Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Друге дихання, всі серії (2016) українською

Серіал Друге дихання, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Друге дихання
Рік випуску: 2016
Жанр: Мелодрама
Режиссер: Олег Туранський
У ролях знімались: Олеся Фаттахова, Валентін Томусяк, Сергій Радченко (III), Дарина Трегубова, Людмила Загорськая
Опис: У Олени Усакової в житті настав непростий період. Її чоловік охолов до неї, а батько смертельно хворий. Коли ж батько помер, вона була невтішна. У всьому підтримує і допомагає їй сестра. З Наталією вони не бачилися багато років. Наташа і Олена - звідні сестри. Йшов час і почало здаватися, що життя налагоджується.
Але вона отримала новий удар - вона дізналася, що у чоловіка є коханка. Але Сергій заперечує все. Чоловік запевняє, що вона все вигадала. І їй стало здаватися, що вона сходить з розуму. Вона на межі нервового зриву, і за порадою чоловіка звернулася до психолога. Той підтвердив, що через пережитий стрес вона на межі божевілля.
Одного дня вночі її розбудив запах гару. А в лазні вона знайшла тіло чоловіка. Олену звинуватили у вбивстві чоловіка. Як не дивно, але всі докази свідчать про її вину. І лише опинившись за гратами, жінка зрозуміла- її цинічно підставили. Як переконати близьких, і головне суд, що вона невинна?
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.4) | Проголосували (5) | Переглядів: 22104 | Додано: 19.12.2016
Поділитися посиланням на фільм Серіал Друге дихання, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 4


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Друге дихання, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Друге дихання, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar