Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Титанік
Жанр: драми, мелодрами
Опис: В 1912 році, коли океанські лайнери ще тільки ставали звичним засобом пересування, на кораблі зустрілися дві самотності. Хлопець Джек, який вирішив кинути все і відправитися в новий світ туди, де манить жителів усього світу-статуя Свободи, і дівчина Роза, яку видали за нелюба - «нового англійця» - бізнесмена. Ніхто не міг знати, що це останній рейс, і що у водах Атлантики теплохід зіткнеться з величезною масою льоду, і весь корабель буде змушений вирішити - втратити людське обличчя і врятувати свої шкури або допомагати всім людям і бути милосердними. Кожен сам обере, як поведе себе перед бурею, і чи залишиться людиною.
Рейтинг Фільм Титанік (1997) на сайті: (3.4) Проголосували (7)
6759 0 16.03.2018 в 08:48
Оригінальна назва: Лист надії
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Заміж, молоденька дівчина Віра, вискочила дуже рано. Молода сім'я була абсолютно щаслива. Радості в домі додалося, коли Віра дізналася, що чекає на близнюків. Чоловік Віри несподівано помер. Головна героїня їде народжувати в пологовий будинок одна. Її мати упевнена, що для жінки без чоловіка двоє дітей – це вже занадто. За спиною Віри її мати домовляється зі своєю подругою директором пологового будинку. Одну з дівчаток Віри відправляють в інтернат, нібито Віра сама від неї відмовилася. Через багато років директор пологового будинку посилає на ім'я Віри лист, в якому розповідає всю правду про свій жахливий вчинок.
Рейтинг Серіал Лист надії, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
3212 0 16.03.2018 в 08:39
Оригінальна назва: Рух вгору
Жанр: драми, спортивні
Опис: У 1972 році учасники Олімпіади в Мюнхені перебували під неймовірним тиском з-за скоєного теракту. Не менше вогню додавала і політична обстановка між країнами комуністичного і капіталістичного блоків. У цій загальній атмосфері підозрілості і відбувся знаменитий баскетбольний матч між збірними США і СРСР.
Американці - незмінні лідери в цьому виді спорту. Їх команда складається з молодих і азартних людей, для яких олімпійське золото може вплинути на подальшу кар'єру і стати перепусткою до вищої ліги професіоналів. Радянські спортсмени наполегливо тренувалися під керівництвом Володимира Кондрашина, який чудово знав сильні та слабкі сторони гравців, а значить міг грамотно керувати психологічним станом своїх підопічних. До фіналу обидві команди дісталися без особливих проблем, і попереду глядачів чекала битва справжніх гігантів. Гра вийшла видовищною і напруженою, але важко було не звертати увагу на важливість політичного підтексту: несолідно було в рік 50-річчя СРСР програвати ідейному супротивнику. Саме ця обставина привернула додатковий інтерес до великого протистояння, чий результат визначили останні 3 секунди.
Рейтинг Фільм Рух вгору (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
7246 0 16.03.2018 в 08:19
Оригінальна назва: Коли на південь відлетять журавлі
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Багатосерійна стрічка буде крутиться навколо маленької дівчинки на ім'я Єлизавета. Вона виховується мамою Ірою, яка просто не уявляє свій день без світлої посмішки своєї дочки. В одну з ночей дитина бачить дивний сон в якому відлітають журавлі і в цей же день у дитячому садку їй стає зле і її забирають в клініку. Доктор оголошує матері невтішний прогноз і тепер вона, оповита горем, слізно просить допомоги у місцевого банкіра Івана Журбіна, але він не дає їй потрібної суми. Дівчина вирішує продати свою столичну квартиру. Після проведення операції, вони переїжджають в невелике село. В цей самий момент Іван виявляється в біді, адже його рідний брат Петро - гравець і любитель наркотиків, разом з дівчиною, Віолеттою вони будують великі плани на спадщину Івана, яке отримає Петро....
Рейтинг Серіал Коли на південь відлетять журавлі, всі серії (2010) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
10201 0 16.03.2018 в 07:17
Оригінальна назва: Чужі рідні
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Юлія, молода, талановита балерина. Мама дівчинки намагаючись зробити з дочки зірку великої сцени, дуже тисне на дочку, катуючи її постійними репетиціями. Матуся є тренером дочки та постійно тримає на контролі кожену проведену годину танцівниці. На іншому краю міста успішний бізнесмен, син багатих і впливових батьків, Роман, готується до весілля. Провівши напередодні урочистої події вечірку, женішок з братом їдуть на церемонію одруження, де його чекає наречена.
В цей час, проїжджаючи під мостом, на машину хлопців падає невідома дівчина. Натиснувши на гальма, хлопці отримали травми різного ступеня тяжкості. Роман постраждав найбільше, отримавши тяжкий струс мозку. Вся трійця опиняється в лікарні. Самогубцем, яка вирішила покінчити життя виявилася Юля. А тим часом мати дівчини втратила донечку і кинулася на її розшук, дивуючись, куди могла зникнути слухняна дівчинка, яка не має подруг і друзів.
Рейтинг Серіал Чужі рідні, всі серії (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
1756 0 16.03.2018 в 06:43
Оригінальна назва: Аритмія
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Будучи талановитим лікарем, головний герой Олег врятував вже велику кількість життів. Працюючи на «швидкої», чоловік мчав від одного пацієнта до іншого. Чудово розуміючи, що він виконує важливу роботу, Олег буквально наплював на своє особисте життя. Кар'єра була на першому місці, а сім'я була забута. Це не дуже влаштувало його дружину, і перебуваючи у розпачі, жінка зважилася подати на розлучення, вважаючи це єдиним вірним рішенням. Пізніше в лікарні, де він працював, з'явився новий керівник, який думає про правила і статистику, а на людей йому наплювати.
Їдучи по різних вулицях, бажаючи врятувати велику кількість життів, Олег перестав розуміти: - «Здатний він врятувати свою власну долю?». Пожертвувавши багатьма, головний герой вважав, що робить світ краще, однак тепер ці думки відійшли на другий план. Чоловік вперше за довгий час почав розуміти: - «Скільки він помилок допустив, і що за це незабаром послідує покарання». Намагаючись придумати геніальний хід, який знову все змінить, головний герой зустрічався з неприємностями. Чи вдасться Олегу в одну мить все поміняти і знову стати щасливим?
Рейтинг Фільм Аритмія (2017) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
1315 0 05.03.2018 в 09:36
Оригінальна назва: Карате Пацан 2
Жанр: Драма, Сімейний
Опис: Життя головного героя маленького хлопчика кардинально змінилася, коли вони переїхали зі Штатів у Китай. Дрю було дуже непросто прижитися в незнайомій країні, де все різко відрізняється від того, до чого він звик. Одного разу хлопчик знайомиться з симпатичною дівчинкою Мей Ін, але місцеві хулігани нападають на нього, не бажаючи щоб він дружив з Мей, та і взагалі вони не збираються брати якогось чорношкірого американця в свою компанію. Дре розуміє, що треба дати відсіч, якщо він хоче жити спокійно, але заправила кампанії чудово володіє кунг-фу і битися з ним буде важко. Несподівано на допомогу хлопчикові приходить знаменитий майстер з бойових мистецтв - містер Хан. Містер Хан береться навчити Дре битися і цілими днями тренує свого нового учня. Нарешті настав день поєдинку і Дре вдається вийти переможцем з цього бою. Тепер можна було б жити спокійно, але несподівано з'являється новий, більш сильний противник, і викликає Дре на поєдинок. І знову Дре приймається за тренування разом зі своїм вчителем.
Рейтинг Фільм Карате Пацан 2 (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (11)
6226 0 05.03.2018 в 09:11
Оригінальна назва: Пурпурові вітрила
Жанр: Фентези, Мелодрама, Драма.
Опис: Лірико-поетична мелодрама з однойменної повісті Олександра Гріна. Ассоль - ніжна, наївна, романтична дівчина, що виросла в маленькому приморському рибальському містечку під опікою люблячого батька-вдівця, чиста як весняна квітка. У дитинстві їй розповіли красиву казку про те, що в один прекрасний день в їх містечко припливе прекрасний корабель з червоними вітрилами, на борту його буде чудовий чоловік, який відвезе Ассоль з собою в чарівну країну. Вона повірила в цю казку, сусіди сміялися над дівчиною, а вона чекала корабель з червоними вітрилами. І, всупереч усьому, дочекалася.
Рейтинг Фільм Пурпурові вітрила (1961) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
2308 0 05.03.2018 в 08:34
Оригінальна назва: Коматозники
Жанр: драми, жахи, трилери, фантастика
Опис: Група студентів-медиків вирішується на незвичайний і дуже ризикований експеримент. Щоб дізнатися правду про загробне життя, вони занурюють свої тіла в короткочасну клінічну смерть. Перші досліди увінчалися несподіваним успіхом, коматозникам вдалося розгадати багато таємниці потойбічного світу і власними очима побачити, що чекає людей після смерті. Такі неймовірні відкриття, не залишають в спокої героїв фільму Коматозники, вони продовжують поглиблюватися в похмурі лабіринти нескінченності. Чергова подорож у загадковий світ мертвих, раптово виходить з-під контролю і призводить до незворотних наслідків...
Рейтинг Фільм Коматозники (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1519 0 04.03.2018 в 08:09
Оригінальна назва: Список бажань
Жанр: серіали, драми
Опис: Маша Синіцина — співробітниця туристичної фірми, яка десять років терпіла приниження і глузування, своїх колег і керівництва. Одного разу, вона потрапила в невелику аварію і опинилася в лікарні з легкими забоями. На зроблених знімках внутрішніх органів, знайомий доктор виявляє злоякісну пухлину — рак. Невтішний діагноз руйнує все її життя, адже ходити по землі їй залишилося лічені місяці. Наостанок, дівчина вирішує виконати всі свої мрії і складає список бажань. Вона знімає всі свої заощадження і відправляється шикувати. Насамперед вона відвідує салон краси і перетворюється з бридкого каченяти на справжню красуню. У новому вигляді, Марія підкорює серця багатьох чоловіків, навіть лікар не зміг встояти перед прекрасною пацієнткою і закохався. Коли жити залишається зовсім небагато, Маша дуже шкодує, що витратила свої дорогоцінні роки даремно. Невже хвороба невиліковна і нічого не можна зробити?
Рейтинг Серіал Список бажань (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
1222 0 04.03.2018 в 06:43

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 43 44 »