Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Випадкових зустрічей не буває
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Олена живе щасливим життям з чоловіком, у них є спільний бізнес і ідилія у взаєминах. Для повноти сімейного щастя не вистачає лише дітей, але Олена безплідна наслідок аборту, який багато років тому зробила на прохання чоловіка. Тим не менш, як мати вона себе реалізувати все ж хоче і тому наполягає на тому, щоб взяти з дитбудинку яку-небудь сироту. Однак чоловік проти цього. На цьому грунті у героїв часто виникають сварки. Олена кожен день пиляє чоловіка своїм бажанням мати дитину, що дуже негативно позначається на їх сімейному щасті. Навіть в день, коли чоловік повинен був відправитися на важливу ділову зустріч, від якої залежала доля їх бізнесу, наша героїня не зробила винятку і активно пиляла чоловіка. Це викликало чергову, бурхливу сварку. Після цієї події Олена рятує вагітну дівчину і починає будувати плани на її ненароджену дитину...
Рейтинг Серіал Випадкових зустрічей не буває, всі серії (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (10)
245516 0 02.03.2018 в 16:55
Оригінальна назва: Вічність
Жанр: детективи, драми, кримінал, фантастика
Опис: Фантастична історія про хлопця, який не вмирає, та не старіє. Він все своє життя присвятив судової медицині та заробляє собі на хліб тим, що розкриває трупи та дає висновки про причини смерті. Навіщо він обрав для себе таку професію? Просто молода людина хоче зрозуміти, чому інші вмирають, а він ні. Ви дізнаєтеся, як нелегко живеться хлопцеві, вік якого становить вже 200 років. Він нікому не може розкрити свою таємницю і не може зрозуміти себе сам. Молодий чоловік приховує свій секрет від оточуючих. У пошуках відповідей він нерідко потрапляє в досить небезпечні історії.
Рейтинг Серіал Вічність, всі серії (2014) на сайті: (4.2) Проголосували (11)
168271 0 02.03.2018 в 16:15
Оригінальна назва: Бригада
Жанр: Драми, Кримінальні
Опис: Чотири друга дитинства, які виросли в звичайному московському дворі: Космос, Саша Білий, Бджола і Філ. Одного разу вони вирішили трохи заробити, але через ряд непередбачених обставин сталося вбивство, яке в один момент зіпсувало їм все задумане, поставивши їх життя на кін. Тепер ставки занадто високі, відступати не можна. Хлопці починають прокладати шлях у кримінальний світ і волею долі ця четвірка перетворюється в одну з найвпливовіших і шанованих угруповань.
Рейтинг Серіал Бригада, всі серії (2002) на сайті: (2.0) Проголосували (2)
3439 0 02.03.2018 в 15:44
Оригінальна назва: Щоденники вампіра
Жанр: детективи, драми, жахи
Опис: Містична вампірська сага про пригоди чарівної дівчини та двох молодих вампірів. Олена Гілберт нічим не відрізнялася від решти мешканців Містик Фоллс, поки її життя не розділила страшна трагедія: в аварії загинули батьки Олени. Вона з братом осиротіла. У той же час до класу Олени прийшов новий учень – Стефан. Загадковий і не за віком серйозний хлопець. Він відразу дівчині сподобався. Молоді люди почали зустрічатися. Ця любов змінила Олену назавжди. Стефан, як і його брат Деймон, виявилися вампірами. Олена привернула їх увагу невипадково. Вона була як дві краплі води схожа на першу любов братів Сальваторе. Дивним чином Містик Фоллс привертає все надприродне. Якщо загадкових істот у місті стане занадто багато, сутичок не уникнути. Та й у першорядних вампірів в цьому містечку своя зацікавленість. Олена може стати пішаком у великій грі, правила якої поки ще не знає.
Рейтинг Серіал Щоденники вампіра, всі серії (2009) на сайті: (4.2) Проголосували (4)
4730 0 01.03.2018 в 15:35
Оригінальна назва: П'ятдесят відтінків свободи
Жанр: драми, мелодрами, трилери
Опис: Казка про сучасну Красуню та Чудовисько. Випадкова зустріч насправді змінила життя обох: сором’язливої Анастейші і вічно самотнього, незважаючи на всі свої гроші і загадкову чарівність, Крістофера Грея. Вони знайшли один одного і відкрили чимало раніше не помічених відтінків в цьому житті. Іноді в житті все буває вперше, але не всім так щастить, як головним героям цієї історії, що отримав можливість пробувати нове разом з людиною, якій довіряєш безмежно. Ось в цьому і полягає най тонкий та спірний момент гучної історії: у набутті довіри.
Коханці подолали майже небувалий шлях, такий здається можливим лише у казках. У чуттєвих і красивих казках для дорослих дівчаток з легким нальотом забороненого. Це була дорога від повного підпорядкування одного іншому, від страху та спроб втекти, від спроб вторгатися на чужу територію з власним статутом – до чого? Автор книги, а разом з нею і творці фільму вважають, що до свободи. Чудовисько обов'язково скине огидну личину, якщо не дати загинути дорогоцінної троянді кохання.
Рейтинг Фільм П'ятдесят відтінків свободи (2018) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
4481 0 26.02.2018 в 15:20
Оригінальна назва: "Найкращий" тиждень мого життя
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Зворушлива романтична комедія про стосунки дорослих дітей і їх батьків. Подивіться, скільки всього може статися за тиждень до весілля. Ігор і Ольга майже одружені. Тиждень до весілля Ігорю доведеться прожити у батьків нареченої. Ось тут-то і почнеться справжня перевірка на міцність. Майбутній тесть Ігоря – військовий генерал. Кожен крок нареченого він розглядає і аналізує. Йому здається, що кондитер не зможе стати гідним чоловіком його дочки. Та й сам Ігор зі своїми смішними сюрпризами тільки погіршує ситуацію. День від дня пристрасті в будинку Ольги розпалюються. Батьки і майбутній зять один від одного, м'яко кажучи, не в захваті.
Рейтинг Серіал "Найкращий" тиждень мого життя, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
2668 0 26.02.2018 в 14:51
Оригінальна назва: Різдвяна історія
Жанр: драми, мультфільми, сімейні, фентезі
Опис: Ця історія про Ебенезера Скруджа. Маленьким хлопчиком він вірив у дива, був добрим та чуйним, любив допомагати іншим. Ставши самодостатнім чоловіком Скрудж став зневажати бідних, абсолютно у всіх людях він бачив дармоїдів. Племінник Фред запрошує дядька в гості на Різдво, але Скрудж відмовляється. І вже вночі відбувається неймовірне, до нього приходять три примари - Дух Минулого Різдва, Дух Справжнього і Дух Майбутнього Різдва. З ними Ебенезер бачить три різних свята в різних сім'ях. У першу ніч привид відводить Скруджа в місця його молодості, показує йому розставання з його коханою. В другу ніч він потрапляє в будинок до свого клерка Боба Крэтчиту, який працює за низьку платню і ледве животіє в злиднях. У Боба хворий син Тім - дитина дуже слабка і вже ледве може пересуватися. Всі дуже переживають, що хлопчик не доживе до наступного Різдва, через те, що грошей на лікування у родини немає. Потрапивши в сім'ю племінника, Скрудж чує реальну думку своїх родичів про нього. В третю ніч Дух знову приводить старого в будинок до Бобу. Тім помер бо допомоги йому ніхто не надав. Всі Три Духа казали Скруджу про смерть якогось старого, і Скрудж нарешті то зрозумів, що це нікому непотрібний старий - він. Ебенезер усвідомлює всі свої помилки та намагається змінитися, щоб уникнути такого кінця...
Рейтинг Мультфільм Різдвяна історія (2009) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
2783 0 26.01.2018 в 15:41
Оригінальна назва: Діагноз
Жанр: драми, серіали
Опис: Головною героїнею драматичного серіалу на телеканалі є Ганна, яка потрапила в складну життєву ситуацію і намагається повернути права на свою єдину дочку. Після розлучення жінка подала в суд на свого колишнього чоловіка і разом з адвокатом бореться за свою дитину. Одного разу по дорозі на чергове слухання Ганна потрапила в жахливу аварію, яка ледь не забрала її життя. Лікарям вдалося врятувати героїню, однак вона повністю втратила пам'ять. Ганна змушена почати будувати своє життя з чистого аркуша і крок за кроком відновлювати події з минулого. Перебуваючи в лікарні, головна героїня спостерігає за тим, як лікарі рятують людей із складних ситуацій, і впізнає їх історії. Поступово Ганна відновлює в пам'яті факти з свого минулого і пізнає приховану правду про себе.
Рейтинг Серіал Діагноз (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1047 0 20.01.2018 в 21:06
Оригінальна назва: Доктор Ковальчук
Жанр: драми, серіали
Опис: Глядацької уваги представляється драматичний серіал «Доктор Ковальчук», що розповідає про життя талановитого кардіолога, який рятує сотні життів у звичайній міській поліклініці. Оксана з дитинства мріяла допомагати людям, але подорослішавши та ставши заслуженим найкращим лікарем міста, дівчина не пішла в приватну медицину. Їй подобається вірити, що тут лише вона зможе їх захистити та дати правильну пораду.
Останнім часом її переслідує одна ідея, відмахнутися від якої неможливо. Через недбалість лікарів загинув її батько. Його можна було врятувати, але хвора людина вчасно не потрапив до лікаря, що призвело до фатальних наслідків. Як справжній професіонал вона зобов'язана уникати подібних конфузів у майбутньому, а для цього потрібно почати бюрократичну війну...
Рейтинг Серіал Доктор Ковальчук (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
1145 0 20.01.2018 в 20:50
Оригінальна назва: Сусідка по кімнаті
Жанр: драми, трилери
Опис: Після завершення школи, Сара Метьюз продовжує навчання у коледжі, який розташовується у передмісті Лос-Анджелесу. До неї підселюють іншу дівчину Ребекку, тому як кімнати у гуртожитку розраховані на проживання двох осіб. Дівчата швидко знайшли спільну мову та потоваришували. Та через те, що в них різні характери, стосунки починають потроху псуватися. Сара завідна та весела дівчина, починає зустрічатися із хлопцем, тому по трохи віддаляється від Ребекки. Та у свою чергу досить замкнута дівчина, їй не подобається поведінка подруги. Невдовзі нові друзі Сари починають потрапляти у різні неприємні та нещасливі ситуації. Дівчина розуміє, що все що з ними коїться не випадково та починає власне самостійне розслідування. Через деякий час, вона з’ясувала, що Ребекка хвора тяжким психічним захворюванням. Події складаються таким чином, що Сара повинна рятуватися від скаженої сусідки навіть втечею, бо хто знає що коїться у неї в голові.
Рейтинг Фільм Сусідка по кімнаті (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1061 0 16.01.2018 в 10:22

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 43 44 »