Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Учитель на заміну (2011) українською

Фільм Учитель на заміну (2011) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Учитель на заміну
Рік випуску: 2011
Жанр: драми
Режиссер: Тоні Кей
У ролях знімались: Едріан Броуді, Самі Гейл, Бетті Кей, Крістіна Хендрікс, Марша Гей Харден
Опис: Генрі Барт працює у школі, але його робота не така, як в інших вчителів. Він ненавидить свою роботу. Цей чоловік високо цінує свій час, тому власне особисте життя для його на першому місці, а учні мало турбують. Генрі приходить на заняття лише у тому випадку, коли не можуть прийти вчителя, які зазвичай проводять навчальні години. Його колеги також не взірець для наслідування. Хамовите ставлення школярів нервує педагогічний склад, проте вчителя не можуть вгамувати підлітків. На допомогу від нервових стресів приходить алкоголь. Учнів влаштовує те, як дорослі вирішують проблеми пов’язані з навчальним процесом. Та невже діти та дорослі не можуть знайти спільну мову? Звичайна школа Америки проживає власне життя. Проблемні учні зустрічаються в будь-якому навчальному закладі. Генрі зустрічає повію, яка не досягла повнолітнього віку. Хоча чоловік вирішив для себе не втручатися у життя дітей, для цієї особи він зробив виключення. Та чи зможе допомогти наш герой дитині стати на шлях істини?
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 3365 | Додано: 15.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Учитель на заміну (2011) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Учитель на заміну (2011) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Учитель на заміну (2011) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar