Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Скарбниця життя
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Дев'яності роки стали дуже складними і переломними для багатьох радянських людей. Не стала винятком з цього правила і сім'я Савчуків. Молодший син Марії та Степана двадцятирічний хлопець Олександр змушений звільнитися з заводу і шукати для себе інше заняття. Після деяких пошуків йому вдається влаштуватися в кооператив, діяльність якого згодом виявляється сумнівною. Цей кооператив причетний до цілої серії квартирних крадіжок, розслідувати які доручено Павлу, рідного брата Сашка. Незважаючи на те, що Саша до цих крадіжок не є причетним, Павло ставиться до нього не найкращим чином. Однак для цього у нього є своя причина. Ще під час роботи на заводі Саші сподобалася славна дівчина на ім'я Оксана, яка працювала там же медсестрою. Одного разу він навіть врятував дівчину від хуліганів, які напали на неї на вулиці. Він вже має намір зустрічатися з дівчиною, яка здається до нього небайдужої, але раптово у відносини встряє Павло. Йому вдається зачарувати дівчину і незабаром він на ній одружується. Це стає приводом для того, що між братами виникає справжня ворожнеча. Тим часом здоров'я Марії погіршується – у неї загострюється астма. Лікарі радять змінити їй місце проживання та виїхати, як мінімум, за місто. На новому місці Саша збирається створити власний бізнес.
Рейтинг Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1415 0 24.04.2018 в 07:26
Оригінальна назва: За щучим велінням
Жанр: мелодрами, пригодницькі
Опис: Драматична історія розповідає про долю молодої спортсменки, життя якої перевертається догори ногами після серйозної травми коліна. Катя - розумна і спортивна дівчина, все життя вона мріяла стати знаменитою. Шлях до вершини героїня вибрала не простий. Їй належить подолати біль, сльози, страх, і тільки тоді вона зможе довести, що здатна бути в збірній команді.
Але трапляється біда, Катя травмує коліно. Лікарі категорично забороняють дівчині займатися спортом, а на олімпіаду замість неї їде подруга. Біда одна не приходить, героїню кидає хлопець і йде до колишньої коханки. Катя втрачає сенс життя, все її майбутнє звалилося в одну мить. Вона вирішує поїхати в село до бабусі, щоб відновиться після травми і залікувати душевні рани. Але попереду на дівчину чекають великі сюрпризи.
Катя дізнається сімейний секрет, що зберігали її мати і бабуся. Вона знайомиться з батьком і зустрічає справжню любов. Дівчина усвідомлює, що зміни і випробування, які шле життя роблять нас кращими і сильнішими. У Каті з'являється новий стимул повернутися в спорт і досягти бажаного результату. Але чи вона зможе показати потрібний результат після тривалої паузи?
Рейтинг Серіал За щучим велінням, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1540 0 24.04.2018 в 06:50
Оригінальна назва: Прислуга
Жанр: детектив, мелодрами, серіали
Опис: Котеджне селище вражене неприємною подією – вбивством служниці. Підозри падають на Антона, але він заперечує свою провину. Дружина молодої людини змушена розбиратися у складній ситуації. Вона влаштовується працювати в нещасливий житловий комплекс і намагається довести непричетність коханого чоловіка до гучної події.
Слідство веде детектив Максим, давній товариш підозрюваного. Дізнатися правду хочуть і подруги вбитої, такі ж прості служниці. По ходу розслідування спливає цілий ряд неприємних фактів. Мешканці респектабельного селища тонуть у брехні. Вони безкарно творять темні справи і не переживають з приводу ймовірної відплати. Непросто складаються відносини між заможними громадянами та їх робітницями. Страшніше за все, що домробітниці позбавлені всяких прав і змушені терпіти постійні приниження, домагання і образи. За зовнішньою красою і відносним спокоєм ховається маса проблем, з якими доведеться зіткнутися слідопитам.
Рейтинг Серіал Прислуга, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1184 0 22.04.2018 в 07:48
Оригінальна назва: Потрібен чоловік
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями цієї невеликої історії - є троє молодих людей. Хлопець Микита з низів підняв успішний бізнес, у нього є дружина Лера, яка йому зраджує. Все почалося коли, дівчина Майя вирішує знайти собі чоловіка, щоб нарешті завести дитину про яку вона мріє вже давно. Всі способи знайти хорошого батька у Майї призводять до невдач. Випадкова зустріч Майї і Микити призвела до гучної сварки між ними. Але після, та сама зустріч переверне їх життя, і Моя зрозуміє, що Микита той самий чоловік, від якого вона хоче мати дітей. Шлях до заповітної мрії перегороджує тільки Лера, яка разом з матір'ю будуть будувати плани як позбутися від Майї...
Рейтинг Потрібен чоловік (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
3120 0 22.04.2018 в 06:10
Оригінальна назва: Обручка з рубіном
Жанр: мелодрами
Опис: Головні герої серіалу Каблучка з рубіном – молоді люди, які випадково познайомилися і з першого погляду зрозуміли, що знайшли свої половинки. З кожним днем їх почуття все збільшуються і багато друзів з білою заздрістю дивляться в бік цих закоханих. Більшість упевнена, що ця пара обов'язково незабаром узаконить свої стосунки. Однак раптово пані Доля вирішує перевірити їх почуття і починає влаштовувати неймовірні випробування. Якщо закохані зможуть їх подолати, то обов'язково будуть разом, от тільки з кожним разом випробування ускладнюються і роблять їхнє життя все більш нестерпним.
Рейтинг Серіал Обручка з рубіном (2017) на сайті: (3.8) Проголосували (4)
1846 0 16.04.2018 в 21:33
Оригінальна назва: Аритмія
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Будучи талановитим лікарем, головний герой Олег врятував вже велику кількість життів. Працюючи на «швидкої», чоловік мчав від одного пацієнта до іншого. Чудово розуміючи, що він виконує важливу роботу, Олег буквально наплював на своє особисте життя. Кар'єра була на першому місці, а сім'я була забута. Це не дуже влаштувало його дружину, і перебуваючи у розпачі, жінка зважилася подати на розлучення, вважаючи це єдиним вірним рішенням. Пізніше в лікарні, де він працював, з'явився новий керівник, який думає про правила і статистику, а на людей йому наплювати.
Їдучи по різних вулицях, бажаючи врятувати велику кількість життів, Олег перестав розуміти: - «Здатний він врятувати свою власну долю?». Пожертвувавши багатьма, головний герой вважав, що робить світ краще, однак тепер ці думки відійшли на другий план. Чоловік вперше за довгий час почав розуміти: - «Скільки він помилок допустив, і що за це незабаром послідує покарання». Намагаючись придумати геніальний хід, який знову все змінить, головний герой зустрічався з неприємностями. Чи вдасться Олегу в одну мить все поміняти і знову стати щасливим?
Рейтинг Фільм Аритмія (2017) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
1315 0 05.03.2018 в 09:36
Оригінальна назва: Пурпурові вітрила
Жанр: Фентези, Мелодрама, Драма.
Опис: Лірико-поетична мелодрама з однойменної повісті Олександра Гріна. Ассоль - ніжна, наївна, романтична дівчина, що виросла в маленькому приморському рибальському містечку під опікою люблячого батька-вдівця, чиста як весняна квітка. У дитинстві їй розповіли красиву казку про те, що в один прекрасний день в їх містечко припливе прекрасний корабель з червоними вітрилами, на борту його буде чудовий чоловік, який відвезе Ассоль з собою в чарівну країну. Вона повірила в цю казку, сусіди сміялися над дівчиною, а вона чекала корабель з червоними вітрилами. І, всупереч усьому, дочекалася.
Рейтинг Фільм Пурпурові вітрила (1961) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
2308 0 05.03.2018 в 08:34
Оригінальна назва: П'ятдесят відтінків свободи
Жанр: драми, мелодрами, трилери
Опис: Казка про сучасну Красуню та Чудовисько. Випадкова зустріч насправді змінила життя обох: сором’язливої Анастейші і вічно самотнього, незважаючи на всі свої гроші і загадкову чарівність, Крістофера Грея. Вони знайшли один одного і відкрили чимало раніше не помічених відтінків в цьому житті. Іноді в житті все буває вперше, але не всім так щастить, як головним героям цієї історії, що отримав можливість пробувати нове разом з людиною, якій довіряєш безмежно. Ось в цьому і полягає най тонкий та спірний момент гучної історії: у набутті довіри.
Коханці подолали майже небувалий шлях, такий здається можливим лише у казках. У чуттєвих і красивих казках для дорослих дівчаток з легким нальотом забороненого. Це була дорога від повного підпорядкування одного іншому, від страху та спроб втекти, від спроб вторгатися на чужу територію з власним статутом – до чого? Автор книги, а разом з нею і творці фільму вважають, що до свободи. Чудовисько обов'язково скине огидну личину, якщо не дати загинути дорогоцінної троянді кохання.
Рейтинг Фільм П'ятдесят відтінків свободи (2018) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
4481 0 26.02.2018 в 15:20
Оригінальна назва: Чорно-біла любов
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями турецького серіалу «Чорно-біла любов» є Ферхат і Асли – дві повні протилежності. Ферхат – молода людина, серце якої настільки заледеніло, що він здатний на вбивство без почуття жалю. Інстинкти хлопця беруть гору над розумом і почуттями. Щоб досягти мети, він здатний на все. Він – злочинець, який вже кілька років займається тим, що віднімає життя в інших людей. Одного разу знайомий хлопця потрапляє у важке становище і знаходиться при смерті. Ферхат вдається до викрадення, щоб врятувати цю людину. Його жертвою стає лікар Асли, яка є молодою привабливою жінкою. Життя її цілком присвячена лікарським справі, яким так захоплюється дівчина. Їй вдавалися найскладніші операції, вона врятувала сотні людей, буквально вирвавши їх з обіймів смерті. Асли потрапляє в розкішний маєток і лікує невідомого їй чоловіка. Асли домагається своєї мети – повернути Ферхата на шлях істинний, на бік добра.
Рейтинг Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
3908 0 26.02.2018 в 14:35
Оригінальна назва: Принцеса і жебрачка
Жанр: мелодрама
Опис: Легкий серіал для відпочинку у вільну хвилинку. Живе десь у російській комуналці молода заміжня жінка – Олена. Чуйна, терпляча і нікому не може відмовити, цим постійно користуються всі бабусі - сусідки, а чоловікові до цього ніякого діла не було, адже дружина створена тільки для того, щоб доглядати за ним. Інга - дружина багатого бізнесмена, була його повною протилежністю: молода цілеспрямована вимоглива господиня, постійно будує свою домробітницю. Але, попри різницю в життєвих обставинах і характер, жодна з героїнь не була по-справжньому щаслива доля вирішила відновити справедливість, правда, дуже екстравагантним засобом.
Рейтинг Серіал Принцеса і жебрачка, всі серії (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
2578 0 26.02.2018 в 14:26

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 21 22 »