Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Королівство повного місяця
Жанр: драми, пригодницькі, детективи
Опис: Колись давно минулому, десь на території одного з островів Нової Англії коїться щось незвичайне та дивне. Хлопець та дівчина відчувають любов, та вирішують усамітнитися від дорослих. Стурбовані мешканці острову починають пошуки юнаків. Сем - хлопець зі складним характером, з яким дуже важко впоратися. У ранньому віці залишився сиротою у наслідок зради власними батьками, які покинули дитину. Потрапивши до літнього табору, під час канікул, Сему не вдається стати частиною колективу. Він став білою вороною, тобто ізгой. Але знаходження підлітка у загоні бойскаутів змінило його життя. Цьому посприяли гарний вожатий та дівчина на ім’я Сьюзі. Вони познайомилися на виставі про Ноїв ковчег. Втекти діти вирішились лише тому, що хотіли бути самостійними, не підкорюватися дорослим та насолодитися власним життям.
Рейтинг Фільм Королівство повного місяця (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 28.11.2017 в 20:19
Оригінальна назва: Місіс Даутфайр
Жанр: комедії, сімейні, драми
Опис: Одного разу щасливі часи Даніеля Хіларда завершилися, та шлюб розвалився. Він давно віддалився від дружини Міранди, якій нічого не залишалося робити, як узяти на себе обов’язки годувальника родини, та всіма силами намагалася знайти спільну мову з чоловіком, але так і не склалося. Ось так Деніел втратив родину, будинок та з роботи звільнили. Стан чоловіка погіршився коли суддя вирішив передати опікунство над діточками дружині, а йому лише дозволено бачитися з ними раз на тиждень. Це стало справжнім ударом, бо понад усе на світі, він любить дітей, але зараз з’явився ризик стратити з ними зв’язок. Коли Деніел дізнається, що колишня дружина намагається знайти няньку, він зрозумів, що може вирішити відразу кілька проблем. Користуючись акторським талантом, наш герой перевтілюється у жінку похилого віку та у такому вигляді з’являється на співбесіду. Так у родині, яку він втратив, з’являється місіс Даутфайр.
Рейтинг Фільм Місіс Даутфайр (1993) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 27.11.2017 в 19:15
Оригінальна назва: Клік: з пультом по життю
Жанр: комедії, драми
Опис: Майкл Ньюмен - голова родини та талановитий архітектор. Інколи йому не вистачає часу на родину, але він дуже любить дітей та кохає дружину. Він розуміє, що необхідно приділяти увагу родині. Майкл багато працює та мріє отримати підвищення. Одного разу він здобуває універсальний пульт, який перегортає його життя на виворіт. Цим пультом можна у житті як і у телевізорі впливати на дійсність: можна натиснути на паузу, прискорити подію, підвищити чи зменшити рівень звуку. Майкл перемотував сімейні вечері. Чоловік гарно працює, але йому не таланить з підвищенням, тоді він вирішує перемотати життя на рік уперед. Там він стає партнером свого колишнього шефа, діти подорослішали, старий пес помер, а новий - незвична тварина. Однак відмовитися від користування пультом неможливо, бо апарат запам’ятав алгоритм Майкла та працює автоматично. Минає 10 років, наш герой погладшав, а його дружина починає спілкуватися зі стороннім хлопцем. Та чи на справді кояться дивовижні речі в родині архітектора?
Рейтинг Фільм Клік: з пультом по життю (2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.11.2017 в 20:41
Оригінальна назва: Дорога змін
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Звичайна постановка посереднього режисера в провінційному театрі провалюється, попри вишуканої гри окремих особистостей непрофесійної трупи. Відсутність фантазії в сценарії та креативних ідей у постановника негативно впливає на загальне сприйняття вистави звичайними глядачами, запрошеними на прем'єру. Оглушливий провал витає в повітрі, не зважаючи на бадьорість духу лицедіїв, сховалися за маскою індивідуальності й ввічливості. Засмучена провідна актриса міс Уїллер в сльозах залишає гримерне приміщення, проклинаючи долю. Чарівний чоловік, зустрічає біля дверей дружину, просить міс затриматися в барі, щоб обговорити постанову. В різкій формі благовірна дама відмовляється залишатися в казенних стінах нерозуміння і невдачі. На шляху до власного котеджу всередині салону машини виникає непередбачений спір. На кону дискусії майбутні відносини між подружжям. Френк намагається обговорити цю проблему для прояснення ситуації. Ейпріл у всіх бідах звинувачує чоловіка, який не зумів забезпечити сімейству гідного життя. Неврівноважена особа обзиває власника домоволодіння образливими словами, навішуючи громіздкі ярлики на акуратного чоловіка в сірій краватці.
Рейтинг Фільм Дорога змін (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.11.2017 в 18:23
Оригінальна назва: Тарас Бульба
Жанр: драми, історичні
Опис: Уманьський полковник Тарас Бульба чекає доки сини повернуться додому. Два роки тому, він надіслав їх на навчання до Київа. Він хвилюється про те, якими вони стали за чей час. Чи зможуть захистити рідну землю, як це робили пращури. При жартівної бійки із старшим сином, Остапом, він заспокоюється. На молодшого сина Андрія, він покладав такі самі надії. Проте мріям Тараса не судилося справдитися. Андрій закохався в доньку відомого польського шляхтича - красуню Ельжбену. Батько вирішує відіслати синів до Запорізьської січі, та супроводив особисто. Старий козак не може знаходитися вдома, коли рідною землею вештаються іноземці. Веселе та безтурботне життя Січі сподобалося синам, але таке ставлення до справ, не сподобалося Тарасу. Він розуміє до чого приведе неробство та пияцтво козаків, тому знімає атамана, а запорізці обирають нового - Кирдягу, з яким Тарас товаришує. Знаходячись у Запоріжжі, Бульба отримує жахливі звістки. Ляхи вбили його дружину та знущаються з правосланих людей, які не здатні себе захистити. Військо Запорізьське підіймається на війну із Польшою, та досягає певних успіхів. Андрій через кохання переходить на бік ворогів та залишає Січ. Під час кровопролитного бою, Тарас побачив, як молодший син б’ється проти козаків, тому заманивши до лісу вбиває його. Та чи заробив Андрій своїм вчинком прихільність заклятого ворога?
Рейтинг Фільм Тарас Бульба (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.11.2017 в 19:59
Оригінальна назва: Інші
Жанр: драми, детективи, трилери
Опис: Друга світова війна у розпалі, чоловік героїні фільму воює проти фашистів. У цей час, Грейс вирішує знайти безпечний притулок серед островів Англії. Вона приїздить до великого будинку разом із хворими діточками. Хворобо дітей дуже дивна, вони не переносять сонячне світло, тому вікна у будинку ретельно зашторені цупкою завіскою. Жінці важко впоратися з величезним будинком, тому вона вимушена найняти служницю. Грейс встановлює жорсткі правила, яких повинні дотримуватися усі мешканці будинку - утримувати кімнати будинку у полутьмі, та не відчиняти дверей, до тих пір, дока не будуть зачинені попередні. Так повинно бути, і ні як інакше! Зашторені вікна перетворюють дім у жахливе місце, але ця необхідність обумовлена серйозними обставинами - здоров’ям дітей. Нові мешканці особняку приймають умови та дотримуються усіх правил. Фінал кінострічки несподіваний, але гармонійно підтримує гнітючу атмосферу таємничості сюжетної риси, яка утримує у напрузі продовж усього фільму.
Рейтинг Фільм Інші (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.11.2017 в 19:02
Оригінальна назва: Наречена Втікачка
Жанр: комедії, драми
Опис: Трапляється й таке, що вже перед вівтарем у декого з дівчат не витримують нерви. Вони втікають самі не знають куди. Проте в комедійній драмі "Наречена Втікачка", для героїні втекти стало звичкою, бо вона, задерши весільну сукню, втікає від нареченого у четвертий раз. Мегі дуже вродлива та гарна дівчина, закохала у себе багатьох чоловіків, не враховуючи тих, хто залишився із весільним букетом. Можливо ще не зустрівся той єдиний чоловік, який здатен назавжди прив’язати до себе вітряну наречену, та утримати її на фінішній лінії сімейного життя? Через деякий час наша героїня зустрічає нового кавалера, у якого закохується до безтями. Цім хлопцем виявляється відомий журналіст Айк. Він також полюбив Мегі, з якою в них починаються довгі та любовні стосунки, які часто приводять до одруження. Та чи зможе хлопець надіти кільце на палець жінці, яка цінує свободу понад усе, чи залишиться на одинці з букетом, як попередні наречені?
Рейтинг Фільм Наречена Втікачка (1999) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.11.2017 в 17:57
Оригінальна назва: Сім'янин
Жанр: комедії, драми
Опис: Коли Джеку Кемпбелу запропонували вигідну пропозицію, він не роздумуючи поїхав до Лондона, щоб скористатися унікальним шансом побудувати кар’єру у світі бізнесу. Така можливість буває лише раз у житті. Кейт Рейнольдс - дівчина Джека, хотіла, щоб він залишився, неначе передчувала, що він поїде на завжди, і вони ніколи не побачаться. Але Кемпбел пообіцяв обов’язково повернеться до неї. Та передчуття Кейт виправдалися - Джек багато років будував кар’єру, став керівником фірми що процвітає, та так і не повернувся. В нього достаток, велика квартира у якій він живе в однині, та робота, на якій проводить більшість часу. Підлеглі Джека працюють на усю потужність, майже не відпочивая навіть напередодні Різдва. Заради нового контракту він не відпускає нікого до сім’ї, бо його самого вдома ніхто не чекає. Проте навіть успішний бізнесмен не міг припустити, що випадкова зустріч із незнайомцем переверне до гори дриґом його життя.
Рейтинг Фільм Сім'янин (2000) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.11.2017 в 17:22
Оригінальна назва: Гра Престолів (Сезон 6)
Жанр: драми, пригодницькі, фентезі
Опис: Війна йде дуже давно, але кожного разу вторгнення погіршують і без того складне становище. Діюча влада намагається втриматися будь якою ціною, чи то вбити когось, чи довести чергову інтригу до кінця, у наслідку якої все одно хтось загине. Створіння, які населяють Весторос, з кожним днем набирають досвід та стають дедалі сильнішими, майже не здоланними. Ці створіння розділилися на два табори. Перший - переповнені бажанням влади, намагаються захопити її не лише в місти Есосі, але й за його межами. Інший табір зайняв оборону перед стінами замку, намагаючись протидіяти нападам ворогів, мужньо захищая його. Населення Есосу поділено на кілька фракцій, які ворогують. Війна між ними дуже жорстока, та веде до знищення деяких з фракцій. Події які стосуються родини Старків постійно зменшують чисельність династії. Вони розуміють це, бо виграє велику гру той, в кого буде велика та міцна армія. Проте, серед кровопролитної війни, зрад, вбивств, інтриг знаходиться місце й коханню.
Рейтинг Гра Престолів 6 Сезон (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 22.11.2017 в 10:42
Оригінальна назва: Гра Престолів (Сезон 5)
Жанр: драми, пригодницькі, фентезі
Опис: Після подій у Королівській затоці, Тіріон вирушає разом із Варісом до Пентосу, щоб розпочати нелегкий шлях до Дейнеріс Таргарієн. Їх чекає Міерін, хоча дістатися туди дуже важко. Тим часом, Серсея наділяє владою релігійних фанатиків, які назвали себе "горобцями". Тепер столицю чекають суттєві зміни, які потім обернуться проти династії Ланістерів. Джон Сноу стає головнокомандувачем Нічного Дозору, але його нещастя продовжується. Мерці йдуть, а в Дозорі починається бунт, бо не кожному прийшло до душі домовленості з одичалими. Та перед обличчям смертельної небезпеки треба знайти сильного союзника, з яким доведеться битися пліч-о-пліч. Вінтерфел захопили Болтони, а Мізинець вирушив на Північ, разом із Сансою Старк. Там же Станіс загоював рани поразки, та збирався з новими силами продовжити війну. Проти нього виступали не лише вороги, а й погодні умови. Зима вже на порозі, та ходокам залишається знайти спосіб пройти крізь Стіну. В Дорні смерть Оберина Мертела породжує зазіхання незаконно народжених дочок на трон королівства шляхом усунення принца Дорана, якого вважають слабким правителем. Ар’я Старк прибула в Браавос щоб навчатися у Безликих. Її чекає смертельне випробування, а тим часом війна продовжується, та складно не лише захопити трон, але й утримати владу.
Рейтинг Гра Престолів 5 Сезон (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.11.2017 в 10:13

« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »