Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) українською

Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Асі, всі серії, українською
Рік випуску: 2007-2009
Жанр: Мелодрами, Драма
Режиссер: Джевдет Мерджан
У ролях знімались: Туба Буйукустун, Мурат Йилдірім, Четін Текіндор, Нур Сюрер, Сельма Ергеч, Джемаль Хюнал, Тюлан Гюнай
Опис: Турецька картина, драма «Асі» - це історія однієї дівчини, ім'я якої і є назвою серіалу. Батько Асі - фермер, який весь свій час та сили віддав землі, своєму фермерському господарству, яким володіла його сім'я ось вже три покоління. Заради збереження земель батько Асі відмовляється від освіти, навчання, віддається повністю родинній справі. Але час для такого бізнесу не найкращий, фермер розоряється.
Втіхою для бідного працівника стає його мила дочка. Дочка теж любить землі, рідні місця, гостро відчуває безвихідність ситуації і щодуху прагне знайти вихід з такого скрутного положення.
Інтрига в мелодрамі починається, коли поступово спливають таємниці однієї старовинної сім'ї. Демртр - ось ім'я молодого чоловіка, який раптово з'явився на землях фермера. Знайомство молодих людей призводить не лише до сплеску пристрасті і позитивних емоцій. Ситуація набагато серйозніша і страшніша, ніж хотілося б молодим людям. (@сз)
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.8) | Проголосували (89) | Переглядів: 51242 | Додано: 08.07.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2, українською
Плеєр 2, рос.
Плеєр 3, рос.

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar