Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Провінціалка, всі серії (2015) українською

Серіал Провінціалка, всі серії (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Провінціалка
Рік випуску: 2015
Жанр: драми
Режиссер: Олександр Канановіч
У ролях знімались: Антоніна Коміссарова, Олексій Коряков, Валерій Боровінських, Єлизавета Боярська, Яна Шивкова, Інна
Опис: Александра Еліцка мешкає у Франції, купається в розкоші і має титул княгині. У родинному особняку вона проживає разом з дядьком Лео. Мати недавно померла, і все майно перейшло по спадку Александрі. А ще вона випадково взнала інформацію відносно свого батька - Павла Бєгунова. Він бізнесмен, що проживає в Росії і навіть не підозрює, що у Франції у нього є дочка. Александра прилітає до Росії з метою побачитися з батьком, проте затія не удається. Виявляється, що Павло пропав і весь його бізнес тепер в руках його дружини Маргарити. Александра спробувала поговорити з Марго, щоб взнати, куди подівся її батько, проте, з цієї затії нічого не вийшло... Наша героїня задаватися не має наміру, вона приїхала до Росії, аби побачити батька і нікуди не виїде, поки не досягне бажаного. Александра вирішила під виглядом бідної провінціалки з Єльця влаштуватися у фірму-конкурента її батька, аби роздобути там інформацію. Незабаром у неї з'являються підтверджені факти про те, власник цієї фірми в змові з дружиною батька і вони мають безпосереднє відношення до його зникнення.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 10321 | Додано: 26.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Провінціалка, всі серії (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері

Серіал можна подивитися на youtube

Плеєр 1Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Провінціалка, всі серії (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Провінціалка, всі серії (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar