Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Ну, постривай! ( ну, погоди! ), всі серії (1969-2005) українською

Ну, постривай! ( ну, погоди! ), всі серії (1969-2005) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Ну, постривай! (ну, погоди), всі серії
Рік випуску: 1969-2005
Жанр: мультфільми
Режиссер: В'ячеслав Котьоночкін
У ролях знімались: Анатолій Папанов і Клара Румянова
Опис: Епохальною подією радянського періоду стала поява мультфільму «Ну, постривай!». Вперше вийшов на екрани цей мульт в 1969 році і викликав справжній фурор. У моменти трансляцій по телевізору двори і дитячі майданчики Радянського Союзу пустіли - всі квапилися на чергову зустріч з улюбленими героями. З кожним роком популярність мультфільму зростала і зображення головних персонажів «Ну, постривай!» стали з'являтися на дитячих іграшках, канцелярському приладді, друкарні друкували розмальовки для дітей з героями мультика. Пізніше була винайдена електронна гра «Ну, постривай!», у якій Вовк з корзиною ловить яйця.

За кадром нехитрого сюжету стоїть копітка робота легендарного режисера свого часу В'ячеслава Котьоночкіна, сценариста Олександра Курляндського, акторів Анатолія Папанова і Клари Румянової (не плутати з Румянцевою), віртуозних художників і мультиплікаторів.

За сценарієм головними героями «Ну, постривай!» виступають Заєць і Вовк - вічні суперники і антиподи. Заєць в мультфільмі змальований зразковим активістом, який шанує закони і порядок і займається спортом. Вовк, навпаки, типовий вуличний хуліган і нероба, з сигаретою в зубах, який в кожній серії норовить зловити Зайця, але постійно терпить невдачу або потрапляє в смішні ситуації. Заєць потішається над ним, проте в скрутну хвилину не залишає в біді товариша. В цілому, обидва персонажа «Ну, постривай!» наділені добрими рисами, а нібито злий Вовк в мультфільмі виглядає таки привабливим. Короткі 10-хвилинні серії мультфільму «Ну, постривай!» насичені цікавими пригодами головних персонажів, комічними ситуаціями, безперервною гонитвою і відповідним музичним супроводом.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (3.3) | Проголосували (14) | Переглядів: 24357 | Додано: 09.04.2016
Поділитися посиланням на фільм Ну, постривай! ( ну, погоди! ), всі серії (1969-2005) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Ну, постривай! ( ну, погоди! ), всі серії (1969-2005) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Ну, постривай! ( ну, погоди! ), всі серії (1969-2005) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar