Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Черепашки-ніндзя 2 / Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of th
Жанр: фантастика, бойовик, комедія, пригоди
Опис: Дуже очікуване продовження черепашок-ніндзя, яке вийде 3 червня 2016 року. Лиходій Шреддер береться за справу. У нього в помічниках клан Футів. Шреддеру вдається узяти під свій контроль уряд і поліцію Нью-йорка. Місто перебуває в стані страху і жаху. Молодий амбітний репортер Ейпріл намагається розібратися в тому, що сталося. На допомогу їй приходять відважні черепашки-мутанти. Їх мета - повернути колишній мир та спокій в місто.
Рейтинг Черепашки-ніндзя 2 / Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (7)
0 29.03.2016 в 03:24
Оригінальна назва: Episodes, всі сезони
Жанр: комедія
Опис: Родині Лінкольн а саме Шону і Беверлі, пропонують зняти в США американську версію свого серіалу який набув великого успіху в Англії. Не вагаючись вони погоджуються на пропозицію і відправляються в Лос-Анджелес. Шон і Беверлі, думаючи про красиві пляжі Лос-Анджелеса ще не підозрюють, що в Голівуді не просто зняти серіал.
Рейтинг Серіал Епізоди ( Episodes ) , українською, всі сезони (2011) на сайті: (3.6) Проголосували (8)
0 03.03.2016 в 18:36
Оригінальна назва: Недоторканні
Жанр: комедія, драма
Опис: Молодий парубок Дрісс, що вийшов з в'язниці, влаштовується на роботу до аристократа Філіппа. Серед безлічі медбратів з найбільшим досвідом роботи, Філіпп вибирає саме грубого і нетактовного Дрісса. Віднині Дрісс повинен жити в будинку Філіппа і доглядати його, оскільки Філіпп паралізований після невдалого польоту на параплані.
Життя обох персонажів круто міняється. Дрісс він вносить до життя Філіппа дух спонтанності і допомагає вирішувати здавалося б найважчі проблеми. Домочадці спочатку не приймали рішення Філіппа серйозно, але усвідомивши наскільки він міняється разом з цим незграбним парубком, відносяться до нього прихильно. Бажання житти і навіть кохати увійдуть до серця Філіппа за допомогою Дрісса.
Рейтинг Недоторканні (Intouchables ) українською (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
1 20.12.2015 в 02:22
Оригінальна назва: Канікули
Жанр: комедія, пригоди
Опис: Хороший батько завжди прагне до того, що б його діти були щасливі. Проте, добиваються всі цього по-різному. Ось узяти хоч би головного героя. Він зразковий сім'янин, який обожнює свою сім'ю, і життя без неї не уявляє.
У родинному житті не обходиться без неладів і проблем. Такі ситуації не самим кращим чином позначаються на родинному кліматі. Для того, що б улагодити проблеми, що виникли в його сім'ї, він вирішує подарувати своїм дітям канікули його дитинства. Вони прямують у великий тематичний парк, який знаходиться на іншому кінці країни. Їх чекає досить довга подорож. Він дуже сподівається на те, що в цей парк, вони приїдуть вже дружною сім'єю.

Спочатку його очікування виправдовуються. Нові враження, відчуття, все це створює потрібну атмосферу для його сім'ї. Але, це лише на перших порах. Довга подорож вимотує сім'ю. Чим далі вони від будинку, тим частіше сваряться, тим більше проблем виникає. Такого повороту він не чекав, адже попереду них ще чекає і прогулянка по парку, що має на увазі під собою активний відпочинок. Не дивлячись на виниклі проблеми, батько не має наміру міняти своє рішення. Вони все одно дістануться до місця призначення і все одно весело проведуть час, так він вирішив ....
Рейтинг Канікули, українською (2015) на сайті: (3.8) Проголосували (11)
0 20.12.2015 в 02:00
Оригінальна назва: Однокласники
Жанр: комедія
Опис: З ким пригадати шкільні роки, безтурботне дитинство і юність, як не з однокласниками? Привід для возз'єднання п'ятьох нерозлучних друзів був сумним і навіть трагічним: опісля тридцяти років після початку розлуки вони зібралися на похоронах свого тренера по баскетболу. Розговорившись і пригадавши минувщину, вони вирішують провести разом декілька днів, воскресити дитячі враження і з головою в них зануритися.

Хлопці пакують речі, садять в машини дружин з дітьми і вирушають в озерний будиночок, аби всім разом як слід відпочити. Вони перетворюються на дітей: самозабутньо катаються по озеру на човнах, стрибають з тарзанкою, а ще - діляться проблемами в стосунках з дітьми і залучають молоде покоління до своїх розваг. Дітям належить взнати, що справжня веселість - це не телевізор і приставка, а дружні забави в хорошій компанії.
Рейтинг Однокласники, українською (2010) на сайті: (4.8) Проголосували (8)
0 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Назад в майбутнє
Жанр: Фантастика, Бойовик, Комедія, Пригоди
Опис: Спритний хлопчина, майже вундеркінд (Фокс), що прекрасно знається на техніці, за допомогою чудоковатого, але геніального винахідника (геніальна роль Ллойда) потрапляє з 80-х років в 50-і. Він порушує природний хід подій минулого, чим викликає масу смішних і драматичних ситуацій. Самий касовий фільм 1985 року приніс номінацію на " Оскар " сценаристам Земекісу і його постійному співавторові Бобу Гейлу. Знята картина настільки свіжо, талановито і захоплююче, що дивитися її будуть всі покоління, навіть ті, для яких найвіддаленіше майбутнє всіх трьох фільмів буде далеким минулим. " Оскар " за кращий монтаж звукових ефектів Чарлзу Л. Кемпбеллу і Роберту Ратледжу. " Оськарні " номінації за оригінальний сценарій, кращу пісню (Кріс Хейес, Джоні Колла, Хьюї Люіс), кращий звук. 14 місце лідерів відеопрокату за всю історію, 208 млн доларів каси.
Рейтинг Назад в майбутнє, українською (Back to the Future) (1,2,3 частина) (1985-2015) на сайті: (4.6) Проголосували (11)
0 29.11.2015 в 02:19
Оригінальна назва: Третій зайвий 2
Жанр: комедія
Опис: Плюшевий Тед повертається і Ви не повірите - цей ведмідь-лихослов і його блондинка-дружина в комедії Третій зайвий 2 хочуть завести дитину! Проте є одне маленьке «але» - Тед є плюшевою іграшкою-ведмедем і, як Ви розумієте, стати справжнім батьком у нього ніяк не вийде. Але Тед не зневіряється і знаходить донора сперми.

Справою це виявляється нелегкою. Нашому плюшевому героєві доведеться несолодко, адже він вимушений свої права відстоювати в суді, доводячи дієздатність. Молодий адвокат Саманта береться за справу. Чи удасться Теду отримати перемогу? Але це не все ще! Теду разом з вірними друзями належить битися з бандою поганих хлопців.
Рейтинг Третій зайвий 2, українською (2015) на сайті: (3.3) Проголосували (6)
0 26.11.2015 в 20:48
Оригінальна назва: Шпигунка
Жанр: Комедія
Опис: Сьюзен Купер - спецагент ЦРУ і вона ніколи не відрізнялася бравим характером, вона завжди знаходилася в тіні всієї організації. Її майже ніхто не помічає, основна робота її пов'язана з елементарним наведенням порядку в документах, от і все. Одного дня завдання всього відділу, метою якого було знайти і знешкоджити ядерну бомбу, закінчується невдачею. Відбувається це унаслідок того, що агент випадково в перестрілці вбиває єдиного свідка, і тепер керівництво відділу просто не знає, що їм робити. Зовсім скоро в ЦРУ результати прослушки дають зачіпку, деяка Рейну Боянова знає про місцезнаходження тієї самої ядерної бомби, але проблема - вона також знає кожного агента ЦРУ в обличчя. Сьюзі дізнається про це і висуває свою кандидатуру на головну роль в цій справі. Що ж, для неї це хороший шанс прославитися і стати нарешті справжнім агентом! Нарешті її життя зміниться і стане яскравим та наповненим пригодами! З цією думкою вона бере псевдонім, тепер вона пані Пенні Морган. Вона знайомиться з Боянової і тут починаються найцікавіші пригоди.
Рейтинг Шпигунка 2015, українською (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (16)
0 25.09.2015 в 00:56
Оригінальна назва: Останній москаль
Жанр: комедія
Опис: Зйомки серіалу «Останній москаль» почалися задовго до всім відомих подій. У зв'язку з якими зйомки цього серіалу були тимчасово припинені, щоб не ускладнювати і без цього не просту ситуацію. Але оскільки серіал комедійний, зйомки було вирішено відновити. Мета серіалу - змусити російського і українського глядача поглянути на сьогоднішню ситуацію з строни, пригадати комічні моменти із спільної історії. Разом пригадати, що дружба зв'язувала багато років сьогоднішніх «москалів» і українських гуцулів. Ключова фігура серіалу «Москаля» - Валера, чий батько в Москві є серйозним фінансовим ділком. Коли в бізнесі батька настають складні часи, він вирішує відправити свого нащадка до свого рідного брата в українське гуцулське село Великі Вуйки. Коли за Валерою починають полювати різного роду спецслужби, вибору не залишається, і він таки вирушає в гості до рідного дядька. Приїхавши з галасливої і пафосної Москви в глухе українське село, наш герой виявляє, що його дядько не дуже-то і радий племінникові. Як виявляється, причина давньої ворожнечі між рідними братами криється в давно забутій любовній історії. З цієї миті і починаються забавні пригода москвича в глибинці. Місцеві жителі відносяться до парубка дуже насторожено. Але у результаті всі попадуть під чарівливість «останнього москаля». Потім в село приїжджає перша красуня Оксана, в яку і закохується Валера.
Рейтинг Останній москаль (2015) на сайті: (4.8) Проголосували (14)
0 23.09.2015 в 00:03
Оригінальна назва: Мачо та Ботан
Жанр: Бойовики, Комедії, Кримінал
Опис: Цей кінофільм був знятий в Америці режисерами Філом Лордом і Крістофером Міллером. Фільм по своєму жанру можна віднести до бойовиків. Поліцейські офіцери Шмідт і Дженко давно дружать один з одним і зуміли здійснити дуже не просте завдання - розкрити банду учнів, що займається збутом наркотиків. Але тепер їх чекає куди складніше завдання - отримати доступ до місцевого коледжу. Це завдання дуже небезпечне, але друзі упевнені, що їм удасться досягти успіху. Через деякий час друзі потрапляють у великі неприємності, унаслідок яких вони можуть провалити свою справу. Це сталося після того, як Джанко знайшов рідну душу в команді по футболу цього коледжу, а Сміт попав в богемне суспільство учнів. Після цього під загрозу попав не лише успіх операції, але і роками перевірена дружба...
Рейтинг Мачо та Ботан 2, українською (2015) на сайті: (4.9) Проголосували (7)
0 23.09.2015 в 00:00

« 1 2 3 4 5 ... 9 10 »