Фільми дивитися онлайнФентезі онлайн


Оригінальна назва: In the Tall Grass
Жанр: Драми, Трилери, Жахи
Опис: Брат і сестра хочуть відправитися в дивовижну подорож просторами Америки. Вони сіли в машину і поїхали за власним маршрутом, щоб побачити всі найцікавіші місця. Вони проїжджали повз великого поля, повністю зарослого високою травою. Раптово вони чують дитячий плач. Вони виходять з автомобіля і розуміють, що там заблукав маленький хлопчик. Він наляканий і хоче вибратися на дорогу. Герої вирішують допомогти малюкові у важкій ситуації, не уявляючи, які небезпеки можуть ховатися в пожухлих бур'янах, що заполонили величезний простір.
Рейтинг Фільм У високій траві (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
133 0 29.03.2020 в 10:14
Оригінальна назва: PK
Жанр: фентезі, драма, комедія
Опис: До недавнього часу ПіКей проживав на віддаленій планеті, жителі якої навіть не підозрювали про існування зла. Все змінилося в той час, коли головний герой вирішує відправитися на Землю, щоб провести дослідження місцевих мешканців. Прибувши в невелике містечко, ПіКей стикається з цілою низкою дивних подій. Здається, що людська раса практично приречена на швидке вимирання, і немає нікого, хто міг би простягнути їм руку допомоги. Попереду чарівного прибульця чекають запаморочливі пригоди, які змусять його зректися від колишніх уявлень і поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм ПіКей (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
118 0 28.03.2020 в 10:48
Оригінальна назва: Sorry to Bother You
Жанр: Комедія, Фантастика, Фентезі
Опис: Кассіус Грін-темношкірий хлопець, який ось вже багато років проживає в гаражі дядька. Накопичивши солідну кількість боргів, головний герой вирішує влаштуватися на роботу в колл-центр. В ході справи Кассіус з'ясовує, що для успішних переговорів йому потрібно скористатися «білим голосом». З цього моменту у хлопця починається нове життя. Продажі підскакують до небес, що приносить головному герою непогані гроші. Ситуація круто змінюється в той момент, коли незадоволені заробітною платою колеги вирішують влаштувати страйк і змусити громадські організації звернути увагу на їхні проблеми.
Рейтинг Фільм Вибач, що турбую (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
142 0 28.03.2020 в 10:06
Оригінальна назва: Les visiteurs
Жанр: Комедії, Фантастика, Фентезі
Опис: Сюжет картини переносить глядача у Францію початку дванадцятого століття. Граф Годфруа, що став жертвою прокляття підступної відьми, вбиває батька своєї коханої. Усвідомивши весь жах ситуації, що склалася, чоловік вирішує звернутися за порадою до могутнього чаклуна Евсебуса, який пропонує графу відправитися в минуле і виправити помилку. Через фатальну помилку граф і його слуга переносяться в дев'яності роки двадцятого століття. Відразу хлопці занурюються в дивовижний світ, повний відкриттів. Попереду героїв чекають запаморочливі пригоди, які запам'ятаються їм на довгі роки.
Рейтинг Фільм Прибульці (1993) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
105 0 28.03.2020 в 10:02
Оригінальна назва: Just Visiting
Жанр: фантастика, фентезі, комедія
Опис: Середньовічна Франція сповнена небезпек і несподіваних випробувань. Тібо багата і впливова людина знатного походження. Він має намір одружитися. Обраницею чоловіка стає чудова і чарівна дівчина. Принцеса доводиться дочкою королю Генріху II. Про таку партію можна тільки мріяти. Розалінда не тільки багата спадкоємиця, але до того ж дуже красива дівчина. Граф вважає себе шалено щасливим. Весільне святкування вражає королівським розмахом. Всупереч очікуванням, у справу втручаються підступні зловмисники. Вороги Тібо вирішують знищити його...
Рейтинг Фільм Прибульці в Америці (2001) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
104 0 28.03.2020 в 09:54
Оригінальна назва: The Scorpion King 3: Battle for Redemption
Жанр: фентезі, бойовик, пригоди
Опис: Матіус зійшов на трон багато років тому. З часом зазнали змін і він сам, і його піддані, і життя в країні. Однак це не єдине, що змінилося в навколишньому світі. В його душі оселилися біль і гіркота втрати, адже він втратив кохану людину. Тепер його життя назавжди змінилося, і далеко не в кращу сторону. Любов-одне з найважливіших почуттів у житті кожної людини. Матіус знайшов таку людину, найближчу і рідну, але втратив її. Не зі своєї вини, але волею долі все сталося саме так.
Рейтинг Фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
116 0 28.03.2020 в 09:15
Оригінальна назва: Red Sonja
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: Юну дикунку всі називають рудою Сонею за вогненний колір волосся. Але крім зовнішньої краси боги наділили дівчину силою справжнього воїна. Це сталося після нападу на її плем'я могутньої королеви Гедрен. Всі дорослі жителі поселення були знищені, а дітей віддали на наругу солдатам. Бачачи безмірні страждання Соні, боги наділили дівчину незвичайними здібностями, щоб вона змогла помститися кривдникам.
Рейтинг Фільм Руда Соня (1985) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
586 0 29.02.2020 в 12:40
Оригінальна назва: Camelot
Жанр: Пригоди, Фентезі, Драми
Опис: Англією править легендарний король Утер Пендрагон. У нього є спадкоємиця, дочка Моргана. Живучи в монастирі п'ятнадцять років, вона навчається чорної магії і стає злою чаклункою. Вмираючий Пендрагон не залишає заповіту, тінь його смерті падає на дочку. Але могутня чарівниця не знає перешкод, вона готова зайняти трон і ніхто не може їй протистояти. І лише доблесний Артур, незаконнонароджений син убитого Морганой короля насмілюється протистояти темним силам. На його бік стає добрий чарівник Мерлін.
Рейтинг Серіал Камелот (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
491 0 29.02.2020 в 11:45
Оригінальна назва: Liar Liar
Жанр: Комедія, Фентезі
Опис: Кажуть, брехня є еволюційним механізмом і практично кожна людина регулярно бреше. Люди брешуть іноді практично не замислюючись, просто в силу власної звички, іноді брешуть для того щоб отримати якусь вигоду, а є й такі, для яких брехня є професією. Флетчер Рід саме з таких хлопців, - професійний брехун або як кажуть офіційною мовою, американський адвокат. Його робота пов'язана з обманом, який Флетчер використовує для того щоб отримати поблажливість присяжних, щоб умилостивити суд. Він віртуоз в цій справі, але професійна деформація теж спостерігається. Брехня виходить за рамки роботи і залу засідань, стає більше ніж звичкою, але практично суттю Флетчера, який обманює рідних і близьких.
Рейтинг Фільм Брехун, брехун (1997) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
362 0 29.02.2020 в 10:34
Оригінальна назва: Mr. Popper's Penguins
Жанр: пригоди, комедія, сімейний
Опис: Том Поппер в малому віці улюбленого батька бачив досить-таки рідко. На зв'язок батько міг виходити тільки по рації. Чоловік працював дослідником і часто поневірявся по світу, щоб зробити якісь відкриття. Одного разу, його шлюб був зруйнований, в підсумку чого для Біллі і Дженні він став недільним татом. Настає момент, коли Том отримує повідомлення про смерть батька. Перед смертю батько відправив йому посилку, але що ж в ній, до останнього не було відомо. При відкритті посилки був виявлений пінгвін. Пізніше приходить ще одна посилка з деякою кількістю рідкісних пінгвінів. Чоловік залишає їх у себе в квартирі і тепер вони живуть разом з ним. Пінгвіни приносять величезну кількість незручностей, на роботі ніяк не зосередитися, та й вдома спокою ніякого немає. Тільки от діти таке компанії дуже зраділи.
Рейтинг Фільм Пінгвіни містера Поппера (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
627 0 29.02.2020 в 10:27

« 1 2 3 4 ... 11 12 »