Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Люди в чорному 3
Жанр: Бойовик, Комедія, Пригоди, Фантастика
Опис: Люди в чорному 3 – фантастична комедія про діяльність секретної організації, що контролює прибульців на землі. З Місячної в'язниці збігає небезпечний злочинець і прямує на землю. Він виношує плани використання могутнього артефакту, який знаходиться на землі. Місце, де захований цей артефакт нікому не відомо, що істотно ускладнює пошуки. Про прибуття кримінальника Бориса Тварина стає відоме працівникам організації з контролю за інопланетянами. Починається розслідування злочину. Головний герой картини суперсекретний агент Джей починає пошук злочинця і одночасно намагається отримати відомості про магічний артефакт. Пошуки приведуть їх в лігво прибульців і таємничу організацію прибульців.
Рейтинг Фільм Люди в чорному 3 (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.09.2018 в 19:35
Оригінальна назва: Я худну
Жанр: комедія
Опис: Молода і приваблива дівчина Аня працює в кондитерській і страждає зайвою вагою. Вона зустріла чудового, сексуального хлопця Женю, що володіє чудовим тілом і пристрастю до тренувань у спортзалі. Дівчина відчайдушно в нього закохалася. Однак поступово вона втратила контроль над власною вагою і набрала близько 20 зайвих кілограмів. Саме це стало причиною розставання з коханим, якого перестала влаштовувати зовнішність нареченої. Втрата хлопця стала поштовхом переосмислити своє життя і позбутися від набраної ваги. Ганна була впевнена, що кардинально змінивши себе, вона зможе повернути нареченого і втрачене колишнє щастя. З цього моменту героїню фільму «Я худну» чекає здоровий спосіб життя, виснажливі тренування, відвідування спортивного залу та дієти. Однак впоратися з пристрастю до їжі поодинці виявляється досить складно. Тож заручившись підтримкою товстуна Миколая, героїня спробує домогтися бажаних результатів
Рейтинг Фільм Я худну (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 04.09.2018 в 19:11
Оригінальна назва: Красуня на всю голову
Жанр: комедія
Опис: Рене Беннет все своє свідоме життя намагається боротися із зайвою вагою. Любов до всього солодкого і смачного, не допомагає дівчинці схуднути. Постійні дієти та вправи у фітнес клубах, не сильно впливають на стан речей і тіла пухкенькою леді. Однак воля випадку дозволяє місіс Беннет повірити в себе і власну красу. Займаючись в спортивному залі, юна леді падає з тренажера та отримує певну травму голови.
Тепер Рене бачить себе неймовірно чарівною і привабливою. Юній жінці здається, що всі навколо ставляться до її "непорушною" краси, також як і вона сама, вважаючи себе найпрекраснішою і красивою на всьому білому світі. Проте в очах оточення, дівчинка сприймається, як досить дивна, бо багато хто вважають її думку хворою.
Рейтинг Фільм Красуня на всю голову (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 04.09.2018 в 18:47
Оригінальна назва: Це ми
Жанр: Драма, Комедії, Серіали
Опис: День народження це відправна точка, з якої людина починає свій життєвий шлях. А чи багато людей з'явилися на світ в один день? Статистика говорить про вісімнадцять мільйонів. Чи є щось, крім дати, що об'єднує такі несхожі долі? Герої цієї дивовижної історії не знайомі один з одним. Проживаючи свої такі не схожі життя, вони мають одну сполучну особливість. Це день народження. Здавалося б, це єдина спільна риса. Але як з'ясовується, кожен з героїв нещасний по - своєму. Страждає від зайвої ваги дівчина Кейт, не в змозі впорається від ожиріння. Кожен день вона поглинає величезну кількість їжі, заганяючи себе у все більшу депресію. Молода сімейна пара, яка втратила довгоочікуваного малюка. Цілеспрямований і успішний Рендалла, зустрічає свого рідного батька, який залишив його ще багато років тому. Тепер йому потрібно розібратися у всьому і прийняти правду, якою б вона не була. У кожного з них своя особиста трагедія, яку їм належить пережити. Всі ці люди приймуть важливе рішення, яке докорінно змінює їх життя в один і той же день. Це буде днем народження. Але ніхто з героїв не міг припустити, що доля приготувала їм цікавий сюрприз. Одного разу всі вони зустрінуться.
Рейтинг Серіал Це ми, всі серії (2016) на сайті: (1.5) Проголосували (2)
0 30.07.2018 в 19:23
Оригінальна назва: Вісімдесяті
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: Події починають розвиватися в 1986 році, в той час затіялася активна перебудова, а незабаром розпався Союз. Час був по-своєму славним, правда люди не здогадувалися, що колись з'явиться інтернет, у них не було гаджетів, супермаркетів, і іншого. Зате сім'ї абсолютно спокійно зберігали ключі від квартири під килимком, не стояли довгий час в пробці та не переживали, що пили воду прямо з-під крана. Сюжетна лінія розвивається навколо 18-річних хлопців, вони живуть в непростий час, намагаються знайти своє місце в житті, часто потрапляють в комічні ситуації, з яких не просто знайти гідний вихід. Коли Ваня починає думати, що завоював прихильність Інги, потрапляє в любовний трикутник. Доля підштовхує його до Катрусі, а у дівчини знатний характер, вона здатна на будь-що, щоб отримати бажане. У Інги, у свою чергу, маса шанувальників, і як би головний герой не старався, домогтися її розташування нелегко. У підсумку дівчина погоджується зустрічатися зі Стасом. До фіналу ще далеко, а питань накопичилося чимало, загалом, запасайтеся смакотою і приступайте до перегляду.
Рейтинг Серіал Вісімдесяті, всі серії (2012) на сайті: (2.6) Проголосували (5)
0 29.07.2018 в 17:34
Оригінальна назва: Форс-мажори
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Старший партнер юридичної фірми «Пірсон-Хардман» Харві Спектр проводить співбесіду на посаду стажиста. Ховаючись від поліцейських, в кімнату заходить Майк Росс, і виявляється більш вдалими всіх інших претендентів. Харві оцінив юнака з непересічним розумом, унікальною ідентичною пам'яттю і здатністю швидко приймати рішення. Інші колеги прийняли його дуже неоднозначно. Проте Майк швидко доводить, що саме такого співробітника і не вистачало «Пірсон-Хардман». Юристи займаються цивільними справами по правопорушенню у фінансовій сфері, і таланти стажиста в поєднанні з досвідом інших творять чудеса.
Рейтинг Форс-мажори (2011) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 29.07.2018 в 17:14
Оригінальна назва: 1+1= весілля
Жанр: комедії
Опис: Влаштовувати різного роду святкування дуже важка справа. Проте, немає складних завдань для героя цієї стрічки Макса. Він природжений тамада, тому влаштовувати весільні вечірки стало для нього життям, бо нічого кращого робити більше не вміє. Чоловік спостерігає за тим, щоб кожна людина з персоналу робила свою справу від душі, не с під палиці. Але з часом вимальовується маленька проблема - прогрес постійно рухається у перед, а Макс не молодшає, йому стає важко приймати технічні можливості, особливо, коли вони почали втручатися у спілкування між людьми. Текстові повідомлення дуже зручно, але автозаміна починає усе псувати та завдяки їй, чоловік потрапляє у різні халепи. Бідолашний Макс на собі відчув, як можна вляпатися, навіть у непередбачувану мить.
Рейтинг Фільм 1+1= весілля (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 16:11
Оригінальна назва: Секс-контроль
Жанр: Комедія
Опис: Батьки завжди опікують своїх улюблених дітей і намагаються зробити все так, щоб діти не змогли зробити помилку. Але, що ж робити, якщо діти думають, що вони вже дорослі та хочуть поступати так, як їм це подобається? Підлітки закінчують школу і зовсім скоро у них буде випускний. Дівчата радіють і вже думають, що будуть робити, коли стануть остаточно дорослими. Вони прагнуть подорослішати, зовсім не замислюючись про те, до чого це може призвести. Чим ближче випускний, тим більше дівчата замислюються про те, як саме вони його відсвяткують. І ось вони вирішують в цю ніч втратити те єдине, що у них є і стати повноцінними жінками. Та плани можуть змінитися у будь-який момент. Адже зовсім скоро станеться те, що назавжди змінить їх життя. І станеться це тоді, коли батьки дівчат дізнаються про плани своїх дочок. Тоді вони постараються зробити все можливе для того, щоб уберегти дівчат від того, що може зіпсувати їх життя. І як би не було складно, цього вони точно не допустять. Але, чи насправді батькам вийде не допустити того, чого вони так сильно не хочуть?
Рейтинг Фільм Секс-контроль (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 28.07.2018 в 20:13
Оригінальна назва: Кролик Петрик
Жанр: Комедія, Пригоди, Сімейний, Фентезі
Опис: Десь недалеко від природних, не займаних людською цивілізацією масивів розкинулося маленьке провінційне містечко. Тут живе фермер та його родина. Вони займаються підсобним господарством, тому і вибрали таке усамітнене життя, подалі від міської метушні. Багато років вони вирощують смачні коренеплоди та культурні рослини. Про це знають всі, включаючи дрібних лісових злодюжок і польових пустунів. Звірятка частенько навідаються до фермера в гості й отримують за це непогану терпку. Багато хто вже згинули в капкани або, вибравшись, навік забули сюди дорогу. Багато, але не він.
Хоробрий кролик обожнює пригоди та моркву пана фермера. Він готовий ризикнути життям заради ласощів. Все йому здається таким смачним, що відірватися від видобутку немає сил, але ось біда! Маленький пустун зовсім забув про те, що фермер не тільки славиться своїми посадками, але і влучною стрільбою. Не бажаючи ділитися свіжим урожаєм, він оголошує війну тваринам. Всі кролики розбіглися по норах. Всі крім Пітера, який тільки радий провести час весело і з користю! Його пригоди будуть яскравими.
Рейтинг Мультфільм Кролик Петрик (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (4)
0 28.07.2018 в 19:59
Оригінальна назва: Поліцейський з Рубльовки
Жанр: серіали, комедії
Опис: Для Григорія працювати в карному розшуку – велика честь, бо саме небезпечна робота у поліції його покликання. Він відрізняється енергійністю та простотою. Коли хлопець обрав професію слідчого, він був впевнений, що буде робити усе, аби погані люди не заважали спокою оточення. Саме захист слабких та боротьба зі злочинністю мали стати його прямими обов’язками. Але за хлопцем закріпилася місцевість, де виявилося не все так, як, як повинно бути. Він потрапляє на Рубльовку.
Тут також як і будь-де трапляються різного роду події. Але у цієї місцевості люди живуть за власними законами, які майже не вписані в карний кодекс. Але ніякі перешкоди не стануть на заваді нашого героя, навіть як що злочинцем є синок олігарха. Та Григорій починаю відвідувати нічні клуби та знайомитися з мешканцями свого району. Керівництво стурбоване поведінкою хлопця. Та хоча життя парубка змінилося, проте совість та добре серце залишилися. У будь-яких обставинах, він пам’ятає, що у першу чергу - він представник та захисник влади.
Рейтинг Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 28.07.2018 в 19:09

« 1 2 3 4 5 ... 27 28 »