Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: П'ятдесят відтінків свободи
Жанр: драми, мелодрами, трилери
Опис: Казка про сучасну Красуню та Чудовисько. Випадкова зустріч насправді змінила життя обох: сором’язливої Анастейші і вічно самотнього, незважаючи на всі свої гроші і загадкову чарівність, Крістофера Грея. Вони знайшли один одного і відкрили чимало раніше не помічених відтінків в цьому житті. Іноді в житті все буває вперше, але не всім так щастить, як головним героям цієї історії, що отримав можливість пробувати нове разом з людиною, якій довіряєш безмежно. Ось в цьому і полягає най тонкий та спірний момент гучної історії: у набутті довіри.
Коханці подолали майже небувалий шлях, такий здається можливим лише у казках. У чуттєвих і красивих казках для дорослих дівчаток з легким нальотом забороненого. Це була дорога від повного підпорядкування одного іншому, від страху та спроб втекти, від спроб вторгатися на чужу територію з власним статутом – до чого? Автор книги, а разом з нею і творці фільму вважають, що до свободи. Чудовисько обов'язково скине огидну личину, якщо не дати загинути дорогоцінної троянді кохання.
Рейтинг Фільм П'ятдесят відтінків свободи (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 26.02.2018 в 15:20
Оригінальна назва: "Найкращий" тиждень мого життя
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Зворушлива романтична комедія про стосунки дорослих дітей і їх батьків. Подивіться, скільки всього може статися за тиждень до весілля. Ігор і Ольга майже одружені. Тиждень до весілля Ігорю доведеться прожити у батьків нареченої. Ось тут-то і почнеться справжня перевірка на міцність. Майбутній тесть Ігоря – військовий генерал. Кожен крок нареченого він розглядає і аналізує. Йому здається, що кондитер не зможе стати гідним чоловіком його дочки. Та й сам Ігор зі своїми смішними сюрпризами тільки погіршує ситуацію. День від дня пристрасті в будинку Ольги розпалюються. Батьки і майбутній зять один від одного, м'яко кажучи, не в захваті.
Рейтинг Серіал "Найкращий" тиждень мого життя, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 14:51
Оригінальна назва: Чорно-біла любов
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями турецького серіалу «Чорно-біла любов» є Ферхат і Асли – дві повні протилежності. Ферхат – молода людина, серце якої настільки заледеніло, що він здатний на вбивство без почуття жалю. Інстинкти хлопця беруть гору над розумом і почуттями. Щоб досягти мети, він здатний на все. Він – злочинець, який вже кілька років займається тим, що віднімає життя в інших людей. Одного разу знайомий хлопця потрапляє у важке становище і знаходиться при смерті. Ферхат вдається до викрадення, щоб врятувати цю людину. Його жертвою стає лікар Асли, яка є молодою привабливою жінкою. Життя її цілком присвячена лікарським справі, яким так захоплюється дівчина. Їй вдавалися найскладніші операції, вона врятувала сотні людей, буквально вирвавши їх з обіймів смерті. Асли потрапляє в розкішний маєток і лікує невідомого їй чоловіка. Асли домагається своєї мети – повернути Ферхата на шлях істинний, на бік добра.
Рейтинг Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 14:35
Оригінальна назва: Принцеса і жебрачка
Жанр: мелодрама
Опис: Легкий серіал для відпочинку у вільну хвилинку. Живе десь у російській комуналці молода заміжня жінка – Олена. Чуйна, терпляча і нікому не може відмовити, цим постійно користуються всі бабусі - сусідки, а чоловікові до цього ніякого діла не було, адже дружина створена тільки для того, щоб доглядати за ним. Інга - дружина багатого бізнесмена, була його повною протилежністю: молода цілеспрямована вимоглива господиня, постійно будує свою домробітницю. Але, попри різницю в життєвих обставинах і характер, жодна з героїнь не була по-справжньому щаслива доля вирішила відновити справедливість, правда, дуже екстравагантним засобом.
Рейтинг Серіал Принцеса і жебрачка, всі серії (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.02.2018 в 14:26
Оригінальна назва: Мама
Жанр: мелодрама, драма
Опис: Добре, коли мама піклується про свою дитину, любить її всією душею і нікому не дозволяє її ображати. Однак іноді батьки самі перетворюють життя своїх дітей в справжній кошмар. Хмарі – маленька дівчинка, на долю якої випала нелегка доля. Її мати сама займалася вихованням дівчинки та робила це зовсім не так, як повинна. У будинку Хмарі немає місця спокою. Вона постійно терпить побої з боку своєї матері, до якої нерідко підключається і коханець мами. Зейнел – молода дівчина, яка знайомиться з Хмарі абсолютно випадково. Вона влаштувалася на роботу в школу, де навчається дівчинка, поки чекає результатів тестів на вступ до інституту. З перших днів Зейнел прив'язується до своєї нової подруги та зауважує, що у неї в житті не все в порядку. В один прекрасний день Зейнел розуміє, що повинна зробити. Вона більше не чекає відповідей з інституту, а просто викрадає Хмарі та відвозить її подалі від рідної матері. Тепер Зейнел планує створити для малятка нове життя, наповнене щастям, любов'ю і дитячим сміхом.
Рейтинг Турецький серіал Мама, всі серії (2018) на сайті: (4.4) Проголосували (12)
0 26.02.2018 в 13:26
Оригінальна назва: Я знову тебе кохаю
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: У головній ролі юні закохані Зейнеп і Фатіха. Герої дуже люблять один одного, і щоб бути разом вони потайки їдуть до Америки. Батьки у роспачі, адже такий вчинок дітей для них справжнє горе. Але героїв попереду не чекає медове життя.
Пристрасний період проходить, між Зейнепом і Фатихой починаються сварки. Герої розуміють що розлюбили один одного, і щоб не терпіти більше все це, Фатіха повертається додому в Туреччину з їх новонародженою дитиною. Зейнеп не може кинути інститут, тому залишається в США до отримання диплома. Здавалося б коханню героїв настав кінець, але ні. Після повернення Зейнепа в Туреччину між ними знову проскакує іскра любові. В цей раз герої вирішили не випробовувати долю і починають життя з чистого аркуша в рідному місті. Попереду героїв чекаємо море веселих пригод, але чи зуміють вони подолати всі труднощі?
Рейтинг Серіал Я знову тебе кохаю, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 13:07
Оригінальна назва: Кістки
Жанр: детективи, драми, комедії, кримінал, мелодрами
Опис: Темперанс Бреннон - висококваліфікований судовий антрополог, яка друкує романи. Її особливість як фахівця полягає у тому, що вона здатна знаходити ключі, які залишають злочинці у кістках вбитих ними людей. Бреннон часто опиняється в однієї команді з агентом особливого призначення Силлі Бутом з відділу вбивств ФБР. Колишній армійський снайпер Бут не довіряє науці та вважає, що ключ до розслідування правопорушень полягає в отриманні правди від все ще живих свідків та підозрюваних, через надійні старомодні слідчі дії.Перший час доктор уявити не могла, як це працювати в парі, але він зумів їй довести, що таке справжня дружба і почуття, які не можна підробити навіть якщо дуже захочеться. Разом вони почали ряд власних розслідувань. Пригоди, які обрушилися після цього на голову героїв зблизили їх, хто знає, може, ця зустріч була не випадковою, і баланс між роботою та особистим життям нарешті буде відновлено.
Рейтинг Серіал Кістки, всі серії (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 08:33
Оригінальна назва: Обручка з рубіном
Жанр: мелодрами
Опис: Головні герої серіалу Каблучка з рубіном – молоді люди, які випадково познайомилися і з першого погляду зрозуміли, що знайшли свої половинки. З кожним днем їх почуття все збільшуються і багато друзів з білою заздрістю дивляться в бік цих закоханих. Більшість упевнена, що ця пара обов'язково незабаром узаконить свої стосунки. Однак раптово пані Доля вирішує перевірити їх почуття і починає влаштовувати неймовірні випробування. Якщо закохані зможуть їх подолати, то обов'язково будуть разом, от тільки з кожним разом випробування ускладнюються і роблять їхнє життя все більш нестерпним.
Рейтинг Серіал Обручка з рубіном (2017) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 16.02.2018 в 21:33
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.1) Проголосували (7)
0 16.02.2018 в 19:58
Оригінальна назва: Любов з обмеженнями
Жанр: комедii,мелодрами
Опис: Серіал "любов з обмеженнями" веде розповідь про головного героя, який знайшов, як йому на ту мить здалося, гарну ідею влаштуватися на вигідну посаду до одної корпорації, яка мала безпосереднє відношення до газового промислу. Він видав себе за інваліда, сідає в інвалідний візок, та купує усі необхідні довідки про "необхідний" стан здоровʼя. Зіграти роль інваліда не так то легко. Йому постійно доводиться прикидатися хворим, та лише так вдається пройти співбесіду та отримати роботу мрії, а з нею достаток та без бідне життя. Михайлу, так звуть героя, дуже тяжко вдавати з себе інваліда, а відкрити таємницю неможна, бо негативні наслідки будуть неминуче. Він починає відвідувати клуб інвалідів, де зустрічає дівчину, яка звернула на нього увагу, завдяки його яскравому життєлюбству. Крім Марини, Михайло зустрічає багато нових друзів, які теж з клубу. Від тепер хлопець має зробити вибір - зізнатися про все Марині та втратити усе, чи зберегти таємницю, та продовжити "нове життя".
Рейтинг Фільм Любов з обмеженнями (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.02.2018 в 03:02

« 1 2 3 4 ... 8 9 »