Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Старша сестра (2013) українською

Серіал Старша сестра (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Старша сестра / Медсестра
Рік випуску: 2013
Жанр: Мелодрами
Режиссер: Фархот Абдуллаєв
У ролях знімались: Дарина Міхайлова, Сергій Угрюмов, Ганна Чуріна, Андрій Мілюхин, Марія Мацель, Тетяна Чердинцева, Ник
Опис: Фільм «Старша сестра» розповість про нелегку долю Ліди, яка любить чоловіка, що пішов на війну. Для жінки факт розставання лягає важким каменем на серці. Їй доводиться щодня проводити в очікуванні повернення коханого, виглядаючи знайомий силует вдалині. До того ж, в рідному місті немає людей, здатних допомогти впоратися з побутовими проблемами.
Ліда працює вчителькою англійської мови в школі, що не дозволяє їй сподіватися на забезпечене і багате майбутнє. Живе вона разом з маленькою дочкою в невеликому місті, з кожної зарплати необхідно одягати і взувати малятка, так що на особисті потреби коштів не залишається. Але це і не важливо, адже Ліда живе надією, що зараз відкриється двері і увійде її коханий, після чого майбутнє перестане бути таким похмурим.
З недавнього часу головну героїню підтримує старша сестра Надія, яка добилася успіху в кар'єрі ученого. Вона самотня, оскільки весь час витрачає на професію, і єдиною втіхою тепер служать стосунки з родичкою і маленькою племінницею. Але побут обох дівчат і їх сімей різко змінюється, коли в Дагестані починає назрівати черговий озброєний конфлікт.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (1.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 9432 | Додано: 22.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Старша сестра (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Старша сестра (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Старша сестра (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar