Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: Танці на смерть
Жанр: фантастика
Опис: Москва зразка 2070 року - не квітучий мегаполіс, а жалюгідні руїни. Ядерна війна спустошила планету, і залишки людства туляться в зруйнованих містах. Москва, де розвиваються події фільму "Танці на смерть", який можна дивитися онлайн, не залишилася в стороні від ядерного апокаліпсиса. Нечисленні москвичі бродять по руїнах російської столиці та стають жертвами небезпечних випарів ґрунту. Смертельно небезпечні для людей викиди бета-частинок здатні знищити залишки населення. Щоб запобігти подальшу катастрофу, ґрунт необхідно присмачувати. І нічим іншим як людською енергією. Перемогли учасників очікує пропуск у вище суспільство, де ситно і безпечно, а хто програв чекає смерть. Саме останні стануть "кормом" для землі. Бажання потрапити у світ обраних володарів штовхає багатьох молодих людей на участь в змагання. Серед учасників танцювальної битви виявляється молодий хуліган Костянтин, вимушений рятуватися від бандитів. Він хоче вижити та отримати путівку в недоступний світ багатства. Але на шляху до його перемоги виявляється ще одна учасниця - Аня, в яку він несподівано закохується.
Рейтинг Фільм Танці на смерть (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:15
Оригінальна назва: Цілком таємно / Секретні матеріали
Жанр: серіали, детективи, трилери, фантастика
Опис: Описання культового телесеріалу "Цілком таємно / Секретні матеріали" розповідає про особливість роботи спеціальних агентів Федерального Бюро Розслідувань над проектом, який уряд ретельно засекретив. Усі справи, які вони намагаються розплутати пов’язані з неземними силами, або присутністю інопланетян на землі. Дана Скалі та Фокс Малдер - напарники, які мають різне відношення до роботи, яке відповідає особистості кожного. Скалі - лікар та викладає в академії. Вона скептично ставиться для того, що не можна пояснити, тобто не визнає існування НЛО, демонів та потойбічного прояву у будь-чому. Малдер - навпаки, впевнений в існування паранормальних явищ. Продовж більшої частини серіалу, вони спробують розгадати загадки, які важко пояснити. До їх рук потраплятимуть докази, які вказують на існування інопланетного життя. В цьому замішана секретна організація "Синдикат". Керує цією організацією якийсь політичний діяч, який мріє підкорити собі людство.
Рейтинг Серіал Цілком таємно / Секретні матеріали, всі серії (1993-2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 19:43
Оригінальна назва: Штучний розум
Жанр: драми, пригодницькі, фентезі
Опис: Глобальні екологічні катастрофи, повені, танення льодовиків, істотно скорочують території, придатні для життя людей. Уряд приймає ряд законів що обмежують діяльність людей, та дітонародження. В суспільстві з'являється новий клас роботів-гуманоїдів, повсюдно люди й роботи живуть пліч-о-пліч. Роботи хоча і схожі на людей володіють емоціями, але все ж не мають політичного права голосу, а ні інших повноважень як у людей, їх діяльність обмежена ліцензією. Компанія "Кибертроник" створює андроїда на ім'я Девід. Цей зразок в образі 12 річного хлопчика запрограмованого на безкорисливу любов до своїх батьків. Девід тестова модель, живе у працівників компанії в родині Генрі та Моніки Свінтонів. У родини є свій син, але він захворів і поміщений в анабіоз до моменту успішного лікування. Незабаром сина сімейства Мартіна змогли вилікувати. Хлопець одразу ж не злюбив робота, між ними виникає конфлікт. Після неприємного інциденту в басейні родина вирішує відправити його на переробку в компанію виробника. Через те, що приходять до висновку що в місці зі здатністю любити робот може знайти, і здатність ненавидіти. По дорозі Моніка вирішує його пожаліти та залишає в лісі з роботом Тедді. Тоді Девід вирішується на відчайдушну подорож, щоб знайти свого творця і зрозуміти чому він не може стати повноцінною людиною.
Рейтинг Фільм Штучний розум (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 10:48
Оригінальна назва: Інтерстеллар
Жанр: Драма, Пригоди, Фантастика
Опис: Головне в сюжеті: Неймовірні сюжетні повороти протягом усього фільму і в підсумку несподівана кінцівка, яку передбачити неймовірно складно. Все це змогли лаконічно зіставити та поєднати сценаристи цього кінотвору. Фільм три рази був номінований на премію Оскар. Фільм у всіх фарбах і деталях показує глядачеві, як виглядає п'ятий вимір. Глубокофилософкий підхід сценаристів кінострічки, виражений досить просто і зрозуміло для будь-якої людини. Сама сюжетна лінія цього фільму з серії наукової фантастики розповідає про просторово - часовому тунелі, який був знайде під час подорожі, групою дослідників.Скорому майбутньому загрожує погіршення клімату, викликане концентрацією кисню в атмосфері, що призведе до всесвітньої загибелі. Професор Бренд, який є керівником лабораторії, спільно зі своєю командою шукає будь-які нюанси, які допоможуть уникнути всесвітнього знищення. Бренд зміг кілька років тому виявити «кротову нору» на орбіті Сатурна, але його припущення про те, що ця червоточина була відкрита інший невідомою цивілізацією, здається маячнею. Необхідно відправлення в експедицію. Але дочка Бренду Мерф, з цим не згодна і намагається всіляко відговорити батька від цієї ідеї.
Рейтинг Фільм Інтерстеллар (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 03.01.2018 в 17:13
Оригінальна назва: Оселя зла 6: Фінальна битва
Жанр: фантастика, бойовики
Опис: Після зради Вескером Еліс, всього людського роду загрожує повне знищення. Тому тепер тільки в її руках нитку до порятунку світу. Їй знову необхідно буде потрапити в місто Раккун-Сіті. Тут розташована корпорація «Амбрелла», яка породила хижаків, і яка зараз готує масштабний удар по тих, хто ще залишився в живих. І знову Еліс доведеться вступити в нерівну сутичку з породженням сил зла. Для цього Еліс ретельно озброїться та об'єднання єднає свої сили не тільки з вірними друзями, але і з тими, кого вона навіть і не припускала побачити своїх соратників. Їм усім разом потрібно буде здолати армію мерців і нових небачених мутантів, сили яких спрямовані на знищення Еліс. Адже Червона королева повністю вийшла з підпорядкування центру досліджень і розробок корпорації. Вона рішуче налаштована на знищення всього живого на планеті. Щоб зупинити її, Еліс та її союзникам необхідно дістатися до особняка творця системи «Амбрелла» Оузвела Спенсера. Саме там приховані нові страшні сюрпризи, підготовлені Червоною королевою. Цей шлях закінчиться загибеллю багатьох друзів Еліс, а що залишилися в живих вступають у вирішальний бій з королевою потойбічних сил.
Рейтинг Фільм Оселя зла 6: Фінальна битва (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 03.01.2018 в 16:02
Оригінальна назва: прометей 2 / чужой: завет
Жанр: жахи, фантастика, трилер
Опис: Війна продовжиться, «Прометей 2» відправиться до планети прабатьків людства, вселенських творців- велетнів. Його пілотують дві істоти: людська та робот-андроїд. Жінка, що вижила вирішує не повертатися на Землю, та звертається з питаннями до батьків всієї її раси. За що вони хочуть вбити своїх дітей? Що не так зробило людство, чим заслужило смерть?
Дівчина в супроводі помічника успішно досягає планети творців, але там їй будуть не раді, її вирішать знищити, але випадок береже землянку та їй вдається сховатися в одному з селищ цієї нової планети. У цьому селищі вона потаваришувала з підлітком, який пояснює їй ситуацію, чому люди повинні загинути. Виявляється на Землю споряджений ще один корабель і на його борту, крім зброї, завантажені ембріони нової схожої на людську расу істот, але новачки в кілька разів сильніше справжніх землян, їх мета вижити, це воїни нового життя.
Рейтинг Фільм Прометей 2 / Чужий: заповіт, українською (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 22:54
Оригінальна назва: Валеріан та місто тисячі планет
Жанр: фентезі, фантастика, бойовики, пригоницькі
Опис: Дія фільму відбувається у далекому 2700 році, коли людство розвинулося на стільки, що опанувало небачені можливості. Від тепер будь яка людина за допомогою віртуальної реальності здатна прожити те життя, яким мріяла. Достатньо завантажити відповідну програму до спеціального апарату, що у свою чергу створює нову особистість. Результатом цього прогресу, людство опинилося у владі технократів, які починають підступно маніпулювати людьми. Але від тепер люди можуть переміщатися до будь-якої крапки всесвіту. Дотримуючись певних правил, людина може зіграти роль космічного мандрівника, та власними очима побачити дивні пейзажі далеких планет. Та щоб підтримати порядок, несуть службу два агенти - Валеріан та Лорелін. Завдяки їм було знешкоджено багато злодіїв, які намагалися втекти в інші світи. Та зараз перед стражами порядку стоїть задача знайти на знешкодити особливо небезпечного злодія, який втік на планету Альфа та хоче знищити Чумацький шлях.
Рейтинг Фільм Валеріан та місто тисячі планет (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 01.01.2018 в 22:25
Оригінальна назва: Ніч перед різдвом
Жанр: фантастика, комедії
Опис: У небі над Диканькою відьма і чорт займаються своїми справами: вона ховає зірки в рукава, а він – краде місяць, щоб не дозволити особистому ворогу - ковалю Вакулі зустрітися з коханою дівчиною Оксаною: батько красуні – козак Чуб залишиться вдома і не піде у гості, а так як він не любить хлопця, Вакула не поткнеться на поріг. Однак план рогатої провалюється: молоді зустрічаються. Тільки й гордівниця Оксана хоче в подарунок черевички, і лише тоді погоджується стати дружиною Вакули. Завдяки матері Солохи та її нестримному вподоби, коваль отримує щасливий квиток: в одному з мішків, витягнутих з будинку виявився той самий чорт, тепер змушений виконувати накази Вакули. Разом вони летять у столицю, щоб попросити черевички у цариці, а в цей час в селі з шумом йдуть колядки, народ випиває, ходить з хати в хату з піснями і танцями, а також влаштовує ігрища на вулиці, не даючи нудьгувати собі і сусідам...
Рейтинг Мультфільм Ніч перед різдвом (1951) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 21:04
Оригінальна назва: Повстання
Жанр: фантастика, бойовики
Опис: Фантастичний фільм повідає своєму глядачеві історію про те, як інопланетні війська без будь-якого попередження вдерлися на людську територію і влаштували неймовірне повстання. Але, перш, головний герой стрічки, По, вирішив відправитися в Савану, щоб ретельно дослідити місцевість, в пошуках корисних копалин, завдяки яким можна було б запобігти глобальне вимирання тварин. Під час незвичайної експедиції, герой знайомиться з чарівною Надією. Дівчина прибула на пустельну місцевість, щоб разом зі своїми товаришами провести якийсь експеримент. Проводячи багато часу, герої на диво дуже швидко знайшли спільну мову, їх спілкування дивувало кожного, однак тривало воно не довго. Один з вечорів героїв нахабним чином перервали інопланетні істоти, чиї наміри аж ніяк не відзначалися доброзичливістю. Озлоблені гості нашої планети прибутку на Землю, щоб знищити все людство, не залишивши при цьому жодної живої душі. Як же бути в такій ситуації? Вистачить героям стрічки сил і відваги, щоб протистояти прибульців?
Рейтинг Фільм Повстання (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 20:00
Оригінальна назва: Месники: Війна нескінченності
Жанр: фантастика, бойовики, пригоницькі
Опис: Колись відважна команда розлучилася і тепер кожен жив своїм життям. З кожним разом їх взаєморозуміння зникало. Месникам набридло постійно лаятися, і вони прийняли рішення, розбігтися по різних кутках світу. Але це не так просто зробити, як їм здається. Тепер він набагато сильніше, ніж раніше. Ніщо не може перемогти мерзенного злочинця. Необхідно терміново приймати невідкладні заходи та шукати вихід зі сформованої ситуації.
Компанія сміливців повинна скласти воєдино всі свої навички та протистояти руйнівної сили, яку несе в собі страшне зловісний предмет в руках противника. Перед рятувальниками стоять два важливих місії. Перше, налагодити спільну роботу і здобути перемогу над віроломним ворогом. Попереду сама епічна битва за всю історію світобудови. Саме зараз вирішитися доля мільярдів. Борці за справедливість не відступлять. Злі сили не будуть володіти всією Галактикою. Вони не допустять такого розвитку подій. Бій буде кровопролитним і масштабним.
Рейтинг Месники: Війна нескінченності (2018) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 01.01.2018 в 18:27

« 1 2 3 4 ... 10 11 »