Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Доктор Ковальчук
Жанр: драми, серіали
Опис: Глядацької уваги представляється драматичний серіал «Доктор Ковальчук», що розповідає про життя талановитого кардіолога, який рятує сотні життів у звичайній міській поліклініці. Оксана з дитинства мріяла допомагати людям, але подорослішавши та ставши заслуженим найкращим лікарем міста, дівчина не пішла в приватну медицину. Їй подобається вірити, що тут лише вона зможе їх захистити та дати правильну пораду.
Останнім часом її переслідує одна ідея, відмахнутися від якої неможливо. Через недбалість лікарів загинув її батько. Його можна було врятувати, але хвора людина вчасно не потрапив до лікаря, що призвело до фатальних наслідків. Як справжній професіонал вона зобов'язана уникати подібних конфузів у майбутньому, а для цього потрібно почати бюрократичну війну...
Рейтинг Серіал Доктор Ковальчук (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 20.01.2018 в 20:50
Оригінальна назва: Сусідка по кімнаті
Жанр: драми, трилери
Опис: Після завершення школи, Сара Метьюз продовжує навчання у коледжі, який розташовується у передмісті Лос-Анджелесу. До неї підселюють іншу дівчину Ребекку, тому як кімнати у гуртожитку розраховані на проживання двох осіб. Дівчата швидко знайшли спільну мову та потоваришували. Та через те, що в них різні характери, стосунки починають потроху псуватися. Сара завідна та весела дівчина, починає зустрічатися із хлопцем, тому по трохи віддаляється від Ребекки. Та у свою чергу досить замкнута дівчина, їй не подобається поведінка подруги. Невдовзі нові друзі Сари починають потрапляти у різні неприємні та нещасливі ситуації. Дівчина розуміє, що все що з ними коїться не випадково та починає власне самостійне розслідування. Через деякий час, вона з’ясувала, що Ребекка хвора тяжким психічним захворюванням. Події складаються таким чином, що Сара повинна рятуватися від скаженої сусідки навіть втечею, бо хто знає що коїться у неї в голові.
Рейтинг Фільм Сусідка по кімнаті (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2018 в 10:22
Оригінальна назва: Покоївка з Мангеттену
Жанр: комедії, драми
Опис: Кожна жінка має мрії. Як же хочеться іноді прикласти до себе якесь гарне плаття, яке за гроші зароблені покоївкою ніколи не купити, особливо коли може зустрітися приємний чоловік. Саме такий випадок зображений в цієї кінострічки. В одному з заможних районів Манхеттену, у престижному готелі, працює служницею мати маленького хлопчика. В неї лише єдина мета - дати хлопцю гарну освіту. Колишній чоловік не допомагає жінці матеріально. Поруч лише подруги які щиро співчувають життєвому становищі. Проте жіночого щастя немає навіть на обрії. Одного разу, прибираючи у номері заможної жінки, вона побачила чудову сукню червоного кольору. Такої сукні вона могла бачити лише в магазині, воно коштувало великі гроші. Саме тоді над неї узяло гору бажання хоча раз в житті одягнути щось подібне. Та раптом до кімнати зайшов хлопець багатій, який відразу закохався у дівчину. Їх обох чекає цікаве майбутнє, бо знаходитися поруч з заможною людиною справжній подвиг.
Рейтинг Фільм Покоївка з Мангеттену (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:39
Оригінальна назва: Сім душ
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Розпочинається фільм з того, що на номер 911 надійшов дзвінок, де попередили про самогубство. Дзвонила людина, яка збиралася стати жертвою. Два роки до цього, Тім Томас потрапляє до автокатастрофи у якій за його вини гинуть сім людей, включно з нареченою Сарою Дженсон. Минає рік, Тім кидає кар’єру інженера космічних станцій, та стає донором для брата, який працював у податковій службі. Минає ще пів року, Тім знову стає донором, цього разу робітнику служби безпеки дітей. Протягом деякого часу, він постійно комусь щось жертвував, а за два тижні до смерті, запитує у Холлі, чи знає вона когось, хто потребує допомогу від донора?
Вирішив для себе остаточно, Тім наповнює ванну холодною водою, аби зберегти власні органи для донорства, складає записку у якій вказує рятівникам що зробити з його тілом та викликає швидку медичну допомогу. Після цього скоює самогубство.
Рейтинг Фільм Сім душ (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:19
Оригінальна назва: Пережити Різдво
Жанр: драми, комедії, пригодницькі
Опис: На передодні різдвяного святи Дрю Летам розійшовся із подругою та немає гадки чим себе зайняти. Най важливіший вечір усього року люди планують заздалегідь, тому рідні та близькі приділяють сімейному святу особливе значення і ніхто не бажає ним жертвувати. Тому сторонньому чоловікові не запропонують приєднатися до святкового столу. У багатія зовсім немає рідних людей, а най яскравими спогадами для нього є дитячі роки. Дрю вирішує відвідати будинок, у якому мешкав раніше, хоча у ньому вже давно живуть чужі та незнайомі люди. Життя родини Валко дуже складне, щоденна рутина робить свою темну справу. Дрю відчуває ностальгічні відчуття та хоче залишитися, але небажаного гостя лагідно просять піти. Настирний бізнесмен пропонує за різдво проведене із Валко 250 тисяч доларів, але за ці гроші має бути традиційне свято з подарунками та піснями біля ялинки. Проте усе пішло далеко не так, як планував Дрю.
Рейтинг Фільм Пережити Різдво (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 19:35
Оригінальна назва: Закон і порядок: Злочинні наміри
Жанр: драми, серіали, детективи, кримінальні
Опис: Серіал, який полюбився телеглядачам багатьох країн світу, розповідає про життя спеціального відділу поліції Нью-Йорка. Робітники цього слідчого відділу займаються лише най гучнішими справами, у яких фігурують лише відомі особистості, або державні люди. Голова департаменту Роберт Горен отримує зведення, які вказують на те, що той чи інший злочин заплутаний, або має певні труднощі зі встановлення істини. Справи, у результаті котрих може постраждати "добре" ім’я солідної людини, потребує най кристальної уваги та найшвидшого розкриття. Роберт та його напарниця Алекс Імс кожного дня мають справу з людським нещастям та стражданнями. Здавалося, працювати в таких умовах дуже важко й можна з’їхати з глузду, проте вони професіонали. Їм не можна піддаватися емоціям, та впадати у відчай. Розумні лиходії постійно вигадують нові засоби приховати причетність до злочину, але Роберта провести неможливо, він відомий майстер чіплятися за речі, повз які пройде інший, досвідчений слідчий.
Рейтинг Серіал Закон і порядок: Злочинні наміри (2001) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 19:13
Оригінальна назва: Закохайся в мене, якщо насмілишся
Жанр: драми
Опис: Софі Ковальські та Жульєн Жаньє товаришують з дитячих років. Тоді вони були вразливими до життєвих складнощів - дівчину постійно ображали інші учні, а хлопчику потрібно було піклуватися про матусю, які страждала захворювання на рак. Щоб підбадьорити подругу, Жульєно постійно дозволяв дівчині гратися власними речами, деякі він отримав від матері. Протягом багатьох років, вони грали у гру, яку самі вигадали. Хлопець віддавав дівчині предмет, а щоб отримати його назад виконував різні завдання. С тих пір між дітьми почалася справжня дружба. Вони створювали завдання один одному, які на перших порах були безвинні. Минали роки, завдання ставали складнішими та небезпечними. Жульєн та Софі дійшли до межі, проте зупинитися були вже не здатні. Чим завершаться непередбачувані ігри, коли парубок та дівчина вже не діти, проте азарт став між ними.
Рейтинг Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 19:05
Оригінальна назва: Невірна
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Фільм із сюжетом драматичного трилера. В цієї кінострічці зображені складні відношення подружній пари, де чоловік та жінка підвладні обставинам починають змінюватися. Міцну родину Коні та Едварда можна вважати щасливою парою. Вони кохають один одного, мають восьмирічного сина, мешкають у великому будинку, який розташовано в одному з заможніших районів Нью-Йорка. Цю родину ще можна назвати щасливою, але Коні стурбована тим, що стосунки між ними засмоктує рутина. В них немає більше пристрасті. Одного разу повертаючись додому, вона зустрічається із приємним на вигляд хлопцем на ім’я Поль. Хлопець пропонує їй допомогу, вона приймає пропозицію та підіймається до нього аби підправити зовнішність. Це повторюється, між ними з’являється пристрасть, вони стають коханцями. Єдвард починає помічати, що поведінка дружини змінюється, вона постійно шукає привід піти з дому. Чоловік починає слідкувати за нею та дізнається, що дружина зраджує. Від тепер змінюється й Едвард. Він вирішує переговорити з коханцем дружини та відлупцював його. Тепер черга помсти для Коні.
Рейтинг Фільм Невірна (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:54
Оригінальна назва: Учитель на заміну
Жанр: драми
Опис: Генрі Барт працює у школі, але його робота не така, як в інших вчителів. Він ненавидить свою роботу. Цей чоловік високо цінує свій час, тому власне особисте життя для його на першому місці, а учні мало турбують. Генрі приходить на заняття лише у тому випадку, коли не можуть прийти вчителя, які зазвичай проводять навчальні години. Його колеги також не взірець для наслідування. Хамовите ставлення школярів нервує педагогічний склад, проте вчителя не можуть вгамувати підлітків. На допомогу від нервових стресів приходить алкоголь. Учнів влаштовує те, як дорослі вирішують проблеми пов’язані з навчальним процесом. Та невже діти та дорослі не можуть знайти спільну мову? Звичайна школа Америки проживає власне життя. Проблемні учні зустрічаються в будь-якому навчальному закладі. Генрі зустрічає повію, яка не досягла повнолітнього віку. Хоча чоловік вирішив для себе не втручатися у життя дітей, для цієї особи він зробив виключення. Та чи зможе допомогти наш герой дитині стати на шлях істини?
Рейтинг Фільм Учитель на заміну (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 18:26
Оригінальна назва: Константин: Володар темряви
Жанр: драми, фентезі, жахи, трилер
Опис: Зміст сюжету такий: Постійна боротьба головного героя кінострічки із демонами, забезпечила Костянтину чудову репутацію у Лос-Анджелісі. За увесь час війни з цими жахливими істотами він врятував багато людських душ. Бути рятівником для людей Костянтину дуже подобалося, принаймні на той час. Боротьба з нечистю була сенсом його життя, та він навіть думки припустити не міг, що зовсім скоро його інтереси зміняться та доведеться перейти на бік заклятого ворога. Якось він відчув, що бік добра не відповідає його прагненням, тому вирішує прийняти пропозицію сатани, бо душа вже давно проклята, і будь якому випадку місце йому заготовлене лише в Аду. Нашого героя перестає турбувати доля людей, усе що він хоче лише вбивати. Та життя знову надасть можливість виправити помилки, та опинитися там, де ти потрібен.
Рейтинг Фільм Константин: Володар темряви (2005) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 13:52

« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »