Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Punar Vivah
Жанр: мелодрами, драми
Опис: Дивіться зворушливу життєву драму про пошуки сімейного щастя, про те, як герої розпорядяться своїм другим шансом. Кожен з них пережив в житті розчарування. Арті пережила розлучення, Яш овдовів. У кожного з них є діти. Заради кращого майбутнього для них Арті з Яш одружуються. Від шлюбу заради дітей вони не чекають нічого хорошого. Любові між ними немає, а значить, не буде в їхньому будинку і радості. Спочатку шлюб їм обом здається сущим покаранням, але йде час. Яш придивляється до Арті. Чоловік з дружиною починають бачити один в одному хороше. Неприязнь проходить, приходить кохання. Несподівано для головних героїв другий шлюб стає для них подарунком долі. Тепер Арті і Яш – справжня міцна сім'я, в якій підростають вільні брати і сестри. Конфлікти між дітьми і родичами трапляються часто, але тепер Арті з Яш вирішують проблеми разом.
Рейтинг Серіал Друге весілля, всі серії (2018) на сайті: (3.3) Проголосували (10)
0 07.04.2019 в 08:11
Оригінальна назва: Родина за хвилину
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Піт і Ліззі-чоловік і дружина середнього віку, у яких досі немає дітей, і вони дуже засмучуються з цього приводу. Однак вони сподіваються на те, що у них ще буде велика сім'я: навіть переїжджаючи в новий будинок, вони вибирають просторе житло з п'ятьма кімнатами. А одного разу вони все-таки вирішуються відправитися в дитячий будинок, і перед ними постає нове питання: взяти зовсім маленьку дитину або підлітка? З немовлятами дуже багато турбот, а подружжя працюють і не будуть наймати няню. Як раз в цей час до головних героїв підходить шістнадцятирічна дівчина-сирота, яка відразу їм сподобалася. Вони хочуть удочерити її, але в підсумку беруть трьох дітей, оскільки у дівчини були молодші брат і сестра.
Тепер в будинку подружжя завжди весело і шумно, але у них з'являються і нові проблеми. Молодші діти розмальовують все маркером, а нових батьків не вважають мамою і татом, а старша прийомна дочка, вступаючи в чудовий період дорослішання, одягає в школу відверті кофтинки і зустрічається з хлопцями. Подружжя не раз пошкодувало, що взяли в сім'ю дітей, обрушивши на свої голови стільки проблем, але вже дуже скоро починають зближуватися з дітьми, знайшовши спільну мову з ними....
Рейтинг Фільм Родина за хвилину (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 11:20
Оригінальна назва: Маршрути долі
Жанр: драми, мелодрами
Опис: "Маршрути долі" - драматичний серіал у центрі якого чоловік, розчарований життям. Йому хотілося б почати абсолютно нове життя і забути про минуле. Кілька років тому близькі йому люди загинули в автомобільній аварії. Чоловік досі не може впоратися зі своєю втратою. В результаті пережитої стресової ситуації чоловік втратив пам'ять. Йому необхідно чимось зайняти себе, інакше він точно зійде з розуму. Щоб хоч якось викинути з своєї голови сумні і неприємні думки, він вирішує відправитися працювати водієм на лінію вогню. Йому належить кожен день їздити між українським кордоном і територією незалежних республік. Щоразу, будучи то на одній території, то на іншій, чоловік вислуховував найрізноманітніші історії. Цілі сім'ї були розлучені, рідні люди була налаштовані один проти одного. Для головного героя це відкриття стало шокуючим. Він і уявити собі не міг, на що здатна війна. Хіба справедливо, коли брат воює проти брата? Хіба можна називати зрадником рідну сестру, яка просто намагалася врятувати своє життя? Хіба заслуговує дитина того, щоб від нього пішов батько, а все тому що так вимагала держава? Військові дії зруйнували стільки доль, і ніхто не здатний зупинити цю війну.
Рейтинг Серіал Маршрути долі, всі серії (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 23.03.2019 в 10:45
Оригінальна назва: Між любов'ю і ненавистю
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Шкільна любов молодого оперативника до Тетяни розвивається в зрілому віці. Відсутність достатніх коштів у Кравцова заважає налагодженню зв'язків з майбутнім тестем. Жадібний ділок ревнує до можливого чоловіка єдину дочку, виховану без матері. Всупереч заборонам батька героїні, Паша з Танею вирішили одружитися. Дитячій мрії збутися не судилося. Дорожня аварія, де гине вагітна наречена, заважає воз'єднанню коханих сердець. Лікарям вдається врятувати тільки новонароджену дитину. У Павла немає законних прав на виховання дочки. Скорботний Татусь загиблої нареченої присягнувся помститися неуважному винуватцю трагедії. Найнятий бізнесменом кілер Макс ліквідував кровного ворога заможного підприємця. У Лізи, що вступила до престижного вузу, на зберіганні залишилося вінчальне плаття загиблої подруги. Засуджений на вбивство Макс біжить з колонії. Незадоволений арештант ґвалтує випадково зустрінуту студентку. Небажана вагітність створює раптові проблеми для світлого майбутнього.
Рейтинг Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.03.2019 в 10:26
Оригінальна назва: ALF
Жанр: фантастика, драма, комедія, сімейні
Опис: Це американський телесеріал, який полюбився глядачам усього світу. «Альф» (A.L.F.) перекладається з англійської як неземна форма життя "Alien Life Form". Отож Мелмак, це планета, де народився наш прибулець, та завдяки обставинам опинився у Лос-Анджелісі. Він впевнений у собі, має складний характер, жадібний. Дуже полюбляє поїсти на дурняк, та забути висловити подяку за гостинне ставлення до нього. Хоча прибулець не знаходить спільної мови з людьми, він дуже полюбляє тварин - кішок. Він допитливий до дрібниць, та намагається вгамувати спрагу пізнання. Не зважаючи на те, що Гордон Шамуей в душі добра істота, його вчинки мають катастрофічні наслідки, хоча думки чисті. На момент приземлення Альфа на Землю, йому було більше ніж 200 років.
Рейтинг Серіал Альф, всі серії, українською (1986-1990) на сайті: (4.4) Проголосували (25)
0 16.02.2019 в 19:40
Оригінальна назва: Легенда Карпат
Жанр: драми, історичні, пригоди
Опис: Головний герой історії простий хлопчик з жебручої сім'ї, який бачачи всі страждання суспільства, а головне рідних пообіцяв, що як тільки змужніє, стразу постарається виправити несправедливу ситуацію. Минав час і герой, на ім'я Олекса Довбуш, виріс, він розумів, що застосовуючи правильні вчинки та доводи, неможливо перемогти сильних світу цього. Тих, хто, маючи все, не бажає перейматися стражданнями простого люду. У той час поки одні шикували дозволяючи собі будь-які бенкети та задоволення, інші вмирали, і позбавляли себе життя з-за голоду і неможливості дати своїм нащадкам майбутнього. Бачачи всю цю жорстокість і несправедливість, герой вирішив стати захисником суспільства, невидимим солдатом, що веде бій з буржуями. Зібравши свою невелику банду, герой, починає вести свою протизаконну діяльність, але спрямовану на благо простого люду. Тепер він розбійник, що краде гроші й цінності у багатих і віддає бідним. Так зможе лише один маленький непримітний чоловік змінити ситуацію у великій країні?
Рейтинг Фільм Легенда Карпат (2018) на сайті: (4.1) Проголосували (15)
0 15.02.2019 в 13:51
Оригінальна назва: Фільм Сутінки, всі частини
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Мелодрама, Фентезі
Опис: Краща екранізація літературних творів про вампірів. Кінофільм "Сутінки" був створений в 2009 році американськими кінематографістами. Режисером цієї фантастичної драми став Кріс Вайц. Фільм досить добре знятий, відмінно попрацювали і костюмери, і оператори, і, звичайно ж, самі актори, які буквально вжилися в свої ролі. Особливо в цьому кінофільмі вражає музичний супровід. У фільмі мова піде про кохання звичайної смертної дівчини і вампіра. Це досить загадкова і романтична історія. Втрата улюбленого чоловіка для Бели стає нестерпним болем, адже він пішов на розрив їх стосунків, аби врятувати її від участі в їх протистояннях з іншим кланом. Бела шукає відради в стосунках з молодим індійцем, але навіть не здогадується, що він теж представляє клан "Народів темряви", та велика небезпека підстерігає її.
Рейтинг Фільм Сутінки, всі частини (2009-2017) на сайті: (4.4) Проголосували (202)
0 12.02.2019 в 20:58
Оригінальна назва: Я, ТИ, ВІН, ВОНА
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Сюжет цієї забавної, ексцентричної історії «Я, ти, він, вона», знайомить з молодою сімейною парою, яка примудрилася проіснувати понад десять років. Тільки за останній час, подружжя зазнало затяжного, руйнівного буття, кризи відносин. Поступово шлюб переріс до союзу протиборчих систем, непорушна, невгасима любов стала простою звичкою, штучно підтримуваної повагою, а немеркнуча, гаряча пристрасть, що палає між юними серцями, виявилася короткочасною виконанням покладених раніше обов'язків. Вони терплять один одного, за банальною звичкою, відтягуючи кардинальні зміни, побоюючись надати опонентові кращі умови після розлучення, без розумного обґрунтування розлуки. Така безглузда ситуація тривала до пори, остаточного розставання. Це призвело до досить несподіваних наслідків, коли, звільнившись від неусвідомлених заборон, люди раптом вирішують випробувати наостанок, раніше нереалізовані, досить дивні бажання, сповнені еротичними фантазіями.
Рейтинг Фільм Я, ТИ, ВІН, ВОНА (2018) на сайті: (3.2) Проголосували (8)
0 08.02.2019 в 14:16
Оригінальна назва: Новорічний ангел
Жанр: драми
Опис: Головна героїня серіалу - найнещасніша дівчина на світі. Її вигнали з гуртожитку прямо в новорічну ніч. Дівчина навіть не уявляє, що їй робити далі: вона бреде туди, куди очі дивляться, сподіваючись, що зможе придумати, як зігріти себе в найближчі години. Несподівано героїня зустрічає молоду людину, яка теж виглядає сумною і похмурою. Несподівано між персонажами заводиться діалог, а новий приятель по нещастю пропонує дівчині підкинути її туди, куди їй потрібно. Головні герої потрапляють в автомобільну аварію... Новорічна ніч на то і казкова, адже саме вона подарує шанс персонажам на нове життя...
Рейтинг Серіал Новорічний ангел, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 19.01.2019 в 16:18
Оригінальна назва: За правом любові
Жанр: Мелодрама, драма, серіали
Опис: Віктор чудовий письменник, він тільки починає власну кар'єру в творчому плані, і сподівається, що досить скоро стане відомим не тільки в своїй країні, але і далеко за її межами. Сара цікава особистість, вона повністю присвятила власне життя класичній літературі та домоглася звання магістр. Хлопець і дівчина захоплюються творами великих авторів Джойса і Достоєвського. Вітя намагався не розмінюватися на різноманітні професії та намагався досягти висот у письменницькій сфері. У пошуках власного я, він випадково зайшов в найближчий бар, де побачив за столом чудову особу. Він тільки пізніше дізнався, що її звуть Сара та у них багато спільного. Здавалося б, абсолютно несподівана зустріч з'єднає їх серця на довгі сорок років. Ось тільки одноманітність перетворилося для них в нудне існування, що проходить на одному з дивовижних бульварів Парижа.
Рейтинг Серіал За правом любові, всі серії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 19.01.2019 в 14:36

« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »