Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) українською

Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Найщасливіша
Рік випуску: 2010
Жанр: МелодрамИ
Режиссер: Костянтин Фролов
У ролях знімались: Юлія Кадушкевіч, Анатолій Просалов, Юрій Горбач, Анатолій Котенев, Александра Назарова, Ілля Шакунов
Опис: Повний будинок друзів, радість, батьківська турбота і опіка - життя 10-класниці Марини було безхмарним, поки рокова подія не перетворила її щасливе існування на суще пекло. Смерть улюбленого татуся, відомого видатного вченого, і мами, шанованої робітниці ветклініки, назавжди руйнує уявлення героїні про безтурботний перебіг буття. Від неї відвертаються близькі і навіть парубок зникає в невідомому напрямКУ, залишивши героїню з маленьким дитям на руках.
Відчуваючи гіркоту втрати і засмучуючись від руйнування приємних мрій, старшокласниця отримує новий удар долі: майбутнє виселення з квартири, що заставляє дівчину задуматися, у тому числі, і про пошук нового даху. Аби вижити, неповнолітній дівчині терміново потрібно працевлаштуватися, але в її віці украй складно бути привабливим кандидатом в очах менеджерів по персоналу. Проте доля виявляється прихильніша: підліток знайшла високооплачуване місце і незабаром навіть виявила у себе журналістські таланти. Перші успіхи переплітаються з невдачами, але смілива сирота твердо вирішила забути сумне минуле в надії стати по-справжньому щасливою і вільною. Про те, як дівчині удасться зробити задумане, повідає сюжет кінострічки «Найщасливіша».
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.9) | Проголосували (18) | Переглядів: 10716 | Додано: 22.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Серія 1Серія 2Серія 3


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar