Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Сімейне пограбування (2017) українською

Фільм Сімейне пограбування (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Сімейне пограбування
Рік випуску: 2017
Жанр: комедія, пригодницькі
Режиссер: Паскаль Бурдьо
У ролях знімались: Жан Рено, Рем Керісі, Каміль Шаму та ін.
Опис: Анжела та Анжеліка - дві, зовсім різні особи, яких звʼязує батько, якого вони ніколи не бачили. Перша дівчина живе із мамою, та звикла виконувати всі накази керівника. Вона не здатна до пригод, які можуть нашкодити її репутації, та мати не приємні наслідки. Інша дівчина - повна протилежність Анжелі. Вана яскрава на вигляд, та має палкий азарт. Основним засобом доходу для неї є багатії, які зупиняються в елітних готелях. Та смерть батька їх не засмучала. Навпаки, звістки про спадок, вони були дуже раді. Але, Патрік (батько), виявився живим, та гарно спланував їх зустріч, за для великої афери - вкрасти скрипку Страдіварі. Не зважаючи ні на що, дівчата погоджуються, що робить крадіжку сімейною. Але батько залишається не відвертим з доньками, а план починає йти не за сценарієм. Як будуть розвертатися події далі, і чи допоможе афера зблизити Патріка з дочками?
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (1.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 2212 | Додано: 08.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Сімейне пограбування (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Сімейне пограбування (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Сімейне пограбування (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar