Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Реальні пацани
Жанр: комедія, серіали
Опис: Зав'язка сюжету починається з того моменту, коли Коляну пропонують взяти участь в реаліті-шоу, яке називається «Реальні пацани». Єдина умова полягає в тому, що він повинен бути чесним. Помінятися належить не тільки головному герою, але і його оточенню, так як тепер вони перебувають під прицілом телекамер. Наскільки важко буде жити під пильною увагою? Трансформується Колян у чесного громадянина і що він буде робити, щоб змінити своє життя? Дізнатися відповіді на ці питання ви можете самостійно, адже «Реальні пацани» доступні для всіх.
Рейтинг Серіал Реальні пацани, всі серії (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2018 в 07:07
Оригінальна назва: Прислуга
Жанр: детектив, мелодрами, серіали
Опис: Котеджне селище вражене неприємною подією – вбивством служниці. Підозри падають на Антона, але він заперечує свою провину. Дружина молодої людини змушена розбиратися у складній ситуації. Вона влаштовується працювати в нещасливий житловий комплекс і намагається довести непричетність коханого чоловіка до гучної події.
Слідство веде детектив Максим, давній товариш підозрюваного. Дізнатися правду хочуть і подруги вбитої, такі ж прості служниці. По ходу розслідування спливає цілий ряд неприємних фактів. Мешканці респектабельного селища тонуть у брехні. Вони безкарно творять темні справи і не переживають з приводу ймовірної відплати. Непросто складаються відносини між заможними громадянами та їх робітницями. Страшніше за все, що домробітниці позбавлені всяких прав і змушені терпіти постійні приниження, домагання і образи. За зовнішньою красою і відносним спокоєм ховається маса проблем, з якими доведеться зіткнутися слідопитам.
Рейтинг Серіал Прислуга, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.04.2018 в 07:48
Оригінальна назва: Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost )
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Пригоди, Трилер, Фантастика, Фентезі
Опис: Наскільки можна бути упевненим в своїх можливостях, в силі характеру? У здатності правильно поступати в мить, коли остання надія - ти сам? Чи може людина вижити без цивілізації? Що робитиме, виявившись на острові посеред тихого океану, коли поруч немає ні сліду людини? І чи залишиться при цьому собою?
Саме у такій ситуації знаходяться герої серіалу «Залишитися живим», коли літак, на якому вони летіли, розбився посеред Тихого океану. Проте їм повезло - їх достатньо багато. Лише незрозуміло наскільки це добре. Адже тепер вони повинні об'єднатися, аби вижити, але добитися взаєморозуміння далеко не просто, навіть в настільки незвичайній ситуації.
До того ж на цьому неприємності, на жаль, не кінчаються. Тому що вони виявилися, в, м'яко кажучи, не зовсім звичайному місці. Дивні речі трапляються на шматочку суші, що загубився серед нескінченної води. Там зачаїлася смерть. І кожен, хто не знає, як залишитися в живих, потрапляє прямо в її обійми...
Рейтинг Серіал Загублені / Залишитися живим ( Lost ), всі серії (2004-2010) на сайті: (3.7) Проголосували (6)
0 20.04.2018 в 17:58
Оригінальна назва: Серіал Люцифер, всі серії
Жанр: Серіали / Фентезі
Опис: Герой серіалу - не тезко знаменитого владики пекла, це він сам, власною персоною, утомлений від своєї абсолютної влади. Люцифер вирішив розвіятися серед звичайних людей. Він оселився в Лос-Анджелесі і відкрив нічний клуб, де і сам відпочиває серед красивих жінок, слухаючи музику. У клубі сталося ЧП, вбита поп-зірка, і Люциферу довелося співпрацювати з поліцією. Слідство веде Хлоя Денсер, яка швидко зрозуміла, що її помічник може розкривати будь-які злочини. Все це захопило владику пекла, до якого вже прибув гонець з метою повернути його на трон. Люцифера очікує вибір.
Рейтинг Серіал Люцифер, всі серії (2015) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 13.04.2018 в 04:03
Оригінальна назва: Ти назови (турецький серіал)
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Турецький серіал під назвою «Ти назви» буде особливо цікавий людям, схильним у всіх проявах життя бачити волю вищих сил. Це новий фільм, в якому задіяні дуже красиві турецькі актори. Історія досить небанальна і дуже приваблива, в якій переплітаються гірка правда життя і легкий наліт містики.
Брат, гаряче і віддано любить свою сестру, взнає, що їй залишилося жити всього шість місяців. У нього є шанс дати їй можливість прожити ще шість місяців, за умови що він одружується на загадковій Зехре. Молоді люди укладають фіктивний брак, строком на півроку, чоловік платить Зехре за ці шість місяців життя, а його сестра отримує шанс прожити півроку без мук і страждань. Але що буде з самими «нареченими», адже вони - повна протилежність один одного, як світло і темрява. Розповідати таку історію безглуздо, аби все зрозуміти самим, треба пильно, не пропускаючи ні єдиного фрагмента, дивитися серіал «Ти назви».
Рейтинг Ты назови (турецький серіал) (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (13)
0 12.04.2018 в 02:45
Оригінальна назва: Не можу забути тебе
Жанр: комедія, серіали
Опис: Діюча героїня представленого фільму – це одна дівчина, яку звуть Вікторія Климчук. Вона навчається в медичному коледжі. І ось настає той самий момент, коли доводиться стажуватися. Але куди можна відправити лікаря-травматолога, щоб набратися досвіду? Звичайно ж у місцевий футбольний клуб. Умови настільки ідеальні, що героїня дуже зраділа. Тут відбувається знайомство з кращим футболістом, який подає величезні надії. Артем Григор'єв виявився тим самим щасливчиком. Як-то раз хлопець зважився на зраду. Це сталося з дівчиною Яною. Раптово Артем робить їй пропозицію і везе до Київа.
Вікторія сильно засмутилася. У неї навіть виникли думки вчинити самогубство, коли вона ледь не потрапила під колеса машини. Добре, що водій різко загальмував. За кермом виявився молодий хлопець на ім'я Олег. Він був ученим і підприємцем. Таким чином, виникло знайомство з чоловіком. Далі у них зав'язалися серйозні стосунки. Через п'ять років справи Артема йдуть не кращим чином. У футбольному клубі з'являється новачок Ігор, з яким завжди змагався Артем.
Рейтинг Серіал Не можу забути тебе, всі серії (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 01.04.2018 в 15:10
Оригінальна назва: Сімпсони (Simpsons), всі серії
Жанр: мультсеріал
Опис: Мультфільм «Сімпсони» є найдовшим мультсериалом в історії американської мультиплікації. Він випускався в 23 сезонах, які містять більше 450 серій. Дебютував цей мультфільм на каналі FOX 17 грудня 1989 р. Жанр даного мультсеріала - сітком, комедія. Кожна серія триває приблизно 20-23 хвилини. Цей мультфільм дуже популярний на всій планеті, здійснений його переклад на більше чим 100 мов світу.
Сімпсони - не простий мультфільм, а насичене сатирою, зокрема соціальною, шоу, яке висміює кліше і стереотипи, у тому числі - спосіб життя «середньостатистичного американця». Автори серіалу піддають критиці особливості світових культур в цілому, зірок кіно і телебачення, само телебачення і навіть телеканал «Fox». Вони не соромляться порушувати непрості питання політики і релігії. Наприклад, обговорювалися теми шлюбів геїв, боротьби дарвіністів і креационістів, війна в Іраку і т.п.
Мультфільм «Сімпсони» розповідає про життя простої американської сім'ї з. Їх життя протікає дуже всіляко, весело і непередбачувано. В сім'ї - 5 чоловік. Батько сім'ї Гомер працює інспектором по безпеці атомної електростанції. Інтелігентна і витончена мама сім'ї Мардж Сімпсона вимушена реалізовувати себе в образі звичайної домогосподарки. Вони мають троє дітей - сина Барта і двох дочок Лізу і Меггі, проблеми яких часто збігаються з щоденними проблемами багатьох дітей.
З кожною новою серією серіал ілюструє все нові і нові сучасні проблеми, що не дає глядачам занудьгувати.
Рейтинг Сімпсони українською (Simpsons), всі серії (1989-2017) на сайті: (4.5) Проголосували (105)
1 18.03.2018 в 20:51
Оригінальна назва: Серіал Асі, всі серії, українською
Жанр: Мелодрами, Драма
Опис: Турецька картина, драма «Асі» - це історія однієї дівчини, ім'я якої і є назвою серіалу. Батько Асі - фермер, який весь свій час та сили віддав землі, своєму фермерському господарству, яким володіла його сім'я ось вже три покоління. Заради збереження земель батько Асі відмовляється від освіти, навчання, віддається повністю родинній справі. Але час для такого бізнесу не найкращий, фермер розоряється.
Втіхою для бідного працівника стає його мила дочка. Дочка теж любить землі, рідні місця, гостро відчуває безвихідність ситуації і щодуху прагне знайти вихід з такого скрутного положення.
Інтрига в мелодрамі починається, коли поступово спливають таємниці однієї старовинної сім'ї. Демртр - ось ім'я молодого чоловіка, який раптово з'явився на землях фермера. Знайомство молодих людей призводить не лише до сплеску пристрасті і позитивних емоцій. Ситуація набагато серйозніша і страшніша, ніж хотілося б молодим людям. (@сз)
Рейтинг Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) на сайті: (3.8) Проголосували (57)
0 18.03.2018 в 15:27
Оригінальна назва: Надприродне
Жанр: серiал,трилери, жахи
Опис: "Надприродне" - культовий серіал Еріка Кріпкє. Основа цього фільму складається з легенд про різноманітних привидів, потойбічні дива та чудовиськ. Також відбувається тлумачення біблійних та близьких до біблії історій. Головними персонажами цього серіалу виступають браття Вінчестери. Вони полюють на монстрів. Проте полювання на представників потойбічного світу узгоджене з сімейним кодексом, бо батько героїв сам займався полюванням на прибічників зла. Проте сам кодекс було створено після смерті матері, яка при загадкових обставинах згоріла у дитячій кімнаті під стелею. Саме тоді батько Сема та Діна з'ясував, що їх матір була вбита не без допомоги потойбічних монстрів. Хлопці перейняли батьківську ненависть, та вирушили у подорож штатами країни, знаходячи та вбиваючи чудовиськ, які несли загрозу життю місцевим жителям. Проте головною метою героїв є демон, який знищив їх мати. Та боротьба зі злом набирає оберти, і вони розуміють, що на кону стоїть більше, ніж банальна спрага помсти.
Рейтинг Серіал Надприродне, всі серії (2005-2017) на сайті: (4.5) Проголосували (8)
0 18.03.2018 в 04:12
Оригінальна назва: Kara Sevdar
Жанр: Турецький серіал
Опис: Головний персонаж серіалу працює на одній з безлічі вугільних шахт провінції Зонгулдак, гірським інженером. Його життєвий шлях апріорі не міг перетнутися з долею дочки бізнесмена. Проте ця зустріч все ж сталася. Кемаль вперше побачив Ніхан в автобусі, потім зустрів дівчину на художній виставці, де із здивуванням побачив свій портрет, а незабаром він врятував потопаючій героїні життя. Ніхан виявилася дочкою колись впливового підприємця, Ондера, що балансує зараз на межі банкрутства. В Онрера є бізнес-компаньйон, на ім'я Галіп-бей, його син, Емір, безумно закоханий в красуню Ніхан. Чоловік завжди прикривав діяння свого егоїстичного сина, і заради нього він здатний піти навіть проти закону. Таким чином, Галіп-бей шляхом шантажу вимушує Ондера дати свою згоду на шлюб їх дітей.
Рейтинг Серіал Чорна любов \ Сліпа любов, всі серії (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (42)
0 17.03.2018 в 05:30

« 1 2 3 4 5 ... 24 25 »