Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: Arrow
Жанр: фантастика, бойовик, драма, кримінал, детектив, пригоди
Опис: Олівер Квін мільярдер, живе розкішним життям. Але одного разу під час відпочинку на кораблі Олівер, попадає в катастрофу після якої попадає на дикий острів. Провівши там де який час йому вдається повернутися додому, де він зустрічає мати, сестру і друга Томмі. Будучи на острові він поміняв своє ставлення до життя. Олівер готовий зав’язати з минулим розгульним життям.
Рейтинг Серіал Стріла всі серії (1 - 5 сезон) (2012-2016) на сайті: (4.3) Проголосували (42)
0 26.04.2018 в 19:22
Оригінальна назва: Останній мисливець на відьом
Жанр: бойовики, пригоди, фентезі
Опис: Багато століть тому в світі пройшла страшна чума і знищила на своєму шляху тисячі людських життів. Люди, що залишилися в живих, розуміли, що це вчинили темні сили, які вирішили знищити все людство на землі. Цими страшними силами виявилися відьми, яких всіляко виганяли як люди, так і служителі церкви. Зло стало, прориватися назовні ще швидше, тому для вирішення цієї проблеми створили орден воїнів. Колдер зміг відшукати саму жахливу і могутню Королеву відьом. Але перш ніж він її вбив, вона встигла завдати страшне прокляття на головного героя, і він перетворився на безсмертного мисливця на відьом.
З того часу, він подорожує по світу в пошуках відьом, які заповнили наш світ. Вони стали частиною людського існування, і зустрічаються майже скрізь, тому завдання мисливця виявляти та знищувати їх. Колдер служить церковній громаді, і сміливо та швидко прибирає ворогів зі шляху.
Рейтинг Фільм Останній мисливець на відьом (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.04.2018 в 13:17
Оригінальна назва: Скіф
Жанр: бойовики, драми, історичні, пригоди, фентезі
Опис: Фільм «Скіф» переносить глядача у часи XI століття, а саме на землі Таманського півострова, де розташоване Тмутараканське князівство. Головний герой фільму – хоробрий воїн Лютобор, у якого виникають розбіжності з правителем – князем Олегом. Все йде до того, що молодому воїну не по своїй волі доводиться покидати свої рідні краї, і рятуватися втечею від смерті. Він ховається в диких степах, де протягом багатьох років живе інший народ. Люди там налаштовані ворожо до непроханих гостей, тому Лютобор постійно тримає меч при собі. Через деякий час, правитель забуває про воїна, і про їхні суперечки. З теперішнього часу, люди величають його самотнім воїном, що мешкає далеко в степах. Може бути, йому варто повернутися на батьківщину, і встати перед обличчям Олега, який навіть не чекає його, адже конфлікт так і залишився не вирішеним, тому час виправляти помилки.
Рейтинг Фільм Скіф (2018) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 25.04.2018 в 12:57
Оригінальна назва: Смертельна гонка 4: Поза анархії
Жанр: бойовик
Опис: Багато років уряд вирішував питання щодо позбавлення світу від злочинців, а тому створило спеціальну в'язницю. За стіни цього жорстокого місця потрапляють різні особистості, і жити їм залишилося недовго. Директор в'язниці отримав дозвіл на проведення гонок без правил і без масових смертей заїзди не бувають. Всі машини оснащені зброєю і різними гаджетами, які допомагають пілотам дістатися до фінальної межі. Багато років на п'єдесталі пошани був лише один гонщик, якого неможливо перемогти, а отже і не отримати заповітний приз – довгоочікувану свободу. Амбіції глядачів росли з кожним роком, і їм було мало бачити злочинців за кермом гоночних машин, а тому організатори перейшли межу розумності. Вони викрадали першокласних пілотів і погрожували їх сім'ям, щоб ті показували справжнє шоу. Як буде гонщик боротися за життя своєї сім'ї?
Рейтинг Смертельна гонка 4: Поза анархії (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.04.2018 в 11:24
Оригінальна назва: Тихоокеанський рубіж 2: Повстання
Жанр: бойовики, пригоди, фантастика
Опис: Фільм "Тихоокеанський рубіж 2" показує історію великого протистояння людської раси з інопланетними монстрами. Людство завжди чекало вторгнення інопланетних цивілізацій з космосу. Але те, що інопланетна раса живе в глибокому океані мало хто здогадувався. Одного разу інопланетні монстри "кайдзю" з'явилися з глибокої ущелини на дні Тихого океану. Вони були настільки великі і жахливі, що могли знищувати людей десятками, а руйнувань не було кінця. Люди створили нейронних роботів під назвою "Єгер", якими керували дві людини. Так почалася велика війна за володіння Землею. У першій битві люди змогли прогнати тварюк назад на дно океану. Проте, це лише початок. Очікується черговий бій з більш сильними "кайдзю". Але і люди вдосконалили Єгерів. Людство готове до продовження війни.
Рейтинг Фільм Тихоокеанський рубіж 2: Повстання (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 25.04.2018 в 09:52
Оригінальна назва: Геошторм
Жанр: бойовики, трилери, фантастика
Опис: Фільм-катастрофа "Гео шторм" оповідає про один з варіантів розвитку подій, які очікують на нашу планету в зв'язку з глобальним потеплінням.
Планетарні кліматичні зміни стають загрозою всьому живому на Землі і команда вчених під керуванням Джейка Лоусена створює космічну станцію "Голандець". На ній технології які впливають на погодні умови в усьому світі. Кілька років винахід працював справно, але одного разу система почала давати збої. Повністю заморожено кішлак в Афганістані, практично розплавлений гонконгський район - це лише деякі причини сумніватися в надійності "Голандця". Група небайдужих людей, на чолі з винахідником станції починають розбиратися в справі і виявляють, що за технічними неполадками стоїть організація, з чиєї вини можуть початися руйнівні катаклізми здатні стерти 80% всіх живих організмів на планеті.
Рейтинг Фільм Геошторм (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2018 в 09:43
Оригінальна назва: Класик
Жанр: Бойовики, Кримінальні
Опис: Було вирішено створити фонд ветеранів з гри в російський більярд. До великого бізнесмена і гравця Андрія Андрійовича Савицького приходять люди з пропозицією пожертвувати на ці справи двадцять тисяч доларів. Він не відмовляє, але дізнавшись, що вже зібрана велика сума, в дорозі організовує засідку. Люди Савицького під виглядом правоохоронців вбивають всіх і забирають гроші. Тільки одній людині вдалося дивом врятуватися.
В місто таємно приїжджає Микола Васильович Горський зі своїм охоронцем Юрієм. Про це швидко стає відомо. Горський в більярдній показав себе гідним гравецем. У нього з Савицьким призначена гра на дуже великі гроші. Третейським суддею тут має виступити авторитет Монарх. Зловмисники грати чесно не збираються. Напередодні поєдинку вони ламають руку Горському. Юрій змушений вийти на заміну. За всім цим стежить Ліля, яка передає інформацію зловмисникам. Андрій Андрійович повністю впевнений у своїй перемозі і поступається нанесенням першого удару Юрію.
Рейтинг Фільм Класик (1998) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2018 в 09:33
Оригінальна назва: Зоряні війни: Останні Джедаї
Жанр: бойовики, пригоди, фантастика, фентезі
Опис: «Зоряні війни: Останні джедаї» – нову частину відомої саги про міжгалактичні війни відкриває загибель Хана Соло: описуваний епізод відбувається саме в період, що послідував за цією подією. Але Кайло Рен, який убив його і зайняв тим самим одну з посад в Першому Ордені, не може стримати величезні амбіції, залишені йому ще Дартом Вейдером. Герой продовжує прагнути необмеженої влади, хоча ситуація знову загострюється, адже Лея, мати Кайло, спільно з ВВ-8 і За Фіном вже готова приступити до чергової операції.
У той же самий час в галактиці, де продовжують боротьбу Перший Орден і Опір, Рей несподівано пробуджує в собі Силу, але це тільки додає запитань: що ж трапиться, коли їй доведеться зустрітися з Люком Скайуокером, єдиним вижив джедаєм?
Рейтинг Фільм Зоряні війни: Останні Джедаї (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2018 в 09:20
Оригінальна назва: Першому гравцю приготуватися
Жанр: бойовики, пригоди, фантастика
Опис: У 2045-ому році світ перетворився на сумне товариство, де в перенаселених містах правлять різні пороки. Підліток Уейд Уоттс живе з сестрою своєї матері неподалік від величезного мегаполісу Колумбуса. Він вже давно втомився від спроб тітки влаштувати особисте життя і постійно втікає з дому в невеликій фургончик на околиці, де може спокійно зануритися в барвистий світ OASIS. Ця віртуальна гра була колись створена Джеймсом Холлидеем і буквально підкорила весь світ. Тут люди, нічого не мали в реальному світі, могли відчути себе всесильними. Уейд подібно багатьом, тікав у OASIS від обридлої йому реальності.
Уейд, якого в грі звуть Парсифалем, намагався виграти гонку, але вдалося це йому лише нещодавно. Тепер у нього з'явився реальний шанс дістатися до таких ключів, а потім і до заповітного яйця. Однак всемогутня компанія «Innovative Online Industries» вже давно намагається отримати владу над OASIS, оскільки це дасть реальну владу і в звичайному світі. Заради перемоги глава корпорації Нолан Сорренто наймає величезну кількість найманців, які зроблять все, щоб Уейд не дістався до мети.
Рейтинг Фільм Першому гравцю приготуватися (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 25.04.2018 в 09:12
Оригінальна назва: Розкрадачка гробниць: Лара Крофт
Жанр: бойовики, пригоди
Опис: Цей фільм повідає нам про юначку на ім'я Лара Крофт, яка перший раз у своєму житті відправляється на пошуки стародавнього артефакту, який допоможе розкрити загадкові секрети стародавнього світу. Цю подорож було розпочато її батьком, а Ларі належить продовжити пошуки. Вона відправляється на острів в надії, що ця експедиція перетвориться на романтичну прогулянку і принесе їй тільки позитивні враження. Але на насправді все виявиться набагато складніше і трагічніше. На острові її чекає зустріч з місцевими релігійними фанатиками, з якими знайти спільну мову навряд чи видасться. Для боротьби з цим божевільним культом юної леді Крофт належить виявити такі якості, як сила, відвага і винахідливість, про існування в собі яких вона навіть не підозрювала. І вже точно не могла уявити чим для неї може скінчитися ця, на перший погляд, цікава і романтична експедиція.
Рейтинг Фільм Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2018 в 08:40

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »