Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Енеїда
Жанр: мультфільми, комедія, сімейний
Опис: Анімаційний фільм є комічною пародією на знамениту давньогрецьку літературу. Бравий і доблесний козак на ім'я Еней разом зі своїми товаришами жив і процвітав у великому і славному місті Троя. Але настала виснажлива, і тривала кровопролитна війна з грецькою армією, в ході якої місто було трагічно повалено і буквально стерте з лиця землі. Головний герой змушений покинути рідні краї, щоб знайти нове і безпечне місце існування для себе і свого народу. Жорстока і мстива богиня Юнона не злюбила Енея з-за її походження, тому насилає на козацького юнака своє суворе прокляття. Магічними силами вона створює потужну хвилю страшної сили, щоб команда Енея постраждала від корабельної аварії та загинула у водних глибинах. Але розумний і спритний Еней вступає в угоду з водним покровителем Нептуном, щоб безпечно плавати по морях і океанах. Тим самим підступні плани богині зазнають невдачі. Протягом багатьох місяців головний герой відвідав велику кількість країн та зробив для себе безліч відкриттів і навіть побував по той бік світу. Паралельно він бере участь в битвах і розбирається з усіма своїми ворогами та доводить, що жарти з ним погані. Чи досягне він в кінцевому підсумку довгоочікуваного пункту призначення, який стане його новою Батьківщиною?
Рейтинг Мультфільм Енеїда (1991) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.01.2018 в 21:44
Оригінальна назва: Максим Перепелиця
Жанр: комедії, пригодницькі
Опис: «Максим Перепелиця» — це стала вже класикою радянська чорно-біла комедія з Леонідом Биковим у головній ролі. Перепелиця живе весело, але тільки все село від нього вже плаче. Його жарти та поведінку розлютили селян настільки, що вони не хочуть дозволити йому піти в армію. Максим звик ухилятися від роботи будь-яким способом, і щоб його перевиховати, його все-таки відправляють в армію. І там з істинно українською кмітливістю Максим намагається поводитися як і раніше, але в армії такі жарти не проходять. Поступово молодий балагур перевиховується, не втративши при цьому свого доброї вдачі та поступливості. Прибувши додому у відпустку, він не тільки здійснює героїчний вчинок, але й доводить своєї дівчини, що гідний бути її нареченим. У фільмі багато відмінних і вже крилатих жартів, яскравих і відомих пісень, показано нове на той момент зброю.
Рейтинг Фільм Максим Перепелиця (1956) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:33
Оригінальна назва: Він і Вона
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Герої представленого нового фільму – це чоловік і жінка. Віктор і Сара опиняються в колі неймовірної історії драматичного характеру. Тут розповідається про життя, про творчих пошуках цих двох героїв. Знайомство між Віктором і Сарою сталося банально, в барі. Однак подальший розвиток відносин неможливо назвати нудним чи буденною. Віктор розуміє, що може займатися написанням книг, але на даний момент йому не вдається втілити мрію в реальність, щоб дійсно прославитися. Сарі вдалося закінчити магістратуру. Вона зупинилася на класичній літературі. Здається, немає ніяких сумнівів, що двоє закоханих знайшли загальне захоплення. Однак насправді все інакше. Віктор не перестає сердитися, що Сара не прагне його підтримувати в роботі. До того ж інтимна сторона відносин далеко не найкраща. Вся історія молодих людей буде розвиватися протягом 45 років. За цей проміжок часу їм доведеться пережити дуже багато. Головне питання полягає в наступному: чи вдасться їм пережити моменти слави та успіху, а також побороти нудьгу?
Рейтинг Фільм Він і Вона (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 19:56
Оригінальна назва: Різдво з невдахами
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Ця історія про родину, яка відрізняється дружністю та веселістю. На передодні кожних Різдвяних свят, сім’я відчайдушно поглиблювалась у святкову метушню. Прикрашали ялинку, будинок, готували різноманітні страви аби свято пройшло як треба. Та ось донька стала дорослою та почала жити самостійним життям, подалі від батьків. Тоді вони зрозуміли, що від тепер зовсім не обов’язково перейматися приготуваннями до свят. До голови сімейства закралася думка відійти від традицій та втекти від свята, яке наближається. Де можна насолодитися чудовим відпочинком в країні, в якій цілорічно палке сонце. Саме в таку країну вони й відправилися. Проте усе складається не так яв мало бути. Виявляється не можна взяти та відмовитися від Різдва. З нашими героями трапляються різні ситуації які обертаються непередбачуваними наслідками. Що трапиться із сімейною парою? Як вони з усіма упораються? Відсвяткують вони Різдво? Чи вони зможуть зрозуміти, що свято неможливо обдурити, бо воно живе у серці та душі.
Рейтинг Фільм Різдво з невдахами (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 21:30
Оригінальна назва: Флінстоуни
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Усі ми маємо уяву, як виглядає кам’який вік, коли представники "Хомо сапієнс" робили перші кроки на шляху до розвитку, який ми отримали на сьогодні. Як вони готували їжу, як користувалися речами простими у виготовленні, як досягали успіху у військовому мистецтві. Проте ця картина зображує зовсім неочікуваний світ, у якому століття каменя відповідає сучасному життю. Наприклад, герої серіалу мають можливість кататися на машині, проте механізму пересування в них немає, але пересувати ногами аби рушити з місця їм досить. Люди взаємодіють із динозаврами, що відповідає в сучасному житті користування тостерами та мікрохвильовими печами. Ця картина має дуже цікаві фрагменти, які не залишать байдужим най допитливішого кінолюбителя, бо голова родини Флінстоунів звичайний представник робочого класу з купою проблем. А Фред з Барні потрапляють до пригод, які несуть їм лише неприємності.
Рейтинг Мультфільм Флінстоуни (1994) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:58
Оригінальна назва: Покоївка з Мангеттену
Жанр: комедії, драми
Опис: Кожна жінка має мрії. Як же хочеться іноді прикласти до себе якесь гарне плаття, яке за гроші зароблені покоївкою ніколи не купити, особливо коли може зустрітися приємний чоловік. Саме такий випадок зображений в цієї кінострічки. В одному з заможних районів Манхеттену, у престижному готелі, працює служницею мати маленького хлопчика. В неї лише єдина мета - дати хлопцю гарну освіту. Колишній чоловік не допомагає жінці матеріально. Поруч лише подруги які щиро співчувають життєвому становищі. Проте жіночого щастя немає навіть на обрії. Одного разу, прибираючи у номері заможної жінки, вона побачила чудову сукню червоного кольору. Такої сукні вона могла бачити лише в магазині, воно коштувало великі гроші. Саме тоді над неї узяло гору бажання хоча раз в житті одягнути щось подібне. Та раптом до кімнати зайшов хлопець багатій, який відразу закохався у дівчину. Їх обох чекає цікаве майбутнє, бо знаходитися поруч з заможною людиною справжній подвиг.
Рейтинг Фільм Покоївка з Мангеттену (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:39
Оригінальна назва: Пережити Різдво
Жанр: драми, комедії, пригодницькі
Опис: На передодні різдвяного святи Дрю Летам розійшовся із подругою та немає гадки чим себе зайняти. Най важливіший вечір усього року люди планують заздалегідь, тому рідні та близькі приділяють сімейному святу особливе значення і ніхто не бажає ним жертвувати. Тому сторонньому чоловікові не запропонують приєднатися до святкового столу. У багатія зовсім немає рідних людей, а най яскравими спогадами для нього є дитячі роки. Дрю вирішує відвідати будинок, у якому мешкав раніше, хоча у ньому вже давно живуть чужі та незнайомі люди. Життя родини Валко дуже складне, щоденна рутина робить свою темну справу. Дрю відчуває ностальгічні відчуття та хоче залишитися, але небажаного гостя лагідно просять піти. Настирний бізнесмен пропонує за різдво проведене із Валко 250 тисяч доларів, але за ці гроші має бути традиційне свято з подарунками та піснями біля ялинки. Проте усе пішло далеко не так, як планував Дрю.
Рейтинг Фільм Пережити Різдво (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 19:35
Оригінальна назва: Ніч у музеї
Жанр: пригодницькі, фентезі, сімейні,, комедії
Опис: Останнім часом життя Ларі Дейлі складалося з невезучих подій, які траплялися з ним з незавидною регулярністю. Бідолашний чоловік втопав у боргах, його постійно виставляли за двері житла, яке він орендував, через брак грошей. Отримавши розлучення, Ларі й отримав заборону від дружини бачитися з єдиним сином, якого звуть Ніком. Вона вважала, що спілкування з хронічним невдахою, який постійно змінює роботу через всіляко звільнення, буде поганим прикладом для юнака. Чоловік майже дійшов до відчаю, але місцевому Музею природної історії дуже потрібен нічний охоронець. Перша зміна нашого героя не обійшлася без пригод. Виявилося, в ночі, великі зали наповнюються дивними звуками. Ларі ледь не втрачає розум, коли на зустріч йому виходять експонати, яки оживають з настанням ночі.
Рейтинг Фільм Ніч у музеї (2006) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:04
Оригінальна назва: Курча Ципа
Жанр: комедії, пригодницькі, мультфільми, сімейні
Опис: Одного разу головному героєві мультиплікаційного фільму здалося, що на нього впав шматочок неба, він страшенно злякався та запанікував. А вся річ у тім, що за небо він сприйняв лише жолудь, що впав з дуба. Минуло чимало часу після того випадку, але досі всі жителі містечка жартують над героєм мультфільму Курча Ципа. Батько Ципи вкрай стурбований ситуацією. Він живе і спілкується з друзями, яких переслідують лише невдачі. Тато, колишній бейсболіст дає синові пораду, щоб той почав займатися цим видом спорту. Герой приймає його пропозицію, починає грати в шкільній групі та навіть має успіхи, так він одного разу виграв матч. Але одного разу курча по-справжньому зауважує що насувається лихо, яке загрожує місту справжньою небезпекою. Впору почати бити на сполох, адже інопланетні істоти хочуть напасти на землю. Але ніхто особливо не надає значення його словам, адже всі прекрасно пам'ятають інцидент, який стався з курчам. А прибульці тим часом вже організовують операцію по вторгненню в місто. Курча і його друзі-невдахи розуміють, що тепер тільки від них залежить подальша доля всього людства, вони повинні встати на його захист.
Рейтинг Мультфільм Курча Ципа (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 15:52
Оригінальна назва: Татусь з доставкою
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Девід Возняк — простий хлопець, у житті якого почалися суцільні проблеми. Він працює у м'ясній крамниці свого батька, але той збирається звільнити його, через те, що дуже не задоволений роботою сина. Крім фінансових проблем Девід починає відчувати кризу середнього віку, із-за чого у нього виникають великі складнощі у спілкуванні з оточуючими. Але в один прекрасний момент життя хлопця міняється самим кардинальним чином, після того, як він дізнається, що є батьком більш ніж п'ятисот дітей. Бувши юним студентом він здав своє насіння до клініки репродукції, підписавшись іменем «Диво бик», проте із-за жахливої помилки, їм запліднили всіх жінок, які звернулися в лікарню. Після того випадку минуло кілька років, і діти вирішили дізнатися, хто є їхнім батьком, для чого вони звернулися до суду, подавши позов на клініку репродукції...
Рейтинг Фільм Татусь з доставкою (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 15:35

« 1 2 3 4 5 ... 20 21 »