Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: серіал Доньки-матері
Жанр: комедія, мелодрами
Опис: "Доньки-матері" - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, що оповідає зворушливу історію однієї сім'ї. Головні герої серіалу - вже не молоді Ігор і Наталя. На вигляд вони типова сім'я, яких існує величезна безліч. Коли Наталя та Ігор зустрілися, закохалися один в одного і впевнені, що проведуть один з одним все життя, одружилися. Разом вони прожили сімнадцять років, і більшу частину цього часу були щасливі. Звичайно, як і багатьом іншим сімейним парам, їм довелося пройти через безліч труднощів і випробувань, але вони все завжди долали разом. Вони весь цей час нічим не відрізнялися від інших подружніх пар. І ось через майже два десятки років спільного життя вони усвідомили, що цей шлюб більше не доставляє їм колишнього задоволення. Почуття охололи, подружжя набридло один одному.
Рейтинг Серіал Доньки-матері, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 30.05.2019 в 16:51
Оригінальна назва: Інша
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Опинившись в непростій ситуації, Уляні доводиться покинути будинок. Вона стала свідком серйозного злочину, що може загрожувати її безпеці. Коханий допомагає Білявці відправитися туди, де її може підтримати рідна сестра. Але прибувши до родички, скиталица розуміє, що дівчина загинула. І займає місце Лери, обманюючи її законного чоловіка, колег по роботі, а також численних друзів. Ніхто не помічає підміни. Але як довго можна жити в режимі тотального обману?
Рейтинг Серіал Інша, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 30.05.2019 в 16:17
Оригінальна назва: Таємниці
Жанр: детектив, мелодрама
Опис: Микола Фон Бюсоф і дівчинка Катя проживають в провінційному містечку Станові на Західній Україні. На дворі - 1944 рік. Сім'я Миколи нещодавно переїхала в місто, де він і познайомився з Катею. Катя народилася в Станові. З часом діти, а потім і закохалися один в одного. Але несподівано дві страшні трагедії розлучають Катю і Миколи - у Каті безвісти, при досить дивних обставинах зникає батько. Її рідний дядько Іван і тітка вирішують відправити Катю в дитбудинок. Тим же часом мати Миколи знаходять убитою. За звинуваченням у цьому злочині за ґрати відправляють батька Миколи. Час минав. Микола підріс, він став працювати слідчим і одного разу вирішив-він поїде в Станів, щоб повернути чесне ім'я батькові, відновити справедливість і покарати справжнього вбивцю матері. Тут Микола знову стикається з Катею, яка вирішила повернутися в рідні місця, дорогі їй за дитячими спогадами. Хто вбив маму Миколу? Куди пропав батько Каті?
Рейтинг Серіал Таємниці, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 20.05.2019 в 14:47
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (3.8) Проголосували (10)
0 04.05.2019 в 19:58
Оригінальна назва: Gräns
Жанр: трилери, фентезі, мелодрами
Опис: Сюжет даної історії закручений навколо молодої жінки з дивовижними здібностями. Одного разу їй відкриється правда про її існування, де межа між світами - це те місце, на якому вона балансує. Вся справа в тому, що наша героїня без праці може зчитувати розум і почуття будь-якої людини. Вона немов рентген, який може докопатися до самої суті душі кожної людини. Ось тільки знаходиться незнайомець, якого вона не може прочитати, як книгу. Його розум і почуття виявляються закритими. Але, саме він зміг змінити долю молодої жінки і відкрив очі на правду.
Рейтинг Фільм "На кордоні світів" (2018) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 14.04.2019 в 19:03
Оригінальна назва: Зірка народилася
Жанр: мелодрами
Опис: Джексон талановитий хлопець, який захоплюється кантрі музикою. Ідеальний тембр, чудові рими і чаруючі ноти доставляють слухачам неймовірне задоволення. Популярність наростає, життя складається відмінно, поки не настає іспит для випробування славою. На превеликий жаль своїх шанувальників, артист провалює його і алкогольна залежність бере гору. Кар'єра покотилася вниз як по гірській місцевості. Ймовірно, він зник би з пам'яті людства, якби не Еллі. Познайомившись з чарівною дівчиною, на одному з корпоративних вечорів, де вона виступала в ролі співачки, він закохався. Вона володіє абсолютним слухом, а по голосу можна налаштовувати Музичні інструменти. Але у неї вкрай низька самооцінка, вона скромна, боязка і сором'язлива. Між ними спалахує пристрасний роман. На одному з виступів, він вмовляє кохану заспівати дуетом. У той момент зірка народилася. Це було незрівнянно і незабутньо.
Рейтинг Фільм "Зірка народилася" (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 14.04.2019 в 18:56
Оригінальна назва: Dilwale Dulhania Le Jayenge
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: З тих пір, як Балдев Сінг, емігрував разом з сім'єю в Англію, минуло двадцять років. За цей термін можна було б відчути себе справжнім британцем, але Сінг і тепер вірний національним традиціям він планує видати старшу дочку Симрану (Каджол) за сина свого друга, що живе в Пенджабі. Заручини вже близько, і тут Симрана знайомиться з Рахулом, балагуром і веселуном, що приховує під маскою безтурботності віддану душу. Молоді люди не відразу розуміють, наскільки гаряче їх почуття один до одного, а коли схаменуться, приготування до заручини вже неможливо зупинити.
Рейтинг Фільм "Невикрадена наречена" (1995) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 14.04.2019 в 11:20
Оригінальна назва: «Як довго я тебе чекала»
Жанр: мелодрами
Опис: «Як довго я тебе чекала» - серіал в центрі подій якого знаходиться молодий хлопець Роман. Він народився і виріс в простій родині, ніколи не знав багатства і розкоші. З дитинства у нього була хороша подруга – Жанна. Батько дівчини був впливовим і відомим в місті поліцейським. Поодинці він здатний вирішити будь-яку навіть найсерйознішу проблему. У якийсь момент дружба Романа і Жанни перетворюється на сильне кохання. Вони просто не можуть чинити опір цим почуттям. Вони приймають рішення одружитися. Батько Жанни був просто в ярості від такого рішення дочки. Він розраховував, що дочка вийде заміж за заможного і впливового чоловіка. Жанна не збирається слухати свого батька. Вона вже прийняла рішення. Після кількох спроб батько зрозумів, що переконати свою дочку у нього не вийде. Тому він вирішує діяти трохи іншими способами. Він підставляє Романа, в результаті чого, молодика звинувачують у вбивстві кращої подруги Жанни - Каті. Молода людина може потрапити за грати на тривалий термін. Довести свою невинність не вийшло, і хлопець опинився у в'язниці. У в'язниці його чекав цілий ряд випробувань, впоратися з якими йому буде вкрай складно. Дівчина знаходить допомогу в одного кримінального авторитета. Він готовий зробити все, що в його силах, заради молодої дівчини, проте в замін він вимагає вийти за нього заміж. Жанна розуміє, що це єдиний вихід з ситуації, що склалася. Вона приймає пропозицію стати дружиною кримінального авторитета, а той в свою чергу гарантує, що Роман зможе відчувати себе спокійно і вільно в в'язниці і не побоюватися за своє життя.
Рейтинг Серіал «Як довго я тебе чекала» (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 14.04.2019 в 10:51
Оригінальна назва: Світланка
Жанр: мелодрами
Опис: Юна провінціалка, як і сотні її ровесниць з глибинки, вважала, що нормальне життя доступне лише у столиці. Світланка вважала себе талановитою перспективною особистістю, здатною стати відомою актрисою, багатою і знаменитою одночасно. Природно, паралельно з блискучою творчою кар'єрою дівчина планувала налагодити успішне особисте життя. Столиця не чекала провінціалку з розпростертими обіймами, як та наївно сподівалася. Труднощі почалися з першого дня перебування у великому місті. Світлана навіть не підозрювала, що виявиться втягнутою в серйозну авантюру.
Двом братам вдалося дізнатися про якийсь скарб. Для Костянтина пошуки є професійним інтересом, оскільки хлопець молодий археолог, який мріє знайти щось дивовижне. Зовсім інакше йдуть справи у Олега. Його не приваблюють старовинні артефакти. Хлопцеві необхідно розрахуватися з кредиторами. Раніше невгамовний ігроман вліз в борги. Тепер йому потрібно терміново повернути гроші, особливо бандиту Батону, який попередив про наслідки. Братам знадобилася помічниця в їх авантюрі. Деталі майбутньої затії вони приховали від Свєти. Юнаки обдурили простушку з провінції, сказавши дівчині, що вона стане учасницею реаліті-шоу. Наївна Світлана погодилася.
Рейтинг Серіал "Світланка" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 10:39
Оригінальна назва: Punar Vivah
Жанр: мелодрами, драми
Опис: Дивіться зворушливу життєву драму про пошуки сімейного щастя, про те, як герої розпорядяться своїм другим шансом. Кожен з них пережив в житті розчарування. Арті пережила розлучення, Яш овдовів. У кожного з них є діти. Заради кращого майбутнього для них Арті з Яш одружуються. Від шлюбу заради дітей вони не чекають нічого хорошого. Любові між ними немає, а значить, не буде в їхньому будинку і радості. Спочатку шлюб їм обом здається сущим покаранням, але йде час. Яш придивляється до Арті. Чоловік з дружиною починають бачити один в одному хороше. Неприязнь проходить, приходить кохання. Несподівано для головних героїв другий шлюб стає для них подарунком долі. Тепер Арті і Яш – справжня міцна сім'я, в якій підростають вільні брати і сестри. Конфлікти між дітьми і родичами трапляються часто, але тепер Арті з Яш вирішують проблеми разом.
Рейтинг Серіал Друге весілля, всі серії (2018) на сайті: (3.3) Проголосували (10)
0 07.04.2019 в 08:11

« 1 2 3 4 ... 13 14 »