголосували (35)
0 02.05.2017 в 19:22
Оригінальна назва: Серіал Одного разу під Полтавою
Жанр: сітком
Опис: Одного дня під Полтавою - новий комедійний серіал від каналу ТЕТ, являє собою своєрідне продовження (спін-офф) популярного скетчкома Країна В.
Дотепний гумор та яскраві характери героїв серіалу - Ярінки, Юріївни, Кума і їх дільничного з живописного сіла на Полтаві давно вже припали до душі глядачеві. Тепер до них приєдналися і нові персонажі - ефектна продавщиця сільмагу Віра та сивоволосий дід Петро .
Рейтинг Серіал Одного разу під Полтавою, всі серії (2014) на сайті: (4.5) Проголосували (241)
0 01.05.2017 в 21:17
Оригінальна назва: Серіал Первородні
Жанр: Детектив, Драма, Жахи, Фентезі
Опис: Серіал "Первородні" розповідає історію молодих людей, які роблять спроби відновити Новий Орлеан на початку двадцятих років. Місто майже зруйноване урядом і доведене до знищення. Установилени нові правила, територія розділена між кланами, а відьмам заборонено застосовувати чари.

Немало часу Клаус, Ребека і Елайджа присвятили тому, аби змінити світ правителів. Все це зовсім не випадково, людей спеціально заздалегідь готували до зустрічі з надприродними силами. Разом з алкоголем місто здається веселим і безтурботним. Після приходу Майкла на Землю, багато хто почав помічати зміни. Вигнані багато століть тому вампіри, почали повертатися в місто, тепер все може бути ще страшніше. А окрім вампирів, в місті з'являються і їх вороги - відьми і перевертні. Тепер Новий Орлеан стає прекрасною обителлю для різної нечисті. Яким же буде фінал вічної боротьби?
Рейтинг Серіал Первородні (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Серіал Забута жінка
Жанр: Детектив, Мелодрама, Вітчизняний
Опис: Неділю тому Сергій поховав батька. Трагічна загибель батька підкосила парубка. Незабаром його наздоганяє приголомшлива звістка: виявляється, герой не сирота. Лист від Валентини, що представилася матусею, перевертає його життя. Батько поступив підло - залишив цю безнадійно хвору жінку, викресливши з життя сина. Проте в довголітній боротьбі з недугою Валентіна перемогла.

Сергій забирає знайдену матір додому, і загорається синовим коханням. Проте на інших домочадців ейфорія не поширюється. У душі дружини поселяється тривога: дуже темна історія і дуже неприродно поводиться свекруха. Вона плутається в спогадах. Вона посміхається невістці, але очі горять злістю. Розтерзана сумнівами Ольга вирішує пограти в детектива, попорпавшись у минулому. Вона відвідує містечко, де сім'я Коростильових мешкала 30 років тому. Менше знати - довше жити. Правда виявляється настільки вибухонебезпечною, що погубить дорогих людей. Ольга готова рятувати рідних, але вислизнути з цього проклятого місця виявляється неможливо. Пастки закриваються одночасно і життя героїв на волоску.
Рейтинг Серіал Забута жінка (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Серіал Чуже щастя
Жанр: мелодрама
Опис: Нерозлучні друзі дитинства є основними героями серіалу "Чуже щастя". Марина, зі своєю цілоспрямованістю і яскравістю, не завоювала серце Ігоря. Йому не до вподоби рокова красуня і він полюбив скромну Люсю, із спокійним характером. Але дружба трійки все-таки не розвалилася. З часом стосунки закоханої пари були узаконені, а незабаром народилися діти. Марина на підставі кращої подруги продовжувала часто відвідувати сім'ю. Непомітно пролетіли роки, а Ігор успішно вів бізнес. У родинному житті героїв вітало безхмарне щастя. Подруга з ними не розлучалася. Крім того, вона навіть допомагала наглядати за дітьми. Життя в особистому плані у Марини не задалося. Закоханість в Ігоря залишалася в серці. Раптом у Люсі стали виявлятися ознаки нез'ясовної хвороби: плутанина в голові, забудькуватість, неуважність. Її звільнили з роботи. Проте у лікарів встановити діагноз не виходить. Ігор сильно хвилюється за улюблену дружину і погоджується відправити її до елітного санаторію, вибраного Мариною. Ось тільки обставини стали ще гіршими.
Рейтинг Серіал Чуже щастя (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.04.2017 в 03:33
Оригінальна назва: Серіал Два життя
Жанр: Кримінал, мелодрама
Опис: У дочки видного олігарха Анжели склалися непрості стосунки з батьком. Здавалося б, вона має бути вдячна батьку за все, - вона виросла, не знаючи нужди ні в чому, їй були надані всі умови для здобуття хорошого виховання і освіти. Але дівчина упевнена, що не це головне в житті! Вона була позбавлена уваги, не відчувала себе коханою. Чим старше дівчина ставала, тим більше загострювалися їх відносини, вона намагалася підозрювати навіть те, що батько причетний до передчасної смерті її матері! Анжела починає боятися батька, підозрюючи, що він може заподіяти зло її женихові. Підозріння виправдовуються, - напередодні весілля молода людина зникає...

Героїня мелодрами «Два життя» вирішує помститися батьку за все, - за матір, за самотнє дитинство, за погублене особисте життя. Взнавши, що у нього є проблеми із законом, вона краде документи і передає їх слідству. Розуміючи, що після цього в небезпеці вже її життя, вона вимагає укриття під програмою захисту свідків. Так вона опиняється в незнайомому провінційному містечку, з документами на нове ім'я і розпорядженням залишатися там на довгий час. У неї немає грошей, немає близьких і друзів! А незабаром дівчина взнає, що жодна програма тут ні при чому, вона виявилася в цьому положенні в результаті чиєїсь гри, правил і сенсу якої не розуміє.
Рейтинг Серіал Два життя (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 23.04.2017 в 03:09

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »