Всі фільми » Жанр: Трилери » Фільм Мег: Монстр глибини (2018) українською

Фільм Мег: Монстр глибини (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Мег: Монстр глибини
Рік випуску: 2018
Жанр: жахи, трилери
Режиссер: Джон Тертелтауб
У ролях знімались: Рубі Роуз, Джейсон Стейтем, Рейн Вілсон, Кліфф Кертіс
Опис: Вчений Джонас Тейлор цілком присвятив себе улюбленій науці палеонтології. У своїх дослідженнях він не раз стикався з доказами існування на океанському дні гігантських доісторичних істот, що дожили до сьогоднішнього дня. Але науковий світ не вірив у його теорії. Герой досяг похилих років, але зберіг колишню енергію і ентузіазм. Раніше він багато разів занурювався під товщу води в кабіні батискафа, спускаючись на багато десятків метрів. Навички управління цими апаратами збереглися. Чоловік мріє ще раз повторити подвиги молодості, щоб довести існування стародавніх монстрів.
Одна з минулих підводних експедицій закінчилася трагедією. У зіткненні з чудовиськом загинули товариші Джонаса. Йому дивом вдалося врятуватися, але він запам'ятав точку Земної кулі, де розігралися сумні події. Одного разу Тейлору пропонують знову опуститися під воду, щоб відшукати і підняти на поверхню тварину. Він погоджується, але розуміє, якими наслідками для людства обернеться його експедиція. Тому вчений розривається перед вибором: довести правдивість своєї теорії або вберегти світ від катастрофи.
Категорії: Трилери, Жахи
Рейтинг на сайті: (1.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 2234 | Додано: 01.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Фільм Мег: Монстр глибини (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Мег: Монстр глибини (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Мег: Монстр глибини (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar