Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Любов з обмеженнями
Жанр: комедii,мелодрами
Опис: Серіал "любов з обмеженнями" веде розповідь про головного героя, який знайшов, як йому на ту мить здалося, гарну ідею влаштуватися на вигідну посаду до одної корпорації, яка мала безпосереднє відношення до газового промислу. Він видав себе за інваліда, сідає в інвалідний візок, та купує усі необхідні довідки про "необхідний" стан здоровʼя. Зіграти роль інваліда не так то легко. Йому постійно доводиться прикидатися хворим, та лише так вдається пройти співбесіду та отримати роботу мрії, а з нею достаток та без бідне життя. Михайлу, так звуть героя, дуже тяжко вдавати з себе інваліда, а відкрити таємницю неможна, бо негативні наслідки будуть неминуче. Він починає відвідувати клуб інвалідів, де зустрічає дівчину, яка звернула на нього увагу, завдяки його яскравому життєлюбству. Крім Марини, Михайло зустрічає багато нових друзів, які теж з клубу. Від тепер хлопець має зробити вибір - зізнатися про все Марині та втратити усе, чи зберегти таємницю, та продовжити "нове життя".
Рейтинг Фільм Любов з обмеженнями (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
2837 0 11.02.2018 в 03:02
Оригінальна назва: Він і Вона
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Герої представленого нового фільму – це чоловік і жінка. Віктор і Сара опиняються в колі неймовірної історії драматичного характеру. Тут розповідається про життя, про творчих пошуках цих двох героїв. Знайомство між Віктором і Сарою сталося банально, в барі. Однак подальший розвиток відносин неможливо назвати нудним чи буденною. Віктор розуміє, що може займатися написанням книг, але на даний момент йому не вдається втілити мрію в реальність, щоб дійсно прославитися. Сарі вдалося закінчити магістратуру. Вона зупинилася на класичній літературі. Здається, немає ніяких сумнівів, що двоє закоханих знайшли загальне захоплення. Однак насправді все інакше. Віктор не перестає сердитися, що Сара не прагне його підтримувати в роботі. До того ж інтимна сторона відносин далеко не найкраща. Вся історія молодих людей буде розвиватися протягом 45 років. За цей проміжок часу їм доведеться пережити дуже багато. Головне питання полягає в наступному: чи вдасться їм пережити моменти слави та успіху, а також побороти нудьгу?
Рейтинг Фільм Він і Вона (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1771 0 20.01.2018 в 19:56
Оригінальна назва: Сім душ
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Розпочинається фільм з того, що на номер 911 надійшов дзвінок, де попередили про самогубство. Дзвонила людина, яка збиралася стати жертвою. Два роки до цього, Тім Томас потрапляє до автокатастрофи у якій за його вини гинуть сім людей, включно з нареченою Сарою Дженсон. Минає рік, Тім кидає кар’єру інженера космічних станцій, та стає донором для брата, який працював у податковій службі. Минає ще пів року, Тім знову стає донором, цього разу робітнику служби безпеки дітей. Протягом деякого часу, він постійно комусь щось жертвував, а за два тижні до смерті, запитує у Холлі, чи знає вона когось, хто потребує допомогу від донора?
Вирішив для себе остаточно, Тім наповнює ванну холодною водою, аби зберегти власні органи для донорства, складає записку у якій вказує рятівникам що зробити з його тілом та викликає швидку медичну допомогу. Після цього скоює самогубство.
Рейтинг Фільм Сім душ (2008) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
2014 0 15.01.2018 в 20:19
Оригінальна назва: Невірна
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Фільм із сюжетом драматичного трилера. В цієї кінострічці зображені складні відношення подружній пари, де чоловік та жінка підвладні обставинам починають змінюватися. Міцну родину Коні та Едварда можна вважати щасливою парою. Вони кохають один одного, мають восьмирічного сина, мешкають у великому будинку, який розташовано в одному з заможніших районів Нью-Йорка. Цю родину ще можна назвати щасливою, але Коні стурбована тим, що стосунки між ними засмоктує рутина. В них немає більше пристрасті. Одного разу повертаючись додому, вона зустрічається із приємним на вигляд хлопцем на ім’я Поль. Хлопець пропонує їй допомогу, вона приймає пропозицію та підіймається до нього аби підправити зовнішність. Це повторюється, між ними з’являється пристрасть, вони стають коханцями. Єдвард починає помічати, що поведінка дружини змінюється, вона постійно шукає привід піти з дому. Чоловік починає слідкувати за нею та дізнається, що дружина зраджує. Від тепер змінюється й Едвард. Він вирішує переговорити з коханцем дружини та відлупцював його. Тепер черга помсти для Коні.
Рейтинг Фільм Невірна (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
3466 0 15.01.2018 в 18:54
Оригінальна назва: Диктатор
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Дія у кінострічці відбувається у вигаданій країні, яка знаходиться десь у Північній Африці. Саме тут володарює жорстокий та суворий правитель Аладін, тиран за натурою, що розповсюджує підступні дії не лише серед підлеглих, але й далеко за межі своєї країни. Такий засіб управління державою категорично не припустимий в сучасному світі. Принаймні так вважає американський президент Барак Обама, про що він заявив відкрито. Намагаючись виправити становище на свою користь, він накладає на країну Аладіна санкції, доки той не погодиться підписати нову угоду. Такі обставини примусили героя поїхати до Сполучених Штатів, аби прийняти умови світової спільноти. Прибувши США генерала викрадають невідомі, та замість його видають двійника, аби запобігти бутну. Злочинці мають намір змінити конституцію та форму правління. Дивом Аладін тікає від необачних злодіїв. Тепер йому потрібно повернути соб трон та перемогти ворогів.
Рейтинг Фільм Диктатор (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1212 0 15.01.2018 в 13:12
Оригінальна назва: Емануель 2
Жанр: пригодницькі
Опис: Емануель вже досить доросла дівчинка та встигла набратися попиту у коханні. Вона приїздить до чоловіка у Гонконг. Під час мандрівки, вона спілкується із розпущеними жінками східної крові, та знайомиться з однією європейкою. Та розповіла, що бувши у юному віці, коли не знала чоловічої турботи, вступила у зв'язок із жінками. Емануель знайшла в очах співрозмовниці задоволення із яким та розповідала сексуальні пригоди незайманого віку. Прибувши до Гонконгу, жінка їде до великого маєтку чоловіка, який займався ранковим туалетом за допомогою служниць. Там вона знайомиться із партнером по бізнесу чоловіка, який займається контрабандою антикварних речей Крістофером, який по при всі намагання так і не зміг задовольнити еротичні примхи палкої Емануель.
Рейтинг Фільм Емануель 2 (1975) на сайті: (2.4) Проголосували (5)
2166 0 03.01.2018 в 13:30
Оригінальна назва: Добігти до себе
Жанр: мелодрами
Опис: Головна героїня фільму «Добігти до себе» Анна - вродлива, зріла жінка, яка віддала все своє життя єдиній дочці Валерії та улюбленій роботі в пологовому будинку, де панує атмосфера щасливих жінок. Здавалося б, у неї є любляча донька та хороша робота, але в її житті завжди не вистачало справжнього мужика, якому вона могла б довіритися. Досягнувши вже середнього віку, вона навіть не мріяла вже про справжнє кохання і когось зустріти хто завоює її серце.
Одного разу вона домовилася вийти на пробіжку із випадково знайомим чоловіком на ім'я Ігор, однієї вагітної дівчини стає погано, і вони негайно надають її першу допомогу. Після цього Ігор закохується в нашу героїню і пропонує їй відносини, але Анна довго не думав відмовляє йому і пропонує бути просто друзями. Але раптом в лікарню приходить новий головлікар Андрій, який сподобався нашої героїні. Але не все відбувається не так, як їй хотілося б...
Рейтинг Серіал Добігти до себе, всі серії (2017) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
3768 0 01.01.2018 в 22:06
Оригінальна назва: Ще один шанс
Жанр: мелодрами
Опис: Поліна разом з чоловіком та їх п'ятирічним сином проживала щасливим життям. Героїня не знала бід і сподівалася, що все буде добре. Чоловік намагався, щоб у сім'ї були гроші і постійно проводив час на роботі. У ті рідкісні хвилини, коли сімейство отримувало можливість бути поруч з годувальником, страшенно тішило всю сім'ю.
В черговий довгоочікуваний вихідний коханої у головної героїні виникають невідкладні справи. Жінка приймає рішення залишитися вдома, а улюблених людей відправляє в парк розваг. Син з нетерпінням чекав цього моменту. Виявляється, чоловік і дитина потрапили в серйозну аварію і вціліти не пощастило жодному з них. Це жахлива звістка стає для жінки шоком. Неодноразово після похорону представниця прекрасної статі робила спроби покінчити життя самогубством.
Випадково зустрівши Арсенія, дама вирішує, що саме ця людина має стати батьком її дитини. Після кількох зустрічей жінка розуміє, що завагітніла. Через кілька років по волі долі Арсеній і його колишня дама серця виявляються колегами по роботі. Їм доводиться постійно перебувати разом і в результаті у жінки з'являються почуття до цієї людини. Однак несподівана неприємна новина змушує героїню змінити своє ставлення до батька дитини.
Рейтинг Серіал Ще один шанс (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1484 0 01.01.2018 в 21:19
Оригінальна назва: Веселка в небі
Жанр: мелодрами
Опис: Серіал «Веселка в небі» описує непросте життя Маші, нещодавно втратила чоловіка. Молода вдова настільки сильно вражена біль непоправної втрати, що остаточно втратила сну. Навіть присутність неповнолітньої Поліни не дозволяє виправити ситуацію, змусити одиноку матір подолати сильну депресію, жити заради єдиної доньки. Прописані лікарями препарати виявилися абсолютно марними для жінки, вбитої власним горем. Родинна трагедія не кращим чином позначилася на відносинах між Машею і Поліною.
Вдова дізналася, що в момент аварії в автомобілі разом з її чоловіком перебувала дизайнер Оля. Жінка загинула, залишивши вдівцем Максима і сиротами двох дівчаток-близнят. Маша зрозуміла, що становище чоловіка набагато складніше, йому напевно важко без жіночих рук в будинку. Вона вирішила запропонувати свою допомогу Максиму. Чоловік погодився, розуміючи, що його несподіваною помічниці також потрібен співрозмовник, здатний зрозуміти жінку в такий непростий період. Спільне горе об'єднало двох людей. У певний момент між ними пробігла ледве помітна іскорка взаємної симпатії.
Рейтинг Серіал Веселка в небі (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
3712 0 01.01.2018 в 18:34
Оригінальна назва: Відпочинок за обміном
Жанр: комедія, мелодрами
Опис: Героїні цієї комедійної драми навіть не здогадувались про існування одна одної. Американка Аманда Вудс мешкає у Каліфорнії та володіє успішною фірмою, яка спеціалізується на виготовленні рекламних роликів, та живе у великому багатому будинку. На відміну від неї, англійка Айріс Сімпкінс лише ведуча весільного стовпчика у "Дейлі Телеграф" та мешкає у котеджу, який розташований десь біля Лондона. Айріс багато років кохає чоловіка, який не відповідає взаємністю. Аманда навпаки, мала хлопця, та вважала що її стосунки взірцеві, доки не виявилось, що як і мільйони дівчат у світі обдурена коханим, який зустрічався з іншими дівчатами. Усі ці негаразди з дівчатами трапилися напередодні Різдва. Та щоб не пасти духом, обидві жінки вирішили змінити обставу та викладають в інтернет об яву, про відпочинок за обміном. Та хоча дівчата потрапили в умови які не відповідають вимогам звичного життя, усе ж вони навіть не здогадуються, що відпустка змінить їх житті.
Рейтинг Фільм Відпочинок за обміном (2006) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
5626 0 28.11.2017 в 16:19

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 21 22 »