Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Fresh Off the Boat
Жанр: комедія
Опис: Звикати до нового місця проживання ніколи не буває просто. Ціле сімейство вирішується на переїзд. Переживаючи багато труднощів і незручностей, вони виходять з рідної азіатської громади у Вашингтоні і знаходять місце проживання в менш метушливому і тихому містечку. Плани сімейства грандіозні-відкрити свій власний ресторан, готувати хитромудрі страви за старовинними засекреченими рецептами. Сварки трапляються в процесі звикання до нових умов, але вони швидко вирішуються, непомітно переходячи в жартівливе, комічне русло. Почуття гумору - та нитка, яка допомагає легко зв язати всі розбіжності які виникають і знайти кращий вихід.
Але зірвавшись з місця одного разу, зупинитися вже дуже складно, хочеться більшого, особливо, якщо розумієш величезні перспективи, що відкриваються від такої можливості. А що, якщо глава сімейства вирішить поставити будинок на колеса і міняти пейзаж за вікном і оточення хоч кожен день? І якраз на очі попадається дев'ятиметровий комфортабельний відмінний будинок на колесах. Пересувне житло - відмінна думка, але чи підтримають таку ідею рідні, адже всі члени сім'ї дуже різні, у кожного свої потреби і цінності.
Рейтинг Серіал "ТРУДНОЩІ АСИМІЛЯЦІЇ" (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 10:08
Оригінальна назва: Speechless
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Їх щастя мало бути всеосяжним і повним, якби не одне "але". У сім'ї троє дітей, один з яких інвалід. Його діагноз - церебральний параліч. Він пересувається на інвалідному візку і не може говорити, і це робить його смішним в очах однолітків. Але тільки не смішним в очах власної сім'ї. Його мати намагається зробити все, щоб скрасити йому життя. Надмірна опіка часом доходить до комічних ситуацій. Намагаючись вберегти свою дитину від насмішок, батьки приймають рішення будь-що знайти йому комфортну школу. Всією сім'єю вони починають колесити зі штату в штат. На шляху чимало труднощів, які тільки їх загартовують. Це - сім'я справжніх борців. Сумувати - явно не їх вибір.
Рейтинг Серіал "Просто немає слів" (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 09:57
Оригінальна назва: It's Always Sunny in Philadelphia
Жанр: комедія, серіали
Опис: «У Філадельфії завжди сонячно» — телевізійний серіал, в якому розповідається про чотирьох друзів, власників і працівників одного ірландського пабу, в одному з найгірших районів Філадельфії. Контингент цього закладу, часто змушував хлопців, приймати жорсткі, і не зовсім законні заходи, у вирішенні деяких проблем. Та й самі господарі цього закладу не надто вже й відрізняються від своїх відвідувачів. Будучи такими ж порядними хлопцями, як і їхні клієнти, вони часто сваряться між собою, з'ясовують стосунки, обмовляють, і навіть намагаються підставити один одного. Внаслідок всього цього, вони щоразу стають безпосередніми учасниками потішних ситуацій, де немає простих рішень...
Рейтинг Серіал "У Філадельфії завжди сонячно" всі серії (2005-2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 09:50
Оригінальна назва: Bardak
Жанр: комедія, серіали
Опис: Назва серіалу (легко помітити в неї каламбур) налаштовує на анекдотичні, незграбні й комічні історії. Вони дійсно так часто відбуваються з нами, особливо у молодості: хтось відправляє помилково секретне повідомлення небажаному адресату, а хтось тільки вже дійшовши до місця роботи виявляє, що забула надіти спідницю. Але деяким щастить ще менше — наприклад, дехто примудряється закохатися в гея!
Тут будуть зібрані і реконструйовані різні історії, які дійсно відбувалися у житті людей. Вони і смішні до сліз, і дурні, і грубі одночасно. Розповісти це батькам мало хто зважиться, а ось друзям — завжди будь ласка. «Дак» - бар, в якому дуже зручно за чашкою кави зустрічатися друзям. Щотижня нова четвірка друзів і подружок збираються тут, щоб розповісти один одному, як вони в черговий раз потрапили в "історію".
Рейтинг Серіал Бар "Дак" (2012-2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:31
Оригінальна назва: Young Sheldon
Жанр: серіали, комедії
Опис: Герой стрічки народився та проводив дитинство в звичайній американській родині Куперів. У Шелдона є батьки, брат і сестра. На вигляд типова американська сім'я зі своїми примхами. В юному віці герой картини помічає в собі неймовірні розумові здібності. Він без труднощів вирішує складні математичні рівняння і запам'ятовує фізичні закони. Тільки ось в Східному Техасі розумні генії ні до чого. Тут йде ідеологія пропаганди релігії та спорту. До талановитих математиків і фізиків - теоретиків нікому немає діла. Підліток не визнає своїх однолітків, яких він вважає нижче себе по розумовому розвитку. Він підпорядковується лише законам точних наук і своїм батькам. Однак, з останніми у підлітка склалися непрості стосунки. У пошуках істини вони постійно потрапляють в комічні та гумористичні ситуації.
Рейтинг Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:20
Оригінальна назва: Танька і Володька
Жанр: комедія
Опис: Таня - красуня з Тернопіля, яка все життя мріяла про принца на білому коні, а в підсумку зустріла Володьку, який, до речі, має того самого коня. Вони живуть пліч о пліч і незважаючи на своє сімейне життя, не перестають один одного дивувати та радувати. "Танька і Володька" - це захоплюючий ситком про звичайне життя української пари. Таня завжди володіла великими амбіціями і вдачею. Вона вимоглива і мріє жити як принцеса. Володя постійно намагається догодити своїй обраниці і перетворити її життя в справжню казку. Однак, незважаючи на уважне ставлення одного до одного, їх життя повне різних кумедних і безглуздих негараздів, з яких вони також граючись виходять. Володька намагається поводитися як перший хлопець на селі, щоб відповідати своїй Тетянці. У свою чергу жінка на всю налагоджує їх сімейне гніздечко. У всій низці кумедних випадків вони не забувають про найголовніше-про свою любов. Як же сімейній парі вдається зберегти такі стосунки і як Тетяна підпорядковує серце Володьки?
Рейтинг Серіал Танька і Володька, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 09:32
Оригінальна назва: Родина за хвилину
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Піт і Ліззі-чоловік і дружина середнього віку, у яких досі немає дітей, і вони дуже засмучуються з цього приводу. Однак вони сподіваються на те, що у них ще буде велика сім'я: навіть переїжджаючи в новий будинок, вони вибирають просторе житло з п'ятьма кімнатами. А одного разу вони все-таки вирішуються відправитися в дитячий будинок, і перед ними постає нове питання: взяти зовсім маленьку дитину або підлітка? З немовлятами дуже багато турбот, а подружжя працюють і не будуть наймати няню. Як раз в цей час до головних героїв підходить шістнадцятирічна дівчина-сирота, яка відразу їм сподобалася. Вони хочуть удочерити її, але в підсумку беруть трьох дітей, оскільки у дівчини були молодші брат і сестра.
Тепер в будинку подружжя завжди весело і шумно, але у них з'являються і нові проблеми. Молодші діти розмальовують все маркером, а нових батьків не вважають мамою і татом, а старша прийомна дочка, вступаючи в чудовий період дорослішання, одягає в школу відверті кофтинки і зустрічається з хлопцями. Подружжя не раз пошкодувало, що взяли в сім'ю дітей, обрушивши на свої голови стільки проблем, але вже дуже скоро починають зближуватися з дітьми, знайшовши спільну мову з ними....
Рейтинг Фільм Родина за хвилину (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 11:20
Оригінальна назва: Поліцейський з Рубльовки
Жанр: серіали, комедії
Опис: Для Григорія працювати в карному розшуку – велика честь, бо саме небезпечна робота у поліції його покликання. Він відрізняється енергійністю та простотою. Коли хлопець обрав професію слідчого, він був впевнений, що буде робити усе, аби погані люди не заважали спокою оточення. Саме захист слабких та боротьба зі злочинністю мали стати його прямими обов’язками. Але за хлопцем закріпилася місцевість, де виявилося не все так, як, як повинно бути. Він потрапляє на Рубльовку.
Тут також як і будь-де трапляються різного роду події. Але у цієї місцевості люди живуть за власними законами, які майже не вписані в карний кодекс. Але ніякі перешкоди не стануть на заваді нашого героя, навіть як що злочинцем є синок олігарха. Та Григорій починаю відвідувати нічні клуби та знайомитися з мешканцями свого району. Керівництво стурбоване поведінкою хлопця. Та хоча життя парубка змінилося, проте совість та добре серце залишилися. У будь-яких обставинах, він пам’ятає, що у першу чергу - він представник та захисник влади.
Рейтинг Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 12.03.2019 в 19:09
Оригінальна назва: ALF
Жанр: фантастика, драма, комедія, сімейні
Опис: Це американський телесеріал, який полюбився глядачам усього світу. «Альф» (A.L.F.) перекладається з англійської як неземна форма життя "Alien Life Form". Отож Мелмак, це планета, де народився наш прибулець, та завдяки обставинам опинився у Лос-Анджелісі. Він впевнений у собі, має складний характер, жадібний. Дуже полюбляє поїсти на дурняк, та забути висловити подяку за гостинне ставлення до нього. Хоча прибулець не знаходить спільної мови з людьми, він дуже полюбляє тварин - кішок. Він допитливий до дрібниць, та намагається вгамувати спрагу пізнання. Не зважаючи на те, що Гордон Шамуей в душі добра істота, його вчинки мають катастрофічні наслідки, хоча думки чисті. На момент приземлення Альфа на Землю, йому було більше ніж 200 років.
Рейтинг Серіал Альф, всі серії, українською (1986-1990) на сайті: (4.4) Проголосували (25)
0 16.02.2019 в 19:40
Оригінальна назва: Фіксики: Великий секрет
Жанр: комедії, мультфільми, пригоди, сімейні, фантастика
Опис: Всередині побутових приладів, живуть маленькі чоловічки - фиксики, які повинні наглядати за нормальним функціонуванням механізмів. Різнокольорові малюки створюють сім'ї, виховують дітей і заводять друзів, перебуваючи по сусідству з людьми, навіть не підозрюють, що поруч з ними в бездушних пристроях кипить життя. Про існування цих крихітних помічників знають тільки хлопчик на прізвисько Дим Димич і дивакуватий професор Диваків.
Одного разу в надрах лабораторії геніальний вчений розробляє винахід, який допоможе фиксикам швидше добиратися до поламаного обладнання по проводах. Не встигли провести випробування, а до нього вже підібрався невгамовний Фаєр - яскраво-червоний фиксик. Його дитяча цікавість призвела до того, що вся техніка збунтувалася і загрожує влаштувати повстання машин. Як добре, що на допомогу завжди готові прийти друзі - Сімка, Нулик, Ігрек і Шпуля! Разом вони зможуть розібратися в ситуації, повернути все на свої місця і зберегти свій великий секрет!
Рейтинг Мультфільм Фіксики: Великий секрет (2017) на сайті: (4.6) Проголосували (14)
0 16.02.2019 в 09:08

« 1 2 3 4 ... 28 29 »