Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Бабка
Жанр: мелодрами
Опис: Що робити дитбудинківській дівчинці, викинутій на узбіччя життя? Як влаштується в цьому настільки непривітному і безсердечному, до самотньої сироти, що оточує, жорстокому світі? Серіал оповідає про нелегке життя дівчини, ще вчора укритої від негараздів, стінами рідної установи. І ось, покинувши її гостинні обійми, вона стикається з суворою дійсністю. Перед нею виникає нелегкий вибір або животіти в злиднях, або ступити на темну доріжку шахрайства.
Але вибравши неправедний шлях, колишня дитбудинка, Ірина, дуже скоро попадається в лапи Вартових Закону. Незважаючи на протести слідчого Ігоря, його начальство пропонує, збожеволілої від страху дівчинці, угоду. Натомість на її свідчення на суді проти великого злочинного авторитета, вона отримує прощення і свободу. Недовго думаючи, дівчина погоджується на компроміс. У підсумку вона залишає рідне місто і відправляється на нове місце проживання, де охороняти її безпеку покликаний непідкупний слідчий.
Рейтинг Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.03.2019 в 11:49
Оригінальна назва: Султан мого серця
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Дочка російського посла в Туреччині знайомиться з самим султаном. Той вражений її інтелектом і просить її зайнятися навчанням своїх дітей. Після довгих умовлянь батька і самого султана, Ганна погоджується. Після кількох місяців роботи з султанськими дітьми, серце дівчини починає наливатися любов'ю до свого володаря. Сам же султан Махмуд теж не проти закрутити з Ганною роман. Завдяки вдалій підміні листа Дмитром, Ганна знову у нього в боргу. Інтригантці Еммі вдається звабити султана. З провини Дмитра захворює інженер і будівництво збройового заводу знову відкладається. Ганну відправляють в гарем, але її серце все ще належить султану. дівчина сподівається на аудієнцію, але не отримує її.
Дмитро змушує її дізнатися місце прибуття судна зі зброєю. Завдання виконано, але Хошьяр її розкрив. Тим часом яничари осаджують палац султана, але взяти його не виходить. Султанська охорона відбиває атаку, а вцілілі бунтівники влаштовують в місті погром. Заколот на руку Халету-ефенді, під шумок він спробує реалізувати свій корисливий задум.
Рейтинг Серіал Султан мого серця, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 11:01
Оригінальна назва: Маршрути долі
Жанр: драми, мелодрами
Опис: "Маршрути долі" - драматичний серіал у центрі якого чоловік, розчарований життям. Йому хотілося б почати абсолютно нове життя і забути про минуле. Кілька років тому близькі йому люди загинули в автомобільній аварії. Чоловік досі не може впоратися зі своєю втратою. В результаті пережитої стресової ситуації чоловік втратив пам'ять. Йому необхідно чимось зайняти себе, інакше він точно зійде з розуму. Щоб хоч якось викинути з своєї голови сумні і неприємні думки, він вирішує відправитися працювати водієм на лінію вогню. Йому належить кожен день їздити між українським кордоном і територією незалежних республік. Щоразу, будучи то на одній території, то на іншій, чоловік вислуховував найрізноманітніші історії. Цілі сім'ї були розлучені, рідні люди була налаштовані один проти одного. Для головного героя це відкриття стало шокуючим. Він і уявити собі не міг, на що здатна війна. Хіба справедливо, коли брат воює проти брата? Хіба можна називати зрадником рідну сестру, яка просто намагалася врятувати своє життя? Хіба заслуговує дитина того, щоб від нього пішов батько, а все тому що так вимагала держава? Військові дії зруйнували стільки доль, і ніхто не здатний зупинити цю війну.
Рейтинг Серіал Маршрути долі, всі серії (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 23.03.2019 в 10:45
Оригінальна назва: Між любов'ю і ненавистю
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Шкільна любов молодого оперативника до Тетяни розвивається в зрілому віці. Відсутність достатніх коштів у Кравцова заважає налагодженню зв'язків з майбутнім тестем. Жадібний ділок ревнує до можливого чоловіка єдину дочку, виховану без матері. Всупереч заборонам батька героїні, Паша з Танею вирішили одружитися. Дитячій мрії збутися не судилося. Дорожня аварія, де гине вагітна наречена, заважає воз'єднанню коханих сердець. Лікарям вдається врятувати тільки новонароджену дитину. У Павла немає законних прав на виховання дочки. Скорботний Татусь загиблої нареченої присягнувся помститися неуважному винуватцю трагедії. Найнятий бізнесменом кілер Макс ліквідував кровного ворога заможного підприємця. У Лізи, що вступила до престижного вузу, на зберіганні залишилося вінчальне плаття загиблої подруги. Засуджений на вбивство Макс біжить з колонії. Незадоволений арештант ґвалтує випадково зустрінуту студентку. Небажана вагітність створює раптові проблеми для світлого майбутнього.
Рейтинг Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 10:26
Оригінальна назва: ТАЄМНЕ КОХАННЯ
Жанр: мелодрами
Опис: «Таємна любов» - новий мелодраматичний серіал в центрі подій якого молода жінка Любов Зацепіна. До певного моменту її життя нічим особливо не відрізнялося від життя більшості жінок її віку. Однак її щастю прийшов кінець коли коханий чоловік робить їй пропозицію. Здавалося б, це мав бути найщасливіший день у її житті. Яка жінка не мріє, щоб чоловік запропонував їй вийти за нього заміж? Вона вже передчувала той день, коли стане дружиною найкращого чоловіка у світі. Однак цьому не судилося збутися. Цього ж вечора була страшна злива, і через неї чоловік не помітив на дорозі вагітну жінку. Він насмерть збиває її. Юрій не хотів цього, проте змінити щось вже не можна. Якщо чоловік зізнається, що скоїв цей злочин, то йому доведеться відправитися за грати, а разом з тим його блискучій прокурорській кар'єрі прийде кінець. Люба дуже любила його, тому вирішила взяти на себе його провину. Однак головна героїня і уявити собі не могла, чим ця жертва для неї обернеться. Вона повністю довіряла своєму чоловікові, у неї і в думках не було, що він зрадить її або відвернеться від неї в найважливіший момент. А життя у в'язниці буває вельми і вельми складною. До того ж Люба навіть і уявити собі не могла, що хтось збереться мстити за загиблу вагітну жінку.
Рейтинг Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 10:08
Оригінальна назва: Найкращий чоловік
Жанр: мелодрами
Опис: «Найкращий чоловік» - новий український мелодраматичний серіал, в центрі подій якого виявився успішний і багатий підприємець Гліб. Чоловік всього в житті домігся самостійно і міг пишатися цим. Зайнятий роботою, він часом не звертав увагу на навколишній світ. Наприклад, він абсолютно не помічав, як насправді до нього ставиться його асистентка. Гліб її зовсім не помічав. Він бачив у ній тільки відповідального і цінного співробітника, але ніколи не дивився на неї як на привабливу дівчину, притому що сам молодий чоловік був неодружений. Гліб зустрічався з молодою дівчиною, і їхні стосунки вже були досить тривалими. Ніна дуже сподівалася, що одного разу і в її життя прийде щастя. Незважаючи на серйозні стосунки між Глібом і Мілою, Ніна була практично впевнена, що чоловік не зробить своїй подрузі пропозицію. Тому коли ж він все-таки запропонував Мілі вийти за нього заміж, Ніна була в шоці.
Рейтинг Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 20.03.2019 в 16:46
Оригінальна назва: за вітриною
Жанр: мелодрами
Опис: «За вітриною» - новий мелодраматичний серіал, в центрі подій якого молодий хлопець Андрій Вітров. Не дивлячись на свій вік, він вже досяг певних успіхів, став успішним підприємцем і володіє цілою мережею магазинів. Його крамниці розташовані не тільки в столиці, але і в багатьох інших містах країни. Молода людина відрізняється твердим, а часом навіть жорстким характером. Можливо, саме це допомогло йому досягти таких величезних успіхів. Незважаючи на жорсткість, він залишається завидним холостяком і улюбленцем жінок. Багато молодих красунь намагаються заволодіти серцем молодої людини і вийти за нього заміж. Але молодий чоловік залишався бездушним кар'єристом. Для нього завжди на першому місці стояли бізнес і гроші. Він будував своє стабільне фінансове майбутнє, при цьому діяв часом нечесними методами, вдавався до обманів і зрад, часто скандалив з колегами. Він упевнений, що тільки таким чином можна досягти бажаних цілей і стати успішною людиною.
Рейтинг Серіал За вітриною, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.03.2019 в 16:00
Оригінальна назва: Моє чуже життя
Жанр: мелодрами
Опис: Мехмет Емір, спадкоємець величезного багатства, зустрічається з молодою дівчиною з бідної сім'ї. Але батько проти такого союзу і всіляко перешкоджає закоханим. Юсуф домагається свого, але дівчина вже вагітна і готова народити спадкоємця. Тоді багач забирає народжену позашлюбну дитину та відправляє її на виховання в сім'ю свого слуги.
Минуло двадцять років. Сім'я Іліаса живе на околиці Стамбула в тяжкому становищі. Глава сім'ї не в змозі утримувати свою меркантильну дружину, служницю і непрацюючу дочку. Надією на допомогу для сім'ї, стає дочка друга Бахар, яка готова працювати заради добробуту сім'ї. Але дівчина мріяла про освіту, а не про роботу продавщиці.
Одного разу в будинок до Іліасу приїжджає старий Юсуф. Він невиліковно хворий і перед смертю вирішив покаятися перед своїм рідним сином. Він розповів Мехмету про дівчинку, яку двадцять років тому таємно вивіз і віддав на виховання в чужу сім'ю. Але казати ім'я та її місцезнаходження не став, так як хотів сам повернути онуку в сім'ю. Нуран, прийомна мати Бахар, не готова віддати дівчина, адже з її від'їздом вона втратить щомісячні виплати. У гніві жінка вбиває старого і ховає його труп. Таємниця вмирає разом з Юсуфом, а зажерлива Нуран готує підступний план, який допоможе її сім'ї розбагатіти і назавжди забути про бідність.
Рейтинг Серіал Моє чуже життя, всі серії (2018) на сайті: (4.1) Проголосували (465)
0 10.03.2019 в 18:55
Оригінальна назва: Фільм Сутінки, всі частини
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Мелодрама, Фентезі
Опис: Краща екранізація літературних творів про вампірів. Кінофільм "Сутінки" був створений в 2009 році американськими кінематографістами. Режисером цієї фантастичної драми став Кріс Вайц. Фільм досить добре знятий, відмінно попрацювали і костюмери, і оператори, і, звичайно ж, самі актори, які буквально вжилися в свої ролі. Особливо в цьому кінофільмі вражає музичний супровід. У фільмі мова піде про кохання звичайної смертної дівчини і вампіра. Це досить загадкова і романтична історія. Втрата улюбленого чоловіка для Бели стає нестерпним болем, адже він пішов на розрив їх стосунків, аби врятувати її від участі в їх протистояннях з іншим кланом. Бела шукає відради в стосунках з молодим індійцем, але навіть не здогадується, що він теж представляє клан "Народів темряви", та велика небезпека підстерігає її.
Рейтинг Фільм Сутінки, всі частини (2009-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (202)
0 12.02.2019 в 20:58
Оригінальна назва: Квіти дощу
Жанр: мелодрама
Опис: Головна героїня серіалу Квіти дощу - Ніна Виноградова росте без батька. Вона намагається допомагати матері, і не створює зайвих турбот. Але останні час дівчина почала помічати дивну, і одночасно щасливу поведінку матері. Вона зустріла чоловіка мрії, і вони готові одружиться і створити міцну сім'ю. У маминого залицяльника є син, ровесник Ніни. Але після смерті матері хлопчик замкнувся в собі. Новину про весілля героїня прийняла радісно, їй навіть сподобався зведений брат Андрій. У школі на Ніну багато хлопчиків звертали увагу, але дівчина намагалася скрізь брати з собою Андрія. Вони вчилися в одному класі, і героїня часто заступалася за нього. Але ситуація кардинально змінюється, коли Андрій закохується у зведену сестру. Його життя наповнюється радістю, на обличчі з'являється посмішка. Але Ніна не бачить в ньому кохану людину, вона звикла вже до родинних відносин. Ситуація загострюється, в дівчину закохується перший красень у школі. Ніна без розуму від того, що відбувається, адже їй заздрять багато дівчат. Але вона не може зробити боляче Андрію. Дівчина по ночах намагається придумати правильне рішення, але знайти відповідь їй допомагає транспортна трагедія. Батьки Ніни та Андрія розбиваються у страшній ДТП. Андрій не переносить другого стресу, він безслідно зникає. Що чекає Ніну попереду, і чи стане дівчина шукати єдину рідну людину?
Рейтинг Серіал Квіти дощу, всі серії (2017) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 19.01.2019 в 15:16

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »