Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Зачарований принц
Жанр: пригодницький, комедія, сімейний, фентезі, мелодрама
Опис: Безпутний син не слухає порад, продовжуючи тягнутися до фатальних жінок. Особистий слуга Рудні Стюдора, навчений магії, зобов'язаний оберігати від неприємностей вінценосного господаря. Відсутність у пажа таланту в специфічній справі чарівників робить Сера Джона повністю беззахисним від зовнішніх загроз і злобних демонів. Безтурботний вельможа королівській крові не вміє поводитися гідно правителю Энвина. Король стурбований гнітючою обставиною і готовий відмовитися від ганебного нащадка, щоб знайти гідного приймача. Чергова витівка імпульсивного принца трапилася на дзвіниці Латианского королівства, де хтивий самець розважався з податливою особливою.

Непристойна поведінка розсердила всіх родичів, вони вирішили його жорстоко покарати. Вірного зброєносця Рудні Стюдора за покривання також піддали екзекуції. Винних осіб засудили на жалюгідну процедуру плазування. Придворний могутній чаклун Бактазар перетворив засуджених фігурантів у мерзенних зелених жаб. За велінням короля варта повернула земноводних у рідну стихію. Болото, комарі та бруд абсолютно не сподобалися спустошеним героям.
Рейтинг Фільм Зачарований принц (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.06.2018 в 08:11
Оригінальна назва: Мелісса і Джоуї
Жанр: мелодрама, комедия
Опис: Меліса Берк пішла стопами батька і стала робити політичну кар'єру, зайнявши посаду члена міської ради в Толідо. Після того, як її сестра була поміщена під варту за фінансові махінації, а свояк втік, Мелісі довелося перевести до себе їх дітей-підлітків Леннокс і Райдера.
Виявилося, що напружений робочий графік і виховання племінників – речі важко сумісні, і без допомоги обійтись неможливо. Єдиним прийнятним варіантом може бути пошук підходящої няні, згодною на проживання в будинку нанимательниці, прибирання і готування.
Вельми до місця припадає поява Джої Лонго – молодого чоловіка, який втратив усі заощадження, дружину і майно з вини родичів Меліси. Він не має досвіду подібної роботи, але добре ладить з дітьми і вміло управляється з обов'язками по будинку. Згнітивши серце, погоджуюся дати йому шанс, Меліса відкриває нову сторінку для себе і домочадців, що обіцяє багато яскравих вражень і забавних ситуацій
Рейтинг Серіал Мелісса і Джоуї, всі серії (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.06.2018 в 20:12
Оригінальна назва: Доглядальниця
Жанр: мелодрами
Опис: Головною героїнею багатосерійного інтригуючого серіалу стала молода вчителька Катерина. Жінці довелося підшукувати для себе додатковий заробіток, оскільки турбували проблеми з грошима. Катерина звернула увагу на оголошення, де була потрібна доглядальниця для хворого чоловіка. Героїня не стала зволікати і вирушила на співбесіду, в результаті вона отримала роботу в шикарному будинку успішного бізнесмена. Сам чоловік і потребує догляду. Незабаром, вона стала помічати, що в будинку відбувається щось незвичайне. Дружина і діти літнього бізнесмена абсолютно не рахуються з його думкою, витрачають гроші, які, природно, не заробляли. Бізнесмен повідомив доглядальниці, що збирається перекласти на її ім'я пристойну суму грошей, оскільки рідні чекають його смерті, щоб розтягнути все нажите непосильною працею. Про розмову стало відомо одному з родичів, після чого він став переслідувати Катерину по п'ятах. Життя жінки під загрозою. Як складеться подальша доля простої вчительки, яка раптово стала багатою?
Рейтинг Серіал Доглядальниця, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.06.2018 в 19:40
Оригінальна назва: Кохання Мер’єм
Жанр: мелодрами
Опис: Жінки готові піти на багато чого заради кохання, але тільки розплата за таку жертовність може коштувати життя. Любов Мер'єм це багатосерійний фільм, який розповідає історію жіночої любові, заради якої представниці слабкої статі готові піти на багато що. Мер'єм і Октай давно закохані один в одного. Октай - молодий та перспективний прокурор, у якого кар'єра йде в гору. Але його життя різко змінюється, коли він стає винуватцем ДТП. Молодий чоловік випадково збиває жінку і з-за поспіху втікає з місця злочину, залишаючи жінку помирати. Він про все розповідає Мер'єм і жахливо боїться за своє життя, а також перспективи професії. Тоді дівчина вирішує взяти на себе провину за аварію в ім'я любові і із-за цього змушена опинитися у в'язниці. Після того, як вона залишає місця ув'язнення, вона хоче знову почати будувати своє щасливе життя, однак тепер на неї оголосив полювання чоловік, який є родичем загиблої жінки і хоче помститися Мер'єм.
Рейтинг Серіал Кохання Мер’єм, всі серії (2017) на сайті: (4.2) Проголосували (6)
0 10.06.2018 в 19:09
Оригінальна назва: Моє чуже життя
Жанр: мелодрами
Опис: Мехмет Емір, спадкоємець величезного багатства, зустрічається з молодою дівчиною з бідної сім'ї. Але батько проти такого союзу і всіляко перешкоджає закоханим. Юсуф домагається свого, але дівчина вже вагітна і готова народити спадкоємця. Тоді багач забирає народжену позашлюбну дитину та відправляє її на виховання в сім'ю свого слуги.
Минуло двадцять років. Сім'я Іліаса живе на околиці Стамбула в тяжкому становищі. Глава сім'ї не в змозі утримувати свою меркантильну дружину, служницю і непрацюючу дочку. Надією на допомогу для сім'ї, стає дочка друга Бахар, яка готова працювати заради добробуту сім'ї. Але дівчина мріяла про освіту, а не про роботу продавщиці.
Одного разу в будинок до Іліасу приїжджає старий Юсуф. Він невиліковно хворий і перед смертю вирішив покаятися перед своїм рідним сином. Він розповів Мехмету про дівчинку, яку двадцять років тому таємно вивіз і віддав на виховання в чужу сім'ю. Але казати ім'я та її місцезнаходження не став, так як хотів сам повернути онуку в сім'ю. Нуран, прийомна мати Бахар, не готова віддати дівчина, адже з її від'їздом вона втратить щомісячні виплати. У гніві жінка вбиває старого і ховає його труп. Таємниця вмирає разом з Юсуфом, а зажерлива Нуран готує підступний план, який допоможе її сім'ї розбагатіти і назавжди забути про бідність.
Рейтинг Серіал Моє чуже життя, всі серії (2018) на сайті: (4.1) Проголосували (296)
0 10.06.2018 в 18:55
Оригінальна назва: Подорож до центру душі
Жанр: мелодрами
Опис: Описані події у фільмі відбуваються у нелегкий для кожної людини час, в той момент, коли Радянський союз розпадався і людей чекало інше життя. Отже, в центрі історії опиняються молоді дівчини на ім'я Віра і Маргарита, яким вдалося стати в цей час справжніми подругами. Їхня історія розвивається практично протягом двадцяти років. Складалося враження, що вони буду дружити завжди та ніщо їх не зможе посварити. Так думали головні героїні до того моменту, поки вони не спромоглися полюбити одного чоловіка. Дізнавшись про це, вони перетворюються в смертельно небезпечних ворогів, які готові були на все заради досягнень своєї мети. Чи зможуть подруги знайти спільну мову?
Рейтинг Серіал Подорож до центру душі, всі серії (2018) на сайті: (2.8) Проголосували (4)
0 10.06.2018 в 18:21
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.0) Проголосували (8)
0 06.06.2018 в 19:58
Оригінальна назва: Добрі наміри
Жанр: мелодрами
Опис: Багато людей прагнуть отримати владу і вплив у суспільстві, заробити величезні статки і стати справжніми господарями своїх життів. Кожен хоче бути незалежним від зовнішніх обставин, мати можливість обійти закон і робити все, що заманеться. Проте, всі чомусь забувають або ж просто не розуміють, що розкіш і багатство не є заставами щастя та душевної рівноваги і часом, навіть найуспішніші і впливові багатії незадоволені своїм життям, адже рано чи пізно великі фінансові можливості і влада перестає викликати інтерес, залишаючи тільки порожнечу і гіркоту в душі. Це і відбувається з головними героями серіалу – багатою і могутньою родиною Фирсових, члени якої змогли вибитися в лідери рідного містечка ще за часів лихих дев'яностих. Тоді країна переживала період політичного і соціального розвалу, чим неодмінно скористалися активовані кримінальні елементи, які побачіли можливість власного розвитку в сформованих обставинах. Успіху могли досягти тільки жорстокі, вперті і комунікабельні, що дозволяло швидко справлятися з постійними неприємностями, позбавлятися від конкурентів і домовлятися з потрібними людьми. Глава сімейства Фирсовых володіє всіма цими якостями, що і дозволило йому стати тим, хто він є зараз і стати найвпливовішою людиною в місті. Однак, навіть багатії мають свою слабкість – любов. Адже ніхто з членів великого сімейства так і не зміг зв'язати своє життя з щиро люблячою людиною.
Рейтинг Серіал Добрі наміри, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.06.2018 в 06:01
Оригінальна назва: Секс у великому місті
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Комедія, Мелодрама
Опис: Після закінчення подій, описаних у популярному одноіменному серіалі, пригоди подруг продовжуються в повнометражному фільмі «Секс у великому місті». Героїні роз'їхалися по всій країні, але їх дружба не ослабіла.
Керрі і Біг, оселившись у величезному, престижному пентхаусі, розуміють, що не можуть жити один без одного. Молода пара вирішує оформити свої стосунки офіційно. Зрозуміло, першими про майбутнє весілля взнають подруги Керрі, Саманта, Міранда і Шарлотт. Не дивлячись на те, що кожна з них давно живе власним життям, всі троє активно включаються у процес підготовки до торжества. Саманта прилітає до Нью-Йорка, аби бути поряд з подругою в цей щасливий момент. Міранда, занурена в свої проблеми, сподівається забути про розрив зі своїм улюбленим чоловіком Стівом. На репетиції церемонії, вона заявляє Бігу, що лише абсолютно ненормальні люди укладають шлюб. Ці слова, вкарбувалися в пам'ять женихові і вимушують його втекти з весілля до вимовлення клятви.
Подібна зрада абсолютно вибиває Керрі з колії, і лише улюблені подруги зможуть зрозуміти її стан і допомогти їй знов знайти душевний спокій. Ось тільки паралельно з цим, кожній з дівчат належить розплутати ще і клубок власних неприємностей...
Рейтинг Фільм Секс у великому місті (2008) на сайті: (4.3) Проголосували (11)
0 01.05.2018 в 20:04
Оригінальна назва: Мама
Жанр: мелодрама, драма
Опис: Добре, коли мама піклується про свою дитину, любить її всією душею і нікому не дозволяє її ображати. Однак іноді батьки самі перетворюють життя своїх дітей в справжній кошмар. Хмарі – маленька дівчинка, на долю якої випала нелегка доля. Її мати сама займалася вихованням дівчинки та робила це зовсім не так, як повинна. У будинку Хмарі немає місця спокою. Вона постійно терпить побої з боку своєї матері, до якої нерідко підключається і коханець мами. Зейнел – молода дівчина, яка знайомиться з Хмарі абсолютно випадково. Вона влаштувалася на роботу в школу, де навчається дівчинка, поки чекає результатів тестів на вступ до інституту. З перших днів Зейнел прив'язується до своєї нової подруги та зауважує, що у неї в житті не все в порядку. В один прекрасний день Зейнел розуміє, що повинна зробити. Вона більше не чекає відповідей з інституту, а просто викрадає Хмарі та відвозить її подалі від рідної матері. Тепер Зейнел планує створити для малятка нове життя, наповнене щастям, любов'ю і дитячим сміхом.
Рейтинг Турецький серіал Мама, всі серії (2018) на сайті: (4.3) Проголосували (45)
0 01.05.2018 в 13:26

« 1 2 3 4 5 ... 11 12 »