Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: Another Earth
Жанр: Драма, Мелодрами, Фантастика
Опис: Рода-молода і досить приваблива дівчина, вона старанна студентка і навіть не могла уявити, що за трагічних випадковостей її життя перевернеться з ніг на голову. Вона їхала на автомобілі і не змогла впоратися з керуванням в підсумку чого врізалася в інший транспортний засіб. За кермом того автомобіля був відомий композитор Берроуз разом зі своїми рідними і вони всі загинули від отриманих травм. А сама винуватиця вирушила в тюремну камеру на чотири роки. Через деякий час, дівчина вийшла на свободу і дізнається одну новину. Вже довгий час вчені займалися вивченням однієї планети і як з'ясувалося вона була придатною для життя. Тепер вони збирають команду бажаючих відправитися в довгу експедицію.
Рейтинг Фільм Інша Земля (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
89 0 18.04.2020 в 07:50
Оригінальна назва: Grindhouse: Planet Terror
Жанр: жахи, фантастика, бойовик, трилер, комедія, пригоди
Опис: Сюжет картини переносить глядача в невелике провінційне містечко, жителі якого зіткнулися з навалою живих мерців. Здається, що зовсім скоро від цього міста залишаться тільки руїни, а всі люди перетворяться в кровожерливих зомбі. Зрозумівши, що ситуація може остаточно вийти з-під контролю, Черрі вирішує зібрати групу добровольців, готових оголосити монстрам справжню війну. Також до хлопців приєднуватися чарівна дівчина Рей, що володіє цілою купою божевільних бойових прийомів. Попереду героїв чекають дивовижні пригоди, наповнені битвами і несподіваними поворотами долі.
Рейтинг Фільм Грайндхаус: Планета страху (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
75 0 18.04.2020 в 07:40
Оригінальна назва: Downstream
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: У фільмі розповідається про не таке далеке майбутнє, коли всі запаси корисних копалин, в тому числі і нафти закінчуються. До того ж, на планеті поширюється жахливий вірус, який вбиває тільки жінок. Головного героя звуть Віз Келлер, який мріє знайти затишне місце, про яке пишуть легенди. Але потрапити туди коштує дорогого.
Рейтинг Фільм Воїн доріг (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
360 0 31.03.2020 в 09:20
Оригінальна назва: Doom
Жанр: жахи, фантастика, бойовик, пригоди
Опис: У 2145 році, на Землю надійшов дивний сигнал про лихо, який відправили з планети Марс. Саме там розташована секретна наукова лабораторія, що має назву Олдуай, і просто так, ніхто б не просив про допомогу. На місце відправляється команда спецназу, що займається розслідуваннями в космосі, і на чолі її стоїть Сержант. Взявши з собою Мека, Грішника, Женця, Капрала, Руйнівника і Малюка, команда досить швидко добирається до місця призначення, але бачить перед собою справжню катастрофу. Космічну станцію просто зруйнували, і ніхто з працівників не вижив. Тепер належить розібратися, кому це було потрібно, і покарати по справедливості.
Рейтинг Фільм Doom (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
210 0 29.03.2020 в 11:55
Оригінальна назва: Evolution
Жанр: Комедія, Фентезі
Опис: Вчені займаються дослідженням метеорита, що впав. Поруч вони знаходять інопланетні організми, які стрімко збільшуються в розмірах. Професор з колегою збираються застосувати свої засоби боротьби із швидко зростаючими організмами, але влада вже починає свою операцію з винищення прибульців. Незважаючи на підключення військових, без допомоги вчених їм не обійтися.
Рейтинг Фільм Еволюція (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
279 0 29.03.2020 в 11:52
Оригінальна назва: The Stepford Wives
Жанр: Комедії, Трилери, Фантастика
Опис: Джоанні Еберхарт вдалося стати наймолодшим президентом телевізійної компанії "EBS". Однак у спробі збільшити рейтинги молода жінка зайшла занадто далеко. Загравшись з почуттями учасників реаліті-шоу, місіс Еберхарт замість визнання втратила високу посаду. Крах надій призвів до нервового зриву. Чоловік Уолтер запропонував дружині переїхати в Степфорд, штат Коннектикут. Величезний будинок і нове оточення на думку турботливого чоловіка повинно було благотворно вплинути на психологічний стан розчавленої невдачами Джоани. Подружжя потрапляють в уявний ідеальним світрок, де всім заправляють Клер і Майк Веллінгтони.
Рейтинг Фільм Степфордські дружини (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
166 0 29.03.2020 в 10:50
Оригінальна назва: The Invisible Man
Жанр: Детектив, Триллер, Жахи, Фантастика
Опис: Розкішне життя здатне перетворитися в "золоту клітку", з якої нереально вирватися. Прекрасна Сесіль насолоджувалася товариством багатого геніального вченого, блискучого чудовими манерами. Міс Касс сподівалася знайти довгоочікуване щастя в особняку впливового бойфренда, але потрапила в пастку. За високими стінами, прихована від сторонніх очей, нещасна дівчина залишилася наодинці з психопатом. Садист, на людях зразковий і смиренний, в домашніх умовах ставав агресивним монстром. Він жорстоко бив другу половину, примушував до сексу, виявляв безпідставне невдоволення її поведінкою. Розповісти про те, що відбувається жертва насильства не могла, тому вирішила вчинити втечу!
Рейтинг Фільм Людина-невидимка (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
164 0 29.03.2020 в 10:34
Оригінальна назва: Victor Frankenstein
Жанр: жахи, фантастика, трилер, драма
Опис: Віктор Франкенштейн-божевільний вчений, який ось вже багато років знаходиться в пошуках нового відкриття. Навколишні бачать в ньому ексцентричну людину, готову піти заради реалізації свого потенціалу на будь-які жертви. Чоловік не підозрює, що незабаром йому доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які змусять його поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм Віктор Франкенштейн (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
213 0 28.03.2020 в 11:53
Оригінальна назва: Bloodshot
Жанр: фантастика, бойовик, драма
Опис: Колись Рей Гаррісон був не тільки фізично сильним і витривалим хлопцем, але також виконавчим і мужнім солдатом, який не роздумуючи відправився виконувати свій обов'язок – захищати рідну країну. Відважному бійцеві не пощастило-практично в першому бою герой отримав безліч важких поранень не сумісних з життям. Йому залишалося жити буквально кілька хвилин, якби в справу не втрутилася секретна урядова організація.
Рейтинг Фільм Бладшот (2020) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
240 0 28.03.2020 в 10:17
Оригінальна назва: The Jurassic Games
Жанр: трилер, фантастика, жахи, бойовик
Опис: Щороку 10 найнебезпечніших злочинців світу борються за свою свободу в іграх «Юрського періоду» - телевізійному шоу, де конкурсанти протистоять безлічі лютих стародавніх хижаків. Переможцю, останньому що виживе, буде дарована не тільки свобода, а й слава і багатство.
Рейтинг Фільм Юрські ігри (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
227 0 28.03.2020 в 10:12

« 1 2 3 4 ... 15 16 »