Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Скарбниця життя
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Дев'яності роки стали дуже складними і переломними для багатьох радянських людей. Не стала винятком з цього правила і сім'я Савчуків. Молодший син Марії та Степана двадцятирічний хлопець Олександр змушений звільнитися з заводу і шукати для себе інше заняття. Після деяких пошуків йому вдається влаштуватися в кооператив, діяльність якого згодом виявляється сумнівною. Цей кооператив причетний до цілої серії квартирних крадіжок, розслідувати які доручено Павлу, рідного брата Сашка. Незважаючи на те, що Саша до цих крадіжок не є причетним, Павло ставиться до нього не найкращим чином. Однак для цього у нього є своя причина. Ще під час роботи на заводі Саші сподобалася славна дівчина на ім'я Оксана, яка працювала там же медсестрою. Одного разу він навіть врятував дівчину від хуліганів, які напали на неї на вулиці. Він вже має намір зустрічатися з дівчиною, яка здається до нього небайдужої, але раптово у відносини встряє Павло. Йому вдається зачарувати дівчину і незабаром він на ній одружується. Це стає приводом для того, що між братами виникає справжня ворожнеча. Тим часом здоров'я Марії погіршується – у неї загострюється астма. Лікарі радять змінити їй місце проживання та виїхати, як мінімум, за місто. На новому місці Саша збирається створити власний бізнес.
Рейтинг Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2018 в 07:26
Оригінальна назва: За щучим велінням
Жанр: мелодрами, пригодницькі
Опис: Драматична історія розповідає про долю молодої спортсменки, життя якої перевертається догори ногами після серйозної травми коліна. Катя - розумна і спортивна дівчина, все життя вона мріяла стати знаменитою. Шлях до вершини героїня вибрала не простий. Їй належить подолати біль, сльози, страх, і тільки тоді вона зможе довести, що здатна бути в збірній команді.
Але трапляється біда, Катя травмує коліно. Лікарі категорично забороняють дівчині займатися спортом, а на олімпіаду замість неї їде подруга. Біда одна не приходить, героїню кидає хлопець і йде до колишньої коханки. Катя втрачає сенс життя, все її майбутнє звалилося в одну мить. Вона вирішує поїхати в село до бабусі, щоб відновиться після травми і залікувати душевні рани. Але попереду на дівчину чекають великі сюрпризи.
Катя дізнається сімейний секрет, що зберігали її мати і бабуся. Вона знайомиться з батьком і зустрічає справжню любов. Дівчина усвідомлює, що зміни і випробування, які шле життя роблять нас кращими і сильнішими. У Каті з'являється новий стимул повернутися в спорт і досягти бажаного результату. Але чи вона зможе показати потрібний результат після тривалої паузи?
Рейтинг Серіал За щучим велінням, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2018 в 06:50
Оригінальна назва: Сувенір з Одеси
Жанр: драми, мелодрами
Опис: У 1975-му році в Одесі несподівано були скасовані концерти французького скрипаля Матьє Озона. Як виявилося, у відомого музики з його номеру готеля було викрадено музичний інструмент. Крім скрипки пропав талісман, з яким Озон не розлучався багато років – золотий кулон, виконаний у вигляді труни, в якій лежала маленька скрипка.
За справу взялася міська міліція, а також слідству вирішив допомогти Василь Карпович Тищенко, який вже давно пішов на пенсію, але досі викликає побоювання у всього кримінального світу Одеси. Поки що слідству було невідомо про те, що злодій, який вкрав скрипку, працював на замовлення. Він не зізнався своїм замовникам, що взяв талісман. І тепер пошуками таємничого талісмана зайнята не лише міліція, але і кримінальні авторитети.
Рейтинг Серіал Сувенір з Одеси, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2018 в 05:28
Оригінальна назва: Прислуга
Жанр: детектив, мелодрами, серіали
Опис: Котеджне селище вражене неприємною подією – вбивством служниці. Підозри падають на Антона, але він заперечує свою провину. Дружина молодої людини змушена розбиратися у складній ситуації. Вона влаштовується працювати в нещасливий житловий комплекс і намагається довести непричетність коханого чоловіка до гучної події.
Слідство веде детектив Максим, давній товариш підозрюваного. Дізнатися правду хочуть і подруги вбитої, такі ж прості служниці. По ходу розслідування спливає цілий ряд неприємних фактів. Мешканці респектабельного селища тонуть у брехні. Вони безкарно творять темні справи і не переживають з приводу ймовірної відплати. Непросто складаються відносини між заможними громадянами та їх робітницями. Страшніше за все, що домробітниці позбавлені всяких прав і змушені терпіти постійні приниження, домагання і образи. За зовнішньою красою і відносним спокоєм ховається маса проблем, з якими доведеться зіткнутися слідопитам.
Рейтинг Серіал Прислуга, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.04.2018 в 07:48
Оригінальна назва: Потрібен чоловік
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями цієї невеликої історії - є троє молодих людей. Хлопець Микита з низів підняв успішний бізнес, у нього є дружина Лера, яка йому зраджує. Все почалося коли, дівчина Майя вирішує знайти собі чоловіка, щоб нарешті завести дитину про яку вона мріє вже давно. Всі способи знайти хорошого батька у Майї призводять до невдач. Випадкова зустріч Майї і Микити призвела до гучної сварки між ними. Але після, та сама зустріч переверне їх життя, і Моя зрозуміє, що Микита той самий чоловік, від якого вона хоче мати дітей. Шлях до заповітної мрії перегороджує тільки Лера, яка разом з матір'ю будуть будувати плани як позбутися від Майї...
Рейтинг Потрібен чоловік (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.04.2018 в 06:10
Оригінальна назва: Обручка з рубіном
Жанр: мелодрами
Опис: Головні герої серіалу Каблучка з рубіном – молоді люди, які випадково познайомилися і з першого погляду зрозуміли, що знайшли свої половинки. З кожним днем їх почуття все збільшуються і багато друзів з білою заздрістю дивляться в бік цих закоханих. Більшість упевнена, що ця пара обов'язково незабаром узаконить свої стосунки. Однак раптово пані Доля вирішує перевірити їх почуття і починає влаштовувати неймовірні випробування. Якщо закохані зможуть їх подолати, то обов'язково будуть разом, от тільки з кожним разом випробування ускладнюються і роблять їхнє життя все більш нестерпним.
Рейтинг Серіал Обручка з рубіном (2017) на сайті: (3.8) Проголосували (4)
0 16.04.2018 в 21:33
Оригінальна назва: Титанік
Жанр: драми, мелодрами
Опис: В 1912 році, коли океанські лайнери ще тільки ставали звичним засобом пересування, на кораблі зустрілися дві самотності. Хлопець Джек, який вирішив кинути все і відправитися в новий світ туди, де манить жителів усього світу-статуя Свободи, і дівчина Роза, яку видали за нелюба - «нового англійця» - бізнесмена. Ніхто не міг знати, що це останній рейс, і що у водах Атлантики теплохід зіткнеться з величезною масою льоду, і весь корабель буде змушений вирішити - втратити людське обличчя і врятувати свої шкури або допомагати всім людям і бути милосердними. Кожен сам обере, як поведе себе перед бурею, і чи залишиться людиною.
Рейтинг Фільм Титанік (1997) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 16.03.2018 в 08:48
Оригінальна назва: Лист надії
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Заміж, молоденька дівчина Віра, вискочила дуже рано. Молода сім'я була абсолютно щаслива. Радості в домі додалося, коли Віра дізналася, що чекає на близнюків. Чоловік Віри несподівано помер. Головна героїня їде народжувати в пологовий будинок одна. Її мати упевнена, що для жінки без чоловіка двоє дітей – це вже занадто. За спиною Віри її мати домовляється зі своєю подругою директором пологового будинку. Одну з дівчаток Віри відправляють в інтернат, нібито Віра сама від неї відмовилася. Через багато років директор пологового будинку посилає на ім'я Віри лист, в якому розповідає всю правду про свій жахливий вчинок.
Рейтинг Серіал Лист надії, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 16.03.2018 в 08:39
Оригінальна назва: Коли на південь відлетять журавлі
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Багатосерійна стрічка буде крутиться навколо маленької дівчинки на ім'я Єлизавета. Вона виховується мамою Ірою, яка просто не уявляє свій день без світлої посмішки своєї дочки. В одну з ночей дитина бачить дивний сон в якому відлітають журавлі і в цей же день у дитячому садку їй стає зле і її забирають в клініку. Доктор оголошує матері невтішний прогноз і тепер вона, оповита горем, слізно просить допомоги у місцевого банкіра Івана Журбіна, але він не дає їй потрібної суми. Дівчина вирішує продати свою столичну квартиру. Після проведення операції, вони переїжджають в невелике село. В цей самий момент Іван виявляється в біді, адже його рідний брат Петро - гравець і любитель наркотиків, разом з дівчиною, Віолеттою вони будують великі плани на спадщину Івана, яке отримає Петро....
Рейтинг Серіал Коли на південь відлетять журавлі, всі серії (2010) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 16.03.2018 в 07:17
Оригінальна назва: Чужі рідні
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Юлія, молода, талановита балерина. Мама дівчинки намагаючись зробити з дочки зірку великої сцени, дуже тисне на дочку, катуючи її постійними репетиціями. Матуся є тренером дочки та постійно тримає на контролі кожену проведену годину танцівниці. На іншому краю міста успішний бізнесмен, син багатих і впливових батьків, Роман, готується до весілля. Провівши напередодні урочистої події вечірку, женішок з братом їдуть на церемонію одруження, де його чекає наречена.
В цей час, проїжджаючи під мостом, на машину хлопців падає невідома дівчина. Натиснувши на гальма, хлопці отримали травми різного ступеня тяжкості. Роман постраждав найбільше, отримавши тяжкий струс мозку. Вся трійця опиняється в лікарні. Самогубцем, яка вирішила покінчити життя виявилася Юля. А тим часом мати дівчини втратила донечку і кинулася на її розшук, дивуючись, куди могла зникнути слухняна дівчинка, яка не має подруг і друзів.
Рейтинг Серіал Чужі рідні, всі серії (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 16.03.2018 в 06:43

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »