Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: Sorry to Bother You
Жанр: Комедія, Фантастика, Фентезі
Опис: Кассіус Грін-темношкірий хлопець, який ось вже багато років проживає в гаражі дядька. Накопичивши солідну кількість боргів, головний герой вирішує влаштуватися на роботу в колл-центр. В ході справи Кассіус з'ясовує, що для успішних переговорів йому потрібно скористатися «білим голосом». З цього моменту у хлопця починається нове життя. Продажі підскакують до небес, що приносить головному герою непогані гроші. Ситуація круто змінюється в той момент, коли незадоволені заробітною платою колеги вирішують влаштувати страйк і змусити громадські організації звернути увагу на їхні проблеми.
Рейтинг Фільм Вибач, що турбую (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
148 0 28.03.2020 в 10:06
Оригінальна назва: Les visiteurs
Жанр: Комедії, Фантастика, Фентезі
Опис: Сюжет картини переносить глядача у Францію початку дванадцятого століття. Граф Годфруа, що став жертвою прокляття підступної відьми, вбиває батька своєї коханої. Усвідомивши весь жах ситуації, що склалася, чоловік вирішує звернутися за порадою до могутнього чаклуна Евсебуса, який пропонує графу відправитися в минуле і виправити помилку. Через фатальну помилку граф і його слуга переносяться в дев'яності роки двадцятого століття. Відразу хлопці занурюються в дивовижний світ, повний відкриттів. Попереду героїв чекають запаморочливі пригоди, які запам'ятаються їм на довгі роки.
Рейтинг Фільм Прибульці (1993) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
109 0 28.03.2020 в 10:02
Оригінальна назва: Just Visiting
Жанр: фантастика, фентезі, комедія
Опис: Середньовічна Франція сповнена небезпек і несподіваних випробувань. Тібо багата і впливова людина знатного походження. Він має намір одружитися. Обраницею чоловіка стає чудова і чарівна дівчина. Принцеса доводиться дочкою королю Генріху II. Про таку партію можна тільки мріяти. Розалінда не тільки багата спадкоємиця, але до того ж дуже красива дівчина. Граф вважає себе шалено щасливим. Весільне святкування вражає королівським розмахом. Всупереч очікуванням, у справу втручаються підступні зловмисники. Вороги Тібо вирішують знищити його...
Рейтинг Фільм Прибульці в Америці (2001) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
109 0 28.03.2020 в 09:54
Оригінальна назва: Dollhouse
Жанр: Драми, Трилери, Драма, Фантастика
Опис: Вони будуть тим, ким ви захочете, і зроблять те, що вам потрібно. Вони говорять на всіх мовах і володіють усіма навичками відразу. Вони живуть у місці, де стираються жаль, біль, спогади, і кажуть, що вони прийшли туди добровільно. Проте...чи так це? Дівчина на Ім'я Еко живе в таємничому "ляльковому будинку" і є членом незаконної та підпільної групи людей, чия індивідуальність була стерта. Вона-Лялька. Наймані багатіями і впливовими людьми, ляльки не просто виконують свої ролі, а повністю стають тими, кого хоче бачити черговий клієнт. В їх розум може бути завантажено незліченну кількість інформації, і кожен раз після виконання завдання вона повністю стирається. Але одного разу пам'ять Еко ніби прокидається від важкого сну, і вона починає повільно, по шматочках збирати своє таємниче минуле...
Рейтинг Серіал Клуб ляльок (2009) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
631 0 29.02.2020 в 13:09
Оригінальна назва: The Limehouse Golem
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: В одному з найбідніших районів Лондона, Лаймхаус, в 1880-му році сталася серія шокуючих звірячих вбивств, розслідувати які доручили інспектору Джону Кілдейру. У Скотленд-Ярді через численні чутки у нього була репутація "блакитного", і тому його не шкода було зробити козлом відпущення в разі, якщо він не зможе знайти вбивцю. Однак старий інспектор підійшов до своєї справи з усією відповідальністю, і дуже швидко окреслив коло підозрюваних, багато з яких були пов'язані з місцевим мьюзік-холом, де "зіркував" найвідоміший комедіант тієї пори, Ден Лено. Вбивцю преса охрестила "Големом", і буквально за кілька днів до передачі Кілдейру цієї справи заарештували колишню комедіантку Ліззі Крі, яка разом з Деном Лено "звездила", свого часу, в Мьюзік-холі, і яку звинуватили в отруєнні чоловіка, Джона Крі.
Рейтинг Фільм Голем Лаймхаузу (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
239 0 29.02.2020 в 09:17
Оригінальна назва: Dans la brume
Жанр: Пригоди, Трилери, Фантастика
Опис: Одного разу незвичайна історія сталася зовсім зі звичайними людьми. На Францію обрушилася жахлива катастрофа, причиною якої послужили невідомі обставини. Лихо забрало безліч людських життів. Париж став огортати щільний туман, через який неможливо було нічого побачити. Трохи пізніше стало відомо про те, що його спеціально використовували для впливу на людей. Туманний серпанок був навмисно випущений на мирних жителів. Уникнути страшної загибелі вдалося небагатьом.
Рейтинг Фільм За подих від тебе (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
458 0 08.02.2020 в 16:00
Оригінальна назва: Fahrenheit 451
Жанр: Фантастика, Драма
Опис: Книжки нині не в моді, але в майбутньому про них будуть марити, щоб хоча б торкнутися паперових сторінок. Брандмейстеру Бітті доводилося контролювати використання книг. Він був вкрай жорстокий до порушників порядку. А сам він обожнював книги і не поспішав знищувати твори. Він знайомився з вмістом тієї чи іншої книжки і в силу наявності феноменальної пам'яті запам'ятовував все, що читав. "Пожежний" Гай Монтег любив книги, але йому доводилося виконувати накази і знищувати їх. А вдома у нього була шикарна і таємна бібліотека. Після знайомства з Клариссою, він знаходить сміливість суджень і вирішується відкрито виступити проти брандмейстера.
Рейтинг Фільм 451 градус за Фаренгейтом (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
182 0 08.02.2020 в 10:50
Оригінальна назва: Child 44
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Фільм знятий за мотивами однойменного роману Т.Р. Сміта, який в свою чергу був написаний з кримінальної історії російського серійного маніяка А. Чикатило, який вчинив більше 56 безжальних вбивств. Сюжет оповідає про молодого слідчого, який веде розслідування цілого ряду вбивств малолітніх дітей, але розкриття такого злочину йде врозріз з радянською ідеологією. Одним з продюсерів кінострічки виступив Р.Скотт, якого спочатку хотіли затвердити на режисерське крісло, але в підсумку режисером був призначений Д. Еспіноса.
Рейтинг Фільм Номер 44 (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
186 0 08.02.2020 в 10:44
Оригінальна назва: Between
Жанр: Трилер, Фантастика
Опис: Події серіалу розгортаються на закритій території. Люди повинні якось виживати, адже в будь-який момент вони можуть захворіти страшною хворобою, яка вбиває людей. Прітті Лейк-невелике містечко, населення якого становить всього лише вісім тисяч чоловік. Одного разу, жителі міста дізнаються про страшне захворювання, яке не щадить людей. Цікаво те, що гинуть люди, які старше двадцяти одного року. Ніхто не знає, як побороти цю хворобу. Влада країни боїться за інших людей. Саме тому це місце вони відокремлюють за допомогою колючого дроту. Всім жителям цього містечка доведеться несолодко. Адже в замкнутому просторі дуже легко заразитися і померти.
Рейтинг Серіал На межі (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
215 0 08.02.2020 в 10:27
Оригінальна назва: Curfew
Жанр: Драма, Кримінал, Трилер, Фантастика
Опис: Коротко про серіал: по всьому світу поширюється підступний вірус, причини якого невідомі. Ситуація наближається до позначки критична. У зв'язку з цим влада Великобританії вирішила ввести комендантську годину. Тепер не можна виходити на вулицю, коли настає темрява. Такі правила встановили з метою загальної безпеки. У людей немає іншого виходу, як тільки сидіти вдома і ніде не з'являтися. У відповідь ініціативна команда вирішила організувати марафон, який повинен пройти по трасі Лондон-Единбург. Той, хто переможе на змаганні — отримає можливість виходити з дому тоді, коли забажає, і це незважаючи на всі заборони. Гонка смертельна, оскільки тут немає ніяких заборон. Остаточно вибувають ті, хто втрачає можливість пересуватися.
Рейтинг Фільм Комендантська година (2019) на сайті: (1.7) Проголосували (3)
368 0 23.01.2020 в 20:18

« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »