Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) українською

Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Криве дзеркало душі, всі серії
Рік випуску: 2013
Жанр: Детектив / Мелодрама / Пригоди / Зарубіжні
Режиссер: Максим Мехеда
У ролях знімались: Тетяна Ляліна, Ілля Носков, Ганна Казючиц, Ада Роговцева, Юрій Беляєв, Костянтин Корецький, Яна Глущ
Опис: Фільм розповідає про те, що з найважчих, непереборних ситуацій є вихід. Життя Олі Терентьєвої з дитинства складалося непросто. Живучи у великій сім'ї, дівчина відчуває себе чужою - батько, вважаючи, що вона йому не рідна, всіляко ображає її, рідна сестра Варя - заздрить, брат захоплений грою у карти, а мати просто ні в що не втручається, намагаючись догодити батьку. Одна бабуся любить і жаліє Олю, але вона живе далеко і рідко бачить внучку. Одного дня, програвши крупну суму грошей, брат виставляє її на торги - невинність сестри може допомогти погасити картковий борг. Дівчина, аби допомогти братові, погоджується піти до молодого, цинічного бізнесмена. На наступний ранок, після подій в сауні, завдяки Варі, все місто дізнається про те, що сталося. Батько б'є Ольгу і виганяє її з рідного будинку. Дівчина знаходить притулок у бабусі, але незабаром залишається одна - бабуся вмирає. Не знаючи, звідки чекати підтримки, Оля взнає, що вагітна. У неї залишився лише медальйон, бабусин дарунок, який зіграє роковую роль в ланцюзі стрімких подій.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.6) | Проголосували (8) | Переглядів: 11296 | Додано: 07.04.2016
Поділитися посиланням на фільм Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Дивитись онлайн 1 серія Дивитись онлайн 2 серія Дивитись онлайн 3 серія Дивитись онлайн 4 серія

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar